Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,048 μέλη και 2,411,828 μηνύματα σε 75,400 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 544 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενική συζήτηση για το Linux

lagiator (Θοδωρής)

Νεοφερμένος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Το σχολείο μου :p . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O lagiator έγραψε: στις 16:53, 10-01-08:

Βασικά τα βάζουν γιατί είναι το ποιο σταθερό λειτουργικό σύστημα..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 02:24, 11-01-08:

Τι linux και πράσινα άλογα.

oBSD
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The President (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H The President έγραψε: στις 14:29, 11-01-08:

Γιατί καλέ, τα linux μια χαρά είναι. Ειδικά τα ubuntu που είδα πιο πρόσφατα είναι πολύ φιλικά προς τον χρήστη...
Από bsd ξέρω μόνο θεωρητικά. Έχει ένας γνωστός μου -νομίζω- free bsd, αλλά δεν το χω δει ποτέ...
Παράθεση

cyclops

Νεοφερμένος

Ο cyclops αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O cyclops έγραψε: στις 18:58, 12-01-08:

Ας πω και εγώ την γνώμη χρησιμοποιώ LINUX και κυρίως διανομή ubuntu πάνω κάτω 2μηνες αλλά τώρα τελευταία δεν το χρησιμοποιώ και δεν ξέρω γιατί αλλά ελπίζω να ασχοληθώ σύντομα με ανελέητο κάψιμο.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 05:25, 13-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από The President
Γιατί καλέ, τα linux μια χαρά είναι. Ειδικά τα ubuntu που είδα πιο πρόσφατα είναι πολύ φιλικά προς τον χρήστη...
Από bsd ξέρω μόνο θεωρητικά. Έχει ένας γνωστός μου -νομίζω- free bsd, αλλά δεν το χω δει ποτέ...
Μόνο που σ' αυτό (ΤΟ λίνουξ) δεν πιάνει το Matlab.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 05:37, 13-01-08:

Μια χαρά παίζει σε Linux το Matlab, υπάρχει επίσημη έκδοση.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 07:33, 13-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Μια χαρά παίζει σε Linux το Matlab, υπάρχει επίσημη έκδοση.
Γιατρέ, χάνω επεισόδια!
Παράθεση

The President (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H The President έγραψε: στις 11:15, 13-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Μόνο που σ' αυτό (ΤΟ λίνουξ) δεν πιάνει το Matlab.
ουπς! τόσο καιρό το 'λεγα λάθος...:emm:

Μια βοήθεια για το τι είναι matlab;:what:
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 12:28, 13-01-08:

Η (το) Matlab είναι ένα πρόγραμμα που κάνει τα πάντα, απλά .
http://en.wikipedia.org/wiki/Matlab
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:32, 13-01-08:

Και βγαίνει μόνο σε linux έκδοση?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 14:51, 13-01-08:

Υπάρχει για:

Linux
Linux x86-64
Mac OS X (Intel)
Mac OS X (PPC)
Solaris 64
Windows
Windows x64
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,509 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 18:20, 13-01-08:

ποιά έκδοση των παραθύρων?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 22:03, 13-01-08:

Έλα ντε. XP και Vista σίγουρα, ίσως και παλιότερα.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:27, 14-01-08:

Που μπορώ να το βρω? Είναι δωρεάν?
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 14:33, 14-01-08:

Δεν είναι δωρεάν και είναι αρκετά ακριβό, δεν ξέρω ακριβώς πόσο .
Μπορείς ahem βέβαια ahem να το βρείς κι αλλίως γκουχ γκουχ.
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Επιφανές Μέλος

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 14:56, 14-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Δεν είναι δωρεάν και είναι αρκετά ακριβό, δεν ξέρω ακριβώς πόσο .
Μπορείς ahem βέβαια ahem να το βρείς κι αλλίως γκουχ γκουχ.
χμμμ την ξέρω γκουχ γκουχ αυτή τη λύση αχμμ αχμμ
Παράθεση

konfou (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O konfou έγραψε: στις 14:06, 22-10-08:

Εδώ κι αρκετό καιρό χρησιμοποιώ μόνο linux. Για την ακρίβεια χρησιμοποιώ Ubuntu 8.04 με Gnome.

Βέβαια δεν αφαίρεσα τα Windows, αλλά τα έχω σε περίπτωση που χρειαστούν.
Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε: στις 16:35, 22-10-08:

Έχω ubuntu 8.04 και linuxellschool beta
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 15:40, 23-10-08:

εγω χρησιμοποιω ubuntu στο eee pc και σκοπευω να το εγκαταστησω στο ντεσκτοπ οταν επισκευαστει για να εχω dual boot. Στη σχολη μαθαινουμε λινουξ παντως.
Παράθεση

Vertriebs (Σπύρος.)

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Vertriebs ειξ έγραψε: στις 00:14, 30-10-08:

Εγώ καθαρός Linux-ας είμαι από καιρό.

Debian sid μόνο στο PC, και αναγκαστικά λόγω PS/AI που δουλεύω, Windows XP αλλά μέσω VBox. Δεν είναι κανονικά εγκατεστημένα.

Θέλω native GTK+ εκδόσεις των παραπάνω απ'την Adobe! Πολλά ζητάω;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενική συζήτηση για τις παρελάσεις - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-14 στις 02:47.
    • Γενική συζήτηση για την ΑΕΠΠ - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 1018 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-13 στις 17:36.
    • Γενική συζήτηση για την κρίση - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 261 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-12 στις 14:20.
    • Γενική συζήτηση για τα domains - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-11 στις 20:41.
    • [Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση - Από GanGeD
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-10 στις 16:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα