Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 234 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χορεύετε;

Χορεύετε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 89)
Ναι
56
62,92%
Όχι
29
32,58%
Όχι αλλά Ναι για να μην πρίζει ο/η σύντροφος - πρίζουν γενικά - γιατί πρέπει
4
4,49%
Ναι για να κάνω τους άντρες/γυναίκες να με κοιτούν
0
0%

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:34, 21-07-06:

Προσθέστε στην δεύτερη επιλογή και το - να ρίξω ("γκομενάκια") - για να με λυγουρέψουν οι άνδρες
Δεν χώραγε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Demelene : 21-07-06 στις 14:38.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 14:37, 21-07-06:

Ποιο πράγμα να χορευεται????

τώρα αν η ερώτηση είναι χορεύετε well δεν είμαι κα τρελή fun με την έννοια να ξέρω κινήσεις κτλ αλλά δεν μπορώ να πω ....δώσε μου μουσική-παντώς είδους!- και θα βρω τρόπο να χορέψω!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:38, 21-07-06:

Αν και μαρέσει πολύ ο οργανωμένος χωρός! δεν μαρέσει να εκφραστώ έτσι!
Καμιά metalοπόρωση συμμετέχουμε! Αλλά από τους περισσότερους δεν θεωρείται!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 14:40, 21-07-06:

Γμτ έγραψα λάθος το χορεύετε (το έγραψα χορεύεται)? Παρακαλώ μια διόρθωση και διαγραφή!
Ευχαριστώ
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:49, 21-07-06:

Αν χορεύω; Κ#λο δεν βάζω κάτω....χιχιχιχι....Λατρεύω να χορεύω!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:52, 21-07-06:

οι διορθώσεις (ορθογραφικές και μή έγιναν), αν θελήσετε κάτι επιπλέον, πείτε το.

On topic....
χορεύω όταν έχω το κέφι... κι όχι όταν με τραβολογάνε!
Δε με νοιάζει ποιος κοιτάει και ποιός όχι... όταν χορεύω το κάνω για μένα (άντε και για το σύντροφο μου κάποιοι συγκεκριμένοι χοροί )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:56, 21-07-06:

Πάντα!
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 15:23, 21-07-06:

Ή 3η και 4η επιλογή τις ήθελα σε μια γιατί πιστεύω ότι είναι ίδιες αλλά για διαφορετικές αιτίες!!
Γιατί μου το διοθώσατε. Πάω να κλάψω!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:27, 21-07-06:

εγώ που το διόρθωσα το είδα τελείως διαφορετικά...
θεωρώ ότι το ναι χορεύω για να με προσέξουν.... είναι ΠΟΛΥ διαφορετικό απ το Ναι χορεύω για να μην με πρίζει η κοπέλα μου

Αν επιμένεις, να στο αλλάξω πάλι (αν και νομίζω δεν χοράει όλο αυτό)
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 15:29, 21-07-06:

Δεν με αποσχολεί. Εμένα το νόημα περιστρέφεται βασικά γύρω από το ότι δεν μαρέσει να χορέψω αλλά το κάνω συμβιστικά γιατί έτσι απαιτεί η κοινωνία! Τώρα ο λόγος δεν με ενδοιαφέρει!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 15:31, 21-07-06:

Σπάνια
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 15:32, 21-07-06:

Ποτέ δεν χορεύω...
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 16:54, 21-07-06:

Μπα.. καθολου.
Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε: στις 17:37, 21-07-06:

εγω και ο Μεταξας
(no way
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 17:58, 21-07-06:

Σιχαίνομαι τον χορό.
Παράθεση

m3nt0r

Δραστήριο Μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O m3nt0r έγραψε: στις 18:01, 21-07-06:

Κάνα psychedelic μπορεί
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 18:42, 21-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από m3nt0r
Κάνα psychedelic μπορεί
Πες τα πές τα.!
Πώπω κανα electric universe - cosmic expierence??? Ρόμπα έχω γίνει στο μετρό!
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 22:01, 21-07-06:

Εσύ ήσουν στο μετρό εκείνη τη μέρα?
Παρεπιπτώντως, δε χορέυω.Πρέπει να είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φορές που χόρεψα.
Παράθεση

BReaTHeR

Δραστήριο Μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 263 μηνύματα.

O BReaTHeR ...the era of a new born girl... έγραψε: στις 01:44, 22-07-06:

Λατρεύω το χορό . Μου αρέσει πολύ να χορεύω, όμως αυτό δε σημαίνει ότι έχω πάντα τη διάθεση να το κάνω. Πολλές φορές απλά μου αρέσει να ακούω, ενώ άλλες δεν κάθομαι καθόλου

Και δεν εννοώ μόνο παραδοσιακά τραγούδια, αλλά και ξένα. Για μένα μετράει και η παρέα. Το πόσο άνετα νιώθεις, αλλά και κατά πόσο μου βγαίνει να χορέψω με κάποια άτομα.Γιατί ως γνωστό ο χορός θέλει 2 και πάνω .

Εεε συγνώμη υπάρχουν και οι ζεμπεκιές!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 02:49, 22-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Εσύ ήσουν στο μετρό εκείνη τη μέρα?
Παρεπιπτώντως, δε χορέυω.Πρέπει να είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού οι φορές που χόρεψα.
Ωχ!! Ωστέ με κατάλαβες ε?
Και εγώ μην νομίζεις. Μαρέσει απλά να την ακούω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους