Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,804 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,683 μηνύματα σε 93,223 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 833 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 00:25, 25-01-16:

Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω :
1.
Δεν είμαι και φανατική της σειράς αλλά αυτή μου άρεσε ειδικά εκεί που πεθαίνει ένας βασικός ηθοποιός ...(η συνεχεια στις οθόνες !!)
2.
Αυτή είναι το κλασσικό στορυ ενός πλουσιοκόριτσου που ερωτεύεται το "κακό" αγόρι. Έχει και συνέχεια αλλά μην την δείτε δεν είναι καλή!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

σινεφιλ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη σινεφιλ
Ο σινεφιλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O σινεφιλ έγραψε στις 01:06, 04-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από wherever
Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω
Η Ντέιζι Ρίντλεϊ, έδωσε ανάσα ζωής στο παραμύθι του πολέμου των άστρων
Εγώ πάλι είδα μια "παλιά" ταινία, όπου ο Ένιο Μορικόνε και ο Σέρτζιο Λεόνε, ζωγραφίζουν το κουρασμένο πρόσωπο μιας αμερικής που αντικατέστησε το απαγορεύεται με το δεν επιτρέπεται, στο πλαίσιο της ...δικαιοσύνης των νόμων!
http://www.dailymotion.com/video/xbu...tim_shortfilms
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη σινεφιλ : 04-05-17 στις 01:29.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Helium

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Helium
H Helium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H Helium έγραψε στις 13:39, 04-05-17:

Ξαναειδα το σιωπηλο γαμο. Ρουμανικο κωμωδιοδραμα. Είχα πολύ καιρό να γελασω έτσι. (αρκεί βέβαια να το δεις openminded.)
http://www.cine.gr/film.asp?id=712682&page=4
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,527 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:46, 04-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από wherever
Μια ο καιρός μια το σ/κ και βρήκα την ευκαιρία να δω :
1.
Δεν είμαι και φανατική της σειράς αλλά αυτή μου άρεσε ειδικά εκεί που πεθαίνει ένας βασικός ηθοποιός ...(η συνεχεια στις οθόνες !!)
Θα ήταν ωραία ταινία αν δεν είχε την πολιτική ατζέντα πίσω της. Από τις λίγες ταινίες που έφυγα στην μέση στο cinema. Κρίμα η αναμονή τόσα χρόνια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hack3r : 04-05-17 στις 15:01.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους