Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,260 μηνύματα σε 75,347 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 522 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 14:44, 03-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από Monte Cristo
Είναι από αυτά τα σιγουράκια, που τα προτιμάς όταν δεν έχεις όρεξη για εκπλήξεις.
Παρατραβηγμένο όμως, χρονικά... 2 ώρες και κάτι. Θα μπορούσε κάλλιστα να είναι μικρότερο!

Επίσης... Μέχρι και στο Transporter άλλαξαν τον ένα και μοναδικό Statham (ουδείς αναντικατάστατος στο βωμό της ... νιότης και του κοιλιακού! ) ο Cruz δε θα δώσει τόπο στα ... νιάτα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 16:06, 03-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
ο Cruz δε θα δώσει τόπο στα ... νιάτα;
Ταινία που να περιλαμβάνει οδήγηση μοτοσικλέτας και να λείπει ο Τομ?

Αν σταματήσει ο Τομ, μετά μόνο στο Bollywood θα βγάλω τόσο γέλιο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Monte Cristo : 03-09-15 στις 16:17.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dexterous

Νεοφερμένος

Ο dexterous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O dexterous έγραψε: στις 23:42, 03-09-15:

A brilliant young mind.
Φοβερή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,397 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 14:39, 04-09-15:

Suite francaise!
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 16:04, 04-09-15:

Borat
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GKara

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο GKara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O GKara έγραψε: στις 16:21, 04-09-15:

Se7en, Ταινιάρα!
Παράθεση

pippilangstrump

Νεοφερμένος

H pippilangstrump αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H pippilangstrump έγραψε: στις 22:41, 10-09-15:

Dogville
Λατρεμένος trier
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 23:12, 10-09-15:

Παράθεση

your_idol

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

O your_idol έγραψε: στις 03:11, 11-09-15:

Ποια ήταν η τελευταία ταινία που...
...μου άρεσε?

Από συναισθηματική σκοπιά, jumper

Με επαγγελματικό μάτι, και παραβλέποντας φυσικά την (κλασικά) αμερικάνικη προπαγάνδα, olympus has fallen

o Prometheus, πλησίασε περισσότερο από κάθε άλλη ταινία επιστημονικής φαντασίας, την κοσμική μου ...αναζήτηση

και τέλος, το war horse θα μπορούσε άνετα να με κάνει να ξεχάσω όλες τις προηγούμενες αλλά έτυχε να το το δω ...πρώτο
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 23:07, 04-01-16:

Αρχική Δημοσίευση από wherever
Είπα να γράψω κι εγώ καμία δύο που έχω δει (μου αρέσουν τετοιες ταινίες!) αλλά "εκλεψα" μια λίστα από κάπου και είπα να την βάλω!!

Επίσης ειναι και το MrNobody ,Ή ζωή του Benjamin Buttonκαι επειδή το θέμα λέει για τις επιλογές που κανουμε και ίσως μετανιωνουμε μετά υπάρχει και το ελληνικό "Αν" του Παπακαλιάτη για κάτι ποιο ανάλαφρο !!
Βασικά έχουμε βγει από το θέμα γιατί δεν ανοίγει κάποιος καινούργιο να γράφουμε ταινίες οποίος ξέρει;;
Είπα να προσθέσω άλλη μια ταινία μικρούς μήκους, που μόλις πρωτοβγήκε με τίτλο "αγαπα σαν να μην υπαρχει αύριο" , στη λίστα εδώ (ξεχωριστό θέμα δεν καναμε τελικα)
Είναι η ταινία της lacta που βγήκε σήμερα και θυμίζει πολύ "butterfly effect" αλλα ελληνικα όμως!!!!
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 00:25, 25-01-16:

Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω :
1.
Δεν είμαι και φανατική της σειράς αλλά αυτή μου άρεσε ειδικά εκεί που πεθαίνει ένας βασικός ηθοποιός ...(η συνεχεια στις οθόνες !!)
2.
Αυτή είναι το κλασσικό στορυ ενός πλουσιοκόριτσου που ερωτεύεται το "κακό" αγόρι. Έχει και συνέχεια αλλά μην την δείτε δεν είναι καλή!
Παράθεση

σινεφιλ

Νεοφερμένος

Ο σινεφιλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O σινεφιλ έγραψε: στις 01:06, 04-05-17:

Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω
Η Ντέιζι Ρίντλεϊ, έδωσε ανάσα ζωής στο παραμύθι του πολέμου των άστρων
Εγώ πάλι είδα μια "παλιά" ταινία, όπου ο Ένιο Μορικόνε και ο Σέρτζιο Λεόνε, ζωγραφίζουν το κουρασμένο πρόσωπο μιας αμερικής που αντικατέστησε το απαγορεύεται με το δεν επιτρέπεται, στο πλαίσιο της ...δικαιοσύνης των νόμων!
http://www.dailymotion.com/video/xbu...tim_shortfilms
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη σινεφιλ : 04-05-17 στις 01:29.
Παράθεση

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H Helium έγραψε: στις 13:39, 04-05-17:

Ξαναειδα το σιωπηλο γαμο. Ρουμανικο κωμωδιοδραμα. Είχα πολύ καιρό να γελασω έτσι. (αρκεί βέβαια να το δεις openminded.)
http://www.cine.gr/film.asp?id=712682&page=4
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 14:46, 04-05-17:

Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω :
1.
Δεν είμαι και φανατική της σειράς αλλά αυτή μου άρεσε ειδικά εκεί που πεθαίνει ένας βασικός ηθοποιός ...(η συνεχεια στις οθόνες !!)
Θα ήταν ωραία ταινία αν δεν είχε την πολιτική ατζέντα πίσω της. Από τις λίγες ταινίες που έφυγα στην μέση στο cinema. Κρίμα η αναμονή τόσα χρόνια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hack3r : 04-05-17 στις 15:01.
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 21:59, 08-03-18:

Έχει δει κανείς την ταινία Collateral Beauty ( Κρυφή Ομορφιά) με τον Will Smith?
Aν ναι, μπορει κανεις να μου εξηγησει τι ηταν τελικα αυτο που εννοουσαν με την κρυφη ομορφια? Νομιζω οτι εχασα ολο το νοημα της ταινιας...
Παράθεση

sophie_96

Πολύ δραστήριο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H sophie_96 LIVE LOVE LAUGH :-* :) <3 έγραψε: στις 09:20, 19-06-18:

Έχω να πάω αρκετό καιρό κινηματογράφο, αλλά εάν θυμάμαι καλά η τελευταία ταινία ήταν:

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,294 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 02:17, Χθες:

Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,397 μηνύματα.

O ultraviolence dont look at me, you will become like me έγραψε: στις 07:31, Χθες:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    G.Felix , Mhtrogoal , NastStorm , Samael , sophie_96 , Στωικος