Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,494 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O ayperion έγραψε: στις 10:32, 15-12-05:

πηγαίνω τακτικά και τη βρισκω γιατί έχω κάνει ένα δυο φιαράκια , και γιατί
αισθάνομαι πιο καλά με το σώμα μου , χώρια που μεγαλώνω και πρέπει να διατηρούμαι!!!

ote=DrJu5tM3]Εσείς πόσο συχνά επισκέπτεστε το γυμναστήριο?Σε ποιο γυμναστήριο πηγαίνετε?Τι σημαίνει για σας το γυμναστήριο?[/quote]
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε: στις 16:17, 15-12-05:

ουφ! παω gym. Ειχα σταματήσει για κάποια χρόνια λόγω προβλημάτων υγείας και φόρτου εργασίας αλλά τώρα, απο φέτος, ξανάρχισα γιατι αφενός με εκνευρίζει η αδράνεια αφετέρου ειχε ηδη αρχισει να χαλάει το σώμα μου! (Αντε τώρα να το ξαναφτιάχνω!). Οι λόγοι που πάω ταχτικά gym, 5 μέρες την εβδομάδα είναι το kickboxing και η yoga.

Οσον αφορά το νους υγειής εν σώματι υγειές που είπε ο Πάνος, δυστυχώς, συνήθως όλο κάτι ελεϊνα τυπάκια βλέπω στα διαφορα gym που έχω πάει κατα καιρούς, που έχουν ξεχάσει οτι θέλει γυμναστικη και το μυαλο΄εκτος απο το σώμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dt008

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O dt008 έγραψε: στις 15:55, 16-12-05:

κι εγώ πάω.... οι 'φουσκωτοί' που λέτε, έχουν και γαμώ τα γέλια!!! σκάμε με τον κολλητό μου στο γυμναστήριο και λιώνουμε στα γέλια κάθε φορά....

καλή φάση το γυμναστήριο, άμα έχεις τσακωθεί με την κοπέλα σου και έχεις τρελά νεύρα, πας κάνεις κάνα 40κιλο και στανιάρεις
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 20:28, 16-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
[off topic] panosru αποφάσισες να αρχίσεις να διαβάζεις και τα παλιά posts?[/off topic]
ναι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 16-12-05 στις 20:52.
Παράθεση

ayperion

Νεοφερμένος

Ο ayperion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O ayperion έγραψε: στις 22:39, 17-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dt008
κι εγώ πάω.... οι 'φουσκωτοί' που λέτε, έχουν και γαμώ τα γέλια!!! σκάμε με τον κολλητό μου στο γυμναστήριο και λιώνουμε στα γέλια κάθε φορά....

καλή φάση το γυμναστήριο, άμα έχεις τσακωθεί με την κοπέλα σου και έχεις τρελά νεύρα, πας κάνεις κάνα 40κιλο και στανιάρεις
τελικά μου έχει γίνει απαραίτητο και στο φινάλε είναι και ημόνη διασκέδαση αν υποτεθεί ότι είναι διασκέδαση, Εκεί αισθάνομαι καλά και μετο σώμα μου τα έχω βρεί μια χαρά γιατί βλέπω πως δεν είμαι και ο τελευταίος!! μετά από κάποια προσπαθεια βέβαια
Παράθεση

ayperion

Νεοφερμένος

O ayperion έγραψε: στις 22:39, 17-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dt008

τελικά μου έχει γίνει απαραίτητο και στο φινάλε είναι και ημόνη διασκέδαση αν υποτεθεί ότι είναι διασκέδαση, Εκεί αισθάνομαι καλά και μετο σώμα μου τα έχω βρεί μια χαρά γιατί βλέπω πως δεν είμαι και ο τελευταίος!! μετά από κάποια προσπαθεια βέβαια
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 01:19, 19-12-05:

την δευτερη φορα το εγραψες για να το εμπεδοσεις?
Παράθεση

ayperion

Νεοφερμένος

O ayperion έγραψε: στις 01:47, 19-12-05:

Λάθος φίλε μου λάθος ένα λαθάκι δεν μπορώ να κάνω; αν όχι συγώμη δεν θα επαναληφθεί΄!!! αλλά και εσύ ως έλλην ΄βρε παιδί μου να μην αφήσεις κουβέντα να πέσει κάτω!!! το εμπέδωσες ή να κάνω και κακά μου!!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 14:54, 28-01-06:

Φυσικά και δεν πηγαίνω
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,045 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 15:03, 28-01-06:

Παρόλο που όπως είπα δεν πηγαίνω, γυμνάζομαι αρκετά από το καθημερινό περπάτημα...
20 λεπτά να πάω & 20 να γυρίζω από το σχολείο = 40 λεπτά + 40 [το ίδιο ισχύει για το φροντιστήριο= 80 λεπτά περπάτημα τη μέρα standard [επίσης μη ξεχνάμε πως αυτά τα 80 λεπτά είμαι με μια τσάντα στη πλάτη]

Επίσης σχεδόν κάθε μέρα κάνω και μια βόλτα ~30 λεπτά με τα πόδια.

Γενικά από τότε που μετακόμισα και άρχισα να διανύω μεγάλη απόσταση για να πάω σχολείο με τα πόδια, έχει καλυτερεύσει η φυσική μου κατάσταση. Στις αρχές πήγαινα πνιγμένος στον ιδρώτα.

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 23:19, 28-01-06:

Εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω μπάσκετ.
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 23:20, 28-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Jason93
Εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω μπάσκετ.
Κι εγώ δεν πηγαίνω αλλά παίζω ποδόσφαιρο
Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε: στις 16:44, 19-04-06:

Τελευταία το ξανα-άρχισα μετά από διαλειμμα 2,5 ετών. Οι λόγοι ήταν οι εξής:

1. Αισθανόμουν γιαγια 80 ετών. Όλο το πρωί στο σπίτι (τελείωσα τις σπουδές και δουλειά δεν έχω βρει ακόμα). Άσε που νόμιζα ότι έκανα τόσο περπάτημα καθημερινά όσο θα έκανε και κάποιος με κινητικά προβλήματα.

2. Οπότε ήθελα ευεξία και να αποκτήσω περισσότερη ενέργεια.

3. Για λόγους υγείας. Αν τώρα που είμαι νέα δεν κινούμαι, τότε πότε;;;;

Οι παραπάνω λόγοι μπορούν να συνοψισθούν σε έναν... υγεία και πάλι υγεία. Δε με νοιάζει να γίνω το "κορμί θανατηφόρο" όπως μου είπε ο γυμναστής (τρίχας). Ελπίζω να καταφέρω και μελλοντικά, παρά τη δουλειά και τις λοιπές υποχρεώσεις, να το συνεχίσω.

Προς το παρόν πάω 5φορές/εβδομάδα.
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 22:09, 19-04-06:

Όχι. Εγώ και η γυμναστική ποτέ δεν ήμασταν φίλοι.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crow_of_Darkness : 19-04-06 στις 22:14.
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 09:16, 20-04-06:

χμμμ.... Τι είναι γυμναστήριο????

Παλιάααα (αλλά πολύ παλιά!) πήγαινα... Από όταν ήρθα στην Αθήνα σταμάτησα [πήγα μόνο 1 week που μου έκανε δώρο μια φίλη- για διαφημιστικούς λόγους το γυμναστήριο της προσέφερε μια εβδομάδα δωρεάν σε 2 φίλες της ] αλλά άμα έχετε δει τις ανηφόρες του Ζωγράφου -τις οποίες για 5 συναπτά έτη ανεβοκατέβαινα με τα πόδια!- δεν νομίζω ότι υπήρχε και λόγος... Εδώ και 2 χρονάκια που πήρα αυτοκίνητο/έπιασα δουλειά και τρέχω σαν την παλαβή να προλάβω τις υποχρεώσεις μου... πάει...τα έκοψα όλα...

χμμ... Οι δουλειές του σπιτιού μετράνε???
Άλλες θερμιδοκαυτικές [παρακαλώ το copyright της λέξης δικό μου! ] ασχολίες???
Παράθεση

Nantia

Νεοφερμένος

H Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Nantia έγραψε: στις 20:40, 04-09-06:

Δεν πηγαινω γυμναστηριο.Αλλα γυμναζομαι καθημερινα ή τουλαχιστον 4 φορες την εβδομαδα συν το οτι περπαταω παρα πολυ.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:56, 04-09-06:

Απάντησα ναι, αν και τον τελευταίο χρόνο δεν κατάφερα να βρω κάτι καλό...
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:34, 05-09-06:

Μαμα, τι ειναι γυμναστηριο????
η ζυμαρουλα μου προτιμαει τη μοναξια της....
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 16:53, 30-09-06:

Όνειρό μου είναι να πλακώσω στο ξύλο κάποιον(ξέροντας φυσικά από πριν ότι θα τα καταφέρω), δε νιώθω από πόνο και ούσα πάντα μη αδύνατη είπα να κάνω κάτο που θα μου αρέσει και θα με βοηθήσει να καλύψω τα παραπάνω.. KUNG-FU ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Βέβαια το άχτι μου είναι μία κοπέλα στη σχολή Kung-fu που είναι 4 χρόνια μικρότερή μου, καμιά εικοσαριά κιλά πιο αδύνατη και καννα κεφάλι πιο κοντή που με 2 κινήσεις με πετάει κάτω και με ακινητοποιεί.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 17:14, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από dimidola
Όνειρό μου είναι να πλακώσω στο ξύλο κάποιον(ξέροντας φυσικά από πριν ότι θα τα καταφέρω), δε νιώθω από πόνο και ούσα πάντα μη αδύνατη είπα να κάνω κάτο που θα μου αρέσει και θα με βοηθήσει να καλύψω τα παραπάνω.. KUNG-FU ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Βέβαια το άχτι μου είναι μία κοπέλα στη σχολή Kung-fu που είναι 4 χρόνια μικρότερή μου, καμιά εικοσαριά κιλά πιο αδύνατη και καννα κεφάλι πιο κοντή που με 2 κινήσεις με πετάει κάτω και με ακινητοποιεί.
μηπως ειναι γιαπωνεζα νιντζα?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος