Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,691 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,517 μηνύματα σε 91,617 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 208 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 559 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 17:25, 04-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Άλλωστε υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να κρατιέμαι "σε φόρμα", πιο ευχάριστοι.
Όπως...; =p

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 17:36, 04-07-08:

Πού πήγε το μυαλό σου?

Βόλτες με το ποδήλατο, ποδόσφαιρο με φίλους, καθημερινό περπάτημα ή ό,τι άλλο προκύψει. Σε μια συναυλία να πηγαίνεις δυο φορές το μήνα (ανέφικτο για μένα βέβαια), το εξασφαλίζεις, με τόσο "χτύπημα"...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stavros_
Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε στις 18:21, 04-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Σιχαίνομαι το γυμναστήριο, έχω προσπαθήσει στο παρελθόν αλλά πήγαινα με το ζόρι.......

Η μόνη περίπτωση να ξαναδοκιμάσω είναι να μην μπορώ να κάνω κανένα άλλο σπορ!!
Συμφωνώ απόλυτα.
Προσωπικά κάνω στίβο καμια 10αριά γύρους καθε βδομαδα, μονος μου, αν και με παρεα θα ηταν καλυτερα τωρα που το σκεφτομαι Μετά χτυπάω κι αλλους 2 με απ'ολα και ειμαι εντάξει

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 22:11, 04-07-08:

Πάντως μπορεί πολλοί να βαριούνται πριν το γυμναστήριο, ειδικά αν δεν έχουν βρει παρέες... αλλά εγώ μόλις γύρισα και νιώθω ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ τέεελεια.-

Παράθεση

gluka

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gluka
H gluka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H gluka έγραψε στις 09:17, 20-08-08:

Ειπα και εγω τωρα στα γεραματα να μαθω κολυμπι καθως για λογους υγειας δεν εμαθα μικρη. Ετσι ολο τον χειμωνα πηγαινα κολυμβητηριο.Τωρα απο σεπτεμβρη παλι ξεκιναω Πριν απο αυτο καθε χρονο 4 μηνες πηγαινα εντατικα γυμναστηριο, μου αρεσει.Τους υπολοιπους μηνες καθε πρωι περπαταω 5 χιλιομετρα.Ενταξει φτανει
εχω λοιωσει πια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SustaineD

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SustaineD
Ο SustaineD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O SustaineD έγραψε στις 11:12, 20-08-08:

Δεν περνάω ούτε απ'έξω.Νιώθω περίεργα όταν συνωστίζονται 40-50 άτομα σε ένα κτήριο με περίεργα μηχανήματα αγγομαχοντας και βαριανασαίνοντας.
Την υπόθεση γυμναστική την εκλαμβάνω ως μία εντελώς προσωπική υπόθεση και προσπαθώ να το εκπληρώνω όπου μπορώ και όπως μπορώ.Φερ'ειπειν γυμναστική μέσα στο σπίτι ,να αποφεύγω να πηγαίνω σε κοντινά σπίτια φίλων με το αυτοκίνητο αλλά με τα πόδια κτλ κτλ

Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 11:22, 20-08-08:

Στο Δημοτικό και το Γυμνάσιο πήγαινα καράτε και είμουν στην ομάδα ποδοσφαίρου του σχολείου. Πιο μικρός επαίζα με τους φίλους μου στις αλάνες ποδόσφαιρο, κυνηγητό, μπάσκετ στην αυλή του σχολείου, μετακινόμουν με το ποδήλατο, αυτό ήταν για μένα η γυμναστική. Στο Λύκειο, ο ελεύθερός μου χρόνος άρχισε να περιορίζεται πολύ, οπότε πήρα λίγα όργανα γυμναστικής στο σπίτι και προπονούμουν 1 ώρα την ημέρα. Το ίδιο κάνω και τώρα, αν και έχω πολύ περισσότερο ελεύθερο χρόνο. Δεν χρειάζεται να πας στο γυμναστήριο και να τρως 3 ώρες την ημέρα για να γυμναστείς. Ακόμα και μερικές απλές κινήσεις αν τις κάνεις με τον σωστό τρόπο μπορούν να βελτιώσουν την φυσική σου κατάσταση.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 23:46, 20-08-08:

Το βαριέμαι απίστευτα το γυμναστήριο- ακόμα και με παρέα δεν το αντέχω! Είχα πάει για ένα μήνα ένα καλοκαίρι και τις πρώτες φορές είχα ενθουσιαστεί- μετά βαρέθηκα την επανάληψη των ασκήσεων και δεν ξαναπάτησα.
Τη δεύτερη φορά που έκανα απόπειρα να (ξανα)γραφτώ, ήταν επειδή με έπεισε ένας φίλος απ' τη σχολή να πάμε μαζί για να παρακινούμε ο ένας τον άλλο. Τελικά παρακινούσαμε ο ένας τον άλλο να ...μην πάμε και καταλήγαμε στη σχολή για καφέ
!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:30, 02-09-08:

Πφ, ό,τι και να πείτε, κι εγώ βαριέμαι ατελείωτα το κλασικό γυμναστήριο, με όργανα κλπ. Οκ, ίσως τα προγράμματα aerobic να είναι πιο καλά, αλλά να πηγαίνω μόνη μου σε έναν μυρωδάτο κλιματιζόμενο χώρο όλο όργανα γυμναστικής, συχνά, δε μου λέει κάτι. Κάνω μεν ποδήλατο και ασκήσεις ενδυνάμωσης, αλλά μόνο για να διαβάζω παράλληλα το κουτσομπολίστικο περιοδικό μου ή συμπληρωματικά στο Kung Fu.

Αθλήματα λέμε!!!

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 14:52, 02-09-08:

Το βαριέμαι αφάνταστα. Το βλέπω λίγο σαν καταναγκαστικά έργα .

Έκανα μια φορά απόπειρα να πάω, για ένα μήνα, .... ε πήγαινα μόνο και μόνο επειδή είχα πληρώσει!
Δεν είμαι καθόλου τύπος του γυμναστηρίου! Το πήρα απόφαση!

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 18:39, 02-09-08:

Το θεωρώ άχρηστο και βαρετο!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:40, 02-09-08:

Ξεκίνησα σε 1 γυμναστήριο που έχει γίνει της μόδας, το curves, τον Μάιο και συνεχίζω, αν και με διαλείμματα λόγω διακοπών. Είναι πολύ ωραίο για 2 λόγους: καταρχάς είναι μόνο για γυναίκες, οπότε δεν υπάρχει η μυρωδιά γυμναστηρίου και πηγαίνω με τα πιο ελεεινά outfits χωρίς να αγχώνομαι ότι το γκομενάκι που μπάνισα θα φύγει με ελαφρά.

Επίσης, το πρόγραμμα κρατάει 30', και επειδή είναι κοντά στο σπίτι μου η όλη διαδικασία δεν παίρνει πάνω από ώρα κι αν. Έχω δει αποτελέσματα, κυρίως πριν φύγω για διακοπές που πήγαινα συνέχεια: σίσφιξη σε σημεία όπως στήθος και κοιλιά! Μες στο καλοκαίρι έχασα 3 κιλά (όταν ήμουν off, όχι λόγω γυμναστηρίου) κι αισθάνομαι ότι χαλάρωσα, νομίζω τώρα που ξαναρχίζω συστηματικά θα έχω πολύ καλά αποτελέσματα.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 19:42, 02-09-08:

Ούτε καν!!! Φροντίζω όλα μου τα δρομολόγια να μη περνάνε κοντά από γυμναστήρια... Τεμπέλης.

Παράθεση

Διονύσης

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Διονύσης
Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Διονύσης έγραψε στις 23:12, 05-09-08:

που και που παμε καμια φορα.

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 10:11, 08-09-08:

Το πήρα απόφαση...σήμερα θα γραφτώ, πάει και τελείωσε!!!
Ελπίζω μόνο να μην φάω καμμιά σαβούρα και ξεφτυλιστώ, ακόμα δεν πήγα...

Παράθεση

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ (...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ
Ο ...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

O ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ έγραψε στις 12:09, 08-09-08:

Το πάλεψα λίγο στα 19 μου αλλά κατάλαβα ότι δε με αγαπούσαν Ο ορισμός της βαρεμάρας μιλάμε

Παρεμπιπτόντως, κάποιος δημοσιογράφος που εμπιστεύομαι (ναι, υπαρχουν και τέτοιοι) έχει γράψει ότι το "νους υγιής εν σώματι υγιεί" δεν είναι αρχαοελληνικό αλλά λατινικό. Αντιθέτως μάλιστα Κάποιος δικός μας (ο Πλάτωνας αν ενθυμούμαι καλώς) λέει ότι συνήθως οι αθλητές δίνουν σημασία μόνο στο σώμα και αφήνουν το πνεύμα τους να γίνει κακά
Αν παρακολουθήστε κλασικές δηλώσεις ποδοσφαιριστών κλπ μάλλον θα συμφωνήσετε. (Ναι.. όπως τα λες είναι.. ναι.. βάλαμε 2 γκολ σε καθοριστικά σημεία... ναι... τώρα.. ίσως... ναι... ο προπονητής μας είπε.. ναι... ξέρεις... εμείς κάνουμε ό,τι μας λέει ο προπονητής μας... απο κει και πέρα... θα δούμε στη συνέχεια τί θα κάνουμε... ναι...)

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,380 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 17:02, 15-11-08:

Θα ξαναξεκινησω αυτες τις μερες εντατικα.

Το "νους υγιής εν σώματι υγιεί" δε ξερω αν ειναι λατινικο, αλλά οι αρχαιοι ελληνες παντως εξασκουσαν και τα 2 και ειχαν πει και με αλλα λογια το ιδιο πραγμα, οπότε ειτε ετυχε και το ελεγαν και οι ρωμαιοι, ειτε το πηραν απο τους αρχαιους ελληνες.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:28, 15-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Θα ξαναξεκινησω αυτες τις μερες εντατικα.
Αντε επιτελους με το καλο και να μας γραφεις!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 18:33, 15-11-08:

Carefull what you wish for, u mught get it !

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:38, 15-11-08:

Ο,τι θες σκεφτεσαι..να μας γραφεις περι επιδοσεων σου εννοω καλο μου παιδι.....

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 18:46, 15-11-08:

Περνάω συχνά.Έχει ένα καταπληκτικό ζαχαροπλαστείο δίπλα του.

Γυμναστήριο πηγαίνω όποτε μου καρφωθεί.Όταν βαριέμαι απλά σταματάω.
Πήγαινα πριν ένα χρόνο περίπου.Τώρα είναι η φάση που βαριέμαι κι ανακάλυψα το ζαχαροπλαστείο δίπλα στο γυμναστήριο.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

O Lorien έγραψε στις 18:46, 15-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Ο,τι θες σκεφτεσαι..να μας γραφεις περι επιδοσεων σου εννοω καλο μου παιδι.....
Αυτο εννοω και γω ! Δεν εχεις ιδεα ποσο τρομακτικη εμπειρια θα ειναι να γραφω εδω ΚΑΘΕ μερα αναλυτικα τι εκανα στο γυμναστηριο

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak και εσύ φρικάρεις που σου λέω σ'αγαπώ... έγραψε στις 14:27, 10-03-12:

Δεν μου αρεσει το γυμναστηριο...προτιμω το περπατημα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 16:10, 10-03-12:

Έχω δοκιμάσει γυμναστήριο,και δεν μου άρεσε.
Εκτός του ότι δεν μπορείς να κάνεις σωστή προπόνηση(πολλοί περισπασμοί),καταντάει σαν μία αγγαρεία(να ετοιμαστείς στο σπίτι,να πας,να προλάβεις να τελειώσεις γιατί μετά έχεις άλλες δουλειές),καταλήγεις για εξάσκηση μίας ώρας να κάνεις δύο.
Άσε που εάν έχει κόσμο στα όργανα χαλάς και τον ρυθμό σου.
Προτιμώ σπίτι με την ησυχία μου.Με μόνο μερικά βαράκια(αλτήρες),έναν μονόζυγο,και ένα στρώμα γυμναστικής,δεν υπάρχει άσκηση που δεν μπορείς να κάνεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 22:03, 10-03-12:

Ξεκινησα...Αν και το βαριεμαι...
Αλλα δεν γινεται αλλιως...δεν γινεται αλλιως!!!

Παράθεση

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Seniorita.Irene
H Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H Seniorita.Irene έγραψε στις 22:23, 10-03-12:

Όταν το ξεκινάω, πάω περίπου 3 φορές την εβδομάδα για κανα δίωρο. Μ' αρέσουν τα ομαδικά προγράμματα που έχει το γυμναστήριο, γιατί γυμνάζουν και πιο δυναμικά. Όργανα δεν κάνω ποτέ γιατί τα βρίσκω τόσο βαρετά xD

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 22:30, 10-03-12:

Πήγαινα σχεδόν καθημερινά για μερικά χρόνια αλλά επειδή ήταν πάντα γεμάτο είχα φτάσει σε σημείο να αρρωσταίνω σχεδόν μια φορά τον μήνα. Το ένιωθα επίσης σαν αγγαρεία, οπότε το σταμάτησα. Τώρα σκέφτομαι να αρχίσω να πηγαίνω στο κολυμβητήριο. Τουλάχιστον θα κάνω κάτι που μου αρέσει πολύ

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 22:51, 10-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Ξεκινησα...Αν και το βαριεμαι...
Αλλα δεν γινεται αλλιως...δεν γινεται αλλιως!!!
ω ναι γινεται κ αλλιως....με ενα αθλημα...με προσωπικη πρωτοβουλια οπως περπατημα....το γυμναστηριο μετα απο ενα τρελλο σπυρι που εβγαλα(που εφτανε μεχρι το κοκκαλο..)το σιχαινομαι.

Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 302 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 01:43, 11-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από νυχτολούλουδο
ω ναι γινεται κ αλλιως....με ενα αθλημα...με προσωπικη πρωτοβουλια οπως περπατημα....το γυμναστηριο μετα απο ενα τρελλο σπυρι που εβγαλα(που εφτανε μεχρι το κοκκαλο..)το σιχαινομαι.
Ναι όντως αλλα δεν το χω με τα αθληματα...Και το γυμναστηριο εαν πας με παρεα και παρακινει ο ενας τον αλλον γινεται υποφερτο...
Ωου... Ειναι φορεας μικροβιων σιιιιγουρα!

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 12:51, 12-03-12:

Από αύριο ξανά..φτάνει το κάτσιμο του 1ου εξαμήνου

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 686 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 12:14, 13-03-12:

Εγώ κάνω που και που αλλά για μένα είναι χάσιμο χρόνου και λεφτών...

Προτιμώ να αθλούμαι και έτσι κάνω στίβο το καλύτερο για επιδόσεις και σώμα!!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:24, 13-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Εγώ κάνω που και που αλλά για μένα είναι χάσιμο χρόνου

Χασιμο χρονου το γυμναστηριο;
Εκτός αν έχεις μηχανήματα σπίτι σου, personal και αίθουσα. Τότε θα συμφωνούσα

-- Βαλτός όποιος ανέβασε το θέμα και με το που μπαίνω, το βλέπω φάτσα κάρτα.!! Βάζω ξυπνητήρι να σηκωθώ να πάω για πιλάτες και δεν μπορώ να ξυπνήσω. Τι βάρβαρο το πρωινό ξύπνημα... Αλλά πού θα πάει... είναι κι αυτός ο καιρός πολύ νυσταλέος...

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 12:39, 13-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Χασιμο χρονου το γυμναστηριο;
Εκτός αν έχεις μηχανήματα σπίτι σου, personal και αίθουσα. Τότε θα συμφωνούσα

-- Βαλτός όποιος ανέβασε το θέμα και με το που μπαίνω, το βλέπω φάτσα κάρτα.!! Βάζω ξυπνητήρι να σηκωθώ να πάω για πιλάτες και δεν μπορώ να ξυπνήσω. Τι βάρβαρο το πρωινό ξύπνημα... Αλλά πού θα πάει... είναι κι αυτός ο καιρός πολύ νυσταλέος...

Τώρα όσον αφορά πιλάτες γιόγκα σάουνα και διάφορα τέτοια ναι αξίζει σίγουρα!

Ναι είναι λίγο διατυπομένο λάθος, γυμναστήριο θεωρώ τα βάρη εκεί λέω ότι είναι χάσιμο χρόνο μιάς και η φύση
έχει πολλά που μπορείς να χρησιμοποιήσεις ......... xD!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:52, 13-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Τγυμναστήριο θεωρώ τα βάρη εκεί λέω ότι είναι χάσιμο χρόνο μιάς και η φύση
έχει πολλά που μπορείς να χρησιμοποιήσεις ......... xD!
Ουτε εμενα μάρεσουν τα μηχανηματα, τα βαρακια κι ολ'αυτά, αλλα θα κανω το δικηγορο του διαβολου- σκεψου πως δεν εχει ολος ο κοσμος τη φυση διπλα του να γυμναστει, αλλοι δεν εχουν χωρο, οποτε υπαρχει κοσμος που τους βολευει το γυμναστηριο, αν και δεν ειμαι φαν των μηχανηματων, μου ειναι πολυ στημενα, ειμαι της φυσικης κι ομαδικής δραστηριοτητας άτομο κι εγω

-- Συγκρίνοντας γιογκα και πιλατες εχοντας κανει και τα δυο να δω τι μου ταιριαζει, βαζω +10 στις πιλατες, γυμναζει το γυναικειο κορμι χωρις ακροβατικα

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 13:13, 13-03-12:

Με αυτό το σκεπτικό τότε μπορεί και να είναι καλό...

Δώσε!!! Γυμναστήτε αθληθήτε γιατί κάνει πολλά καλά...!

Παράθεση

Pupilloscope (Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης.)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pupilloscope
Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O Pupilloscope έγραψε στις 13:14, 13-03-12:

με ει* ομως

Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 01:01, 02-06-12:

Που και που...

Παράθεση

pantelis1992

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pantelis1992
Ο pantelis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O pantelis1992 έγραψε στις 03:34, 02-06-12:

Tο χειμώνα και γενικά τις κρύες εποχές το προτιμώ και πηγαίνω τακτικά.Όταν ανοίγει ο καιρός προτιμώ έξω οπου γυμνάζομαι και καλύτερα.
Πάντως είτε σε γυμναστήριο είτε έξω αθληθείτε.Κάνει καλό

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:48, 17-12-12:

Ξεκίνησα να κάνω TRX στο γυμναστήριο και έχω πορωθεί.
Έχει κάνει κανείς άλλος να μου πει εντυπώσεις?

Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 20:20, 07-01-13:

Gilda, αυτό εννοείς;
http://www.youtube.com/watch?v=K61Xnm1V_9s
Αν ναι, το μόνο που έχω να πω είναι ότι είναι πολύ πιο δύσκολο απ΄ό,τι φαίνεται. :---D

Εγώ την έχω καταβρεί με το spinning! ♥

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:27, 07-01-13:

Πήγαινα συνεχόμενα 3 φορές τη βδομάδα από 15,5 χρονών με βάρη, κωπηλατικό, κλπ και σταματησα τον Σεπτέμβρη λόγω πολλών φροντιστηρίων. Τώρα πάω 2-3 φορές το μήνα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,084 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 20:47, 07-01-13:

Εγώ δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω αν θα πάω κιόλας
Το θεωρώ λίγο χάσιμο χρόνου και άσκοπο, πάντα προτιμούσα άλλης μορφής γυμναστική, κάτι που να προσφέρει και κάποια ικανότητα

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,920 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 20:55, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
πάντα προτιμούσα άλλης μορφής γυμναστική, κάτι που να προσφέρει και κάποια ικανότητα
Όλοι αυτό προτιμάμε αλλά δε κάθεται οπότε το ρίχνουμε στις σοκολάτες

Παράθεση

london_viola (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη london_viola
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H london_viola έγραψε στις 21:19, 07-01-13:

προσωπικα μ' αυτο εχω βρει τη χαρα μου!

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 10:35, 08-01-13:

εμένα μ αρέσει πολύ να πηγαίνω γυμναστήριο!! δεν πάω συνέχεια όμως
λόγω διαβάσματος πηγαίνω ένα μήνα κάθε φορά που αρχίζει το εξάμηνο που είναι πιο χαλαρά!

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,084 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 21:31, 10-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Όλοι αυτό προτιμάμε αλλά δε κάθεται οπότε το ρίχνουμε στις σοκολάτες
Γι'αυτό η λύση είναι να μην το ρίχνουμε στις σοκολάτες

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 20:46, 20-02-13:

ΟΧΙ! ευτυχώς που δε το χρειάζομαι! Μου αρέσει πολύ ο χορος ομως!

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 21:08, 20-02-13:

Βρίσκω το γυμναστήριο τελείως βαρετό. Προτιμώ να κάνω ποδήλατο στην φύση και να χορεύω. Επίσης επειδή δεν έχω πολύ χρόνο τώρα τον χειμώνα,πηγαινοέρχομαι σχολείο και φροντιστήριο κάθε μέρα με τα πόδια. Καλύτερο από το να λιώνω πάνω σε ένα διάδρομο. Άλλωστε διάδρομο έχουμε και στο σπίτι, αλλά εγώ δεν κάνω. Το καλοκαίρι που είχα πάρει κανα 2 κιλά έκανα κάθε βράδυ, αλλά σε ένα μήνα βαρέθηκα.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:15, 20-02-13:

Το γυμναστήριο γενικά δεν το βαριέσαι αν πηγαίνεις με παρέα.

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,862 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 22:35, 20-02-13:

Πηγαινω τακτικα στο γυμναστηριο του Πανεπιστημιου(3 φορες/βδομαδα) και ακολουθω δικο μου προγραμμα.Τωρα ομως που δεν εχω μαθηματα,κανω σπιτι μου,να ναι καλα το μονοζυγο.Γαματη φαση,μακαρι να πηγαινα εκει και αφου αποφοιτησω απο τη σχολη.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους