Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,044 μέλη και 2,411,744 μηνύματα σε 75,392 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 162 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσους καφέδες πίνετε την ημέρα;

Πόσους συνήθως καφέδες ανά ημέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 361)
Με το ζόρι έναν (Σπάνια πίνω καφέ)
73
20,22%
Έναν - Δύο
139
38,50%
Τρείς - Τέσσερις
29
8,03%
Τέσσερις - Πέντε
13
3,60%
Περίσσοτεροι
9
2,49%
Δεν πίνω καφέ
98
27,15%

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 813 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 11:17, 06-03-07:

Ρε σεις σορρυ αλλα θα σκασω αν δεν ρωτησω...

Ποιος ειναι αυτος ο κουμπακιας;;;;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,364 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:44, 06-03-07:

Φτιάχνει ο άντρας μου πρίν φύγει για δουθλειά έναν και έναν εγώ στο γραφείο πινω στο σπίτι φέυγω δουλεια πίνω εκειο γυρίζω σπίτι και συνεχίζω τον πρωινό καφέ πάω δουλιά τα ίδια και το βράδυ τελειώνω του σπιτιου στο γραφείο τον πίνω 2 μέρες τον ίδιο καφε
Προσοχή. απαγορέυετε να πέτάχτει , κουνηθει ή απο μακρυνθει άπο μένα κανένα ποτήτι γίνομαι θυρίο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:15, 03-08-10:

Βαριέμαι και ξεφάβω θέματα

Συνήθως πίνω ένα καφέ.
Όταν έχω διάβασμα ή για κάποιο λόγο πρέπει να ξυπνήσω νωρίς πίνω 2.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,188 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε: στις 22:24, 03-08-10:

Μόλις τώρα τελείωσα άλλον έναν και πάω για ύπνο σιγά σιγά...

(όπως καταλάβατε, τί νερό τί καφές, ένα και το αυτό είναι πλέον...)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 22:27, 03-08-10:

κανεναν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 860 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 22:41, 03-08-10:

και γω κανεναν... δεν μου πολυαρεσουν πινω μονο οταν βγαινω εξω σε καφετερια κανα φραπε
Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 22:52, 03-08-10:

Κανεναν..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,513 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 23:05, 03-08-10:

Για αρκετό καιρό είχα κόψει τον καφέ, αλλά πλέον τον ξαναξεκίνησα γιατί δεν μπορούσα να ξυπνήσω το πρωί (άθλιο, το ξέρω!).
Ένα την ημέρα συνήθως, αλλά με βλέπω σιγά σιγά να τον ξανακόβω...
Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 23:19, 03-08-10:

Παιδια δεν ξερω για σας αλλα εμενα μου φερνουν υπνο οι καφεδες..(αναισθητη ε?)
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:28, 03-08-10:

@ avenger92,
Όταν είμαι κουρασμένη μπορώ να πιω καφέ και να κοιμηθώ αμέσως.
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 23:45, 03-08-10:

ααα, τιποτα.

8 καφεδες και 6 πακετα τσιγαρα την ημερα..

Γενικως ειμαι πολυ κουλ ατομο..8)
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:37, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Φτιάχνει ο άντρας μου πρίν φύγει για δουθλειά έναν και έναν εγώ στο γραφείο πινω στο σπίτι φέυγω δουλεια πίνω εκειο γυρίζω σπίτι και συνεχίζω τον πρωινό καφέ πάω δουλιά τα ίδια και το βράδυ τελειώνω του σπιτιου στο γραφείο τον πίνω 2 μέρες τον ίδιο καφε
Προσοχή. απαγορέυετε να πέτάχτει , κουνηθει ή απο μακρυνθει άπο μένα κανένα ποτήτι γίνομαι θυρίο
σημείωση : Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πολύ πιθανόν να είχε πιει 2-3 φραπέδες όταν το έγραφε

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Συνήθως πίνω ένα καφέ.
Όταν έχω διάβασμα ή για κάποιο λόγο πρέπει να ξυπνήσω νωρίς πίνω 2.
όντως , 2 καφέδες την μέρα , βοηθάνε πολύ να ξυπνήσεις νωρίς-νωρίς την επόμενη μέρα

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
ααα, τιποτα.

8 καφεδες και 6 πακετα τσιγαρα την ημερα..

Γενικως ειμαι πολυ κουλ ατομο..8)
και πολύ πλούσιος , άμα τα βάλεις κάτω

οντόπικ : πίνω έναν καφέ την μέρα
και δύο το βράδυ
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 02:39, 04-08-10:

κανεναν, μονο σοκολατες πινω Αντε και κανενα frappuccino βατομουρο μια στις τοσες.
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 03:25, 04-08-10:

Πάρα πολύ σπάνια πίνω καφέ. Ο μόνος καφές που απολαμβάνω είναι ο Frapuccino Caramel ακριβώς γιατί δε μου θυμίζει καθόλου καφέ. Γλυκό θα το χαρακτήριζα με τόση σαντιγί και σιρόπι
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 09:17, 04-08-10:

Πινω 2 καφεδες σιγουρα την ημερα! μπορει και 3ς καμια φορα! και παντα σκετο!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 09:30, 04-08-10:

κανεναν, μονο σοκολατες πινω
δικια μου εισαι συ!

και εγω τρωωω πολυ κακαο με γαλα και δημητριακα..αλλα ποτέ καφε..
το κακαο αλλωστε ειναι πιο ωφελιμο αφου ριχνει την πιεση και απομακρυνει την καταθλιψη,αντιοξειδωτικα κλπ
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 09:31, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
δικια μου εισαι συ!

και εγω τρωωω πολυ κακαο με γαλα και δημητριακα..αλλα ποτέ καφε..
το κακαο αλλωστε ειναι πιο ωφελιμο αφου ριχνει την πιεση και απομακρυνει την καταθλιψη,αντιοξειδωτικα κλπ
προφανως μιλας για καθαρο κακαο! γιατι αυτο που πουλανε στο εμποριο προσφερει λιπαρα και θερμιδες!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 09:44, 04-08-10:

προφανως μιλας για καθαρο κακαο! γιατι αυτο που πουλανε στο εμποριο προσφερει λιπαρα και θερμιδες!
το κοινο Ιον σε μεγααλη σακουλα..πιο αλλο?εχει θερμιδες..απο φυσικο του ,αλλα με μια κουταλια της σουπας που βαζω..δεν παιρνεις και πολλες..
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H aporw . έγραψε: στις 09:46, 04-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το κοινο Ιον σε μεγααλη σακουλα..πιο αλλο?εχει θερμιδες..απο φυσικο του ,αλλα με μια κουταλια της σουπας που βαζω..δεν παιρνεις και πολλες..
υπαρχει το φυσικο κακαο (που μαλιστα πικριζει κιολας γιατι δεν εχει τεχνιτη ζαχαρη) και υπαρχουν και του εμπορειου που εχουν προσθετη ζαχαρη και συντηρητικα!
Ε ναι δεν ειπα οτι μια κουταλια κανει κακο! μια αναφορα εκανα απλα!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 09:59, 04-08-10:

Αλλάζω ψήφο γιατί αρνηθήκανε.
Έναν το πρωί και τις μισές μέρες έναν το απόγευμα επι καφεποσίας ως κοινωνικό δρώμενο.
Προσπαθώ να κόψω τον φραπέ γιατι με πειράζει λίγο, αλλά έλα που δεν έχουν εσπρεσιέρα στη δουλειά:
"Στο καφενείο της ΔΕΗ δε κάνουν capuccino, ένα φραπέ μου κάνουνε και αραιό κι εκείνο" (λύρες).

(δεν ξέρω να βάζω και τόνο και διαλυτικά, sorry)
shift-W και μετά το φωνήεν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος