Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,747 μηνύματα σε 75,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 480 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλιούνται αγκαλιάζονται και φτιάχνουν διαθέσεις!

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 17:05, 20-07-06:

Ωχ! Χειροτερα τα καναμε. Τωρα πρεπει να ανοιξουμε και αλλο ποστ για την ντουυυυ! Παντως evouli αν και δεν ξερω τι ακριβως παιζει, μην στενοχωριεσαι, ολα θα φτιαξουν! Αισιοδοξια πανω απο ολα, βοηθαει παντα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:09, 20-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
εμένα μου λέγατε ότι είστε εδώ μόνο για μένα....
Ε, κι εσυ.. Μην πιστευεις οτι σου λενε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:03, 21-07-06:

θενξ βρε παιδια με συγκινήσατε....
παντως μεχρι στιγμης τιποτα δεν εχει παει καλυτερα, για την ακριβεια απ'το κακο στο χειροτερο πανε τα πραγματα..
τεσπα.. θα δειξει...
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 17:58, 23-07-06:

Γεια σου Evouli
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:17, 24-07-06:

Ευούλι χαμογέλαααα!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 11:37, 24-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ευούλι χαμογέλαααα!!!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 08:10, 26-07-06:

evouli σαγαπααααααωωωω

(νιωθεις καλυτερα χρυσο μου?)

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:14, 26-07-06:

Μετα απο τοσες μερες και τοσα ζουζουνιαρικα μυνηματα, εχει φτιαξει η διαθεση της αραγε?!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 08:16, 26-07-06:

ναιαιαιαιαιαι!!!!!

η διάθεσή μου είναι σχεδόν στα ύψη!!! (το "σχεδόν" πάει στο ότι είμαι με πυρετό, συνάχι και βήχα τις τελευταίες 3 ημέρες... )

Gio μου:
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 08:23, 26-07-06:

νι ευούλι, νι, το χρειαζομαι. δωσε οοοοοσες αγκαλιες μπορεις, σημερα ειναι η συνεντευξη του μαστερ και εχω ξυπνησει χειροτερα απο οποιαδηποτε αλλη μερα του χρονου.
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 08:46, 26-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
νι ευούλι, νι, το χρειαζομαι. δωσε οοοοοσες αγκαλιες μπορεις, σημερα ειναι η συνεντευξη του μαστερ και εχω ξυπνησει χειροτερα απο οποιαδηποτε αλλη μερα του χρονου.

είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 08:51, 26-07-06:

καποιος να μετονομασει το ποστ

ευχαριστω νινι μου. θα στειλω sms οταν τελειωσω!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 09:10, 26-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
καποιος να μετονομασει το ποστ

ευχαριστω νινι μου. θα στειλω sms οταν τελειωσω!
χαχα αυτό σκεφτόμουν κι εγώ...

νι νι να στείλεις αν και εγώ ξέρω από τώρα το αποτέλεσμα!!!!
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 09:29, 26-07-06:

Μπορώ να κάνω παρέα στο club των στεναχωρημένων σήμερα?? Evouli, Gidi, Giovanna και να σας στείλω τεράστιες αγκαλιές και φιλάκια???

Θετική ενέργεια και θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 09:51, 26-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki
Μπορώ να κάνω παρέα στο club των στεναχωρημένων σήμερα?? Evouli, Gidi, Giovanna και να σας στείλω τεράστιες αγκαλιές και φιλάκια???

Θετική ενέργεια και θα πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

χαμστεράκι μου τεραστιες αγκαλιες και απο εμενα!!!!!
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:49, 26-07-06:

Χαμστεράκι μαααας!!!!!!!!!!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:07, 26-07-06:

Εγώ λέω να το ονομάσουμε...Οι αγκαλίτσες!

Πάρτε όλες πολλές πολλές λιλίτσες!

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:17, 26-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
λιλίτσες!
έτσι τις λέμε με το μωρό μου...
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 12:23, 26-07-06:

Καλά δεν θα σας κάνω μήνυση για copy right ...είμαι μεγαλόψυχη!

Όλα καλά με το μωρό σου τώρα ε;;;;;;;;;
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε: στις 12:38, 26-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Όλα καλά με το μωρό σου τώρα ε;;;;;;;;;
νι...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια