Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,049 μέλη και 2,411,911 μηνύματα σε 75,405 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 540 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πως μπορείς να αντιμετωπίσεις τις διαφημίσεις καθώς surfάρεις στο internet;

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε: στις 15:25, 10-09-08:

Ολα τα λεει ο τιτλος,μπορειται να δινεται γνωμες σχετικα με την αντιμετωπιση στις διαφημισεις που βγαινουν καθως surfαρεις.:thanks:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:26, 10-09-08:

Εννοείς τα εκνευριστικά παραθυράκια που πετάγονται κάθε τρεις και λίγο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε: στις 15:27, 10-09-08:

Ναι!!!
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:29, 10-09-08:

Αν χρησιμοποιείς firefox δοκίμασε αυτό το addon.
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

O Carl έγραψε: στις 15:30, 10-09-08:

Θα δοκιμασω και θα σου απαντησω...
-----------------------------------------
To εγατεστησα,αλλα τωρα που πρεπει να surfαρω,στο internet explorer ή στο firefox?
Πιο addon?
Μπορω να χω κι αλλες ιδεες?
Παράθεση

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O kapsalis89 έγραψε: στις 20:02, 10-09-08:

Δεν ξερω αν εχω καταλαβει καλα τι θες ακριβως, παντως δοκιμασε να βαλεις κι αυτο: https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/433
με αυτο δεν παιζουν οι διαφημισεις που υπαρχουν στις σελιδες. Π.χ. το sport.gr εχει μπολικες και κανει τον firefox αρκετα βαρυ.
Οσο γι αυτο που λες απο που να μπω, απο firefox ή απο internet explorer, τι εννοεις ακριβως; Tο add-on που σου εδωσε ο Valandil, οπως κι αυτο που σου δινω εγω, ειναι για firefox. Δεν εχουν καμια δουλεια με iexplorer.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:26, 10-09-08:

Υπάρχουν αρκετά addons για firefox όπως είπαν οι απο πάνω, μπορείς να δοκιμάσεις και opera που έχει ενσωματωμένο popup blocker και μπορείς να κάνεις block ο,τι θες στις σελίδες που επισκέπτεσαι συχνά (εκνευριστικές flash διαφημίσεις κτλ).
Παράθεση

::Forg0tt3n::

Δραστήριο Μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ::Forg0tt3n:: έγραψε: στις 00:44, 11-09-08:

Το Adblock είναι μια χαρά αν χρησιμοποιείς Firefox.
Παράθεση

desolator_X

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O desolator_X έγραψε: στις 11:06, 11-09-08:

Όντως το Adblock το χω δοκιμάσει και κάνει δουλειά.
Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

O Carl έγραψε: στις 11:30, 11-09-08:

Εγω χρησιμοποιω internet exporer,τι μπορω να κανω γι αυτο?
Παράθεση

desolator_X

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 118 μηνύματα.

O desolator_X έγραψε: στις 11:41, 11-09-08:

Για IE πραγματικά δεν ξέρω. Με μια γρήγορη αναζήτηση google βρήκα αυτά. Κοίταξε αν κάτι σε ενδιαφέρει.
Παράθεση

misu7 (Μιχάλης)

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O misu7 έγραψε: στις 12:32, 11-09-08:

To IE7 έχει pop-up blocker και μπορεις να το ενεργοποιησεις "ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ ΑΝΑΔΥΟΜΕΝΟΝ ΠΑΡΑΘΥΡΩΝ"! Συνήθως χρήστες του Ιντερνετ μολύνονται με Adware εφαρμογές, οι οποίες βγάζουν όπου πας διαφημηστικά παραάθυρα!! Τo Spyware Doctor είναι ένας τρόπος να καθαρίσετε τον υπολογιστή σας!
Οι hackers είναι πάντα ένα βήμα μπροστά...
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 15:24, 11-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Carl
Εγω χρησιμοποιω internet exporer,τι μπορω να κανω γι αυτο?
Μπορείς να σταματήσεις να τον χρησιμοποιείς.
Παράθεση

panos1994 (Πάνος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

O panos1994 έγραψε: στις 20:59, 11-09-08:

:no1:
Παράθεση

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Δραστήριο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 16:45, 12-09-08:

Και σε εμένα βγαίνουν αυτές οι ενοχλητικότατες διαφημίσεις (και συνήθως ακατάλληλου υλικού) Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί βγαίνουν ενώ παλιά δεν έβγαιναν και πως μπορώ να τις αποφύγω;

ΥΓ: Η σελίδα που δίνετε για κατέβασμα του firefox δεν μου ανοίει....δεν ξέρω γιατί....

τι να κάνω???

Αυτό: http://www.adscleaner.com/site/en/po...dvertising.htm είναι ασφαλές;
Παράθεση

kapsalis89

Νεοφερμένος

Ο kapsalis89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

O kapsalis89 έγραψε: στις 16:58, 12-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από !!!...vivaki...!!!
Και σε εμένα βγαίνουν αυτές οι ενοχλητικότατες διαφημίσεις (και συνήθως ακατάλληλου υλικού) Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί βγαίνουν ενώ παλιά δεν έβγαιναν και πως μπορώ να τις αποφύγω;

ΥΓ: Η σελίδα που δίνετε για κατέβασμα του firefox δεν μου ανοίει....δεν ξέρω γιατί....

τι να κάνω???

Αυτό: http://www.adscleaner.com/site/en/po...dvertising.htm είναι ασφαλές;

Ποια σελιδα απο τις παραπανω δεν σου ανοιγει;
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O PIL έγραψε: στις 17:02, 12-09-08:

Adblock με firefox και εισαι ok
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 17:05, 12-09-08:

τελικά κατέβασα το firefox και ελπίζω να μην βγαίνουν......
Παράθεση

kapsalis89

Νεοφερμένος

O kapsalis89 έγραψε: στις 17:12, 12-09-08:

Για internet explorer μιλουσες δηλαδη; οκ. τωρα λογικα δεν θα σου πεταει τα παραθυρα, γιατι ο firefox τα εμποδιζει. Αν εχεις παλι προβλημα ομως, ρωτα...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H !!!...vivaki...!!! έγραψε: στις 19:09, 12-09-08:

Πάλι έχω πρόβλημα!!!

Πάλι πετάει παράθυρα....
Τώρα?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια