Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,798 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε φτάσει ποτέ σε αδιέξοδο;

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 18:03, 23-07-06:

όχι στο δρόμο καλέ στη ζωή σας και πως αντιδράσατε. Εγώ πολλές φορές, η πιο εντονή που θυμάμαι ήταν όταν έφυγα από το σπίτι και ξαναγύρισα μετά από μια μέρα. ΚΟιμήθηκα μες στα μάξι. Είμουνα ράκος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 08:42, 24-07-06:

Οσες φορες εχει τυχει να "κινδυμεψω" βρεθω σε αδιεξοδο, εχω παντα κατι εναλλακτικο. Οχι προσχεδιασμενο.. Ερχεται εκεινη την στιγμη. Μεχρι τωρα τουλαχιστον, δεν μου εχει συμβει να μην ξερω τι να κανω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 10:10, 24-07-06:

Το αδιέξοδο είναι κάτι πολύ σπάνιο στην ζωή. Και επειδή η ζωή συνεχίζεται όλοι μας κάνουμε ένα τσακ και συνεχίζουμε .Απλά δεν το καταλαβαίνουμε!
Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις που αυτό το τσακ δεν υπάρχει και φαίνεται!

Παράθεση

Wishful

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wishful
Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Wishful έγραψε στις 00:19, 28-07-06:

Αδιέξοδο είναι ένας τοίχος στή "μαπα" σ'ένα στενο σοκάκι...κόβει κάποια πορεία,ενα τρόπο ζωής,μια κοσμοθεωρία και λέγεται αδιέξοδο γιατί ποτέ δεν φτάνεις στο τέλος του δρόμου αυτού! Δεν ξεπερνιέται,ούτε πισωγυρίζει...τελματώνεις ! Αδιέξοδα λογής-λογής,όταν μπορεί και παλεύεται είναι απλά μια "στενωσιά",οχι αδιέξοδο...! Ναι, ζώ ενα τέτοιο χρόνια τώρα,ψάχνοντας το "φωτάκι"...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Wishful : 28-07-06 στις 00:22.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:30, 28-07-06:

Συναισθηματικο αδιεξοδο, ναι.
Πανικοβληθηκα, εκανα τις ηλιθιες κινησεις τη μια μετα την αλλη, εφαγα καποιους μηνες απ'τη ζωη μου κλεισμενη στο σπιτι σε αθλια κατασταση, αλλα ζησαμε εμεις καλα, κι αυτοι καλυτερα.
Τα παντα εχουν λυση, και ευτυχως τα αδιεξοδα ειναι μοναχα προσωρινα.

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 19:51, 04-09-14:

Και εγώ σε συναισθηματικό αδιέξοδο έχω φτάσει!Αλλά ευτυχώς το ξεπέρασα γρήγορα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Sins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sins
H Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H Sins έγραψε στις 21:38, 04-09-14:

έχω φτάσει σε αδιέξοδο αρκετές φορές και ήταν σοβαρά τα πράγματα αλλά τελικά όλα καλυτερεύουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peinaw_zw
Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O peinaw_zw Embrace solitude! έγραψε στις 22:46, 04-09-14:

Μόλις πιάσεις πάτο,η άνοδος αποτελεί μονόδρομος!

-peinaw_zw

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:56, 05-09-14:

Δεν υπάρχουν αδιέξοδα στη ζωή. Απόδειξη ότι πάντα βρίσκεται κάποια λύση.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 21:24, 05-09-14:

Στη δημοκρατία δεν υπάρχουν αδιέξοδα.

Παράθεση

Φάννυ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Φάννυ
H Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Φάννυ έγραψε στις 06:17, 06-09-14:

Αρκετες φορες και μαθαίνεις πως όταν πιασεις πάτο, υπάρχει και άλλος πάτος και μετά όπως σωστα λέτε η άνοδος. Λυση, να ζούμε το παρρον, μην σκεφτόμαστε το μελλον αν θα'ναι μαυρο και αν μας εχουν προδωσει φιλοι και σχεση, το μοναστηρι να'ναι καλα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:15, 10-09-14:

Χμ αδιεξοδο;
Οχι, αδιεξοδο δε θα το λεγα.
Απλως εχω αισθανθει να βαδιζω και να βλεπω μεγαλα εμποδια που προσπαθουσαν να με κρατησουν στασιμη.
Τι εκανα; Εδωσα απλουστατα μια γερη κλωτσια και τα συνετριψα ολα. Πηρα φορα και πηγα μπροστα.
Αδιεξοδα σεμενα δεν υπαρχουν. Εμποδια ναι, πολλα. Αλλα δεν ταφηνω να μου χαλασουν την πορεια. Κι οσο μεγαλωνω τοσο σκληροτερη και δυνατοτερη αισθανομαι.
Δεν ξερω, ετσι μου βγαινει. Απλα δεν ειμαι απο τους τυπους που το βαζουν κατω ή στα ποδια. Ακομα κι αν αυτο μου δημιουργει στο δρομο πληγες. Ζω με αυτες και προχωραω..!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους