Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,700 μέλη και 2,403,744 μηνύματα σε 74,698 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 443 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 23:12, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
Ξεκίνησα πριν 2 βδομάδες (ετήσια συνδρομή), αλλά λόγω εξεταστικής -δυστυχώς- δεν έχω προς το παρόν την ευκαιρία να πάω όσες φορές θέλω. Πάντως, μετά την εξεταστική, όσο μείνω Αθήνα και αφότου γυρίσω, σκοπεύω να πηγαίνω συστηματικά! Νους υγειής εν σώματι υγιές! (το έγραψα σωστά ή τα έχω παίξει η θεωρητική; )
Νους υγιής εν σώματι υγιεί.
Τι σου μάθαινε βρε η Κωνσταντίνου;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:17, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Τι σου μάθαινε βρε η Κωνσταντίνου;
Όπα,είχα κι εγώ καθηγήτρια που την λέγανε Κωνσταντίνου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 23:29, 21-06-05:

Είχα κάνει 1-2 μήνες το καλικαίρι από Β προς Γ Λυκείου... Πέρσι μετά τις Πανελλήνιες γράφτηκα σε 3ετές στα Universal Χολαργού (ελπίζω να μην κλείσουν και αυτά).. Μέχρι να αρχίσει η σχολή πήγαινα συχνά, μετά επειδή είναι βαρία η ζωή του Έλληνα φοιτήτη πολύ αραία και που αν και μου αρέσει. Έχω κάνει κατά καιρούς προσπάθειες να γίνω πιο συχνός αλλά δεν μου βγαίνει. Τα είχα καταφέρει από το Πάσχα μέχρι που άρχισε εξεταστική...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 01:28, 22-06-05:

Τα κανονισα και απο βδομαδας θα πηγενω στο γυμναστιριο ενος φιλου του πατερα μου, για να δουμε αν θα το αντεξω...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 12:04, 22-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx
Είχα κάνει 1-2 μήνες το καλικαίρι από Β προς Γ Λυκείου... Πέρσι μετά τις Πανελλήνιες γράφτηκα σε 3ετές στα Universal Χολαργού (ελπίζω να μην κλείσουν και αυτά).. Μέχρι να αρχίσει η σχολή πήγαινα συχνά, μετά επειδή είναι βαρία η ζωή του Έλληνα φοιτήτη πολύ αραία και που αν και μου αρέσει. Έχω κάνει κατά καιρούς προσπάθειες να γίνω πιο συχνός αλλά δεν μου βγαίνει. Τα είχα καταφέρει από το Πάσχα μέχρι που άρχισε εξεταστική...
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα έχουν κλεισει τα universal
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 15:03, 22-06-05:

ναι και εγώ έχω ακούσει ότι έχουν κλείσει πολλά... του Χολαργού ευτυχώς κράταει ακόμα... (ελπίζω το βραδάκι να είναι ακόμα ανοιχτό... ) αλλίως με βλέπω για joe weider...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:16, 22-06-05:

Τα περισσότερα Universal έχουν αλλάξει επωνυμία, σε αυτό που πήγενα κατεβήκαν οι ταμπέλες και τώρα λέγεται freemotion η κάπως έτσι
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O antonis_wrx έγραψε: στις 15:22, 22-06-05:

συνεχίζεις και πηγαίνεις κανονικά με την προηγούμενη συνδρομή σου όμως? τι συνδρομή έχεις? εγώ being best classic.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:24, 22-06-05:

συνεχίζεις και πηγαίνεις κανονικά με την προηγούμενη συνδρομή σου όμως? τι συνδρομή έχεις? εγώ being best classic.
Και εγώ being best ο τύπος που έχει το γυμναστήριο δεσμέυτικε για όλα τα μέλη ότι κανένας δεν θα χάσει τα προνόμια που είχε ανεξάρτητα με την αλλαγή επωνυμίας. Τυχερός είμαι που δεν ήταν ιδιόκτητο της Δυναμικής Ζωής. Τώρα το τί γίνεται στα άλλα ένας Θεός ξέρει. Η συνδρομή συνεχίζει και έιναι 45€
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O antonis_wrx έγραψε: στις 15:56, 23-06-05:

έμενα νομίζω είναι ιδιοκτησία της Δυναμικής Ζωής...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 21:10, 23-06-05:

Ýìåíá íïìßæù åßíáé éäéïêôçóßá ôçò ÄõíáìéêÞò ÆùÞò...
Σήμερα ο αντέννα είχε αφιέρωμα για την ιδιοκτήτρια που την έχει κάνει προς το εξωτερικό αφού άδιασε πρώτα τα ταμεία. Υπάλληλοι της εταιρεία είχαν σήμερα συνάντηση με τον Γιακουμάτο και έχουν κατατεθεί μηνύσεις, για κοίταξε το λίγο καλύτερα μήπως μπορείς να κάνεις κάτι
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 13:55, 27-06-05:

Παλιά πήγαινα αλλά το σταμάτησα λόγω τενοντίτιδας :/

Και τώρα με την κύστη κόκκυγα χρειάζεται να περάσουν 2-3 μήνες :thumbsdown: :/
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 19:21, 27-06-05:

Παλιά πήγαινα αλλά το σταμάτησα λόγω τενοντίτιδας
Πληκτρολογιο;
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:04, 28-06-05:

Τώρα δεν πάω,είχα παέι 2 μήνες το καλοκαίρι μετα σταμάτσηα γιατί
δεν είχα χρονο, πήγαινα μικρή όταν ήμουν,μέτα άρχισα μπάσκετ και έτσι το έκοψα,Βασικά το βαριέμαι πάρα πολύ.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:10, 28-06-05:

Πέρα απο το τρέξιμο τι άλλη γυμναστική κάνουν τα κουνέλια ?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:14, 28-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Πέρα απο το τρέξιμο τι άλλη γυμναστική κάνουν τα κουνέλια ?

Την καλή γυμναστική
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:05, 28-06-05:

Χαχαχα αυτό είναι που λέμε σαν τα κουνέλια!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:21, 28-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Χαχαχα αυτό είναι που λέμε σαν τα κουνέλια!!!
Είδες πως με πιάνεις??
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 19:15, 28-06-05:

Γυμναστήριο μπορεί να μην πηγαίνω, αλλά αθλούμαι συστηματικά!!!
Αγαπημένα αθλήματα: ΜΗ-πράτειν , αράζειν , τάβλειν , και φυσικά το αγαπημένο μου.......
(στο οποίο δηλώνω πρωταθλητής, και όποιος αμφαβάλει τον πάω μια κόντριτσα)
beering!!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:31, 29-06-05:

Yoga ολεολε!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους