Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,313 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικό camping στο Ποσείδι

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 14:54, 24-07-06:

Έχετε πάει? Πώς σας φάνηκε? Αξίζει γενικά τον κόπο?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 14:59, 24-07-06:

Έχω πάει, αν έχεις καλή παρέα περνάς πολύ καλά, γνωρίζεις πολύ κόσμο, αλλά αν είσαι λίγο ιδιότροπη με το θέμα της τουαλετας (όπως εγώ), εκεί έχεις πρόβλημα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 15:00, 24-07-06:

Ζεστό νερό στα ντους έχει?

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 15:23, 24-07-06:

Πήγαινα για χρόνια.Το πρώτο σαβ/κο του ιουλίου γινόταν ο πανικός.Τότε ήταν καλή φάση. Ήταν αρκετά οργανωμένο (γιατρός,mini market, λέσχη για φαγητό...) απλά είχε πάρα πολύ κόσμο (εκείνες τις μέρες).Ζεστό νερό είχε για παράδειγμα αλλά δεν έφτανε για τόσο πολύ κόσμο.
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τη χύμα κατάσταση που επικρατεί στα camping και έχεις καλή παρέα για χαβαλέ πήγαινε με 1000. Απλά ξέρω οτι ο κόσμος μαζέυεται το πρώτο σκ του ιουλίου.Για τις άλλες μέρες δε ξέρω.Εγώ τότε πήγαινα.
Τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω πάει οπότε δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 17:08, 24-07-06:

Κοίταξε princess. Πρώτα απ' όλα δεν ξέρω την ηλικία σου. Παίζει ρόλο πιστεύω. Στο Ποσίδι είχα πάει 1ο έτος.Είναι άλλη φάση όταν πας μικρότερος γιατί ακόμη έχεις την τρέλα της φοιτιτικής ζωής και μπαίνεις πιό εύκολα στο κλίμα του.
Επικρατεί πολύ χύμα κατάσταση. Δεν υπάρχει ποτέ απόλυτη ησυχία. Όχι πως δεν θα κοιμάσαι αλλά δεν πας να ηρεμήσεις κιόλας

Από θέμα υγιεινής όταν έχει κόσμο(Σαββατοκύριακα) δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Επίσης εκείνες τις μέρες δεν έχει κ ζεστό νερό πολλές φορές. Τις υπόλοιπες είναι καλά!

Το κυριότερο είναι να χεις καλή παρέα. Αν έχεις καλή παρέα δεν σε πειράζει τίποτα πιστεύω. Έχει απίστευτο χαβαλέ!! Υπάρχει οργάνωση, έχει μινι μάρκετ, γιατρό, ρεύμα, τακτικά λεωφορείο. Επίσης το κόστος για να μείνεις είναι μηδενικό σχεδόν. Μόνο ό,τι φας κ ό,τι πιεις.

Τώρα πάντως δεν ξέρω τί παίζει από κόσμο. Πήγα και φέτος το πρώτο σ-κ. Είχε σχεδόν 10000 φοιτητές, αλλα όσο πάει κ πέφτει.

Το προτείνω αν θες να πας πάντως!!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 19:16, 25-07-06:

Όπως σου τα είπαν τα παιδιά είναι!
Πάω συνέχεια τα τελευταία 7 χρόνια! (μόνο φέτος δεν πήγα λόγω εξεταστικής....)
Το πρώτο (και το 2ο) σκ γίνεται της π....ς!
Θέλει γερά νεύρα να αντέξεις τον κόσμο, τις ουρές, τη μπίχλα.... αλλά αξίζει με 1000!!!!
Αν πας τέτοια εποχή, είναι χαλαρά τα πράγματα. Ζεστό νερό, καθαρές τουαλέτες, μεγάλες μερίδες στη λέσχη...
Χαλαρή κατάσταση....
Αλλά πιστεύω πως επιβάλεται μια φορά στη ζωή σου να πας στον πανικό....
Είναι εμπειρία....

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 01:38, 28-12-07:

Το Ποσείδι είναι καθεστώς για τα Βορειο-φοιτήτια (το θυμάμαι κ εγώ ως φοιτήτρια στην Θεσσαλονίκη - άχχχχχχχχχ!!!!!!)

Εμείς εδώ στην Αθήνα δεν έχουμε κάτι αντίστοιχο βρε παιδιά? Είμαστε ξενέρωτοι?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 01:50, 28-12-07:

Τι είν' αυτό ρε παιδιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 01:52, 28-12-07:

Δεν ξέρω αν θα πήγαινα ποτέ...
Νταξ έχω πάει σε κάμπινγκ που έχει φοιτητές αλλά όχι και να γίνεται τέτοιος χαμός.
Προτιμώ την παρέα και μόνο.
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 01:55, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
...
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα
Εγώ να δεις τι πρόβλημα έχω
Αλλά στο ποσείδι ε... μια φορά αξίζει να πάς έστω κ για λίγο, μόνο για την φάση

Στην Αθήνα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο ε?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Niyia : 28-12-07 στις 02:04.
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 02:03, 28-12-07:

Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...)

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε στις 02:05, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...)

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...
αυτό ξαναπές το ΠΡΟπτυχιακή (αχχχχχχχχχχχχ!!!) γιατί το ΜΕΤΑπτυχιακή...καμία σχέση όμως

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 02:12, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
Ε.

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε στις 02:21, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
Είναι φοιτητικό κάμπινγκ στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής.
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου ) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε στις 02:24, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Πρώτο από δεξια ή αριστερά?

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε στις 02:27, 28-12-07:

Όπως κοιτάς στον χάρτη, αριστερά....
Εξάλλου στο δεξί πόδι δεν πατάει ούτε θηλυκή μύγα

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 02:28, 28-12-07:

Στο Αγιον Ορος πάντως σίγουρα δεν είναι!

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε στις 02:29, 28-12-07:

Ε γι'αυτο απόρησα. Ζουλέυετε που δεν μπορείτε να ταξιδεψετε σε όλη την Ελλάδα κοριτσάκια?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:29, 29-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου ) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.
Και όσοι είχαν κάποτε φίλες-φίλους φοιτητές στην Θεσσαλονίκη

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 15:39, 29-12-07:

Αχ Ποσειδάκι σου 'ρχομαιιιιι!

Άντε να έρθει το καλοκαιράκιιι!

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε στις 17:38, 29-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Και όσοι είχαν κάποτε φίλες-φίλους φοιτητές στην Θεσσαλονίκη
αχ αυτό ξαναπές το

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Αχ Ποσειδάκι σου 'ρχομαιιιιι!

Άντε να έρθει το καλοκαιράκιιι!

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 16:01, 24-12-08:

Παιδιά, λίγο βοήθεια. Εγώ δεν έχω ιδέα τι είναι το camping και θέλω πληροφορίες ειδικά για το ποσείδι. 1)Όποιος θέλει πάει?,2)Δηλώνεις κάπου συμετοχή?3) Απο ότι ξέρω είναι με σκηνές, τις στήνεις εσύ η είναι έτοιμες και ότι πληροφορία δώσετε καλοδεχούμενη καθότι δεν βρήκα τπτ στο internet για το συγκεκριμένο camping,πως είναι, και γενικά τί ισχύει.
Ευχαριστώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 14:47, 15-02-09:

εγώ πήγα το καλοκαίρι που μας πέρασε (2008 ) δύο φορές.
Πρώτη : μόλις άνοιξε που εμείς πήγαμε πρωί κι ήταν άδειο κι απογοητευτήκαμε και στήσαμε σκηνές...και κατά τις 2 το μεσημέρι ήρθαν ΔΕΝ ξέρω πόοοσα λεωφορεία και γινόταν πανικός.σκηνές παντού..χαχαχα 1000άδες κόσμος.για μένα..το καλύτερο κομμάτι του καλοκαιριού σαν το Ποσείδι ΔΕΝ ΕΧΕΙ.τέλος χαχαχα
μακάρι όλα τα πανεπιστήμια της Ελλάδας να είχαν ένα τέτοιο κάμπιγκ.είμαστε πραγματικά πολύ τυχεροί...
ενδείκνυται για οτιδήποτε.από κιθαροκατάσταση κάθε βράδυ στο ξέφωτο,από χαρτοπαιξία στην κλειστή λέσχη,ως βραδυνό μπάνιο στο "μπιτς-ο-μπαρο" ή ξενύχτι ξύδια και χτύπημα ως το πρωί. ένα είναι το γεγονός.ποτέ δεν είχα διαταράξει το εσωτερικό μου ρολόι έτσι χαχαχα
το θέμα κοινής τουαλέτας είναι όντως ένα θέμα.αλλά φέτος είχε βελτιωθεί πολύ η κατάσταση.καθάριζαν συνέχεια κι ήταν πολύ καθαρά,πραγματικά.σπάνια πλέον να συναντήσεις πρόβλημα..τα ντουζ ΟΟΟΚ,δεν έχουν πάντα ζεστό νερό αλλά νταααξ μωρέεε...σε κάμπιγκ πας όχι σε ξενοδοχείο 10αστέρων.αυτά που κάνουν την κατάσταση πιο χύμα είναι που κάνουν το Ποσειδάκι μας πιο ωραίο...
εγώ πάντως φέτος θα πάω για 2 βδομάδες τουλάχιστον.δεν το χάνω αυτό...και φυσικά με το που τελειώνει η εξεταστική,την πρώτη μέρα που ανοίγει.όχι ότι κι ότι χαχαχα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

NikosT

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NikosT
Ο NikosT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O NikosT έγραψε στις 18:36, 21-07-09:

παιδια εγω μολις επεστρεψα απο εκει κ περασα καταπληκτικα..δεν πιστευω οτι στην αρχη του ιουλιου εχει περισσοτερο κοσμο, εγω και τωρα που πηγα γινοταν της τρελης και θα ξαναπαω συντομα... οι τουαλετες που ειναι το πιο σημαντικο προβλημα στο καμπινκγ αυτο εχουν γινει πολυ καλυτερες και οι καθαρισμοι περισσοτεροι..το συνιστω σε ολους,αφοβα να πανε και να περασουν καλα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

andreas2288

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη andreas2288
Ο andreas2288 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O andreas2288 έγραψε στις 09:47, 29-07-09:

παιδια σε αυτο το camping μπορει να παει οποιοσδηποτε φοιτητης?η πρεπει να ειναι του αριστοτελειου?και αυτος που ειναι του αριστοτελειου ποσα ατομα μπορει να παρει μαζι του?

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 09:59, 29-07-09:

Πρέπει να είναι του ΑΠΘ (στην πύλη κανεις εγγραφη με το βιβλιάριο σπουδών όχι με το πάσο που είναι ίδιο για όλους) και κάθε φοιτητής έχει δικαίωμα να βάλει μέσα έναν μονο φιλοξενούμενο. Πάντως ως γνωστόν οι κανόνες φτιάχτηκαν για να παραβιάζονται και υπάρχει τρόπος να μπει κανεις από την παραλια ακόμα κι αν δε βρεί κάποιον να τον γράψει.

Παράθεση

vasilert

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasilert
H vasilert αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H vasilert έγραψε στις 22:49, 06-07-10:

Γνωρίζετε αν ο "φιλοξενούμενος" πληρώνει κάποιο χρηματικό ποσό για να μπει στο camping ;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 06-07-10 στις 23:07. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 20:36, 07-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από vasilert
Γνωρίζετε αν ο "φιλοξενούμενος" πληρώνει κάποιο χρηματικό ποσό για να μπει στο camping ;;
Ναι. 1,5 euro / ημέρα..

Αλλά μπορείς και να μην πληρώσεις τίποτα. Απο εκεί γύρισα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

liakossss

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη liakossss
Ο liakossss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O liakossss What up? έγραψε στις 15:35, 09-07-10:

Παιδιά,το Ποσείδι μετράει απίστευτα! Σήμερα γύρισα όποιος δεν εχει πάει απλά δεν ξέρει τι χάνει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη eco-warrior : 09-07-10 στις 16:17. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

tempo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tempo
Ο tempo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O tempo έγραψε στις 15:29, 11-07-10:

πω, τι μου θυμίσατε τώρα. Πήγαινα το 1990+ που ήμουν φοιτητής....απο τότε δεν έχω ξαναπάει.
Πάντως τότε θυμάμαι το τρομερό φαϊ που είχε και τις χάλια τουαλέτες!

Παράθεση

S_telios

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη S_telios
Ο S_telios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O S_telios έγραψε στις 22:24, 11-07-10:

Μοοοοοοόλις γύρισα από Ποσείδι και εγώ.Πάρα πολύ καλά και πολύ οργανωμένα.Μόνο το προηγούμενο ΣΚ λόγο υπερβολικού κόσμου (13000-15000 λένε οι φήμες) έκοψαν για λίγο το νερό στις τουαλέτες.Κατά τα άλλα έχει ανακαινισθεί πάρα πολύ και όλα είναι πολύ καλά.Παραλία, beach bar και γενικά όλη η κατασκήνωση πολύ οργανωμένα και με τρελό κέφι.

Μία συμβουλή μόνο...Για ποτό ή πίνετε πριν το beach bar ή τουλάχιστον πέρνετε μπουκάλια εκεί.Ένα ένα ποτό δεν λέει από χρήματα...Αλλά η όλη φάση είναι...

Παράθεση

DoKi (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DoKi
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O DoKi έγραψε στις 06:24, 19-08-10:

Ένας μήνας απ'το καλοκαίρι μας φεύγει ποσείδι.
Γουστάρουμε την ηλιθιότητα του "dj" που παίζει καρρά μετά από maya και πριν απο dmx.
Όποιος δεν το έχει επισκεφθεί κάνει τεράαααααστιο λάθος.

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 08:57, 21-08-10:

Συμφωνώ απολύτως!!!!Εγώ πήγα και με τον κόσμο και τώρα μετά τον 15αυγουστο που εόχαν φύγει οι περισσότεροι και αξίζει..Είτε είσαι φοιτητής είτε όχι
Και συμφέρει και από άποψη λεφτών!Άλλο να είσαι τσάμπα τόσες μέρες και άλλο να πληρώνεις μέχρι και 15Ε την βραδιά..Από του χρόνου όσοι μπορείτε να το δοκιμάσετε

Και οι τουαλέτες είναι μια χαρά!Δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:30, 21-08-10:

Πρωτη φορα το ακουω αυτο το καμπινγκ
Μονο για φοιτητες? Πολυ καλο ακουγεται!
Μονο που τωρα... μεγαλωσα

Τσαμπα ειναι? Φαντασου τι θα γινεται....
Παντως μη τα χανετε αυτα, να πηγαινετε κι ας ειναι χαλια, η παρεα μετραει! Μες το χαλι μπορεις να περασεις τελεια!

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 12:38, 21-08-10:

Είναι πανεπιστημιακό κάμπινγκ του ΑΠΘ.Απ'ότι γνωρίζω είναι για φοιτητές και για καθηγητές

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 15:01, 21-08-10:

Με πάσο από το ΑΠΘ δεν μπαίνεις όμως;

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 15:05, 21-08-10:

Ναι αποκλειστικα!Αλλά να πω την αλήθεια,οι περισσότεροι μπαίνουμε από παραλία..Κι εγώ μαζί,μέχρι να αποκτήσω το πάσο
Κανείς δεν λέει τίποτα!!

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 15:05, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Με πάσο από το ΑΠΘ δεν μπαίνεις όμως;
ναι

Αρχική Δημοσίευση από tempo
πω, τι μου θυμίσατε τώρα. Πήγαινα το 1990+ που ήμουν φοιτητής....απο τότε δεν έχω ξαναπάει.
Πάντως τότε θυμάμαι το τρομερό φαϊ που είχε και τις χάλια τουαλέτες!
κακός συνδυασμός

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 15:09, 21-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από athene
Ναι αποκλειστικα!Αλλά να πω την αλήθεια,οι περισσότεροι μπαίνουμε από παραλία..Κι εγώ μαζί,μέχρι να αποκτήσω το πάσο
Κανείς δεν λέει τίποτα!!
Αυτό δεν το ήξερα!

Τhanks Sid για την απάντηση.
(Μην κλάψεις )

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 17:23, 08-09-10:

Πρόσφατα είχαν πάει κάτι γνωστοί μου. Τους άρεσε το μέρος και το φαγητό και κυρίως η θάλασσα. Βέβαια δεν μπόρεσαν να κοιμηθούν άνετα αλλά αυτό έχει σχέση με το camping γενικότερα, οπότε...

Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 18:01, 24-05-11:

Δεν μπαινεις με πασο του ΑΠΘ, μονο με βιβλιαριο σπουδων μπορεις να μπεις απο την κανονικη εισοδο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dean1991

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dean1991
Ο Dean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Dean1991 έγραψε στις 12:50, 27-06-11:

το ποσιδι ειναι τρελααααααα.. μην ακουτε κανεναν.. τα σπαει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 27-06-11 στις 13:15. Αιτία: greeklish
Παράθεση

ΗΜΜΥμπόυ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΗΜΜΥμπόυ
Ο ΗΜΜΥμπόυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ΗΜΜΥμπόυ έγραψε στις 16:11, 27-06-11:

Απο ντουζιέρες πως πάει;
Υπάρχουν ή έχει μόνο στη θάλασσα για ξέπλυμα;

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 17:01, 27-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από ΗΜΜΥμπόυ
Απο ντουζιέρες πως πάει;
Υπάρχουν ή έχει μόνο στη θάλασσα για ξέπλυμα;
Καλέ έχει.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:41, 27-06-11:

Κανένα άλλο φοιτητικό camping δεν υπάρχει???

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 18:51, 27-06-11:

Ουχι. Πολύ μπροστά το ΑΠΘ. Πολύ!

Γιατί σε χαλάει το Ποσείδι;

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:59, 27-06-11:

Δεν με χαλάει καθόλου αλλά είναι μακρυά

Ξέρεις περίπου κόστος?

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 19:06, 27-06-11:

Το τίποτα.
Δεν θυμάμαι να πλήρωσα ποτέ.
Υπάρχει χρέωση η οποία μηδενίζεται αν πας από την παραλία ή αν πηδήξεις από τα κάγκελα ή αν μπεις με την κάρτα κάποιας άλλης.

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 19:13, 27-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ερωφίλη
Το τίποτα.
Δεν θυμάμαι να πλήρωσα ποτέ.
Υπάρχει χρέωση η οποία μηδενίζεται αν πας από την παραλία ή αν πηδήξεις από τα κάγκελα ή αν μπεις με την κάρτα κάποιας άλλης.
really?
τι κάρτα εννοείς?

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε στις 19:18, 27-06-11:

Ε τι ψέμματα;

Μια καρτούλα που δίνουν σε όσους είναι από το ΑΠΘ και στους άλλους που πληρώνουν. Θα βρεις κάποιον να σου δώσει.. Το μόνο εύκολο.
Το δύσκολο είναι να πηδήξεις τα κάγκελα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Camping κοντά στην Αθήνα - Από panagiotap
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-15 στις 11:39.
    • Διακοπές: Camping - Από akrione
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-13 στις 17:31.
    • Νομιμοποίηση ελεύθερου camping; - Από Ηρώ
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-11 στις 13:39.
    • camping στη Χιλιαδού - Από vanessa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-06 στις 01:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους