Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εναλλακτικές εταιρίες τηλεφωνίας και απόκρυψη

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 22:54, 06-08-06:

Υπάρχει κάμια ναλλακτική εταιρία τηλεφωνίας που να μην έχει απόκρυψη. Εχω δοκιμάσει altecnet, forthnet, lannet, teledome και ολες ειχαν ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 23:21, 06-08-06:

αφου τα περνανε ολα απο VOIP, η μονες που εχουν switched network ειναι η Cosmoline + Q Telecom

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:22, 06-08-06:

Δλδ αν βάλω Q δεν θα εχω άποκρυψη;

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 23:33, 06-08-06:

εαν ζητησεις να μην εχεις δεν θα εχεις

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:33, 07-08-06:

Στην π.χ. lannet αν ζητησω .... δεν θα εχω; ή μονο στην Q μπορώ να ζητήσω να μην έχω;

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε στις 08:11, 07-08-06:

ξερω σιγουρα στην Q + Cosmoline οτι εαν το ζητησεις δεν θα εχεις αποκρυψη, τωρα για την lannet δεν το ξερω 100%

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:43, 07-08-06:

τώρα κατάλαβα ότι μιλάμε για σταθερή τηλεφωνία (εεε εεε για σταθερή δε μιλάμε? )

Λοιπόν, εγώ έχω forthnet (κολλημένη με τη forthnet ένα πράγμα ) και στις κλησεις σε σταθερά δεν έχω αποκρυψη. Υπάρχει όμως απόκρυψη στις κλησεις σε κινητό Κουφό δεν είναι αυτό?

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 11:26, 07-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
τώρα κατάλαβα ότι μιλάμε για σταθερή τηλεφωνία (εεε εεε για σταθερή δε μιλάμε? )

Λοιπόν, εγώ έχω forthnet (κολλημένη με τη forthnet ένα πράγμα ) και στις κλησεις σε σταθερά δεν έχω αποκρυψη. Υπάρχει όμως απόκρυψη στις κλησεις σε κινητό Κουφό δεν είναι αυτό?
Όχι εξαρτάται πως δρομολογείται η εκάστοτε σύνδεση με κάθε φορέα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους