Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,280 μηνύματα σε 74,999 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 139 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:23, 01-07-05:

Γυμναστήριο όχι αλλά πάω χορό... μετράει?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 09:56, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Γυμναστήριο όχι αλλά πάω χορό... μετράει?#
δεν ξερω αν μετραει στο ποστ αλλα γενικοτερα μετραει πολυ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:29, 05-07-05:

Οχι δεν πάω γυμναστήριο αν και εδω που τα λέμε, τα ποδαράκια μου θα θελαν λίγη γυμναστικούλα. Τα χέρια είναι απο κατασκευής τους πολύ γυμνασμένα. Πριν απο λίγα χρόνια είχα βάλει ατσάλινο μονόζυγο καρφωμένο με 10 γαϊδουρόβιδες στον τοίχο και έφτιαξα πλάτες, αυξησα τα χέρια κλπ.

4 χρόνια τώρα το μόνο που γυμνάζω, είναι το σαγόνι μου Είμαι 85 κιλά και μοιάζω για 65!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:50, 05-07-05:

Απο σημερα αρχισα να κανω μυες, μεχρι χτες εκανα ξε-πιασημο. Σημερα εκανα δυκεφαλα και στηθος... Αυριο τρικεφαλους και ομους... Ευτιχος ομως δεν πιαστικα παρολο που εκανα 2 (Ο_Ο) ωρες

Και απο οτι μου λενε (και βλεπω και μονος μου) ειμαι φτιαγμνος με bodybuilding. Χωρις ντοπα μπορω να εχω το ιδιο μεγεθος μεντοπαρισμενους κατα πολυ Ο_Ο. Αλλα οχι και κατι τετια σαν το link που ακολουθει, απλα θα ειναι πολυ μεγαλα. Εχω τεραστια χερια και πλατες χωρις να εχω κανει ακομα γυμναστικη που να τα ανοιγει...

http://img259.imageshack.us/img259/8504/28118pl.jpg
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,841 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 23:52, 24-07-05:

Πήγαινε πριν 1 μιση χρόνο,...για 6 μήνες... ειδικά στην αρχή θυμάμαι, ότι δε μπορούσα να κουνηθώ μετά τη γυμναστική. Άμα πάω τώρα, με βλέπω να με πέρνουν σηκωτό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:09, 01-09-05:

ε ναι λοιπόν!!!!!
ξεκίνησα χτες!!!!
ας ελπίσουμε ότι δεν θα βαρεθώ σύντομα!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 09:19, 01-09-05:

Πήγα πριν 5 χρόνια για κανά εξάμηνο... Από τότε κάνω ένα μικρό διαλειμματάκι γιατί κουράστηκα!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 10:35, 01-09-05:

Εγώ σιγά μην τρέχω στα γυμναστήρια αθλούε μόνος μου, έχω κάνει και πρωταθλητισμό στα : Καφέινγκ, Ξαπλώνινγκ,τρόινγκ,κατουράινγκ,αφοδεύιγκ,περπατάινγκ και το καλύτερο ... Ύπνινγκ
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε: στις 12:07, 03-09-05:

Παλιότερα πήγαινα γυμναστήριο....αλλά απο ένα σημείο και πέρα το βαρέθηκα.Ωστόσο έχω ηλεκτρικό διάδρομο και σχεδόν καθημερινά γυμνάζομαι σπίτι μου.Παράλληλα είμαι φυσιολάτρης και συχνά κάνω πορείες σε βουνά και είμαι και λάτρης της υγιεινής διατροφής (εντάξει όταν βγαίνω κάνω κι εγώ τα μακροβούτια μου σε φαί ή πιοτό ) οπότε αν και δεν είμαι Σβατζενέικερ ,είμαι σε καλή φυσική κατάσταση.
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 02:03, 04-09-05:

Προσωπικά γνωρίζω άτομα που χρησιμοποιούν το γυμναστήριο για να κάνουν νέες γνωριμίες και (σε περίπτωση που πηγαίνουν καιρό) να επιδικνύουν και το σώμα τους...
Επειδή εγω δεν είμαι τέτοιου είδους τύπος και επειδή θα με πείραζε ακομά και να το έβλεπα αυτό, λέω όχι στα γυμναστήρια.
Παράθεση

lila

Νεοφερμένος

H lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H lila έγραψε: στις 23:55, 04-09-05:

το κακο με μενα ειναι οτι πηγενα για 10 χρονια ενοργανη-ακροβατικη και οτι αλλο (σε απλο γυμναστιριο) μου φαινεται βαρετο...πλικτικο...
το μονο που γουσταρα το γυμναστιριο που πηγαινα ηταν οι ωρες μου πανω στον διαδρομο που εβλεπα ολους τους κολλημενους φουσκοτους να σφιγκονται κτλ...τρελο γελιο!!
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 06:55, 05-09-05:

καλα πιγενο αλλα αποτε το θημιθω
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 19:45, 25-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από DrJu5tM3
Εσείς πόσο συχνά επισκέπτεστε το γυμναστήριο?Σε ποιο γυμναστήριο πηγαίνετε?Τι σημαίνει για σας το γυμναστήριο?
Τα τελευταία 2 χρόνια πήγαινα γυμναστήριο.Εχω να πατήσω το πόδι μου δύο μήνες αφού πριν δύο μήνες χειρουργήθηκα και δεν με αφήνουν ακόμη να ασχοληθώ με αθλητικές δραστηριότητες.Βασικά δεν θα το συνεχίσω γιατί έχω υποστεί πολλούς τραυματισμούς.Οι γιατροί που με είδαν κυρίος για την μέση μου είπαν να το κόψω και να γραφτώ κολύμβηση.Θεωρείτε ο καλύτερος τρόπος για να φτιάξεις σώμα με σχεδόν καθόλου τραυματισμούς.Το μειονέκτημα των γυμναστηρίων είναι ότι δεν σε προσέχουν όσο θα έπρεπε με αποτέλεσμα αυτός που δεν ξέρει ίσως να μην κάνει σωστά μια άσκηση η να μην ξέρει ότι μετά από κάθε προπόνηση πρέπει να κάνεις διατάσεις η να σηκώσει βαρη τα οποία άθελά του να του δημιουργήσουν κάποιο τραυματισμό αφού δεν είμαστε σε θέση να ξέρουμε τα όρια κάθε μυικού ιστού.Συνοψίζοντας η άθληση χωρίς βάρη είναι ότι πιο καλύτερο.Είμαι υπέρ της γυμναστικής και της καλής διατροφής αφού αυτά τα δύο πρέπει να συνδιάζονται
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:30, 25-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan
καλα πιγενο αλλα αποτε το θημιθω

Δεν σου φενετε
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 23:57, 25-09-05:

Γυμναστηριο... δεν το παω καθολου! Αν ομως ειχα εστω και ελαχιστο ελευθερο χρονο, θα πηγαινα, μονο και μονο επειδη δεν αθλουμαι με κανεναν αλλο τροπο.
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε: στις 22:08, 27-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Γυμναστηριο... δεν το παω καθολου! Αν ομως ειχα εστω και ελαχιστο ελευθερο χρονο, θα πηγαινα, μονο και μονο επειδη δεν αθλουμαι με κανεναν αλλο τροπο

Άμα δεν έχεις ελεύθερο χρόνο όπως λες για να πας γυμναστήριο,ένα τέταρτο το πρωί η όποια άλλη χρονική στιγμή αρκεί για τα βασικά.Όποιος αγαπάει πραγματικά μπορεί.Ειδικά οι Έλληνες μπορούν να κάνουν τα ακατόρθωτα όπως να καταναλώνουμε χωρίς να παράγουμε!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dare-Devil : 06-10-05 στις 18:18.
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε: στις 17:48, 14-12-05:

Σε περιόδους προετοιμασίας (δηλαδή 8 μήνες το χρόνο) αναγκάζομαι να βάζω τα βάρη στο προπονητικό μου πρόγραμμα. Δεν είναι όμως και το αγαπημένο μου να το παίζω σφίχτερμαν!!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 21:04, 14-12-05:

Πηγαινω συστηματικα.
ακομα και οταν το προγραμμα μου με μαθηματα εργαστηρια κτλ κτλ ειναι βαρυ βρισκω χρονο και πηγαινω.
εχει τυχει να παω και στις 10-11 το βραδυ ή εχω ξυπνησει νωριτερα το πρωι και εχω παει 7.30 π.χ. gym και μετα μαθημα ή δουλεια.
Περαν απο το καλο που μου κανει σωματικα και σαν υγεια προσωπικα με το γυμναστηιο ξεδινω κι ολας.
Το οτι κανω βαρη ομως και αερομπικ (οταν μπορω γιατι εκει οι ωρες ειναι φιξ) δεν σημαινει ουτε οτι ειμαι "μποντι" ουτε σφιχτερμαν οπως πολυ σωστα ειπε ο φιλος zxr.
Αυτο το λεω γιατι πολλα στενομυαλα κατα την γνωμη μου ατομα με το που καποιος πει οτι παει gym γιατι θελει να εχει ωραιο σωμα κλτ κλτ, αρχιζουν τα κοσμητικα τυπου "ψωνιο", "μποντι" κτλ κτλ.
Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε: στις 21:27, 14-12-05:

Όχι (ούτε περνάω απ' έξω) !
Και για αυτο το λογο εχω και υπεροχους προ-κοιλιακους
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 02:18, 15-12-05:

κάθε μέρα. τουλάχιστον για 3 ώρες. θεωρώ πως το γυμνάσιο του σώματος είναι υγεία και τρόπος ζωής. Νους υγιείς αν σώματι υγιή λέγανε οι προγονοί μας. Τα 2 βασικά στοιχεία που θεωρώ πως πρέπει να έχει κάθε άνθρωπος είναι καλή φυσική κατάσταση και πειθαρχεία. Γυμνάζοντας το σώμα σου αποκτάς εκτός από καλή φυσική κατάσταση, προσωπική ευχαρίστηση. Υπάρχουν πολλοί τρόποι όπου μπορεί κάποιος να γυμναστεί, είτε σε body building (χτίσιμο του σώματος) είτε με πολεμικές τέχνες. Με τις πολεμικές τέχνες εκτός από το να χτίζεις το σώμα σου μαθαίνεις να αμύνεσαι και μπορείς να ξεφεύγεις από δύσκολες καταστάσεις. Θεωρώ πως το γυμναστήριο είναι κάτι πολύ προσωπικό για τον καθένα από μας και δεν μπορεί κανείς να σε κρίνει με βάση αυτό που κανείς η αυτό που είσαι.

@Dare – Devil : Το γυμναστήριο είναι σαν αμάξι αν δεν ξέρεις να το οδηγάς μπορεί θα πάθεις ζημιά. Προσωπικά, χωρίς να θέλω να θίξω την άποψη των γιατρών η οποία είναι και πολύ σεβαστή γιατί και η κολύμβηση είναι είδος με το οποίο μπορείς να γυμναστείς με έναν από τους καλύτερους φυσικούς τρόπους, απλά να μην κανείς ασκήσεις που ασκούν μεγάλες πιέσεις στην μέση. Πολλές φορές φταίει ο δάσκαλος οδήγησης αν δεν μας μαθαίνει σωστή οδήγηση, καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

@lila : να ξέρεις πως το σωστά φουσκωμένο είναι το καλύτερο απʼ όλα. Το να είσαι normal (φυσιολογικός) είναι πολύ καλύτερο από το να είσαι παραφουσκωμένος. Ότι είναι πολύ φουσκωμένο σκάει εύκολα.

@theio_vrefos : το να χρησιμοποιείς το γυμναστήριο κατʼ αυτό τον τρόπο το μόνο που δεν κανείς είναι να γυμνάζεσαι. Όπως προανέφερα το γυμναστήριο είναι κάτι προσωπικό δεν το κάνεις για κανέναν άλλον εκτός από τον εαυτό σου.

@e-stekoumenos : πραγματικά μπράβο, η θέληση είναι που μετράει και αφού έχεις επιμονή και πείσμα να ξέρεις πως θα πας μπροστά. Όσο για το φαΐ και το πιοτό είναι φυσιολογικά, για τον κ. Σβατζενέικερ δεν θα πω πολλά, το έχει παραδεχτεί και ο ίδιος πως έπαιρνε αναβολικά οπότε καλό θα ήταν να μην μπούμε και εμείς σʼ αυτές τις διαδικασίες.

@billthevampire : καλά όλα αυτά, είσαι 14ων ακόμα και δεν σε νοιάζουν αυτά, να ξέρεις ώμος πως δεν θα σου βγει σε καλό. Το να μην αθλείσαι είναι σαν να καταδικάζεις ένα κομμάτι από την υγειά σου, ίσως και το ποιο βασικό από αυτά.

@ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ : τι ακριβώς ξεκίνησες αν επιτρέπετε?

@Dark_kronos : κοίτα κάποια πράγματα είναι κληρονομικά και επηρεάζουν σε μεγάλο βαθμό. Έχω έναν γνωστό 15 ετών που είναι 1,92 τεράστιες πλάτες τεράστιους μύες και κοιλιακούς φέτες και μιλάμε για απίστευτη δύναμη. Δεν έχει πάει ποτέ γυμναστήριο. αυτά μόνο. Το μόνο που κάνει είναι βαράκια στο σπίτι τίποτε άλλο.

@Valder : φίλε αν με θυμάσαι και από το meeting ειλικρινά χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, πραγματικά αν το κάνω αυτό είναι άθελα μου και ζήτω συγγνώμη, το να κανείς τα στραβά μάτια είναι ότι χειρότερο, κάνοντας τώρα τα στραβά μάτια θεωρώ πως δεν πράττω σωστά. Έθιξες τα πόδια σου στο post σου και μιας και το έκανες αυτό παίρνω το θάρρος να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις. Όλοι αντιληφθήκαμε την δυσλειτουργία στα πόδια σου, το πρόβλημα αυτό το έχεις εκ γεννηθείς? Αν ναι όσο πάει καλυτερεύει? Αν όχι πως το έπαθες? Είτε όχι μου πεις είτε ναι η απάντηση είναι μια: ασκήσου. Περνώ για παράδειγμα ένα μωρό. Το μωρό όταν γεννιέται δεν μπορεί να περπατήσει και είναι φυσικό γιατί εκεί που ήταν δεν έχει χρησιμοποιήσει τα πόδια του όσο θα έπρεπε. Μόλις γεννιέται μετά από κάποιο χρονικό διάστημα αρχίζει να γυμνάζετε, ναι όσο περίεργο και να μας φαίνεται αυτό, για το μωρό το να το βάζεις κάτω χωρίς να μπορεί να περπατήσει είναι ταλαιπωρία φυσικά αυτή η ταλαιπωρία είναι η γυμναστική που κάνει για να καταφέρει να περπατήσει. Τα πόδια του σιγά σιγά δυναμώνουν και καταφέρνουν να σηκώσουν το βάρος του σόματος του, έτσι το μωρό αρχίζει να παραπατάει. Οπότε Valder μπορείς να πας σε κάποιον φυσιοθεραπευτή και να του ζητήσεις να σου προτείνει ασκήσεις, αν σου πει για φάρμακα φύγε αμέσως. Εγώ δεν παίρνω ποτέ φάρμακα τα σιχαίνομαι και δεν πρέπει να παίρνουμε φάρμακα (δεν μιλάω για όλες τις περιπτώσεις) προσωπικά όταν πονάει το κεφάλι μου αν είμαι νηστικός τρώω και ξαπλώνω αν δεν μου έχει περάσει ο πονοκέφαλος μέσα σε μια η δυο ώρες αρχίζω γυμναστική και νιώθω καλύτερα μετά από μια ώρα προπόνησης μου έχει περάσει και ο πονοκέφαλος και όλα.

@Giovanna : πολύ μεγάλο λάθος...

ΥΣ: στο meeting που πήγαμε επειδή τελειώσαμε αργά και δεν είχε λεωφορεία τπτ για να πάω σπίτι έτσι πήγα με τα πόδια μέχρι το Μενίδι που μένω έκανα 2 ώρες περπάτημα χωρίς παύση, ειλικρινά το χάρηκα, παλιότερα είχα πάει με τα πόδια από το σπίτι μου (Μενίδι) στο σπίτι του ξάδερφου μου (Καλλιθέα).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους