Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,280 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χορεύετε;

Χορεύετε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 89)
Ναι
56
62,92%
Όχι
29
32,58%
Όχι αλλά Ναι για να μην πρίζει ο/η σύντροφος - πρίζουν γενικά - γιατί πρέπει
4
4,49%
Ναι για να κάνω τους άντρες/γυναίκες να με κοιτούν
0
0%

eLena danZa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eLena danZa
H eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H eLena danZa '' I don't do fashion I am fashion'' έγραψε στις 12:02, 11-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Μεσα σε εναν χρονο?Με πορωσες τωρα.Θα το καψω του χρονου
και πολυ καλα θα κανεις θα δεις μεσα στην πρωτη βδομαδα μεγαλη διαφορα!!!!!!! καλη διασκέδαση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 16:51, 04-08-11:

Χορευω ναι,μ αρεσει!Λατιν και τσιφτετελια
Εκτος απο τα παραδοσιακα που δεν ξερω παραπανω απο 3-4 χωρους και παλι πολλους ειπα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 17:54, 04-08-11:

Καθόλου. Ούτε σε κλαμπ, ούτε σε γιορτές, ούτε σε πανηγύρια.
Σιχαίνομαι τον χορό. :]

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 18:25, 04-08-11:

Προσπαθώ...στους παραδοσιακους χορους (κρητικα πιο πολυ) τα παω πολυ καλα και στα αλλα κατι κανω.Θα ηθελα καποια στιγμη να μαθω και tango αλλα θα δουμε...Α! το χορο στα κλαμπ δεν το πολυσυμπαθω. . .

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 13:13, 10-08-11:

Φυσικά και χορεύω..μόνη μου, στο δωμάτιο μου με τις πόρτες και τα πάντα κλειστά!
Λατρεύω τα '80s, αλλά που να παίξουν στο κλαμπ '80s τραγούδια. Μα και να παιζαν, πάλι δε θα χόρευα μπροστά σε κόσμο

Παράθεση

maraki987654321

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maraki987654321
H maraki987654321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H maraki987654321 πιείτε, χορέψτε, τραγουδήστε έγραψε στις 23:51, 13-08-11:

αν ονομάζεται χορός, μια σειρά από ασυνάρτητες κινήσεις που κάνω όποτε είμαι στα χάι μου, τότε ναι χορεύω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 03:27, 14-08-11:

καποιες φορες ναι

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:16, 19-08-11:

Ναι!

Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,500 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 17:20, 19-08-11:

Όχι γιατί αν πατήσω την παρτενέρ μου θα χει πρόβλημα...

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 12:08, 22-11-11:

Ξεκινάω latin!!!!!! Τρελαίνομαι

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 01:06, 15-03-12:

Όχι,δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Θέλω όμως κάποια στιγμή στο μέλλον να μάθω Waltz και Tango

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 01:28, 15-03-12:

Χορεύω κάθε τι ελεύθερο. Απεχθάνομαι να χορεύω χορούς που απαιτούν βήματα. Ωστόσο, κάποια στιγμή θέλω να προσπαθήσω να συμβιβαστώ και να μάθω λατιν χορούς.

Αααα! Και να μην το ξεχάσω...τώρα τελευταία ξεκίνησα παραδοσιακούς! Χόρευα σε διάφορες περιστάσεις χωρίς να έχω κάνει κάποιο μάθημα...αλλά πλέον ήρθε η ώρα να τους μάθω καλά!!!

δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Δεν νομίζω πως ισχύει αυτό...απλά πρέπει να χαλαρώσεις και να αφεθείς στην μουσική...!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 09:38, 17-04-12:

Xορεύω-εκτονώνομαι μόνος μου στο δωμάτιο μου.

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 20:11, 17-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Όχι,δεν έχω έμφυτο τον ρυθμό μέσα μου.
Θέλω όμως κάποια στιγμή στο μέλλον να μάθω Waltz και Tango
+1 για το τάνγκο, το λατρεύω και θέλω τόσο πολύ να μάθω. *.*

Γενικά χορεύουμε και, ειδικά στο νησί, υπάρχει μια κλίση για λάτιν χορούς, αλλά λόγω υποχρεώσεων φέτος δεν προλάβαινα να κάνω όσα ήθελα, παρά μόνο τη σταθερή αξία εδώ και 9 χρόνια, το μπαλλέτο.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 20:17, 17-04-12:

οχι

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:26, 17-04-12:

Κακώς!
Τι ντρέπεστε μωρέ; Εκτός αν δεν το χει κάποιος καθόλου, εκεί εντάξει, καλύτερα όχι.
Αλλά άμα το χει, δε βρίσκω το λόγο να μη βάζει κάποιος τον χορό στη ζωή του, δίνει ευχαρίστηση, γυμνάζει, εκφράζει... και τόσα ακόμα!

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 01:44, 11-05-12:

χορευω και μονη , και χορο παω , και εξω

για μενα ο χορος ειναι απο τις πιο ευκολες μορφες εκφρασης...οποτε αυτο τον κανει αναποσπαστο κομματι της ζωης μου...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:01, 11-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κακώς!
Τι ντρέπεστε μωρέ; Εκτός αν δεν το χει κάποιος καθόλου, εκεί εντάξει, καλύτερα όχι.
Αλλά άμα το χει, δε βρίσκω το λόγο να μη βάζει κάποιος τον χορό στη ζωή του, δίνει ευχαρίστηση, γυμνάζει, εκφράζει... και τόσα ακόμα!

εγώ χορεύω στην καθημερινότητα μου, γιατί δεν παλεύεται αλλιώς.

χορεύω τον Πολεμικό Χορό της Φυλής των Ουγκαμπούμπου

ειδικά το κομμάτι που τα σπας όλα με το ρόπαλο είναι το αγαπημένο μου

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:15, 23-07-12:

όταν βγαίνω έξω πολύ λίγο αλλά γενικά πως να χορέψει ένα αγόρι σε κλαμπ και να μη γίνει ρεζίλι ας πούμε?

Παράθεση

~Dida~ (Μυστικό)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Dida~
H Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

H ~Dida~ μετά από πολλή σκέψη έγραψε στις 19:43, 25-07-12:

Μ αρέσει να χορεύω ,εκτονώνομαι και μου φτιάχνει την διάθεση αλλά νομίζω οτι δεν το έχω καθόλου. Οπότε χορεύω μόνο στο σπίτι, μόνη εννοείτε και με κλειδαμπαρωμένα τα πάντα.

Εγω και ο ρυθμός δεν πρόκειτε να συναντηθούμε ποτέ.

Σε κλαμπ κλπ θέλω να χορευώ αλλά φοβάμαι οτι φαίνομαι λίγο γελοία..
Θέλω να το διορθώσω κάπως αυτό.
Any ideas?

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 19:54, 25-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από erinta
θέλω να χορευώ αλλά φοβάμαι οτι φαίνομαι λίγο γελοία..
Θέλω να το διορθώσω κάπως αυτό.
Any ideas?

χόρευε σε συνέδρια ξέσεως όρχεων.
χαμπάρι.

ενώ οι άλλοι θα μιλάνε,
εσύ από τη θέση σου και όρθια
θα βάζεις το χέρι σου στον αφαλό σου
και θα χορεύεις κάνοντας κύματα με την
κοιλίτσα.

Παράθεση

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 20:40, 25-07-12:

Χμ ναι χορεύω όποτε βρω ευκαιρία αλλά, όπως είπε και άλλος πιο πάνω, όχι χορούς που απαιτούν συγκεκριμένα βήματα.
Χορεύω όπως μου έρθει, όπως με εκφράζει.

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:02, 25-07-12:

Ναι χορεύω. Μ'αρέσει πολύ, είναι ένας τρόπος να εκφράσεις με κινήσεις τα συναισθήματα σου. Χορεύω όλα τα έίδη, από λάτιν μέχρι τσάμικο, το μόνο που δεν ξέρω δυστυχώς είναι break dance.

Παράθεση

alesa (Αλεξανδρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alesa
H Αλεξανδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H alesa Μυκονοοοοος!!! έγραψε στις 13:35, 13-08-12:

Και βεβαια!Λατρευω τον χορο!

Παράθεση

peleas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peleas
Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O peleas έγραψε στις 13:38, 13-08-12:

Μου αρέσει να χορεύω τους άλλους στο ταψί. Κι εκείνοι μου ανταποδίδουν ευγενικά τη χάρη...

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 14:49, 13-08-12:

χορος και τραγουδι μαζι!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους