O άσχετος!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
εγώ δηλώνω άσχετος επί παντός επιστητού :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
εγώ δηλώνω άσχετος επί παντός επιστητού :D


+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:hmm: Ε...τώρα τι να πώ;;; τα όσα δεν γνωρίζω (πολλά ξέρω), είναι ατέλειωτος κατάλογος.Ας πώ το ένα !Πληροφορική & γενικά η σχέση μου με τα PC ,σχέση...προβληματική !Οσο για το φάσμα ...ασχετοσύνης μου γενικότερα...μέγα σκότος.!:blink: Τοουλάχιστον προσπαθώ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas:
Ποδόσφαιρο και γενικότερα αθλητικά.
Όχι απλώς άσχετος, μου γυρνάνε τ'άντερα οι ατέρμωνες συζητήσεις περί καλύτερης ομάδας, καλύτερου παίκτη, τρομερού γκολ κλπ.

αχ ναι, ναι ναι, και αυτο!
το μονο που ξερω ειναι οτι το μουντιαλ εγινε στη γερμανια.
και αυτο τυχαια το μαθα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Μαθηματικα:redface:
Γλωσσες προγραμματισμου
Μοδα:D
Ποιηση:hmm:
Γεωγραφια:P
Ποδοσφαιρο...
Νομιζω οτι επρεπε να γραψω σε τι ειμαι σχετικος..Ειναι πολυυυυ πιο λιγα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Είμαι άσχετη με μουσική. Μόνο mp3 ξέρω να παίζω! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγώ είμαι άσχετος σε ότι υπάρχει ρε γμτ, μόνο ένα πράγμα ξέρω ... Να δίνω κλωτσιές στο pc :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι απίστευτα στόκος σε οτιδήποτε αφορά τα αθλητικά στη χώρα μας αλλά και στο εξωτερικό.
Όταν βρίσκομαι σε τέτοια συζήτηση μου έρχεται να κρεμαστώ απο τα γεννητικά μου όργανα στο ταβάνι για να δείξω τη πλήξη μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω τίποτα από αυτοκίνητα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με τον αθλητισμό (δεν ξέρω απολύτως τίποτα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Βασικά και μένα τα αθλητικά μου κάθονται λίγο στο λαιμό... Δεν μπορώ να παρακολουθήσω εύκολα.
Όμως για αυτοκίνητα, παρόλο που δεν ξέρω και τρομερά πράγματα, λατρεύω να ακούω και να χαζεύω.
Επίσης, πολιτική ..είμαι παντελώς άσχετη... και δεν μου καίγεται και καρφάκι να ασχοληθώ. Βέβαια αυτό δεν είναι και ότι καλύτερο, διότι εμεις οι νέοι αν δε γνωρίζουμε και δεν κινητοποιούμαστε, είναι ότι χειρότερο, μπροστά δεν πρόκειται να πάμε, αλλά έλα που δεν μπορώ.... Δηλαδή προτιμώ να ασχοληθώ με αθλητικά παρά με πολιτικά, (μπλιαχ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Παρόλο που είμαι κοριτσάκι :P βαριέμαι να συζητάω για γυναικολογικά: Ποιο κερί είναι το καλύτερο, ποιες τροφές μειώνουν την κυτταρίτιδα, ποιο σπαμπουάν φουντώνει τα μαλλιά και άλλα τέτοια, γνωστά. Συγγνώμη, αλλά δεν βρίσκω κανένα ενδιαφέρον :)

Επίσης με αθλητικά, ομάδες ποδοσφαίρου, μεταγραφές, αγώνες κτλπ. Κανένα ενδιαφέρον.

Τέλος, σχετικά με μουσική, από την πλευρά του -συζητάω για την προσωπική ζωή του καλλιτέχνη, πόσα cd έχει βγάλει και πόσα video clip έχει γυρίσει, αν κάποτε ήταν χρήστης ναρκωτικών ή έπλενε τα ρούχα του σε σκάφη.

Όμως, εκτός από αυτά, δηλώνω άτομο που συμβιβάζομαι έυκολα σε κάθε θέμα, από πολιτική μέχρι αρχαίους φιλόσοφους μέχρι το πως ήρθε η εποχή των παγετώνων :P Ναι, δηλώνω αρκετά σπαστικό άτομο ώστε να πεταχτώ σε κάθε συζήτηση και να πω τη γνώμη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι άσχετη με μηχανολογικά/τεχνολογικά και δεν είναι μόνο ότι πλήττω, αδυνατώ να παρακολουθήσω!

Με οικονομικά επίσης, όπως και με ποδόσφαιρο, μπάσκετ και τα περισσότερα αθλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη ασχετοσύνη μου έχει να κάνει με τα τηλεοπτικά και τα κοσμικά γενικότερα. Δεν έχω τηλεόραση και οι γνώσεις μου γύρω από αυτά είναι επιπέδου προνηπείου.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ασχετη σε γεωγραφεία, είμαι τόσο άσχετη που μέχρι να πάω θεσσαλονίκη μπέρδευα ην θεσαλλοινίκη με την πελοπόνησο, μέχρι πρίν 3 χρόνια έμαθα ότι το λαγονήσι δεν είναι νησί:redface:

Οταν μου λένε για διακοπές σε κάποια μέρη μου λένε πρώτα τι έχει το μέρος αλλιώς στο που βρ΄ησκετε πέρνω τον πρώτο ύπνο, ακόμα να ξεχωρίσω τα πλέγματα κυκλάδες δωδεκάνησα και τα ρέστα:D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Στεναχωριέμαι που είμαι άσχετη από τεχνολογία και υπολογιστές...Θα ήθελα να ξέρω γιατί είναι αρκετά χρήσιμα...Ειδικά με τους υπολογιστές...
Πέρσι τέτοιο καιρό ρωτούσα τον ξάδελφό μου τι είναι το φόρουμ:redface::P

Κάτι ακόμα στο οποίο είμαι άσχετη (αλλά δεν με ενδιαφέρει καθόλου να το μάθω) είναι η πολιτική...Δεν την αντέχω με τίποτα..δε μπορώ να παρακολουθήσω με τίποτα πολιτικές συζητήσεις μιας και δεν έχω ιδέα για τους πολιτικούς και ό,τι πολιτικό έχει συμβεί όχι μόνο στην Ελλάδα αλλά και έξω...Ούτε τα βασικά δε ξέρω...

Επίσης...Δεν έχω ιδέα από οικονομικά-μαθηματικά...Δε τα συμπαθώ καθόλου και είμαι παντελώς άσχετη και με αφήνουν παγερά αδιάφορη...:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ασχετη σε γεωγραφεία, είμαι τόσο άσχετη που μέχρι να πάω θεσσαλονίκη μπέρδευα ην θεσαλλοινίκη με την πελοπόνησο, μέχρι πρίν 3 χρόνια έμαθα ότι το λαγονήσι δεν είναι νησί:redface:

Οταν μου λένε για διακοπές σε κάποια μέρη μου λένε πρώτα τι έχει το μέρος αλλιώς στο που βρ΄ησκετε πέρνω τον πρώτο ύπνο, ακόμα να ξεχωρίσω τα πλέγματα κυκλάδες δωδεκάνησα και τα ρέστα:D :redface:


Το ιδιο κολλημα το εχω κι εγω.. :confused:
Παλιοτερα μαλιστα ελεγα.. "Θα κατεβω Θεσ/ικη - Θα ανεβω Κρητη" :crazy:
Κι ακομα μου ξεφευγει πολλες φορες..
Αλλα γενικοτερα, δεν εχω ιδεα απο γεωγραφια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ιδιο κολλημα το εχω κι εγω.. :confused:
Παλιοτερα μαλιστα ελεγα.. "Θα κατεβω Θεσ/ικη - Θα ανεβω Κρητη" :crazy:
Κι ακομα μου ξεφευγει πολλες φορες..
Αλλα γενικοτερα, δεν εχω ιδεα απο γεωγραφια.
Κι εγώ το ίδιο! Μονίμως γίνομαι ρόμπα με τις γεωγραφικές πατάτες που πετάω! :P

ΥΓ: Το λαγονήσι τώρα έμαθα οτι δεν είναι νησί, απο το μήνυμα της Μάνιας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εντελως ασχετη απο ιστορια. Τη μισουσα στο σχολειο και τωρα αισθανομαι πολυ ασχημα και προσπαθω να μαθω τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο! Μονίμως γίνομαι ρόμπα με τις γεωγραφικές πατάτες που πετάω! :P

ΥΓ: Το λαγονήσι τώρα έμαθα οτι δεν είναι νησί, απο το μήνυμα της Μάνιας :P


Καλή είσαι και εσύ Λία μου!
Είχα βγάλει τα μάτια μου (πριν μερικά χρόνια) να ψάχνω στο Αιγαίο το Καρπενήσι! (μα, είναι ονόματα αυτά που δίνουν σε μέρη που ΔΕΝ είναι νησιά?????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top