Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα iPods απειλούν την ακοή!

Elisavet21 (Ελίσα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elisavet21
H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 08:31, 25-06-08:

Και εγώ έχω i- Pod. Και βάζω τέρμα τη μουσική. Απαπαπαπα. Δε με βλέπω καλάάάάά. Αλλά παρατήρησα ότι χάλασαν λίγο τα ακουστικά και δεν ακούγονται τόσο δυνατά όσο παλιότερα! Να μου πεις, αφού τα είχα τέρμα συνέχεια..
Ακούω συνέχεια μουσική. Τώρα ακούω από το Walkman κινητό μου. Και έχει τα ίδια ακουστικά με αυτά τα άσπρα αλλά σε μαύρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη halvas
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε στις 09:04, 25-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Hey Joy
Όντως,οι περισσότεροι φίλοι μου έχουν i-Pod και βάζουν και την ένταση στο τέρμα..Και βρίσκονται σε άγνοια των κινδύνων.
Αν το έχετε προσέξει επίσης η έννοια mp3 έχει συνιφαστεί κατά κάποιον τρόπο με αυτή του i-Pod.
Πάντως εγώ δεν το κάνω αυτό.
Κατ' αρχάς όταν είχα πάρει το i-Pod είχα διαβάσει στις οδηγίες ότι πρέπει να το έχεις στην ένταση στην οποία μπορείς να ακούς τους ανθρώπους γύρω σου,αλλιώς υπάρχει κίνδυνος για προβλήματα ακοής,και αυτό κάνω.Και έπειτα χρησιμοποιώ το i-Pod κυρίως στο δρόμο όπου το έχω σε κανονική ένταση και φοράω και
μόνο το ένα ακουστικό γιατί θέλω να έχω καλή..επαφή με το περιβάλλον.

Όσο για αυτό που είπε ο miv..Απίστευτο.
Κι εγώ θέλω καλή επαφή με το περιβάλλον. Δε θέλω με τίποτα να απομονώνομαι, από τους άλλους και για αυτό δεν ακούω ποτέ, παρά μόνο όταν είμαι εντελώς μόνος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη neni
H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε στις 09:12, 25-06-08:

Μια εποχή άκουγα μουσική συνέχεια, πολύ δυνατά, αλλά άρχισα να μειώνω την ένταση του ήχου και να χρησιμοποιώ ηχεία, γιατί ανακάλυψα ότι η δυνατή μουσική μου έφερνε πονοκέφαλο.....

Παράθεση

SCULLY

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SCULLY
H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε στις 10:04, 25-06-08:

εγω εχω ενα Mp3 κ συνηθως ακουω στο 18 με φουλ το 30..βεβαια,αμα ειναι βραδυ και ακουω για να ηρεμησω κ να κοιμηθω το βαζω στο 5 αλλα οταν τα βαζω στην ταξη επειδη βαριεμαι φτανω και στο 28-30 για να καλυψω την ενοχλητικη φωνη της φιλολογου..συμπερασμα: η Κ.Π βλαπτει σοβαρα την υγεια των αυτιων μας.απολυστε την.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 10:27, 25-06-08:

εγω εχω ενα mp3, το βαζω στο 15 με τερμα το 32, ουτε ενα χρονο το εχω 6-7 φορες εχω αλλαξει ακουστικα ολα μου χαλανε!!!

Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη neni
H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε στις 08:02, 29-06-08:

Εγώ ακούω στο 20-25 με φουλ το 30

Παράθεση

sofilia (SoFiLia)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sofilia
H SoFiLia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H sofilia έγραψε στις 12:04, 29-06-08:

ρε παιδια εγω για να παω στο σχολειο μ ειναι πολισ δρομος...παω ι με λεωφορειο η με πουλμαν του σχολειου...αλλα για να φτασω στην σταση και παλι ειναι πολισ δρομος με τα ποδια και ακοω συνεχεια μουσικι...περιπου στο μισω η και λιγο παραπανω απο το μισο σε συγκριση με το τερμα τις εντασεισ..

ξερω οτι δν κανει καλο αλλα καμια ειδεα στο τι μπορω να κανω??

Παράθεση

nikosl (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikosl
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται γραδάρω κρασά . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

O nikosl έγραψε στις 15:05, 29-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Elisavet21
Αλλά παρατήρησα ότι χάλασαν λίγο τα ακουστικά και δεν ακούγονται τόσο δυνατά όσο παλιότερα!
Καμία σχέση, απλα έχεις συνηθίζει την μεγάλη ένταση.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 14:52, 30-06-08:

Hands free είναι η λύση.

Παράθεση

Elisavet21 (Ελίσα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Elisavet21
H Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H Elisavet21 remember me. έγραψε στις 22:04, 03-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από nikosl
Καμία σχέση, απλα έχεις συνηθίζει την μεγάλη ένταση.

Όχι! Γιατί όταν ακούω μουσική από το κινητό μου μια χαρά ακούω! Τελικά έχει χαλάσει το αριστερό ακουστικό. Αλλά και πάλι τώρα τελευταία δε βάζω δυνατή ένταση. Μου αρέσει να ακούω όταν ταξιδέυω. Δεν αντέχω να μη κάνω τίποτα 4 ώρες ταξίδι για Αθήνα!

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 14:22, 06-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από neni
Εγώ ακούω στο 20-25 με φουλ το 30
Και εγώ, αλλά με φουλ το 25

Βασικά ξεκινάω από το 20 και σιγα σιγά ανεβάζω και συνείθως το κλειδώνω στο 23.

Παράθεση

trela-7 (Γεωργία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trela-7
H Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H trela-7 έγραψε στις 15:01, 06-08-08:

Άουτς...με στείλατε...το δικό μου i-pod είναι από Αμερική και δεν έχει καν τον περιορισμό της έντασης που έχουν αυτά της Ευρωπαϊκής ένωσης..Δεν ακούω τέρμα μουσική αλλά το έχω όλη μέρα στο αυτί μου σε επίπεδα έντασης αρκετά υψηλά......Λέτε να έχω κουφαθεί??/Τι?Τι?Τιιιιιιι?

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 15:44, 06-08-08:

Τί εννοείς όταν λες σε στείλαμε; Δεν είναι προφανές οτι αν ακούς με μεγάλη ένταση μουσική συνέχεια θα δημιουργηθεί κάποιο πρόβλημα; Είναι σαν να κοιτάς όλη την ώρα μια δυνατή λάμπα, κάποια στιγμή θα τα τινάξουν τα μάτια σου.

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,078 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 15:46, 06-08-08:

Είναι προφανές. Παρ'ολα ταύτα δε νομίζω οτι επειδή δεν υπάρχουν τα όρια της Comission είναι και επικίνδυνο, σε λογική χρήση. Προφανώς τα όρια του FDA (αν και αμερικάνικος οργανισμός...) δεν θα έχουν και καμιά μεγάλη διαφορά.

Παράθεση

Constantinos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Constantinos
Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Constantinos έγραψε στις 18:41, 29-09-09:

ποτέ στο τέρμα.... αντι για ψείρες χρησιμοποιώ τα sennheiser px200 οτι πρέπει είναι τελεια ποιότητα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nioniosmeg
Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 19:36, 29-09-09:

Τι εννοείτε ψείρες;;; Τα ipod είναι επιστημονικά αποδεδειγμένα όχι μόνο τα πιο πετυχημένα αλλά και τα καλύτερα mp3. Πουλάνε και εντυπωσιάζουν όσο πούλαγαν και εντυπωσίαζαν τα Windows 95 το 96.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 19:38, 29-09-09:

ψειρες ειναι τα ακουστικα που μπαινουν μεσα στα αφτια

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε στις 19:44, 29-09-09:

ΑΑΑΑΑ δηλαδή τα ακουστικά Walkman της Sony Erricson ένα πράγμα;;;

Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη myrto.s
H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε στις 19:52, 29-09-09:

συνήθως το βάζω στο τέρμα και βάζω μόνο το ένα ακουστικό στ αυτί μου για να μπορώ να ακούω και τους άλλους όταν μου μιλάνε απο το άλλο. Μάλλον θα κουφαθώ μόνο άπο το ένα αυτί αλλά απο τώρα θα το βάζω μια στο ένα μια στο άλλο για να κουφαθω εξίσου και στα 2 αυτία...

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 20:26, 29-09-09:

Βασικά εξαρτάται και το bitrate. Άμα είναι χαμηλό, οκ. Αν είναι υψηλό, παίζει πρόβλημα. Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ εύκολα να αντισταθώ και εν γνώση μου πολλές φορές το βάζω στο φουλ.

Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη manos4
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε στις 21:18, 29-09-09:

εγώ έχω ενα iPod nano αλλά δεν το βάζω στο φουλ τον ηχο..το ίδιο ισχύει και για τα ακουστικά όταν κάθομαι στον υπολογιστή.Δηλ γιατί κάποιος να βάζει τον ήχο στο φουλ αοφυ μπορεί άνετα να ακούσει το τραγούδι;

Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη NoiSy MaN
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε στις 21:27, 29-09-09:

Γιατί πορώνεται πιο πολύ. Εγώ τουλάχιστον

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

O nioniosmeg έγραψε στις 21:40, 29-09-09:

Eγώ όταν ακούω τα τραγούδια που μ' αρέσουν χαμηλώνω τον ήχο. Κι αυτό γιατί είναι των Linkin Park, οπότε όσο κι αν θέλω να ακούσω, άμα το βάλω στο φουλ όχι μόνο με πονάνε τα αυτιά μου, αλλά δεν καταλαβαίνω και τι λένε...

Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη m3Lt3D
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 873 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε στις 02:47, 30-09-09:

Τις προαλλες ακουγα μουσικη με ενα φιλο μου απο το ipod του, εβαλα την ενταση στο τερμα,για μενα ηταν νορμαλ, ενω αυτος με το που το'κανα εβγαλε αμεσως τα ακουστικα και νομιζε πως το'κανα επιτηδες για να τον κουφανω.
Φανταζομαι απο αυτο το συμβαν μπορειτε να μαντεψετε ποσο συχνα κατεβαζω τον δεικτη της εντασης απο το φουλ.

Παράθεση

angela1 (αγγελικη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη angela1
H αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H angela1 έγραψε στις 12:46, 02-10-09:

εγω δεν εχω iphone αλλα και ουτε θελω να παρω... αν και γενικα ακουω μουσικη σε χαμηλο τονο .... αλλα οταν εχω νευρα βαζω στο τερμα την ενταση... και σε οποιον αρεσει...

Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη TheClash
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε στις 23:06, 02-10-09:

Εγώ δεν έχω ipod αλλά ένα απλό mp3.Δεν το έχω στο φουλ,δεν χρειάζεται άλλωστε,και ακούω μια χαρά.Όσον αφορά το PC,συνήθως ακούω απο τα ηχεία και όχι πολύ δυνατά,όταν είναι και άλλοι στο σπίτι.Όταν είμαι μόνος,στο κενό που έχω για να πάω φροντιστήριο,το βάζω σχετικά δυνατά,ακούω και punk και γενικά rock,οπότε χαμός.Αλλά απο ακουστικά,ο ήχος είναι σε φυσιολογικά επίπεδα.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 23:17, 02-10-09:

οταν ειχα παρει το ιποντ μου, για κανα 2 βδομαδες το ακουγα 4-7 ωρες την ημερα(πρωτο μου mp3 οποτε ειχα ενθουσιαστει) Τωρα το ακουω 1 ωριτσα, συνηθως οταν χεζω και οταν διαβαζω κανενα περιοδικο ¨Π

Παράθεση

napstor

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη napstor
Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Αντιεξουσιαστης . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε στις 23:25, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από gregory, nub
Τωρα το ακουω 1 ωριτσα, συνηθως οταν χεζω
λιωνω

Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

O nioniosmeg έγραψε στις 00:40, 03-10-09:

Εγώ άκουγα μόνο με ψείρες μόνο απ' το pc γιατί χάλασε το δεξί ακουστικό των ακουστικών με το μικρόφωνο. Τώρα που πήρα το subwoofer καταχάρηκα...

Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρουλάκι
H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε στις 01:49, 03-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Eγώ όταν ακούω τα τραγούδια που μ' αρέσουν χαμηλώνω τον ήχο. Κι αυτό γιατί είναι των Linkin Park, οπότε όσο κι αν θέλω να ακούσω, άμα το βάλω στο φουλ όχι μόνο με πονάνε τα αυτιά μου, αλλά δεν καταλαβαίνω και τι λένε...
Οι LP το χουν αυτό!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από nioniosmeg
Εγώ άκουγα μόνο με ψείρες μόνο απ' το pc γιατί χάλασε το δεξί ακουστικό των ακουστικών με το μικρόφωνο. Τώρα που πήρα το subwoofer καταχάρηκα...
Έχω διαβάσει το ψείρες ΠΟΛΛΕΣ φορές αλλά ακόμα να καταλάβω ποιο είδος ακουστικών εννοείτε.....
Εγώ προσωπικά κάπου πέρσι τα Χριστούγεννα(πιο πριν πιο μέτα) άκουγα πολύ μουσική. Το mp3 ήταν ο δεύτερος εαυτός μου. Τότε δεν είχα πολύ χρόνο για τον εαυτό μου καθώς διάβαζα πολύ(ήταν πριν την εποχή που τα φώρτωνα στον κόκορα) και η μόνη φάση που μπορούσα να ασχοληθώ με τον εαυτό μου ήταν πριν με πάρει ο ύπνος ακούγοντας μουσική με τις ώρες. Όπως καταλαβαίνετε για να μην ακούγεται σα μουρμουρητο το τραγούδι εκτός των ακουστικών μου αναγκαζόμουν να το έχω πολύ χαμηλά. Δε με πείραζε όμως. Επίσης άκουγα και στο αμάξι. Εκεί άκουγα δυνατά θέλοντας να απομονοθώ από τους ήχους του αυτοκινήτου. Είχα φτάσει σε σημείο να ακούω για 4μιση ώρες συνεχόμενα μουσική(πηγαίνοντας για Θεσ/νίκη). Στις εξετάσεις άκουγα επίσης πολύ. Το καλοκαίρι όμως μειώθηκε ραγδαία. Πλέον κοιμάμαι αμέσως μόλις ξαπλώσω και μουσική ακούω όταν είμαι στο πισί. Και χρησιμοποιώ ακόμα λιγότερο τα ακουστικά. Στο πισί γενικά είναι χαμηλά γιατί είμαστε πάντα πολλά άτομα στο σπίτι και δε θέλω να ενοχλώ. Γενικά δεν ακούω δυνατά. Άλλα παιδιά βάζουν την ένταση στο 8/10 και εγώ ξεκουφαίνομαι. Απλά συνήθισα σε λίγα ντεσιμπέλ!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους