Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,434 μηνύματα σε 75,353 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 562 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκότωσαν το Νίκο Σεργιανόπουλο!!!

riasam (Ρία)

Δραστήριο Μέλος

H Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 166 μηνύματα.

H riasam έγραψε: στις 09:20, 04-06-08:

ρε παιδιά το μάθατε??δεν γίνεται!!σκότωσαν τον Σεργιανόπουλο...Αν είνα ποτε δυνατόνΠαλιομ*****ς...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 09:21, 04-06-08:

Λογικό είναι,θα γινόταν αργά ή γρήγορα.
Όταν μπλέκεις με τον υπόκοσμο,πέφτεις τόσο χαμηλά,που είναι πολύ δύσκολο - αν όχι αδύνατο - να ξανασταθείς στα πόδια σου.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

riasam (Ρία)

Δραστήριο Μέλος

H riasam έγραψε: στις 09:24, 04-06-08:

Κρίμα τον λάτρευα...Ήταν ο αγαπημένος μου ηθοποιός
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 09:25, 04-06-08:

Καλός ήταν,αλλά όλο αυτό το σκηνικό με τα ναρκωτικά με απογοήτευσε.Είναι δείγμα αδύναμης προσωπικότητας.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 09:28, 04-06-08:

Kαι εγώ το έμαθα πριν από 30'...Βασικά στεναχωρήθηκα πάρα πολύ...Αυτοκτονία δεν ήταν σίγουρα, σίγουρα κάποιος τον σκότωσε...
Βασικά μου άρεσε πάρα πολύ η ερμηνία του στους δύο ξένους!!Ήταν φοβερός...Κρίμα...Πόσο χρονών ήταν??Γύρω στα 45?
Πάντως εγώ μόλις το άκουσα σκέφτηκα ότι εφόσον είχε μπλέξει με ναρκωτικά ήταν ίσως θέμα χρόνου
Παράθεση

riasam (Ρία)

Δραστήριο Μέλος

H riasam έγραψε: στις 09:34, 04-06-08:

56 ήτανε...αχχχ
καλα στο 2 ξένοι ήτανε φοβερος...αλλα και στην εξαφανιση!!!
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 09:35, 04-06-08:

56???:!:Δεν το περίμενα...
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 09:39, 04-06-08:

ρε παιδιά που το μάθατε; Πάντως πλάκα είχε και στους Στάβλους της Ερειέτας Ζαϊμη. Ειδικά εκεί που πήγαινε κόντρα σε αυτή τη χοντρή διευθύντρια πέθαινα από το γέλιο
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H !Βάλια! έγραψε: στις 09:43, 04-06-08:

To έδειξε στην τηλεόραση, εγώ τουλάχιστον από εκεί το έμαθα
Παράθεση

riasam (Ρία)

Δραστήριο Μέλος

H riasam έγραψε: στις 09:49, 04-06-08:

παιδια ήταν απαιχτος...τι λέμε τώρα..
Παράθεση

νανσυ (νανσυ)

Νεοφερμένος

H νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H νανσυ έγραψε: στις 09:52, 04-06-08:

:!: ηταν νεος,κριμα...
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 11:00, 04-06-08:

Ρε παιδιά ποιος είναι ο Σεργιανόπουλος;:what:

Δεν τον ξέρω, για ποστάρετε φότο
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 11:01, 04-06-08:

κρίμα βρε παιδιά, και ήταν πολύ καλός ηθοποιός!! κρίμα... αλλά αυτές είναι οι συνέπειες όταν μπλέκεις με ναρκωτικά και ανθρώπους της νύχτας!!!
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H !Βάλια! έγραψε: στις 11:01, 04-06-08:

έλεος ρε συ
Εκείνος που έπαιζε στους 2 ξένους
Να δες:
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 11:02, 04-06-08:

Α ναι σωστά. Κρίμα νέος άνθρωπος
Παράθεση

nick29 (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nick29 έγραψε: στις 11:02, 04-06-08:

Το έμαθα κι εγώ πριν από λίγο. Απ' ότι φαίνεται είχε εχθρούς...
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 11:15, 04-06-08:

Απο τους αγαπημένους ηθοποιούς...Κρίμα...Απ'οτι λένε ειχε μπλεξίματα και περνούσε δύσκολα. Πρεπει να υπάρχει λόγος που τον έφαγαν.
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 11:24, 04-06-08:

αφου ειχε μπλεξει με τα ναρκωτικα θα 'χε πολλους εχθρους...
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 11:51, 04-06-08:

Σίγουρα με ναρκωτικά έχει να κάνει όλη η υπόθεση. Βρήκαν άσπρη ουσία στο διαμέρισμα του και το στείλαν για εξέταση.

~Καλό του ταξίδι~.
Παράθεση

Χριστίνα20750

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

H Χριστίνα20750 έγραψε: στις 12:22, 04-06-08:

Καλό σου ταξίδι, ξένε...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια