Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,069 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αδικίες

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 18:50, 21-09-12:

Πάντως αυτή η κοπέλα δε θα πάθει ποτέ καρκίνο από το άγχος επιβίωσης όπως θα πάθουμε οι υπόλοιποι....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:10, 24-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Πάντως αυτή η κοπέλα δε θα πάθει ποτέ καρκίνο από το άγχος επιβίωσης όπως θα πάθουμε οι υπόλοιποι....
Αυτό ακριβώς. Όπως τα λες. Θυμάμαι στα 18 που συναντηθήκαμε, της είχαν ήδη πάρει το πανάκριβο αυτοκίνητο, με ρώτησε αν έχω αυτοκίνητο. Εγώ τότε ούτε ποδήλατο δεν είχα. Και όταν της απάντησα αρνητικά, μου απάντησε "Ξέρω γω μωρέ, και να μπαίνεις σε λεωφορεία???".
Ε ντοινγκ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 14:06, 24-09-12:

Γ αυτο και ειπα αδικια.Κανεις δε θα θελε να σκεφτεται ετσι.''Εμ και να μπαινεις σε λεωφορεια;''.
Θα ζει σ ενα ροζ συννεφακι.Αυτο και αν την καταστρεφει την κοπελα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:11, 24-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από rootbreaker
Γ αυτο και ειπα αδικια.Κανεις δε θα θελε να σκεφτεται ετσι.''Εμ και να μπαινεις σε λεωφορεια;''.
Θα ζει σ ενα ροζ συννεφακι.Αυτο και αν την καταστρεφει την κοπελα.
Καταλαβαίνω πως το λες.
Ουσιαστικά δεν της έδωσαν ποτέ την ευκαιρία να προσπαθήσει για κάτι.
Αλλά τώρα που πέρασαν τα χρόνια, έμαθα νέα της (συγκεκριμένα αυτό το καλοκαίρι), και δεν ήταν τα καλύτερα.
Να ναι καλα η κοπέλα όπου κι αν είναι.

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 01:29, 25-09-12:

Εγώ πάντως δεν τη βρίσκω καθόλου κακή τη φάση της κοπέλας!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 10:10, 25-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Εγώ πάντως δεν τη βρίσκω καθόλου κακή τη φάση της κοπέλας!
Να σου δώσω να καταλάβεις.
Δεν έχει προσπαθήσει για τίποτα στη ζωή της, και έτσι δεν έχει κανένα φίλο (απ ότι έμαθα την καλούν σε συνευρέσεις για να την αρχίσουν στο δούλεμα), και φυσικά δεν είχε ποτέ σχέση πάνω από 1-2 μέρες. Όταν ουσιαστικά, στερεις από το παιδί σου τη δυνατότητα να παλέψει, να κουραστεί, να διεκδικήσει, τότε του στερείς και τη δυνατότητα των ανθρώπινων σχέσεων.

Δεν σταματάει δηλαδή στο ότι της τα παρείχαν όλα οικονομικά. Πάει πολύ πιο μακριά το πράγμα..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 12:52, 25-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
Θα σας αφηγηθώ ένα περιστατικό και θέλω συμβουλές και γνώμες αν θέλετε...Λοιπόν,μια μέρα στο σχολείο η φίλη μου με δύο ακόμη έφυγαν από το σχολείο χωρίς να πάρουν άδεια από καθηγητή.Τους είδε ,όμως ένας από τους καθηγητές που ήταν έξω για διάλλημα και μου είπε να πάω να το πω στον διευθηντή (λες και δεν μπορούσε να πάει αυτός).Ε,τι να κάνω και εγώ πήγα.Τότε του το είπα και μου ζήτησε να του πω ποια μαιδιά το έκαναν αυτό και επειδή, εντάξει διευθηντης είναι, του το είπα (να του πήγαινα κόντρα?).Δυστυχώς, με άκουσε ένα παιδί που ήταν εκεί και το είπε στους άμεσα ενδιαφερόμενους.Από τότε η φίλη μου δεν μου ξαναμίλησε,αλλά το πιο κακό είναι ότι με αποκάλεσε μπροστά σε όλους διπρόσωπη και οι άλλοι δύο καρφί...Μήπως έψαχνε αφορμή για να με ξεφορτωθεί?
κατα τη γνωμη μου δεν επρεπε να πας στο διευθυντη και να τα πεις.
ξερουμε οτι πολλες φορες μεχρι και καθηγητες προωθουν τη ρουφιανια αλλα παρ ολα αυτα πρεπει να εχεις τη δικη σου γνωμη και να μην κανεις οτι σου λενε οι αλλοι επειδη εχουν καποια θεση που θεωρειται ανωτερη .
και με το δικιο της η κοπελα ξενερωσε
και εσυ παρ ολα αυτα θεωρεις πιο σημαντικο οτι σε αποκαλεσε διπροσωπη μπροστα σε αλλους , στην τελικη εκεινη ειχε το θαρρος της γνωμης της αν και θα μπορουσε να στο πει πιο προσωπικα.
σημασια πια εχει να καταλαβεις τη θεση της , πως θα ενιωθες εσυ αν το ειχε κανει αυτο σε εσενα?
μιλησε της μηπως και βγαλεις καμια ακρη και εξηγησε της οτι επρεπε να μην το ειχες κανει και οτι δε θα ξανασυμβει κατι παρομοιο
πανω απ ολα οι φιλοι πρεπει να ειναι αξιοι εμπιστοσυνης αλλωστε

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 23:36, 25-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Να σου δώσω να καταλάβεις.
Δεν έχει προσπαθήσει για τίποτα στη ζωή της, και έτσι δεν έχει κανένα φίλο (απ ότι έμαθα την καλούν σε συνευρέσεις για να την αρχίσουν στο δούλεμα), και φυσικά δεν είχε ποτέ σχέση πάνω από 1-2 μέρες. Όταν ουσιαστικά, στερεις από το παιδί σου τη δυνατότητα να παλέψει, να κουραστεί, να διεκδικήσει, τότε του στερείς και τη δυνατότητα των ανθρώπινων σχέσεων.

Δεν σταματάει δηλαδή στο ότι της τα παρείχαν όλα οικονομικά. Πάει πολύ πιο μακριά το πράγμα..
Καλά με τους φίλους οκ, δεν τα ' χει πάει κ πολύ καλά! Αλλά με σχέσεις? Πώς κ δεν την ήθελε κανένας έστω μόνο για τα φράγκα της? Το λέω γιατί υπάρχουν πολλά τέτοια άτομα.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 11:27, 26-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Καλά με τους φίλους οκ, δεν τα ' χει πάει κ πολύ καλά! Αλλά με σχέσεις? Πώς κ δεν την ήθελε κανένας έστω μόνο για τα φράγκα της? Το λέω γιατί υπάρχουν πολλά τέτοια άτομα.
Ε με τέτοιους έμπλεκε, αλλά επειδη δεν έχει προσπαθήσει για κάτι, δεν σημαίνει ότι είναι και χαζή.
Οι γονείς της, εκείνη, κάποια στιγμή το καταλάβαιναν!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους