Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 210 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φοιτητικό camping στο Ποσείδι

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 14:54, 24-07-06:

Έχετε πάει? Πώς σας φάνηκε? Αξίζει γενικά τον κόπο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 14:59, 24-07-06:

Έχω πάει, αν έχεις καλή παρέα περνάς πολύ καλά, γνωρίζεις πολύ κόσμο, αλλά αν είσαι λίγο ιδιότροπη με το θέμα της τουαλετας (όπως εγώ), εκεί έχεις πρόβλημα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 15:00, 24-07-06:

Ζεστό νερό στα ντους έχει?
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε: στις 15:23, 24-07-06:

Πήγαινα για χρόνια.Το πρώτο σαβ/κο του ιουλίου γινόταν ο πανικός.Τότε ήταν καλή φάση. Ήταν αρκετά οργανωμένο (γιατρός,mini market, λέσχη για φαγητό...) απλά είχε πάρα πολύ κόσμο (εκείνες τις μέρες).Ζεστό νερό είχε για παράδειγμα αλλά δεν έφτανε για τόσο πολύ κόσμο.
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τη χύμα κατάσταση που επικρατεί στα camping και έχεις καλή παρέα για χαβαλέ πήγαινε με 1000. Απλά ξέρω οτι ο κόσμος μαζέυεται το πρώτο σκ του ιουλίου.Για τις άλλες μέρες δε ξέρω.Εγώ τότε πήγαινα.
Τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω πάει οπότε δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 17:08, 24-07-06:

Κοίταξε princess. Πρώτα απ' όλα δεν ξέρω την ηλικία σου. Παίζει ρόλο πιστεύω. Στο Ποσίδι είχα πάει 1ο έτος.Είναι άλλη φάση όταν πας μικρότερος γιατί ακόμη έχεις την τρέλα της φοιτιτικής ζωής και μπαίνεις πιό εύκολα στο κλίμα του.
Επικρατεί πολύ χύμα κατάσταση. Δεν υπάρχει ποτέ απόλυτη ησυχία. Όχι πως δεν θα κοιμάσαι αλλά δεν πας να ηρεμήσεις κιόλας

Από θέμα υγιεινής όταν έχει κόσμο(Σαββατοκύριακα) δεν είναι και ό,τι καλύτερο. Επίσης εκείνες τις μέρες δεν έχει κ ζεστό νερό πολλές φορές. Τις υπόλοιπες είναι καλά!

Το κυριότερο είναι να χεις καλή παρέα. Αν έχεις καλή παρέα δεν σε πειράζει τίποτα πιστεύω. Έχει απίστευτο χαβαλέ!! Υπάρχει οργάνωση, έχει μινι μάρκετ, γιατρό, ρεύμα, τακτικά λεωφορείο. Επίσης το κόστος για να μείνεις είναι μηδενικό σχεδόν. Μόνο ό,τι φας κ ό,τι πιεις.

Τώρα πάντως δεν ξέρω τί παίζει από κόσμο. Πήγα και φέτος το πρώτο σ-κ. Είχε σχεδόν 10000 φοιτητές, αλλα όσο πάει κ πέφτει.

Το προτείνω αν θες να πας πάντως!!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 19:16, 25-07-06:

Όπως σου τα είπαν τα παιδιά είναι!
Πάω συνέχεια τα τελευταία 7 χρόνια! (μόνο φέτος δεν πήγα λόγω εξεταστικής....)
Το πρώτο (και το 2ο) σκ γίνεται της π....ς!
Θέλει γερά νεύρα να αντέξεις τον κόσμο, τις ουρές, τη μπίχλα.... αλλά αξίζει με 1000!!!!
Αν πας τέτοια εποχή, είναι χαλαρά τα πράγματα. Ζεστό νερό, καθαρές τουαλέτες, μεγάλες μερίδες στη λέσχη...
Χαλαρή κατάσταση....
Αλλά πιστεύω πως επιβάλεται μια φορά στη ζωή σου να πας στον πανικό....
Είναι εμπειρία....
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 01:38, 28-12-07:

Το Ποσείδι είναι καθεστώς για τα Βορειο-φοιτήτια (το θυμάμαι κ εγώ ως φοιτήτρια στην Θεσσαλονίκη - άχχχχχχχχχ!!!!!!)

Εμείς εδώ στην Αθήνα δεν έχουμε κάτι αντίστοιχο βρε παιδιά? Είμαστε ξενέρωτοι?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 01:50, 28-12-07:

Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 01:52, 28-12-07:

Δεν ξέρω αν θα πήγαινα ποτέ...
Νταξ έχω πάει σε κάμπινγκ που έχει φοιτητές αλλά όχι και να γίνεται τέτοιος χαμός.
Προτιμώ την παρέα και μόνο.
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 01:55, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
...
Και με την τουαλέτα έχω ένα (μεγάλο) πρόβλημα
Εγώ να δεις τι πρόβλημα έχω
Αλλά στο ποσείδι ε... μια φορά αξίζει να πάς έστω κ για λίγο, μόνο για την φάση

Στην Αθήνα δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο ε?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Niyia : 28-12-07 στις 02:04.
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 02:03, 28-12-07:

Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...)

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 02:05, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Το Ποσείδι είναι καλή φάση. (Για πολύ λίγες μέρες βέβαια γιατί τοση βαβούρα και μπίχλα δεν αντέχεται για πολύ, αλλά και για 2 μέρες να πας δεν το ξεχνας εύκολα, μάλλον, δεν το ξεχνάς ΠΟΤΕ...)

Ααααχ, θέλω να ξαναγίνω (προπτυχιακή!) φοιτήτρια...
αυτό ξαναπές το ΠΡΟπτυχιακή (αχχχχχχχχχχχχ!!!) γιατί το ΜΕΤΑπτυχιακή...καμία σχέση όμως

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 02:12, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
Ε.
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 02:21, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Τι είν' αυτό ρε παιδιά.
Είναι φοιτητικό κάμπινγκ στο 1ο πόδι της Χαλκιδικής.
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου ) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:24, 28-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Πρώτο από δεξια ή αριστερά?
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia έγραψε: στις 02:27, 28-12-07:

Όπως κοιτάς στον χάρτη, αριστερά....
Εξάλλου στο δεξί πόδι δεν πατάει ούτε θηλυκή μύγα
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 02:28, 28-12-07:

Στο Αγιον Ορος πάντως σίγουρα δεν είναι!
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

O shaman έγραψε: στις 02:29, 28-12-07:

Ε γι'αυτο απόρησα. Ζουλέυετε που δεν μπορείτε να ταξιδεψετε σε όλη την Ελλάδα κοριτσάκια?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:29, 29-12-07:

Αρχική Δημοσίευση από Niyia
Συχνάζουν συνήθως οι φοιτητές από τα πανεπιστήμια κ ΤΕΙ της Βορείου Ελλάδος (κ όχι μόνο της Βορείου ) αμέσως μετά την εξεταστική του Ιουνίου, γίνεται τρελός "χαβαλές" κ είναι πολύ φθηνό.
Και όσοι είχαν κάποτε φίλες-φίλους φοιτητές στην Θεσσαλονίκη
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 15:39, 29-12-07:

Αχ Ποσειδάκι σου 'ρχομαιιιιι!

Άντε να έρθει το καλοκαιράκιιι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Camping κοντά στην Αθήνα - Από panagiotap
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-15 στις 11:39.
    • Διακοπές: Camping - Από akrione
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-13 στις 17:31.
    • Νομιμοποίηση ελεύθερου camping; - Από Ηρώ
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ταξίδια και Διακοπές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-11 στις 13:39.
    • camping στη Χιλιαδού - Από vanessa
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-06 στις 01:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους