Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,788 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 206 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλιούνται αγκαλιάζονται και φτιάχνουν διαθέσεις!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:53, 20-07-06:

Σήμερα το evouli (για λόγους που δεν εξετάζουμε) νιώθει αρκετά χάλια. Επειδή είναι άσχημο ένας συν-φορουμίστης μας να νιώθει έτσι άνοιξα αυτό το τοπικ έτσι ώστε ο καθένας να βάλει κάτι εδω μέσα που ίσως να μπορεί να της φτιάξει την διάθεση. Ορμήστε!

Εγω απλά θα σου δείξω την αντίδραση του Πέτρου (Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλω να πειράζω τόσο πολύ αυτό το παιδί) όταν θα δει ότι τον κάναμε ban

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιάννης : 20-07-06 στις 09:57.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:56, 20-07-06:

καλα το πας, καλά το πας.....

αλλα δυστυχως δεν μπορεσα να ανοιξω το λινκ που εβαλες, μου δειχνει σημα οτι απαγορευεται να ανοιξει τετοια σελιδα το δικτυο της εταιριας... δεν πειραζει, η κινηση εχει σημασια....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 09:57, 20-07-06:

Νομίζω πως είναι θλιμμένη επειδή έχει ένα πρόβλημα στην σχεση της.

Εγώ θα της πω,να μην χαραμίζει την ζωή της σε ανόητες λύπες.Να έχει την υγεία της και το άλλο της μισό θα το ξαναβρεί και θα είναι πολύ καλύτερα μαζί του.
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 10:50, 20-07-06:

Κοίτα να δεις evouli και κάθε άλλος με κακή διάθεση.Υπάρχουν και χειρότερα, όπως να σε έχει πιάσει μια φυλή από άγριους μπόμπιρες και να σε έχει βάλει σε ένα καζάνι...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 11:29, 20-07-06:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
Ωραια φωτογραφια.

Evouli σε καποιο ποστ διαβασα οτι το προβλημα ειναι στην σχεση σου.
Εγω θα σου πω μονο να μην στεναχωριεσαι. Το τι μπορει να εχει συμβει μπορει να μην το γνωριζουμε, αλλα ολα τα ζευγαρια παιρνουν δυσκολες στιγμες. Δεν σημαινει κατι ομως αυτο.. Περαστικο θα ειναι ετσι κι αλλιως!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:47, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
ολα τα λεφτα η φάτσα του "φαγητού"....
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:49, 20-07-06:

Κάθε εμπόδιο για καλό λέει η γιαγιά μου!
Είναι καλοκαιράκι, κοίτα να διασκεδάσεις, να ξεκουραστείς, να ξεφύγεις από τα προβλήματα και να γεμίσεις τις μπαταρίες σου, και άσε τις στεναχώριες για τον Σεπτέμβριο. Αν και εφόσον δεν πρόκειται για θέμα υγείας, όλα τα υπόλοιπα καλό μου evouli διορθώνονται! Και μην ξεχνάς :

Μην στεναχωριέσαι για προβλήματα που λύνονται
(γιατί θα λυθούν στο τέλος)
και για προβλήματα που δεν λύνονται
(γιατί όσο και να σκας δεν αλλάζει η κατάσταση)
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,049 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 12:04, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Εγω απλά θα σου δείξω την αντίδραση του Πέτρου (Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θέλω να πειράζω τόσο πολύ αυτό το παιδί) όταν θα δει ότι τον κάναμε ban

οουστ ρε
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:15, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
οουστ ρε
μηηηηηηηηη βρε το καλο το ζαν με το ωραιο ονομα...... δεν το εννόαγε..... ενα καλο πηγε να κανει ο ανθρωπος και εφαγε φασκελο ....

(τουλαχιστον δεν το εφαγα εγω....... ωχ...λες να μου το δωσει ο γιαννης τωρα????? μήπως να την κανω με ελαφρα πηδηματακια???? )
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:35, 20-07-06:

Εγώ απλά θα πω ότι κοπέλα μου έχεις το mail μου...αν θες στείλε να το συζητήσουμε και μην μου στεναχωριέσαι πάνω απ' όλα!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 13:14, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Εγώ απλά θα πω ότι κοπέλα μου έχεις το mail μου...αν θες στείλε να το συζητήσουμε και μην μου στεναχωριέσαι πάνω απ' όλα!

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 13:39, 20-07-06:

evouli κουράγιο!
Σου προτείνω να ανατρέξεις σε όλα τα ποστ της dooo, θα λυθείς εγγυημένα στα γέλια.
Αν έχεις δει την ταινία "Frankenstein junior" έχω να σου πω: "It could be worse. It could be raining" αλλά αν δεν την έχεις δει δεν θα καταλάβεις
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 14:18, 20-07-06:

Η χαρά των spammer Τέσπα περαστικά!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 14:20, 20-07-06:

[quote=Bill_Slayer]Η χαρά των spammer quote]

δεν σε πιανω.. γουατεβερ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 14:51, 20-07-06:

Ααχ Ευούλι μου, επειδή κι εγώ είμαι τσίτα σήμερα και επίσης για τη σχέση μου εν μέρει, απλά να πω...
Υγεία να έχουμε και όλα καλά!!!

Οι σχέσεις έχουν πάντα τα πάνω και τα κάτω τους, όλα στο τέλος πάνε καλά...!!!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:54, 20-07-06:

Με τον Πετράν πιάσαμε το ζωικό βασίλειο σήμερα!
Είδες βρε τι καλούς συν-φορουμίστες έχεις τα καλύτερα έγραψαν όλοι!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 15:11, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Με τον Πετράν πιάσαμε το ζωικό βασίλειο σήμερα!
Είδες βρε τι καλούς συν-φορουμίστες έχεις τα καλύτερα έγραψαν όλοι!
νι, νι τα καλύτερα παιζακια!!!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:26, 20-07-06:

όλα θα πάνε καλά! να έχεις εμπιστοσύνη και πίστη ότι όλα θα πάνε καλά! (ότι κι αν σημαίνει αυτό.....)
εμείς είμαστε εδώ ΚΑΙ για σένα!!!!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:28, 20-07-06:

εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:30, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....
Αχ βρε ντουζάκι μου, δεν σου έχουμε πει να μην πιστεύεις ότι μ@λ@κια σου λέμε!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια