Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,218 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 300 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 17:14, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από dimidola
Όνειρό μου είναι να πλακώσω στο ξύλο κάποιον(ξέροντας φυσικά από πριν ότι θα τα καταφέρω), δε νιώθω από πόνο και ούσα πάντα μη αδύνατη είπα να κάνω κάτο που θα μου αρέσει και θα με βοηθήσει να καλύψω τα παραπάνω.. KUNG-FU ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Βέβαια το άχτι μου είναι μία κοπέλα στη σχολή Kung-fu που είναι 4 χρόνια μικρότερή μου, καμιά εικοσαριά κιλά πιο αδύνατη και καννα κεφάλι πιο κοντή που με 2 κινήσεις με πετάει κάτω και με ακινητοποιεί.
μηπως ειναι γιαπωνεζα νιντζα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 17:20, 30-09-06:

Χμμ... να το ψάξω... Βέβαια είναι λίγο ξανθιά και λίγο μη σχιστομάτα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 17:50, 30-09-06:

Ναι πάω τώρα τελευταία (ούτε ενα μήνα) για να γυμναστώ λίγο γιατι τόσα χρόνια άκουγα γυμναστική κ άλλαζα δρόμο.Πήρα όμως την απόφαση να πάω γιατι το γυμναστήριο σε κάνει και πιο δυνατή ως γνωστον!
Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε: στις 17:59, 30-09-06:

Δε περνάω ούτε απέξω.Μου φαίνεται ελεεινά βαρετό να χτυπιέμαι πάνω σε εναν διαδρομο ή γενικότερα με οποιοδήποτε οργανο περιμένοντας απλά να περάσει η ώρα. Το μονο αθλημα που ασχολούμαι ειναι τεννις κ εκεί μπορεί να παίζω με τις ώρες..Τώρα σκέφτομαι να ξεκινησω κ κάποια πολεμικη τεχνη αλλά ειμαι στο ψάξιμο
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 19:21, 30-09-06:

πριν κάτι χρόνια,είχα κάνει 3ετές συμβόλαιο με ένα γυμναστήριο και συνολικά μέσα σ'αυτά τα χρόνια,ζήτημα είναι να πάτησα το πόδι μου εκεί 10 φορές..
τα βαριέμαι αφόρητα τα γυμναστήρια..αυτό που μου αρέσει αρκετά είναι η αεροβική άσκηση,αλλά αν μου έλεγαν τώρα για γυμναστήριο,δεν θα ξαναπήγαινα..αυτό που θα ήθελα,είναι να γυμνάσω το σώμα μου,γυμνάζοντας ταυτόχρονα το μυαλό και την ψυχή μου,μαθαίνοντας κάποια πολεμική τέχνη..
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 12:29, 01-10-06:

Εγώ πάω γυμναστήριο!Δεν έχει βέβαια πολύ καίρο που ξεκίνησα.Αν και βαριέμαι πολύ να πηγαίνω...άλλα εντάξει ως γνωστον η γυμναστικη κάνει καλό!
Παράθεση

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε: στις 11:07, 03-10-06:

Γυμναστήριο βαριέμαι πάρα πολύ να πηγαίνω είτε μόνη είτε με παρέα. Ξεκίνησα όμως πριν κάτι μήνες να κάνω στο σπίτι power yoga με τη βοήθεια DVD και ενθουσιάστηκα. Σφίγγεις σχετικά εύκολα (ανάλογα με τη φυσική κατάσταση του καθενός ) και αν το συνδυάσεις με σωστή διατροφή χάνεις και βάρος. Οι ασκήσεις είναι πρωτότυπες και καθόλου βαρετές όπως αυτές που έκανα σε μάθημα aerobic.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 12:06, 03-10-06:

Ούτε απ' έξω δεν περνάω ευτιχώς που ρίχνω πολύ περπάτημα και δεν είμαι lord of σκουριά
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:46, 03-10-06:

Aυριο ξεκιναω παλι μετα απο 2+μηνες κρεπαλης μεχρι αηδιας....
Αχ...απο τωρα ποναν' τα νεφραμ'.....
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 10:11, 16-10-06:

Εγώ βαρέθηκα να πηγαίνω μαλλον θα σταματήσω...είναι πολύ κουραστικό και δεν έχω και χρόνο να πηγαίνω....
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 11:57, 16-10-06:

Εγώ βαρέθηκα να πηγαίνω μαλλον θα σταματήσω...είναι πολύ κουραστικό και δεν έχω και χρόνο να πηγαίνω....
κουραστικο? γυμναστηριο ειναι υποτιθεται οτι πρεπει να ειναι κουραστικο:p

κοιτα το θεμα ειναι το εξις, η ασκηση ειναι οσο απαραιτητη οσο το πλυσιμο των δοντιων, μιση με μια ωρα γυμναστικη 4 φορες τη βδομαδα ειναι απαραιτητο να κανεις για την υγεια σου, αν δεν κανεις το χρονο που γλιτωνεις τωρα θα τον χασεις οταν στα 45 σου εχεις τα κοκαλα γυναικας με οστεοποροση...
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 08:20, 18-10-06:

προσπαθω να πηγαινω τουλαχιστον 3 φορες την εβδομαδα αν και δεν μπορω να πω οτι τα καταφερνω παντα..
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:58, 23-10-06:

σχεδόν καθε μερα τους τελευταίους 2 μήνες
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:41, 24-10-06:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ!

Οκ τα έκανα όλα κεφαλαία όπως αρμόζει σε κάθε επίσημη αγγελία αλλά μικρυνα το μέγεθος
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 20:47, 24-10-06:

Καντο Αιγαλεω και ΠΑΙΖΕΙ να ξεκουνηθω..
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 20:48, 24-10-06:

Θέτεις σοβαρή υποψηφιότητα!
Παράθεση

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Oiwnos έγραψε: στις 22:19, 24-10-06:

Εγω παω Joe Weider. Εχω ασημενια καρτα οποτε παω σε οποιοδηποτε. Αναλογως αν εχω χρονο μετα την σχολη την δουλεια ή απο το σπίτι.Οποιος θελει δεν με χαλαει η παρεα .
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 22:22, 24-10-06:

Λετε να κανουμε καμια ιδρωμενη συναντηση στους διαδρομους;
Παράθεση

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Oiwnos έγραψε: στις 22:41, 24-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Λετε να κανουμε καμια ιδρωμενη συναντηση στους διαδρομους;

Στους διαδρομους διαδρομους ή στους διαδρομους για τ' αποδυτηρια...
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart έγραψε: στις 08:55, 02-11-06:

Eγώ τελικά σταμάτησα να πηγαίνω γυμναστήριο γιατί δεν έχω με ποιόν να πηγαίνω... και δεν ξερω αλλα δεν μπορώ με τπτ να πηγαίνω μόνη μου!!!Καποια στιγμή ομως θα ξαναγραφτώ!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη smart : 02-11-06 στις 08:58.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους