Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,218 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 300 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 188)
Ναι (συστηματικά)
68
36,17%
Ναι (κάπου κάπου)
46
24,47%
Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)
74
39,36%

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:57, 26-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από briki
Εμένα μου αρέσει το curling! Παίζει κανείς;
Τι παιζεις curling;;;;
Ρε συ μου αρεσει πολυ αλλα δεν εχει τυχει να μου κατσει και να παιξω, ουτε Ελλαδα ουτε Ιταλια!
Αλλα ψιλοπορωνομαι οταν το πετυχαινω π.χ. στην ΤV!
Πρεπει να ειναι πολυ μαματο σαν αθλημα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:16, 26-03-07:

Συγνώμη, εννοείτε αυτό που ξύνουν τον πάγο;;;;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 21:28, 26-03-07:

Όχι
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:42, 26-03-07:

Μικρή έκανα στίβο, ενόργανη, μπαλέτο (όχι όλα μαζί, σταδιακά)
Μετά το 'ριξα στο Τζούντο και στο Τάι Τσι, για να φτάσω σήμερα να μην ανεβαίνω ούτε μια σκάλα.

Πως έγινα έτσι...
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:35, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Συγνώμη, εννοείτε αυτό που ξύνουν τον πάγο;;;;;
Αν μειλάς για το γυμναστήριο νομίζω ότι ειναι εκείνο που τρώς σουβλάκια πηγαίνεις εκεί και μετά ξαναπάς να φάς γιατί πείνασες απο την κηνηση
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 09:33, 27-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Μικρή έκανα στίβο, ενόργανη, μπαλέτο (όχι όλα μαζί, σταδιακά)
Μετά το 'ριξα στο Τζούντο και στο Τάι Τσι, για να φτάσω σήμερα να μην ανεβαίνω ούτε μια σκάλα.

Πως έγινα έτσι...
Mη μασάς... αυτά πάνε κι έρχονται.
Κι εγώ πέρασα φάσεις, που ενώ παλιά έκανα κάθε μέρα προπόνηση, δεν μπορούσα να κουβαλήσω τα ψώνια...
Κι ακόμα δεν είμαι σούπερ φιτ...
αλλά πάνε κι έρχονται!!!
Παράθεση

Θάλλαζα

Νεοφερμένος

H Θάλλαζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Θάλλαζα έγραψε: στις 18:33, 28-03-07:

μετά το κέρλιν (=εύσωμες νοικοκυρές σκουπίζουν μανιωδώς τον πάγο)...έρχεται το πετάνγκ (αυτό με τα μπαλάκια)....

μετά.. ποιός ξέρει τι;

υ.γ. ένα επίσης κουλό άθλημα είναι ο ομαδικός χορός στον πάγο...που χει ίσαμε με καμια κατοστάρα αθλητές που απλά ρολάρουν πάνω κάτω στον πάγο και τσαλαπατιώνται
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 10:33, 12-04-07:

την προηγούμενη βδομάδα άρχισα γυμναστήριο ξανά! είμαι πιασμένη
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 11:00, 12-04-07:

Είναι ωραίο το γυμναστήριο!
Εγώ πηγαίνω εδώ και δύο μήνες γύρω στις 3 φορές τη βδομάδα και δε θέλω να σταματήσω . Θεωρώ οτι είναι ένα από τα πιο ωραία πράγματα που κάνω.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 11:13, 12-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Είναι ωραίο το γυμναστήριο!
Εγώ πηγαίνω εδώ και δύο μήνες γύρω στις 3 φορές τη βδομάδα και δε θέλω να σταματήσω . Θεωρώ οτι είναι ένα από τα πιο ωραία πράγματα που κάνω.
συμφωνώ μαζί σου!
πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα από 1,5 ώρα και λιώνω . γνωρίζεις κόσμο, καις θερμίδες, διώχνει το άγχος, φτιάχνεις αργά αλλά σταδιακά σώμα και γνωρίζεις ότι δεν αφήνεις τον εαυτό σου να παχύνει.
ξεκίνησα 1-4-07 και έχω πάει 4 φορές. δυστυχώς αδιαθέτηα την προηγούμενη βδομάδα και γιαυτό είχα σταματήσει, ε μετά το γυμναστήριο ήταν κλειστό λόγω γιορτών
Παράθεση

rudess f

Νεοφερμένος

H rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H rudess f έγραψε: στις 11:18, 12-04-07:

πηγαίνω.. Βασικά πήγαινα για 2 χρόνια σχεδόν κάθε μέρα... (5-6 φορέςτην εβδομάδα.. ) αλλά τώρα που ξαναξεκίνησα προπονήσεις το σταμάτησα..
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:24, 12-04-07:

Έχω πάρει ένα ελλειπτικό στο οποίο κάνω 3 φορές την εβδομάδα και στο καπάκι κοιλιακούς και έχω χάσει άμεσα 2 κιλά και φαίνονται πια οι 4 πάνω κοιλιακοί.
Δεν είναι και άσχημη λύση καθώς μπορείς να κάνεις οποιαδήποτε στιγμή θες, χωρίς να χρειάζεται να βγείς απο το σπίτι.
άσε που και σαν κόστος δεν είναι και τίποτα τρελό. Αν δεν είχα πρόβλημα στο γόνατο θα έπερνα ένα κοπηλατικό μηχάνημα πάντος, πολύ καλή γυμναστικη
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 11:26, 12-04-07:

Οχι, τι να κάνω στο γυμναστήριο;
Εκτός αν παίζει τίποτα καλό.......
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin έγραψε: στις 17:03, 12-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Έχω πάρει ένα ελλειπτικό στο οποίο κάνω 3 φορές την εβδομάδα και στο καπάκι κοιλιακούς και έχω χάσει άμεσα 2 κιλά και φαίνονται πια οι 4 πάνω κοιλιακοί.
Δεν είναι και άσχημη λύση καθώς μπορείς να κάνεις οποιαδήποτε στιγμή θες, χωρίς να χρειάζεται να βγείς απο το σπίτι.
άσε που και σαν κόστος δεν είναι και τίποτα τρελό. Αν δεν είχα πρόβλημα στο γόνατο θα έπερνα ένα κοπηλατικό μηχάνημα πάντος, πολύ καλή γυμναστικη
τι είναι αυτό?????
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:54, 13-04-07:

Ωραία αίσθηση το πιάσιμο!!!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 17:49, 13-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ωραία αίσθηση το πιάσιμο!!!
Eξαρτάται τι πιάνει κανείς........
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 19:15, 13-04-07:

...ή ποιος σε πιάνει...!
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

O deadhead_pirate έγραψε: στις 19:18, 13-04-07:

Σωστά.......
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 12:37, 14-04-07:

πήγαινα παλιότερα σχεδόν καθημερινά για 2 χρόνια.
αλλά και βαρέθηκα και πολύ χρόνο μου έτρωγε.

πριν από μια εβδ περίπου πήγα και αγόρασα ένα step και βαράκια.

κάνω 3 φορές την ημέρα για μισή ώρα γυμναστική στο σπίτι και μ'αρέσει πολύ καλύτερα έτσι.

το πρόγραμμα περιλαμβάνει 15 λεπτά step, 10 λεπτά κοιλικακούς με βαράκια και 5 λεπτά ασκήσεις με βαράκια στα χέρια.

την Πέμπτη κατέληξα πιασμένη όσο δεν πάει και χτες έκανα μία φορά μόνο.

σήμερα επανήλθα κανονικά.

το συνιστώ πάντως σε όσους δεν έχουν χρόνο/όρεξη/χρήματα για γυμναστήριο.

κορίτσια: αγόρασα και μια κρέμα της Vichy....πολύ καλή, ήδη βλέπω αποτελέσματα..
θέλει όμως οργανωμένη προσπάθεια..
λίγη γυμναστική, πολύ νερό, κρέμα και φυσικά να τρώμε με προσοχή.
Παράθεση

chica_loca

Νεοφερμένος

H chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H chica_loca έγραψε: στις 15:43, 14-04-07:

Οτι και αν κανεις (γυμναστηριο, στιβο, μπαλετο κτλ) καλο είναι, καθαριζει το μυαλο, νιωθεις ομορφα με τον εαυτο σου, Γενικα σου ανεβαζει την διαθεση . Εγω εκανα για 6χρονια περιπου Taekwondo , αργοτερα σταματησα λογο διαβασματος επρεπε να περασω στο πανεπιστημιο . Μετα για ~2,5χρονια πηγαινα Γυμναστηριο και τα τελευταια 2χρονια πηγαινω κολυμβητηριο,που θεωρω ότι είναι πολύ καλυτερο από οσα εχω κανει μεχρι τωρα, καποιες φορες επισης ασχολουμαι λιγο με tennis .
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους