Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γκρίνια!!

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:46, 21-07-06:

Το παρόν θέμα αφορά αποκλειστικά γκρίνια σε (ερωτικές) σχέσεις. Είστε γκρινιάρες/δες; Αν ναι πως αντιδρά ο σύντροφος σας;

Προσωπικά είμαι τρομερά γκρινιάρα! Με το παραμικρο κατεβάζω μούτρα και αν δεν κάνει κινηση ο άλλος για να μου περάσουν γίνομαι όλο και χειρότερα. Αν με ρωτήσει κιόλας πεταω το κλασσικό "τίποτα". Και μιλάμε για πράγματα που όταν τα σκέφτομαι μετά μου φαίνονται αρκετά γελοία, ενώ εκείνη τη στιγμή μου φαίνεται οτι είναι τελείως τραγικά! Στο τέλος εκνευριζεται και ο φίλος μου και καταλήγουμε σε καυγαδάκι! Έχει κανένας τέτοιο πρόβλημα; Πως το αντιμετώπισε;
(να λείπει το κράξιμο πλζ, το κάνω και μόνη μου )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:16, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Προσωπικά είμαι τρομερά γκρινιάρα! Με το παραμικρο κατεβάζω μούτρα και αν δεν κάνει κινηση ο άλλος για να μου περάσουν γίνομαι όλο και χειρότερα. Αν με ρωτήσει κιόλας πεταω το κλασσικό "τίποτα". Και μιλάμε για πράγματα που όταν τα σκέφτομαι μετά μου φαίνονται αρκετά γελοία, ενώ εκείνη τη στιγμή μου φαίνεται οτι είναι τελείως τραγικά!
Η αληθεια ειναι οτι κι εγω το εκανα αυτο παλιοτερα.
Τωρα δεν το πολυ-συνηθιζω (δεν το εχω κοψει και τελειως), αλλα προτιμω να συζηταω το "τιποτα" αμεσως.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 08:22, 21-07-06:

αααααα!!! ειδικότις μου... η γκρίνια σε όλο της το μεγαλείο!!!! εχω προσπαθησει να το σταματησω αλλα τι τα θες...στον ανθρωπο ειναι...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:38, 21-07-06:

κάποτε ήμουν κι εγώ πάρα πολύ
Μετά ανακάλυψα ότι κάνω κακό στον εαυτό μου και στη σχέση μου
Στη συνέχεια κάθε φορά που κατέβαζα μουτράκια.... χρησιμοποιούσα και το ακατοίκητο του ρετιρε .... άρχισα σιγά σιγά να μην λέω το "τίποτα" αλλά να λέω αυτό που με ενοχλεί... άρχισα σιγά σιγά να βλέπω ότι αυτό που για μένα ίσως ήταν τραγικό για τον άλλον ήταν αστείο.... άρχισα να βλέπω ότι οι άντρες και οι γυναίκες έχουμε πολύ διαφορετικό τρόπο σκέψης και αντιμετώπισης των μικρών καυγάδων και ότι τελικά μόνο εγώ χαλιόμουν
Μετά άρχισα να σκέφτομαι σαν τον σύντροφο μου και τώρα ψάχνω αισθητικούς να μου παίρνουν το μούσι και το μουστάκι (j/k)

Κοίτα το κόλπο είναι ένα ....
Κάθε φορά (μα κάθε φορά) που "στραβώνεις" με κάτι... να σκέφτεσαι ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ... γιατί στράβωσα? και να το συζητάς χωρίς εγωισμούς!
Στην αρχή είναι δύσκολο αλλά μετά το συνηθίζεις και δεν μπορείς αλλιώς

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 08:43, 21-07-06:

Κι εγώ τα ίδια! Πολύ γκρίνια μιλάμε.. Τώρα τελευταία προσπαθώ να το καταπολεμήσω, αλλά δεν πιάνει πάντα..

Πχ, χτες είχαμε πάει στο Αλλου Φαν Παρκ και ζήτησα από το μωρό μου να μου αγοράσει ένα μπουκαλάκι νερό. Μαζί μ' αυτό μου έφερε κι ένα χωνάκι με παγωτό μηχανής σοκολάτα-βανίλια γιατί ξέρει πως μ' αρέσει το παγωτό μηχανής. Στραβώνω (!) μία γιατί κάνω δίαιτα και το ξέρει. Επειδή το παγωτό είχε ήδη αρχίσει να λιώνει και μου έλεγε "καλέ, πάρ'το", λέω μόνο ένα "μα ένα μπουκαλάκι νερό σου ζήτησα μόνο!" Αρχίζω τις ανάσες, γιατί λέω καλό πήγε να κάνει ο κακομοίρης, μην τον πάρεις κι απ' τα μούτρα. Το χωνάκι όμως ήταν από τα καλά και 2 λεπτά μετά είχε σπάσει το κάτω μέρος του και έτρεχαν παγωτά από παντού. Ανάσες πάλι Το παίρνω για να πάω να το πετάξω. Όταν γυρίζω, ανακαλύπτω πως η μπλούζα μου από άσπρη έχει γίνει άσπρη με καφέ βούλες (σε 3 σημεία λερώθηκα!) Εκεί δεν άντεξα.. μου γύρισε το βλέμμα! Γυρνάω να του βάλω τις φώνες (!!!), αλλά μόλις βλέπω το βλέμμα του, το ρίχνω στις ανάσες πάλι.. Με κρατούσε αγκαλιά όλο το υπόλοιπο βράδυ και είμαι σίγουρη πως ακόμα αναρωτιέται πως την γλίτωσε τόσο φθηνά!!

(Πάντως δεν αντέχομαι..)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Oralee : 21-07-06 στις 08:45.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:45, 21-07-06:

πρέπει να το κόψετε όσο είναι καιρός

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 09:39, 21-07-06:

Δεν με αφορούν τα προσωπικά σας!Αλλά food for thought και μόνο!!
Και λέτε ότι αγαπάτε τον σύντροφό σας?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 09:43, 21-07-06:

Προσωπικά εγώ γκρινιάζω πάντα στους πάντες, αν κάτι μου την δώσει. Δεν το κάνω μόνο στον σύντροφό μου, είναι κακό στοιχείο του χαρακτήρα μου..

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 11:56, 21-07-06:

Γκρίνια....χα!

Όταν η αγάπη γίνεται κτήση, όταν ο αυθορμητισμός συνηθίζει να είναι κάτι το πρωτόγνωρο, όταν η ελευθερία κινήσεων είναι κάτι άγνωστο, όταν η εμπιστοσύνη είναι απούσα από τη σχέση, τη σχέση που γίνεται έλεγχος και επιβολή των συμπλεγμάτων κατωτερώτητας επάνω στον σύντροφο....

....εκεί υπάρχει γκρίνια για τα πράγματα που μετά θα σας κάνουν να γελάτε όταν θα τα σκέφτεστε!

Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 12:44, 21-07-06:

ααααααααα η καλυτερη μου η κρεββατομουρμουρα κ το σπασιμο νευρων ο κυριακος μου το λατρευει αφου λεει οτι ειμαι γριαναρα κ με λατρευει

Παράθεση

roz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roz
H roz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H roz έγραψε στις 13:06, 21-07-06:

Δεν γκρινιάζω. Βαριέμαι ! Αλλά όταν κάτι με πειράζει και δεν γκρινιάζω επειδή βαριέμαι να γκρινιάζω μου λέει πως κάνω μούτρα. Αν πάλι συζητήσω κάτι που με πειράζει μου λέει πως γκρινιάζω. Μήπως να αρχίσω να γράφω ημερολόγιο;

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:10, 21-07-06:

Ήμουν πάρα πολύ γκρινιάρααααααα....Σε εκνευριστικό βαθμό....Μπορούσα να γκρινιάζω για το οτιδήποτε και για το τίποτα....Ώρες ώρες σκέφτομαι πως με ανέχονταν στην σχέση...Πραγματικά απορώ! Με έπιανε το παράπονο κι έλεγα έλεγα έλεγα...Την γκρίνια μου την έκοψε ένας υπέροχος άνθρωπος (που ακόμα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο που τον έχασα κι γκρινιάζω γι'αυτό )....Το κόλπο ήταν απλό...Μου έλεγε πάψε να γκρινιάζεις...εγώ ξεφυσούσα και μετά μου έλεγα άντε γκρίνιαξε ακούω τι φταίει πάλι...Ε...όταν μου δίνουν άδεια να γκρινιάξω ξενερώνω και την κόβω Πλέον γκρινιάζω μετρημένα...Πάντως η τελευταία φορά που γκρίνιαξα ήταν στον μωρό μου χθες στις 4.00 το πρωί που γύρισα από ένα γλέντι γάμου....Η γκρίνια μου τι άλλο; Εγώ πότε θα γίνω νύφηηηηηηηηηηηηηηη;!;!;! (ελπίζω να μην νόμιζε ότι εμέσως πλην σαφώς του λέω να με στεφανωθεί )

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 13:19, 21-07-06:

Ο χειρότερος εφιάλτης μου... ίσως το μοναδικό πράγμα που δεν αντέχω σε μια σχέση. Και μόνο που διάβασα τα παραπάνω και το σκέφτηκα λίγο με έπιασε πονοκέφαλος

ΥΓ: Κάπου κάπου όλοι μπορεί να γκρινιάξουμε, αλλά η συστηματική με σκοτώνει...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:35, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Γκρίνια....χα!

Όταν η αγάπη γίνεται κτήση, όταν ο αυθορμητισμός συνηθίζει να είναι κάτι το πρωτόγνωρο, όταν η ελευθερία κινήσεων είναι κάτι άγνωστο, όταν η εμπιστοσύνη είναι απούσα από τη σχέση, τη σχέση που γίνεται έλεγχος και επιβολή των συμπλεγμάτων κατωτερώτητας επάνω στον σύντροφο....

....εκεί υπάρχει γκρίνια για τα πράγματα που μετά θα σας κάνουν να γελάτε όταν θα τα σκέφτεστε!
Άκυρο τελείως. Ίσως αυτό να ισχύει για γνωστούς σου αλλά σε μένα με τίποτα. Μήπως βγάζεις λίγο εύκολα συμπεράσματα; Ακου κει η εμπισοσύνη απούσα απο τη σχέση Τον φίλο μου τον εμπιστεύομαι τόσο που άλλες μπορεί να με έλεγαν τελείως βόδι! Για να μη σχολιάσω και τα υπόλοιπα!

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:36, 21-07-06:

Παντως τις γυναικες δεν τις καταλαβαινω αυτο το θεμα. Δεν λεω να μην γκρινιαζεται αλλα οταν βλεπετε τον αλλον οτι εκεινη την στιγμη δεν μπορει να συζητηση το θεμα αυτο, σταματηστε! Δεν ειναι και τοσο ωραιο να παιρνει αναποδες ο συντροφο σας για κατι που το κανετε σχεδον επιτιδες!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 13:37, 21-07-06:

Τελικά αυτού του είδους η γκρίνια είναι γυναικείο "προνόμιο" άραγε; Μόνο γυναίκες βλέπω να συμφωνούν! Ή μήπως το κάνουν και άντρες και δεν το παραδέχονται;

Παράθεση

roz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roz
H roz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H roz έγραψε στις 13:41, 21-07-06:

Τελικά αυτού του είδους η γκρίνια είναι γυναικείο "προνόμιο" άραγε; Μόνο γυναίκες βλέπω να συμφωνούν! Ή μήπως το κάνουν και άντρες και δεν το παραδέχονται;
Όχι δεν είναι μόνο δικό μας προνόμιο. Οι άντρες είναι απίστευτα γκρινιάρηδες και μάλιστα για απίστευτους λόγους όπως γιατί έχασε η αγαπημένη τους ομάδα ή γιατί έβρεξε αμέσως μόλις είχαν πλύνει το αυτοκίνητο !!!!!

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:43, 21-07-06:

Ή μήπως το κάνουν και άντρες και δεν το παραδέχονται;
Μπα, υπαρχουν οι αντρες μπρουν να γκρινιαξουν. Δοκιμασε καποια να κλήσει την τηλεόραση σε κάποιον σημαντικό αγώνα ποδοσφαίρου!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 13:43, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Παντως τις γυναικες δεν τις καταλαβαινω αυτο το θεμα. Δεν λεω να μην γκρινιαζεται αλλα οταν βλεπετε τον αλλον οτι εκεινη την στιγμη δεν μπορει να συζητηση το θεμα αυτο, σταματηστε! Δεν ειναι και τοσο ωραιο να παιρνει αναποδες ο συντροφο σας για κατι που το κανετε σχεδον επιτιδες!
Μα δεν το κάνουμε επίτηδες! Τουλάχιστον ενσυνείδητα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:44, 21-07-06:

Μην πω όταν αρρωσταίνουν και κάνουν δέκατα παρακαλώ! Πωπω γκρίνιααααααααααα!Δεν αντεχεται!

Παράθεση

roz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roz

H roz έγραψε στις 14:06, 21-07-06:

Αφήστε που μπορεί να έχουν 3.385 πουκάμισα αλλά αν δεν είναι πλυμμένο και σιδερωμένο το 3.386ο που αποφασίζουν τελευταία στιγμή ότι θέλουν να βάλουν περνούν στο στάδιο της απόλυτης μιζέριας !!!!

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 14:17, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από roz
Αφήστε που μπορεί να έχουν 3.385 πουκάμισα αλλά αν δεν είναι πλυμμένο και σιδερωμένο το 3.386ο που αποφασίζουν τελευταία στιγμή ότι θέλουν να βάλουν περνούν στο στάδιο της απόλυτης μιζέριας !!!!
Το πιστεύω αυτό άνετα!!!
Ειδικά αν πιστεύουν ότι η γυναίκα τους είναι η νέα μαμά τους! Γενικά οι άνδρες έχουν τρομερά συνηθίσει την φροντίδα της μαμάς τους! Εγώ από την άλλη η σύγκριση με την μάνα μου είναι βρισιά! Και μάλιστα κωδικοποιημένη!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:07, 21-07-06:

Δεν είμαι γλκρινιάρα, όταν κάτι με ενοχλήσει θα του το πω, αυτός είναι ψιλογκρινιάρης αλλά όχι σε βαθμό εκνευριστικό.Θα γκρινιάξει μόνο αν δεν θα γίνεται να βρεθούμε πολύ
Πιστεύω πως η έλλειψη γκρίνιας στην σχέση μας και η επικοινωνία μας έχει κάνει να έχουμε μια σχέση 2 χρόνων χωρίς να έχουμε μαλώσει ποτέ

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:15, 21-07-06:

Παρεπιπτόντως δεν θεωρώ οτι γκρίνια σημαίνει κακή επικοινωνία... Ίσα ίσα που αν δεν είχαμε τόσο καλή επικοινωνία δεν θα του έκανα νάζια και δεν θα γκρίνιαζα αλλά θα τα κρατούσα μέσα μου... Χωρίς φυσικά να υπονοώ οτι καλή επικοινωνία=>γκρίνια! Απλά όπως του λέω αυθόρμητα τα περισσότερα πράγματα που σκέφτομαι, έτσι όταν κάτι με πειράξει έστω λίγο αμέσως του γκρινιάζω (το "τίποτα" δεν κρατάει πάνω απο λεπτό, τη δεύτερη φορά που θα με ρωτήσει του λέω, μια φορά μάλιστα που δεν με ειχε ρωτήσει τι είναι το τίποτα του λέω "καλά δεν θα με ρωτήσεις περισσότερο να σου πω;;;;" ) Άσε που μόλις μου πει κανένα γλυκόλογο τα ξεχνάω αμέσως (μάλιστα πιστευω οτι καταβάθος γι'αυτό γκρινιάζω )

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 21-07-06 στις 15:17.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:18, 21-07-06:

και βέβαια η γκρίνια δεν σημαίνει έλλειψη επικοινωνίας
καμία σχέση

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:04, 21-07-06:

Ή μήπως το κάνουν και άντρες και δεν το παραδέχονται;
Φυσικα και το κανουν.. Ποιος το παραδεχεται ομως?!

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 21:43, 21-07-06:

και εγω τα ιδια ακριβως με τη μισελ κανω...

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 02:22, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Φυσικα και το κανουν.. Ποιος το παραδεχεται ομως?!
2 άντρες απαντήσαν μέτα από το σχετικό ποστ και οι 2 το παραδεχτήκαμε! Αρά μιλάμε για ένα τουλάχιστον αξίολογο ποσοστό!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 02:37, 22-07-06:

2 άντρες απαντήσαν μέτα από το σχετικό ποστ και οι 2 το παραδεχτήκαμε! Αρά μιλάμε για ένα τουλάχιστον αξίολογο ποσοστό!
Που το παραδέχτηκες εσύ; Αφού δεν βλέπεις ποδόσφαιρό

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 08:09, 22-07-06:

Αξιολογο ποσοστο τα 2 αρσενικα απο τα Χ (ποσα αρσενικα μελη ειπαμε οτι εχει το στεκι? )?
Ε, δεν νομιζω..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 10:35, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Αξιολογο ποσοστο τα 2 αρσενικα απο τα Χ (ποσα αρσενικα μελη ειπαμε οτι εχει το στεκι? )?
Ε, δεν νομιζω..
Αμα περειμενεις ομως και απο τα περισοτερα αρσενικα του στεκι που ειναι απο 11 μεχρι 17 ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.... μην βλεπεις τον exp...
Αλλωστε ειναι ενα θεμα που δεν ενδιαφερε και τοσο τους αντρες (η μαλλον δεν ενδιαφερονται να μπουν εδω να δουνε για τους αλλους) και συγουρα η αντρες ειναι πιο "φλου" σε μια σχεση απο οτι οι γυναικες που ειναι συνιθος παρα πολυ γκρινιαρες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dark_kronos : 22-07-06 στις 10:39.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 13:45, 22-07-06:

Φυσικά και γκρινιάζουν και οι άνδρες.
Αλλά πολύ λιγότερο ποσοστό για να ικανοποιήσουν την εσωτερική τους ανασφάλεια!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:09, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αμα περειμενεις ομως και απο τα περισοτερα αρσενικα του στεκι που ειναι απο 11 μεχρι 17 ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα....
Εγώ γιατί νόμιζα οτι τα περισσότερα αρσενικά του στέκι είναι 18-28?

Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη BReaTHeR
Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε στις 16:36, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Μην πω όταν αρρωσταίνουν και κάνουν δέκατα παρακαλώ! Πωπω γκρίνιααααααααααα!Δεν αντεχεται!
Εδώ είμαστεεεε .

Γενικά δεν γκρινιάζω, σχεδόν για τίποτα. Όταν όμως είμαι άρρωστος γίνομαι πολύ γκρινιάρης . Απλά πιστεύω ότι θέλω να με προσέξει λίγο περισσότερο η κοπέλα που έχω δίπλα μου. Όσο για τη γκρίνια στις γυναίκες, αν γίνεται αόκνως και ακαταπαύστως (σωστά το έγραψα, τότε με ενοχλεί αφάνταστα. Ειδικά όταν γκρινιάζουν για κάτι στο οποίο βλέπουν ότι προσπαθώ να δώσω λύση. Προτιμώ τα νάζια, παρά τη γκρίνια.Για την ακρίβεια τα λατρεύω τα νάζια .

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 10:03, 25-07-06:

Εγώ πάλι γιατί έχω την αίσθηση ότι η γκρίνια είναι προνόμιο των ανδρών??? Δεν γκρινιάζω ποτέ..ίσως σπάνια θα έλεγα.. όταν ενοχλούμαι απλά το συζητάω, ούτε καν τσακώνομαι πλέον γιατί παλαιότερα έχανα τον έλεγχο και το δίκιο μου.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:41, 25-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR
Εδώ είμαστεεεε .

Γενικά δεν γκρινιάζω, σχεδόν για τίποτα. Όταν όμως είμαι άρρωστος γίνομαι πολύ γκρινιάρης . Απλά πιστεύω ότι θέλω να με προσέξει λίγο περισσότερο η κοπέλα που έχω δίπλα μου. Όσο για τη γκρίνια στις γυναίκες, αν γίνεται αόκνως και ακαταπαύστως (σωστά το έγραψα, τότε με ενοχλεί αφάνταστα. Ειδικά όταν γκρινιάζουν για κάτι στο οποίο βλέπουν ότι προσπαθώ να δώσω λύση. Προτιμώ τα νάζια, παρά τη γκρίνια.Για την ακρίβεια τα λατρεύω τα νάζια .
[νάζια οn] έλα καρδούλα μου....αρκουδουλίνι μου...λίγο πυρετάκι έχεις...έλα εγώ να το φιλήσω στο μετωπάκι....έλα να τον πάρω αγκαλίτσα να κοιμηθεί και όταν ξυπνήσει θα έχω ετοιμάσει το αγαπημένο φαγητούλη στο ζουζουνάκι μου [/νάζια off]

Και όμως συνεχίζεται και μετά από αυτό να γκρινιάζεται

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:23, 25-07-06:

Πιστεύω ότι οι γυναίκες είναι μαέστροι στη "συναισθηματική" γκρίνια... Οι άντρες είναι να μην τους πιάσει. Εμείς πάλι είμαστε του μουρμουρπίτσιπίτσι!

Εγώ ήμουν πολύυυ καλή στη γκρίνια.. Μέχρι που ο πρώην μου αποδδείχτηκε τοίχος στον οποίο έτρωγα τα μούτρα μου.
Και καλά, μα γιατί κατεβάζεις μούτρα τώρα; δεν είναι λογικό.

Κι εκεί κατάλαβα ότι η λογική είναι το μόνο που μας σώζει!
Και καλά, τι κάνεις ρε καραμήτρο, είσαι ρομαντικά, πάτε για ποτό, όλα καλά στη σχέση και στις σπουδές... κι εσύ είσαι "κάπως" γιατί δε σου έκανε κοπλιμέντο;
Ή γιατί σε στενεύει το τζην κι αυτός λέει να πάτε για πίτσα;;

Κάπως έτσι έμαθα να το βουλώνω και να μην κάνω τον άλλον να την πληρώνει...
Παλιά, πχ, είχα αρχίσει να βγάζω πιο πολλά σπυράκια απ' ό,τι είχα στην εφηβεία και μέχρι να με δω στον καθρέφτη και να βεβαιωθώ ότι το κονσήλερ είχε κάνει τη δουλειά του, μουρμουρμουρ στον άλλον...!

Οπότε ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:34, 25-07-06:

Παλιότερα γκρίνιαζα λόγω ποδοσφαίρου.
"Πάλι μπάλα θα δεις? Εμένα ξέρεις από πότε έχεις να με δεις? Δεν μ'αγαπάς καθόλου. Εγώ η χαζή φταίω που δεν έκατσα μέσα τις προάλλες να δω το τάδε έργο, αλλά προτίμησα να βγω μαζί σου. Γιατί εγώ σ'αγαπώ πραγματικά....μπλα μπλα μπλα"
Πλέον ή βλέπω μαζί του μπάλα ή βγαίνω με τις φίλες μου! Much better!

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 17:09, 25-07-06:

Έγραψε Γίδι!
Crazyhelen καλά έκανες και του γκρίνιαζες για ποδόσφαιρο!! Σοβαρά thumbs up και στις δυό σας

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:58, 27-07-06:

Βαριεμαι ατελειωτα γκρινιες και ναζια, ειναι πολυ της υπομονης αυτα τα πραγματα για μενα. Συνηθως αν με πειραξει κατι το δηλωνω (πολυ) φωναχτα την ωρα που γινεται, και γλιτωνω χρονο και ενεργεια

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 21:24, 27-07-06:

Γενικά είμαι αρκετά γκρινιάρα,αλλά ποτέ με τον σύντροφό μου..τώρα αυτό πώς το καταφέρνω,δεν ξέρω καθόλου.. ίσως φταίει,το ότι έχω περάσει από πολύ γκρινιάρη σύντροφο και ειλικρινά,υπήρχαν στιγμές που μου'ρχοταν να τρελαθώ.. Θεωρώ ότι η γκρίνια μπορεί να φέρει πολύ μεγάλη φθορά σε μια σχέση και προσπαθώ όσο γίνεται,ν'αποφεύγω να ξεσπάω στον άνθρωπο που είναι δίπλα μου..επίσης,να προσθέσω ότι ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ το να μου κρατάει ο άλλος μούτρα..δεν το κάνω ποτέ μου και πραγματικά,τρελαίνομαι όταν ο φίλος μου το κάνει...για κάθε πρόβλημα,υπάρχει και η πολιτισμένη συζήτηση,όπου μπορείς να πεις στον άλλον τι σε έχει πειράξει,κλπ,κι όχι ένα ξερό "τίποτα" στην ερώτηση "τι έχεις?"..αλλιώς...ξύδι μέχρι να περάσει..!

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:02, 05-11-06:

Δεν μπορώ τις "φίρμες" στη σχολή μου την παλιάααα!!!!!!!!!
Θα βγω με τα νεύρα τεντωμένα αύριο, το ξέρω...

και καλά, αν πάω στον ξένο εκεί στην ξενιτιά και πω "σκέφτομαι να κάνω κάτι τέτοιο, να ψάξω αυτό και να παρουσιάσω κάτι προς τα κει, αν έχει ψάχνω" θα μου πει, ok, κανε ένα βήμα πιο πέρα και ξαναέλα, καλο ακούγεται.
εδώ θα σου πούνε "τι πάει να πει σκέφτεσαι, που προς τα εκει, γιατί δεν ξέρεις αν έχει ψάχνω" κλπ
και θα πει ότι, τι μου φέρνεις τι διάλεξη, θα μου μιλήσει για 5 ειδικά κτίρια που "έπρεπε" να ξέρω, θα πει ότι είναι πολύ ασαφές, ότι δεν είναι ο τομέας του κλπ...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 17:44, 15-10-07:

Η γκρίνια είναι αδερφή του διαβόλου λέει η μάνα μου και έχει απόλυτο δίκιο, είμαι κατά της γκρίνιας, είναι κουραστικό στους τους άλλους, εκνευριστικό και παράτερο όταν λές ευθέως τι πρόβλημα έχεις, για αστείο ναι θα το κάνω, αλλα μόνο σαν αστείο, όταν πχ θέλω μαλλι της γριάς και δεν υπάρχει πουθενα θα πετάξω σε στύλ... Βέβαια άν ήθελες εσύ θα είχες αλλα δεν πειράζει άσε με να στεναχωριέμαι, πάντα ναζιάρικα και πάντα σάν αστείο, απο κεί και πέρα, αντί γκρίνια συζήτηση και όλα πάν καλά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 22:45, 15-10-07:

Kαι η κλασσικη χιουμοριστικη ατακα :

"I date this girl for two years--and then the nagging starts: - "I wanna know your name.""

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 22:52, 15-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Κι εγώ τα ίδια! Πολύ γκρίνια μιλάμε.. Τώρα τελευταία προσπαθώ να το καταπολεμήσω, αλλά δεν πιάνει πάντα..

Πχ, χτες είχαμε πάει στο Αλλου Φαν Παρκ και ζήτησα από το μωρό μου να μου αγοράσει ένα μπουκαλάκι νερό. Μαζί μ' αυτό μου έφερε κι ένα χωνάκι με παγωτό μηχανής σοκολάτα-βανίλια γιατί ξέρει πως μ' αρέσει το παγωτό μηχανής. Στραβώνω (!) μία γιατί κάνω δίαιτα και το ξέρει. Επειδή το παγωτό είχε ήδη αρχίσει να λιώνει και μου έλεγε "καλέ, πάρ'το", λέω μόνο ένα "μα ένα μπουκαλάκι νερό σου ζήτησα μόνο!" Αρχίζω τις ανάσες, γιατί λέω καλό πήγε να κάνει ο κακομοίρης, μην τον πάρεις κι απ' τα μούτρα. Το χωνάκι όμως ήταν από τα καλά και 2 λεπτά μετά είχε σπάσει το κάτω μέρος του και έτρεχαν παγωτά από παντού. Ανάσες πάλι Το παίρνω για να πάω να το πετάξω. Όταν γυρίζω, ανακαλύπτω πως η μπλούζα μου από άσπρη έχει γίνει άσπρη με καφέ βούλες (σε 3 σημεία λερώθηκα!) Εκεί δεν άντεξα.. μου γύρισε το βλέμμα! Γυρνάω να του βάλω τις φώνες (!!!), αλλά μόλις βλέπω το βλέμμα του, το ρίχνω στις ανάσες πάλι.. Με κρατούσε αγκαλιά όλο το υπόλοιπο βράδυ και είμαι σίγουρη πως ακόμα αναρωτιέται πως την γλίτωσε τόσο φθηνά!!

(Πάντως δεν αντέχομαι..)
E λοιπον, αυτό τώρα δεν θα το έκανα με τίποτα. Πλέον δεν γκρινιάζω αν κάτι μου την δίνει, το δηλώνω απλά και αν ο άλλος με γράψει, ακόμα πιο απλά, αποχωρώ κι αδιαφορώ (οπότε ή ψάχνει να καταλάβει ή αδιαφορεί κι εκείνος και.. τέλος).

Και πάντως νομίζω ήμουν τόσο γκρινιάρα γιατί κατά βάθος ένιωθα πως είχα κάνει λάθος επιλογή.. και ξέσπαγα έτσι! Δυστυχώς..

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 17:08, 23-12-07:

Γκρινιαζω! Αλλα οχι χωρις λογο. Μου τη σπαει οταν ο αλλος μου υποσχεται κατι και δεν το κανει. Οταν μου λεει ψεματα. Οταν κανονιζουμε να κανουμε κατι μαζι και μου το ακυρωνει την τελευταια στιγμη...και πολλα αλλα, εξισου σοβαρα.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:18, 23-12-07:

Συμφωνώ ότι η ανασφάλεια σε μία σχέση, ή η πεποίθηση ότι κάτι είναι λάθος, ότι η σχέση κάπου δε σε καλύπτει, μπορεί να προκαλέσει γκρίνια...

Βλέπω κι εμένα, τόσο στην πρώτη μου σχέση είχα την τάση να παραπονιέμαι πολύ πιο συχνά από ότι αργότερα. Οκ, παίζει και η δική μας ωρίμανση ρόλο, αλλά και ο πιο "ώριμος" άνθρωπος μπορεί να κάνει το λάθος να αποδίδει αλλού το φταίξιμο.

Στη δεύτερη σχέση δε γκρίνιαζα τόσο για πράγματα που όντως με είχαν χαλάσει, αλλά εξασκούσα μία χαριτωμένη γκίνια -λέμε τώρα-, που μου έδινε το ρόλο του κλαψιάρη μπόμπιρα (ήταν και η σχέση με τη διαφορά ηλικίας) και με έκανε να εκτονώνω την τσαντίλα, από αυτά που υποσυνείδητα όντως με ξενέρωναν...

τώρα με τον ιχλίμπεντιχ είναι πιο ήρεμα τα πράγματα, έως και τέλεια (κοινώς καμία γκρίνια), γιατί και έχω δει ότι αν κάτι δε μου αρέσει, θα κάνει αμέσως τον κόσμο ανάποδα, για να αλλάξει, αλλά και γιατί νιώθω και στα υπόλοιπα καλυμμένη. Όταν βέβαια είχα τις φάσεις μου τις μίζερες, ναααα οι γκρίνιες...

Παράθεση

Stalitsa (Μιμιλού!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stalitsa
H Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H Stalitsa έγραψε στις 17:31, 23-12-07:

Το παρόν θέμα αφορά αποκλειστικά γκρίνια σε (ερωτικές) σχέσεις. Είστε γκρινιάρες/δες; Αν ναι πως αντιδρά ο σύντροφος σας;

Προσωπικά είμαι τρομερά γκρινιάρα! Με το παραμικρο κατεβάζω μούτρα και αν δεν κάνει κινηση ο άλλος για να μου περάσουν γίνομαι όλο και χειρότερα. Αν με ρωτήσει κιόλας πεταω το κλασσικό "τίποτα". Και μιλάμε για πράγματα που όταν τα σκέφτομαι μετά μου φαίνονται αρκετά γελοία, ενώ εκείνη τη στιγμή μου φαίνεται οτι είναι τελείως τραγικά! Στο τέλος εκνευριζεται και ο φίλος μου και καταλήγουμε σε καυγαδάκι! Έχει κανένας τέτοιο πρόβλημα; Πως το αντιμετώπισε;
(να λείπει το κράξιμο πλζ, το κάνω και μόνη μου )

Ακριβώς τα ίδια και εγώ...!!!!! Για να μη πώ τί γίνεται όταν εμένα μου φανεί ότι κάτι δεν είναι κ τόσο γελοίοοο...... Αστα!!!
Να σου πώ κάτι όμως... Με την γκρίνια μου το μόνο που κέρδισα ήταν να χαλιέμαι κάθε φορά αλλά και κάθε φορά να απομακρύνω το αγόρι μου από εμένα.... (δεν τον κατηγορώ για αυτό και εγώ στην θέση του το ίδιο θα έκανα, θα σπαζόμουν...) Δεν μπορώ να σου πώ ότι το έχω κόψει... Είναι δύσκολο κάτι τέτοιο... Πολύ δύσκολο! Τουλάχιστον προσπαθώ και να μη γκρινιάζω όταν δεν χρειάζεται ή να μη γκρινιάζω τόσο, να αντιμετωπίζω αλλιώς καταστάσεις... και σιγά σιγά αλλάζω...
Και να σου πώ κάτι??? Νιώθω πολύ καλύτερα μέσα μου, όταν αντιμετωπίζω κάτι διαφορετικά και δεν πέφτω στο τριπακι της λάθος αντιμετώπισης!!!

Παράθεση

{summerdream}

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη {summerdream}
Ο {summerdream} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O {summerdream} έγραψε στις 16:21, 24-03-08:

γιατι ειναι γκρινιαρες ολες οι γυναικες ? δεν εχουν καταλαβει πως οταν γκρινιαζουν , απο το ενα αφτι μπαινουν , και απο το αλλο βγαινουν οι γκρινιες τους σε εμας τους αντρες ? καλα δεν κανουμε ? εμεις οταν γκρινιαζουμε εκει να δεις γκρινια που ακουμε απο αυτες ... εχω αδικο ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:24, 24-03-08:

Ναι, πιστεύω ότι έχεις άδικο.
Ειδικά επειδή κάνεις μία χοντροκομμένη γενίκευση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους