Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,721 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Παραλία με ...

Παραλία με ...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 178)
Μαγαζί και η μουσική να ακούγεται μέσα στη θάλασσα
22
12,36%
Μαγαζί με καρέκλες με 3 μέτρα από τη θάλασσα
7
3,93%
Μαγαζί για όσους θέλουν, αλλά να έχω την επιλογή να αράξω πιο μακρυά χωρίς φασαρία
89
50,00%
Χωρίς κανένα μαγαζί! Και ας διψάσω!
60
33,71%

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 17:39, 13-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Κάτι που θα ήθελα να δω ΠΟΛΥ σε ελληνική παραλία είναι μία βιβλιοθήκη...
Έχουν ήδη ξεκινήσει τέτοιες πρωτοβουλίες στη Βουλγαρία, το Ισραήλ και την Ουαλία, μακάρι να το δούμε και στην ΕΛλάδα, γιατί για μένα δεν υπάρχει κάτι καλύτερο από μία έρημη παραλία, χωρίς λάιβ μουσική, και ένα καλό βιβλίο αγκαλιά...
Στην Ελλάδα δύσκολο αυτό νομίζω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:51, 13-08-13:

Γιατί όχι, το bookcrossing έχει ήδη κάνει επιτυχία στην Ελλάδα, μένει να στήσει κάποιος λίγα ράφια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:23, 13-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Γιατί όχι, το bookcrossing έχει ήδη κάνει επιτυχία στην Ελλάδα, μένει να στήσει κάποιος λίγα ράφια
Μακάρι γιατί όντως είναι πολύ καλή ιδέα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:36, 14-08-13:

Δεν έχω πρόβλημα. Πάω και σε παραλίες με κόσμο και σε παραλίες χωρίς. Επειδή πάω και με γονείς, και με συγγενείς γενικά, έχω βολευτεί σε όλες τις ώρες και τις τοποθεσίες. Παράδειγμα, όταν πάω με γονείς πάμε κατα τις 6 το απόγευμα και ανάλογα αν πάμε με την θεία μου πάμε σε παραλία με κόσμο, αν όχι πάμε σε μια που είναι πολύ κοντά μας. Όταν πάω με παππούδες/γιαγιάδες όμως πάω σε μοναχικές κυρίως παραλίες καθώς δεν αντέχουν την πολυκοσμία ή σε παραλίες με πολύ λίγο κόσμο, το μεσημεράκι και γυρνάμε κατα το απόγευμα. Κλασικά εγώ μισώ την πολυκοσμία και αν δεν έχω παρέα και έχει κόσμο κάνω σαν παλαβό, οπότε προτιμώ όταν δεν είναι μαζί φίλοι/ξαδέρφια να πάω σε μοναχικές παραλίες ώστε να κάνω μόνη μου τα παλαβά και να τσιρίζω όσο θέλω. Ποιος θα με παρεξηγήσει,τα δέντρα;
Δηλαδή.. Είμαι ανάλογα με την παρέα και όχι το μέρος

Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μπλε.
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε στις 15:55, 14-08-13:

καλη παρεα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 16:08, 14-08-13:

Με πετσέτα δεν είναι ωραίο να τρέχεις να ζεσταθεις.

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 16:32, 14-08-13:

Αν κατι λατρευω τα καλοκαιρια αυτο ειναι οι ωρες που περνω στην παραλια. Στην περιοχη που πηγαινω τα καλοκαιρια (τον Αυγουστο συνηθως) εχουμε πολυ καθαρη θαλασσα, διχως μαγαζια και με πολυ ''καλο'' κοσμο (δηλαδη οχι ενοχλητικα ατομα). Η θαλασσα επιπλεον ειναι βαθια και παραδοξως τα τελευταια χρονια αρκετα ζεστη -σε σχεση με το παρελθον που φημιζοταν για το ποσο κρυα ηταν :p- με αποτελεσμα να κολυμπαω με ευχαριστηση πολλες ωρες. Το ψαρεμα ειναι αλλη μια δραστηριοτητα που απολαμβανει κανεις στην συγκεκριμενη θαλασσα μιας και ειναι πλουσια σε ψαρια (προφανως επειδη ειναι πολυ καθαρη). Ειδικα για το απογευμα ειναι οτι πρεπει. Το βραδυ ειναι υπεροχο να κανεις μια βολτα παραλιακα ειτε με παρεα ειναι μονος σου. Τουλαχιστον εγω ετσι το βρισκω. Μπορεις να κανεις μια σοβαρη συζητηση ειτε να συλλογιστεις μονος σου θεματα που σε απασχολουν παρακολουθωντας τα κυματα να ''ξεσπανε'' στην ακτη και απολαμβανοντας την υπεροχη θαλασσινη αυρα!

Γενικα αντιπαθω το φαινομενο εκμεταλευσης των περιοχων που διαθετουν ''καλες'' θαλασσες μιας και εχει συνηθως ασχημο αντικτυπο στο περιβαλλον αλλα και στον αισθητικη της παραλιας. Αφηστε που δεν κοβουν και καμια αποδειξη τα λαμογια που διαθετουν τα μαγαζια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimitris_Väinämöinen : 14-08-13 στις 16:41.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 09:30, 23-09-13:

να εχει επιλογες και για τους μεν που θελουν ησυχια και για τους δε που θελουν ξεφαντωμ.μην τα ισοπεδωνουμε κι ολα!

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 17:20, 29-09-13:

Οπωσδήποτε ξαπλώστρα και καφεδάκι (ναι, εντελώς ψωνάρα). Κατα προτίμηση εύκολη πρόσβαση, όχι να πρέπει να ανεβοκατέβω κανα κορφοβούνι ντάλα μεσημέρι με καύσωνα!!!
Τώρα αν μπορώ και να μιλήσω με τον διπλανό μου χωρίς να ουρλιάζω ή να κουφαθώ από τις αηδίες που παίζουν συνήθως κάτι καμένοι με cd από κυριακάτικη εφημερίδα, ακόμη καλύτερα!!!

Παράθεση

alonel

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη alonel
H alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H alonel η ζωη μου σε ταξη κ η καρδια σ'αταξια.. έγραψε στις 18:52, 29-09-13:

...ρακετες!

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 20:30, 29-09-13:

.....πολλές ωραίες κοπελίτσες και το όνομα της παραλίας Paradise

Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Detectiveal
H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε στις 10:07, 08-10-13:

Προτιμώ τις ερημικές παραλίες, όχι καφέ, μουσική, φασαρία... Καλή παρέα, μπάνιο, ρακέτες, παιχνίδια

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 12:51, 08-10-13:

Εγώ που λέτε, από μωρό-σκατό όλα τα καλοκαίρια μου τα περνούσα στο εξωχικό.
Φουλ κόσμο, φουλ μαγαζιά, και ποτέ χαλαρή παραλία.
Οι δικοί μου το σιχαινόντουσαν αυτό το πράγμα, όταν είχαν φτιάξει το εξωχικό στη συγκεκριμένη περιοχή δεν περίμεναν ότι θα ανέβει τόσο πολύ τουριστικά και ότι ο κόσμος θα αρχίσει να έρχεται προς τα εκεί, έτσι κάτι έπρεπε να κάνουν.
Άρχισε λοιπόν ο μπαμπάς μου ένα καλοκαίρι να οργώνει όλο το χωριό (γιατί μεταξύ σοβαρού κι αστείου χωριό ήταν, μετά έγιναν και καλά "οικισμοί") ώστε να βρει μια καταραμένη παραλία μακριά από τα δυνατά beach bar, τους τουρίστες και τους ανάγωγους έλληνες, χωρίς όμως να κατεφέρνει κάτι.
Έτσι του ήρθε μια ίδεα, αφού δε μπορώ να βρω ερημική παραλία, θα φτιάξω δικιά μου!
Το εξωχικό μας είχε ακριβώς μπροστά θέα τη θάλασσα αλλά δεν είχες πρόσβαση γιατί ουσιαστικά μπροστά ήταν γκρεμός, έτσι ο μπαμπάς ξερίζωσε μερικά δέντρα για να κάνει άνοιγμα,κούρεψε τα υπόλοιπα και έφαγε όλο το καλοκαίρι του τότε να φτιάχνει σκαλιά με τσιμέντο και ξύλα!
Το επόμενο καλοκαίρι η ερημική παραλία μας περίμενε, είχαν θεριέψει κάπως και τα δέντρα από πέρσυ και πλέον έκρυβαν τελείως το άνοιγμα και τα σκαλιά, δεν το γνώριζε κανένας και ήταν όλη δική μας!
Βέβαια μετά από λίγο καιρό μαθεύτηκε αφού μας έβλεπαν όλο το σόι στη σειρά να χώνεται μέσα στα δέντρα με πράγματα παραλίας.
Πλέον το χρησιμοποιούν αρκετοί που το έμαθαν και μάλιστα ο δήμος βοήθησε και έβαλε και καγκελάκια στη σκάλα!
Φέτος σκεφτόμασταν να κάνουμε και μια ταμπέλα καλοσωρίσματος και να δώσουμε όνομα στη παραλία για να μη χάσουμε και τη δόξα, αφού εμείς το σκεφτήκαμε και το κάναμε.

Κοινώς, θέλω παραλία με πολύ ήσυχία και πλάτες φορτωμένες από ψυγειάκια και ομπρέλες, μέχρι ολόκληρες σκηνές για διανυκτέρευση.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Detectiveal
H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε στις 13:34, 08-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Εγώ που λέτε, από μωρό-σκατό όλα τα καλοκαίρια μου τα περνούσα στο εξωχικό.
Φουλ κόσμο, φουλ μαγαζιά, και ποτέ χαλαρή παραλία.
Οι δικοί μου το σιχαινόντουσαν αυτό το πράγμα, όταν είχαν φτιάξει το εξωχικό στη συγκεκριμένη περιοχή δεν περίμεναν ότι θα ανέβει τόσο πολύ τουριστικά και ότι ο κόσμος θα αρχίσει να έρχεται προς τα εκεί, έτσι κάτι έπρεπε να κάνουν.
Άρχισε λοιπόν ο μπαμπάς μου ένα καλοκαίρι να οργώνει όλο το χωριό (γιατί μεταξύ σοβαρού κι αστείου χωριό ήταν, μετά έγιναν και καλά "οικισμοί") ώστε να βρει μια καταραμένη παραλία μακριά από τα δυνατά beach bar, τους τουρίστες και τους ανάγωγους έλληνες, χωρίς όμως να κατεφέρνει κάτι.
Έτσι του ήρθε μια ίδεα, αφού δε μπορώ να βρω ερημική παραλία, θα φτιάξω δικιά μου!
Το εξωχικό μας είχε ακριβώς μπροστά θέα τη θάλασσα αλλά δεν είχες πρόσβαση γιατί ουσιαστικά μπροστά ήταν γκρεμός, έτσι ο μπαμπάς ξερίζωσε μερικά δέντρα για να κάνει άνοιγμα,κούρεψε τα υπόλοιπα και έφαγε όλο το καλοκαίρι του τότε να φτιάχνει σκαλιά με τσιμέντο και ξύλα!
Το επόμενο καλοκαίρι η ερημική παραλία μας περίμενε, είχαν θεριέψει κάπως και τα δέντρα από πέρσυ και πλέον έκρυβαν τελείως το άνοιγμα και τα σκαλιά, δεν το γνώριζε κανένας και ήταν όλη δική μας!
Βέβαια μετά από λίγο καιρό μαθεύτηκε αφού μας έβλεπαν όλο το σόι στη σειρά να χώνεται μέσα στα δέντρα με πράγματα παραλίας.
Πλέον το χρησιμοποιούν αρκετοί που το έμαθαν και μάλιστα ο δήμος βοήθησε και έβαλε και καγκελάκια στη σκάλα!
Φέτος σκεφτόμασταν να κάνουμε και μια ταμπέλα καλοσωρίσματος και να δώσουμε όνομα στη παραλία για να μη χάσουμε και τη δόξα, αφού εμείς το σκεφτήκαμε και το κάναμε.

Κοινώς, θέλω παραλία με πολύ ήσυχία και πλάτες φορτωμένες από ψυγειάκια και ομπρέλες, μέχρι ολόκληρες σκηνές για διανυκτέρευση.
Φοβερή ιδέα, μπράβο σας

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 14:00, 09-10-13:

Παραλία με... ησυχία γιατί οι παραλίες που είναι γεμάτες κόσμο δε μου αρέσουν καθόλου!

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:07, 09-10-13:

Μια θάλασσα, μια άμμος, 5 βράχια, 2 δέντρα. Αρκούν

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:38, 09-10-13:

Ανάλογα με την περίσταση.
1η επιλογή (κύρια) : Μικρό ερημικό λιμανάκι (που πάει μόνο το βαρκάκι μου), μόνον για το ζευγάρι (και κάποιες φορές ακόμα ένα πολύ κολλητό ζευγάρι).
2η επιλογή : Παραλία γυμνιστών, για το ζευγάρι ή παρέα με φιλικά ζευγάρια.
3η επιλογή : Παραλία με beach bar και μουσική, για μεγάλη παρέα.
4η επιλογή : Παραλία με θαλάσσια σπορ (είμαι λάτρης του θαλάσσιου σκι), συνήθως με παρέα με παρόμοια ενδιαφέροντα.

Υ.Γ. Γιατί όμως έχω την εντύπωση ότι το καλοκαίρι αργεί πολύ ακόμα?

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 20:45, 09-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Υ.Γ. Γιατί όμως έχω την εντύπωση ότι το καλοκαίρι αργεί πολύ ακόμα?
Δεν έχεις και άδικο, αλλά κάποιοι ακόμη κάνουν μπανάκια στη θάλασσα!

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 21:00, 09-10-13:

Η παραλία μ' αρέσει ήσυχη... να ακούω μόνο το κύμα που πέφτει και σκάει στα βράχια!!!Η απόλυτη χαλάρωση!!!!

Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Johnnie Hunter
Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε στις 10:49, 13-10-13:

Προτιμώ παραλία με βότσαλα και κρυστάλλινα νερά όπως είναι το Κάθισμα στη Λευκάδα

Παράθεση

Μαρία Γ. (Σειρήνα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρία Γ.
H Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Μαρία Γ. έγραψε στις 17:39, 27-05-14:

Δεν ξέρω που ακριβώς να βάλω αυτό το θέμα αλλά τέλος πάντων κάπου θα το κολλήσω... Λοιπόν αρχίζω... Καθώς το καλοκαίρι πλησιάζει και η παραλίες θα γεμίσουν ξανά κόσμο, τι είναι αυτό που σας ενοχλεί περισσότερο όταν πάτε;;;; Αυτοι που παίζουν ρακέτες, αυτοί που κάνουν φασαρία, τα ψώνια τι ακριβως::::

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 06:34, 28-05-14:

ειναι αναλογα με την περισταση βασικα..
θαλασσα να ναι και οτι να ναι θα λεγα.. αλλα..
οτα εισαι με παρεα και θελεις χαβαλε, χορο και τζερτζελο θα πας σε μια κοσμοπολιτικη παραλια
τυπου "μπαναναραμα σκιαθος" να χορεψεις να χτυπηθεις..
οταν εισαι με το αισθημα θα πας καπου ησυχα με λιγο κοσμο ή και καθολου, με κανενα μαγαζακι συμπαθητικουλι χωρις πολυ δυνατη μουσικη,
ροματζαδα, χωρις γκρινιες παιδιων, χωρις μπαλακια να εκτοξευονται πανω σου.. ησυχια και χαλαρωση..
αν πας με οικογενεια, θα επιλεξεις μια μεση κατασταση που δε θα πληξεις αλλα δε θα φυγεις και με κεφαλοπονο..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 11:07, 28-05-14:

εγω προτιμω την παραλια που θα εχει τις ομπρελες τις τεραστιες (που πολλες φορες ειναι του δημου),ωστε να μην τρεχω να την πιασω αν φυσαει :p
καλυτερα βοτσαλακι απο κοτρωνες ή τουλαχιστον αμμο που να μην κολλαει...θελω και το χωρο μου για παιχνιδι με ρακετες και τη δικη μ μουσικουλα
και φυσικα καθαρη παραλια και θαλασσα(με καδους για να παραμεινει καθαρη )

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 12:38, 28-05-14:

Ερημική παραλία, κατά προτίμηση σε δύσβατη περιοχή, να στήσω τη σκινή και τις ψαροπαγίδες και να τη βγάλω σα το ναυαγό μια βδομάδα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη intrig(hue)ing
H intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H intrig(hue)ing έγραψε στις 13:23, 28-05-14:

Γενικα προτιμω παραλιες με αρκετο κοσμο, μουσικη, να πεφτουν τα μπαλακια απο τις ρακετες εδω και εκει. Και ειδικα αμα εισαι με παρεα, ειναι οτι καλυτερο ολος αυτος ο χαβαλες!

Απ'την αλλη ομως δεν λεω οχι σε ενα μερος σαν αυτο με λιγη απ'την δικη σου μουσικη και κανα ωραιο βιβλιο ισως...
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN0282.JPG
Εμφανίσεις:  71
Μέγεθος:  205,4 KB

ΥΓ: Η φωτογραφια εχει τραβηχτει σε μια απομονωμενη παραλια στην Ευβοια κοντα στην Κυμη στην οποια εχεις προσβαση μονο με σκαφος. Τα νερα ειναι κυριολεκτικα crystal clear.

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 03:03, 29-05-14:

Δεν αντέχω καθόλου τις παραλίες με τον πολύ κόσμο και τις δυνατές μουσικές (που δεν είναι και του γούστου μου).
Προτιμώ τις ήρεμες, αν όχι ερημικές τελείως, παραλίες.

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 01:32, 23-06-14:

στη παρεα ειμαστε πολυ της φασαριας και γουσταρουμε απειρο κοσμο και τερμα μουσικη!!βεβαια υπαρχουν και στιγμες οπου κατανταει βαρετο αλλα ως επι το πλειστον θελω κοσμοοο!!!

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,075 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 10:33, 23-06-14:

υπαρχει στην περιοχη ενα ξενοδοχειο ακριβως διπλα στη θαλασσα. Ενοικοι και μη του ξενοδοχειο μπορουν να επισκεπτονται την παραλια και την καφετερια του ξενοδοχειου και μπορω να πω πως ειναι πλα τελεια!! μακαρι να μπορουσα να δημοσιευσω φωτογραφια λλα δεν εχω βγαλει προς το παρον καμια και δεν υπαρχουν και στο ιντερνετ! οσο για τη μουσικη, καλυτερα να μην ειναι στο τερμα γιατι δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα

Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη GiorgosAsi
Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε στις 14:24, 23-06-14:

Παραλία με... τη leouv και freddo espresso μέτριο με baileys on the rocks

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 23-06-14 στις 18:53. Αιτία: Απαγορευονται τα greeklish
Παράθεση

Maro92

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maro92
H Maro92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Maro92 ποτέ μην λες ποτέ! έγραψε στις 12:11, 25-06-14:

Παραλία με την παρέα μου, ομπρέλα, πετσέτα, ρακέτες και κανα σαντουιτσάκι για να κόβει την πείνα!! Αυτά και τίποτα άλλο!!
Name:  maxresdefault.jpg
Views: 114
Size:  8,3 KB Name:  Terra-Nation-Rua-Kiri.jpg
Views: 134
Size:  4,3 KB Name:  OneMoe-small.jpg
Views: 114
Size:  3,3 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  raketes.jpg
Εμφανίσεις:  281
Μέγεθος:  37,1 KB

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 12:13, 25-06-14:

με ανθρωπους που νοιωθεις ανετα, να μην σφυγγεσαι στο τι θα πεις και στο τι θα κανεις!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους