Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

O άσχετος!

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 826 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 17:18, 06-08-10:

• Ελληνικη (μονο) γεωγραφια
  • Δουλειες του σπιτιου(απλα τις μισω)
  • Ελληνικος κινηματογραφος(ειμαι κρυφο αμερικανακι)
  • Πολιτικη(αυτο δεν θα αλλαξει ποτε)
  • Ποδοσφαιρο(ομαδες,πρωταθληματα,ουεφα,φιφα δεν ξερω απολυτως τιποτα)
  • Θετικα μαθηματα(ασχετα που ειμαι θετικη κατευθυηνση)
  • Και πολλα αλλα τα οποια δεν τα θυμαμαι τωρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:26, 06-08-10:

-Γεωγραφία
-Ιστορία
-Πολιτική

Αυτά είναι τα κυριότερα...Αν και τα δύο πρώτα επιβάλλεται να τα μάθω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 17:27, 06-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Μονο αν κανεις κι εσυ το ιδιο
Α.. δεν μπορώ να σε συμπληρώσω... Τόόσα χρόνια έχουμε κάνει τόσες συζητήσεις και είχα την εντύπωση ότι έχεις γνώσεις (έστω και λίγες σε κάθε θέμα!) πάνω στα πάντα..
Ίσως στη μόδα ίσως μας τα χαλάς αλλά ούτε εγώ ξέρω από τέτοια για να πω με σιγουριά!

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 17:48, 06-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Α.. δεν μπορώ να σε συμπληρώσω... Τόόσα χρόνια έχουμε κάνει τόσες συζητήσεις και είχα την εντύπωση ότι έχεις γνώσεις (έστω και λίγες σε κάθε θέμα!) πάνω στα πάντα..
Ίσως στη μόδα ίσως μας τα χαλάς αλλά ούτε εγώ ξέρω από τέτοια για να πω με σιγουριά!
Ειδες που το βρηκες κι εγω δεν το ειχα σκεφτει??? Με την μοδα δεν τα παω καλα... Αλλα απο επιλογη... Ντυνομαι οπως αρεσει σ' εμενα κι οχι οπως θα μου επεβαλαν αλλοι... Κατι που θα ελεγα οτι κανεις κι εσυ...

Εσυ μηπως χανεις λιγο στα αθλητικα??? Η τουλαχιστον στα ποδοσφαιροτετοια??? Οπως επισης και στα μηχανακια κλπ(οχι πως εγω σκιζω σε αυτα)

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 18:12, 06-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Ειδες που το βρηκες κι εγω δεν το ειχα σκεφτει??? Με την μοδα δεν τα παω καλα... Αλλα απο επιλογη... Ντυνομαι οπως αρεσει σ' εμενα κι οχι οπως θα μου επεβαλαν αλλοι... Κατι που θα ελεγα οτι κανεις κι εσυ...

Εσυ μηπως χανεις λιγο στα αθλητικα??? Η τουλαχιστον στα ποδοσφαιροτετοια??? Οπως επισης και στα μηχανακια κλπ(οχι πως εγω σκιζω σε αυτα)
Με τα μηχανάκια έχεις απόλυτο δίκιο!!!!
Κοίτα με τα αθλητικά δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι και πολύ, αλλά δεν είμαι και τελείως άσχετη (όπως με τα μηχανάκια!!)
Πάντως ναι, έχεις δίκιο!!

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 18:15, 06-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από z0itCa
Με τα μηχανάκια έχεις απόλυτο δίκιο!!!!
Κοίτα με τα αθλητικά δεν μπορώ να πω ότι ασχολούμαι και πολύ, αλλά δεν είμαι και τελείως άσχετη (όπως με τα μηχανάκια!!)
Πάντως ναι, έχεις δίκιο!!
Ως συνηθως... Εχω...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:13, 06-08-10:

είμαι άσχετος από χορό και γλώσσες προγραμματισμού (με θεωρώ ντουβάρι στον προγραμματισμό)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους