Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,015 μέλη και 2,415,625 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 612 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προεμμηνορυσιακά συμπτώματα

aggelos

Νεοφερμένος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O aggelos έγραψε: στις 21:54, 01-08-06:

στις γυναικες που περιμενουν περιοδο μεγαλωνει το στηθος σε σημειο να φαινονται οι φλεβες του?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 23:52, 01-08-06:

πιθανότατα ναι.
σε καποιες δεν ειναι τοσο ευαισθητο το δερμα, σε καποιες αλλες παραειναι κιολας, οποτε φαινονται πολυ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:01, 04-08-06:

οταν λες να φαίνονται εννοείς να πετάγονται όπως στα χέρια μερικών αντρών??
πάντως αυτό πρώτη φορά το ακούω
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 15:11, 04-08-06:

οταν λες να φαίνονται εννοείς να πετάγονται όπως στα χέρια μερικών αντρών??
Μόνο στα χέρια γυναικών το έχω παρατηρήσει, και αν συνυπολογίσεις τώρα που κοιτάω πιο συχνά....
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 16:02, 04-08-06:

Κοίτα τώρα δεν γίνεται και διπλάσιο το στήθος. Απλά πρήζεται. Τώρα αναλόγως, σε κάπιες γυναίκες μπορεί να φαίνονται και οι φλέβες....
Έπίσης το στήθος πρήζεται ότνα είναι έγκυος μια γυναίκα.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:38, 06-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Μόνο στα χέρια γυναικών το έχω παρατηρήσει, και αν συνυπολογίσεις τώρα που κοιτάω πιο συχνά....
a

ναι καλε, ετσι φαινονται και οι φλεβες στο στηθος, αυτο εννοω! ειδικα σε οσες εχουν πολυ ευαισθητο δερμα..!

ομως, σε καμια περιπτωση να προεξεχουν η να πεταγονται!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:06, 06-08-06:

αααα τώρα κατάλαβα τί εννοεί
λέω κι εγώ να πετάγονται οι φλέβες
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 15:22, 06-08-06:

bunny και Giovanna αποτύχατε παταγωδώς
Μία προσπάθεια σας μένει μόνο τώρα
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε: στις 15:52, 06-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
bunny και Giovanna αποτύχατε παταγωδώς
Μία προσπάθεια σας μένει μόνο τώρα
Sori, δε σε πιανω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συμπτώματα έρωτα - Από annaki!
      Το θέμα έχει λάβει 389 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-13 στις 00:50.
    • Συμπτώματα ωορρηξίας - Από αφροξιλανθη
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-12 στις 18:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα