Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,788 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 207 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

θελω προγραμμα για βιντεο...

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:43, 18-08-08:

παιδια ξερω οτι σας εχω τρελανει με τις αποριες μ...
λοιπον ακουστε...
αυτην την φορα θελω ενα προγραμμα που να βαζω εικονες και ηχο και να γινεται σαν βιντεακι..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 22:10, 18-08-08:

Το windows movie maker μπορεί να το κάνει αυτό, δε ξέρω πόσο καλό βγαίνει βέβαια το video.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:14, 18-08-08:

κατι για xp;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 22:15, 18-08-08:

Είναι ήδη εγκατεστημένο στα xp.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:20, 18-08-08:

α οκ ευχαριστω πολυ..δν το ειχα προσεξει!
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 22:21, 18-08-08:

Θα το βρεις πηγαίνοντας:
Έναρξη->Βοηθήματα->Windows Movie Maker

Edit:Δεν πρόσεξα
ότι μόλις τώρα το βρήκες.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 22:26, 18-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Θα το βρεις πηγαίνοντας:
Έναρξη->Βοηθήματα->Windows Movie Maker

Edit:Δεν πρόσεξα ότι μόλις τώρα το βρήκες.

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας...!!!!!!
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Επιφανές Μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 12:50, 19-08-08:

Εμένα δεν το έχει. Μήπως πρέπει να βάλω το sp3?
Παράθεση

markip

Δραστήριο Μέλος

H markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H markip έγραψε: στις 00:09, 26-08-08:

οριστε το windows movie maker 2 gia windows xp http://www.download.com/Windows-Movi...-10165075.html

ειναι δωρεαν αποτε και να μην το κατεβασεις απο τη microsoft ειναι το ιδιο

αν θελεις και αλλα δωρεαν κοιτα αυτο http://www.download.com/3150-13631_4...&fileSize=&ca=
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 00:13, 26-08-08:

ευχαριστω......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια