Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,580 εγγεγραμμένα μέλη και 2,752,879 μηνύματα σε 77,040 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 508 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας φιλί

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,846 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 02:54, 18-08-06:

Πότε δώσατε το πρώτο σας φιλί (κανονικό, εε! Τα πεταχτά στο νηπιαγωγείο δεν πιάνονται! )
Πως ήταν; Πως προέκυψε; Τι νιώθατε τότε για τον άλλον/η;

Επικεντρωθείτε περισσότερο στο όλο κλίμα, τι έγινε, πως ήρθε το φιλί παρά στην ηλικία (για αυτή απογυμνωμένη έχουμε άλλο θέμα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 18-08-06 στις 03:28.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,684 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 03:13, 18-08-06:

Στα 17 μου. Πάμε με την κοπελιά στο σπίτι μου μεσημεριάτικα, καθόμαστε στο κρεβάτι μου και λέμε τα άσχετα. Ε σκέφτομαι "να έχω το απίστευτο κομμάτι απέναντί μου και να κάνω τον πελεκάνο, δε λέει", οπότε κολλάω δίπλα της, την αγκαλιάζω και πρίν προλάβω να κάνω οτιδήποτε, η μικρή χιμάει και μου σκάει ενα γλωσσόφιλο ολκής.

Ααααχ τι με κάνατε και θυμήθηκα....

Φυσικά ήμουν πολύ ερωτευμένος μαζί της!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,598 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 03:17, 18-08-06:

Λοιπόν ήμουν 17 αρχές τρίτης Λυκειου και παιζόταν κάτι με ενα παιδί ένα χρόνο μικρότερο μου αλλα δεν του φαινόταν ήταν ανεπτυγμένος(τώρα που το θυμήθηκα να του στείλω να δω τί κάνει) και είμασταν για καφέ εγώ αυτός και ένας φίλος του και έδιωξε τον φίλο του με βούτηξε και με φίλησε ήμουν ερωτευμένη μαζί του μετά τα είχαμε για 7 μήνες, ήταν η πρώτη μου σχέση

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bunny217 : 18-08-06 στις 03:18. Αιτία: ξεχασα να βάλω ηλικία ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 13:11, 18-08-06:

Αχ βρε Michelle μου να 'ξερές τι μου θύμησες....με γύρισες χρόοοοονια πίσω....
Το πρώτο μου φιλί ήρθε στα 15 μου....και ήταν πολύ πολύ όμορφα....τότε ήμουν ερωτευμένη με έναν παίδαρο 19 χρονών (με τον οποίο πλέον είμαστε πολύ καλοί φίλοι)....ο τρόπος με τον οποίο με φίλησε νομίζω πως ήταν πολύ ρομαντικός..βγαίναμε για 3 μήνες περίππου και δεν τον άφηνα να με φιλήσει γιατί φοβόμουν πολύ την εμπειρία..πηγαίναμε τότε σε ένα καφέ απέναντι από το σπίτι μου....τότε πίναμε πολύ το snaps με γεύση ροδάκινο....οπότε σε κάποια φάση πίνει και μου λέει πως θα ήθελε να δοκιμάσω την γεύση των χειλίων του....και το έκανα....έπειτα ξαναήπιε και μου ζήτησε να δοκιμάσω την γεύση της γλώσσας του και το έκανα!
Ήταν τέλεια και ήρθε εντελώς βατά και αυθόρμητα....μου έχει μείνει το πρώτο μου φιλί!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,715 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:19, 18-08-06:

τι ωραίος τρόπος!!!!!

@Κρόνε διάβαζε να παίρνεις ιδέες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:20, 18-08-06:

Μμμ...στα 15 μου....είχαμε κάνει κοπάνα με μια φίλη μου τότε για να πάει σε άλλο γυμνάσιο να δει τον δικό της...Ε...δεν ήθελα και πολύ να την ακολουθήσω αντί να κάνω μάθημα Εκεί ήταν και αυτός...ένα παιδί 3 χρόνια μεγαλύτερος μου (γυμνάσιο - λύκειο ήταν μαζί) με ένα κορμί άψογο (έπαιζε volley), κούκλος που ένα καλοκαίρι που κάναμε παρέα εγώ έλιωνααααααααααααα αλλά τσακωνόμασταν λόγω αντίθετων απόψεων! Άσε που αυτός μπορούσε να έχει όποια ήθελε...εμένα θα κοίταγε; Κι όμως...αφήσαμε την φίλη μου με το αγόρι της να τα πούνε κι εμείς πήγαμε μια βόλτα πιο κάτω στο παρκάκι...Εκεί που μιλούσαμε με πέρνει μια αγκαλιά και με φιλάει...Μετά δώσαμε σε πολλές στάσεις φιλιά.... Τον ήθελα τρελά αλλά τα "χαλάσαμε" 7 μήνες μετά...That guy wasn't for me!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 13:23, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από erodia
Αχ βρε Michelle μου να 'ξερές τι μου θύμησες....με γύρισες χρόοοοονια πίσω....
Το πρώτο μου φιλί ήρθε στα 15 μου....και ήταν πολύ πολύ όμορφα....τότε ήμουν ερωτευμένη με έναν παίδαρο 19 χρονών (με τον οποίο πλέον είμαστε πολύ καλοί φίλοι)....ο τρόπος με τον οποίο με φίλησε νομίζω πως ήταν πολύ ρομαντικός..βγαίναμε για 3 μήνες περίππου και δεν τον άφηνα να με φιλήσει γιατί φοβόμουν πολύ την εμπειρία..πηγαίναμε τότε σε ένα καφέ απέναντι από το σπίτι μου....τότε πίναμε πολύ το snaps με γεύση ροδάκινο....οπότε σε κάποια φάση πίνει και μου λέει πως θα ήθελε να δοκιμάσω την γεύση των χειλίων του....και το έκανα....έπειτα ξαναήπιε και μου ζήτησε να δοκιμάσω την γεύση της γλώσσας του και το έκανα!
Ήταν τέλεια και ήρθε εντελώς βατά και αυθόρμητα....μου έχει μείνει το πρώτο μου φιλί!
ποιος μου κλεβει τις ιδεες ρε παιδια? ...και εγω στα 15 μου εδωσα το πρωτο φιλι(και οχι μονο ..αλλα ας μη ξεφευγουμε απο το θεμα).στο ξενοδοχειο φιλου μου στη χαλκιδικη που πηγαινα για διακοπες ειχαμε γνωρισει κατι γερμανιδες ιδια ηλικια με μας(πανεμορφες) καναμε μπανιο μαζι στην πισινα επεφταν κατι hot tet a tet .. και τελικα που λετε ειχαμε παει βραδακι στην παραλια και επεσαν τα φιλακια εκειι...αυτα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DiavolakoS : 18-08-06 στις 13:32.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 824 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 13:31, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ε σκέφτομαι "να έχω το απίστευτο κομμάτι απέναντί μου και να κάνω τον πελεκάνο, δε λέει",

Τι μου θυμίσατε.. νομίζω το καλοκαίρι για α’ λυκείου.
Ήμουν διακοπές και γνώρισα ένα Γάλλο 2 χρόνια μεγαλύτερος μου. Φιληθήκαμε μια φορά . βράδυ στην παραλία..
Μπορώ να πω ήταν άκρως ρομαντικά- βοηθούσε και το περιβάλλον πολύ πρέπει να πω- αλλά για μένα ήταν περισσότερο κάτι σαν πείραμα ή η ικανοποίηση της περιέργειάς μου αν θέλετε..

Το πρώτο πραγματικό φιλί που το ένιωσα στην ψυχή μου ήταν 2 χρόνια αργότερα με τον μεγάλο έρωτα των εφηβικών μου χρόνων..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,866 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:09, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
@Κρόνε διάβαζε να παίρνεις ιδέες
Διαβαζω... μαθαινω... μην αυσηχεις

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,991 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:46, 18-08-06:

Ημουν γυμνασιο, νομιζω γυρω στα 14, και τα χα φτιαξει με τον γοη του σχολειου(μμμμ!). Ειχαμε παει σινεμα με την υπολοιπη παρεα και γυρνωντας κατσαμε στην εισοδο μιας πολυκατοικιας και αρχισε να με πλησιαζει εχοντας κλειστα τα ματια και τη γλωσσα εξω απ'το ενα μετρο. Φρικτη εμπειρια, δεν ηξερα απο που να φυγω(μεχρι τοτε ημουν κι αθωο-λεγε με ηλιθιο- και δεν ειχα ιδεα οτι η γλωσσα χρησιμευει στα φιλια:p). Μετα φοβομουν με καθε νεα "σχεση" μην εχουμε τα ιδια, γιατι εννοειται οτι μ'αυτον "χωρισαμε" την επομενη μερα (ναι, ειχε το θρασος και με χωρισε κιολας:p).

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,715 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 14:47, 18-08-06:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Κατερίνα!!!! έλιωσα!!!!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,866 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:52, 18-08-06:

Κουε να κανω αυτο που εκανε και το αγορι της Κατερινας;

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,991 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 14:58, 18-08-06:

Ναι, ναι, και μετα θα κανουμε συλλογο ελληνιδων κακοφιλημενων και γλωσσοφοβων, ΟΕΟ!? (μην τολμησεις και το ριξεις σε τετοιο κομπλεξ το κοριτσακι :p)

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:02, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Ναι, ναι, και μετα θα κανουμε συλλογο ελληνιδων κακοφιλημενων και γλωσσοφοβων, ΟΕΟ!? (μην τολμησεις και το ριξεις σε τετοιο κομπλεξ το κοριτσακι :p)
Και θα εχετε φωτογραφια μου και θα ριξνετε βελακια; Γουσταρω!!! (σιγα μην το κανω... δεν θελω να φαω ενα χαστουκι απο το πουθενα και να χασω και καθε ελπιδα...)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,846 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:57, 18-08-06:

Κι εμένα το πρώτο μου φιλί δεν ήταν και η καλύτερη εμπειρία, αν και ούτε άσχημη θα την έλεγα. Είχαμε γνωριστεί με ένα παιδί, φίλο μιας φίλης μου επειδή του είχε στείλει sms απο το κινητό μου μια φορά, αυτός νόμιζε ότι ήταν το δικό της, της έστειλε και ξεκινήσαμε επικοινωνία. Μετά ειδωθήκαμε και απο κοντά, βράδυ στο κλαμπάκι της περιοχής (ζούσα τότε επαρχία και έβγαινα και συχνότερα), του άρεσα πολύ, μου άρεσε αρκετά. Την επόμενη φορα που ειδωθήκαμε εκεί χορέψαμε, πήγε να με φιλήσει αλλά τραβήχτηκα. Τη μεθεπόμενη δεν τραβήχτηκα
Απλά το θέμα είναι οτι δεν ένιωθα ερωτευμένη μαζί του, υπήρξα ακόμα και σε πιο μικρή ηλικία πολύ πιο ερωτευμένη με άλλα άτομα, απλά με είχε κολακεύσει πολύ το ενδιαφέρον που μου έδειχνε (δεν είχα σχεδόν καθόλου επιτυχία στα αγόρια τότε). Την επόμενη μέρα τον χώρισα κιόλας γιατί δεν ένιωθα ερωτευμένη και είχα πανικοβληθεί.
Τρίτη γυμνασίου πήγαινα τότε, πρέπει να μουν γύρω στα 14-15.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jrvs_cocker

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jrvs_cocker
Ο jrvs_cocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O jrvs_cocker έγραψε στις 21:31, 18-08-06:

Πρώτο μου posting, εκαιρία να ντροπιαστώ

Ήταν, θαρρώ, απρίλης, α' γυμνασίου. Ενώ τα είχαμε με την Α πάνω από 1 μήνα, ποτέ δεν της είχα ξαναμιλήσει μετά το πρώτο "ναι" επειδή ήμουν ντροπαλός νέος
Ένα μεσημέρι μετά το σχολείο, μια κοινή μας φίλη κανονίζει να συναντηθούμε στο local παρκάκι. Μας τοποθετεί τα κορμιά αντίκρι αλλά εγώ τπτ.. η Α απελπίζεται και με αρπάζει να με φιλήσει, αλλά εγώ έκανα το κεφάλι μου δεξιά-αριστερά με αποτέλεσμα η επαφή να γίνεται στα μάγουλα. Τελικά, απελπίζεται και η κοινή μας φίλη και ακινητοποιεί το κεφάλι μου με τα χέρια της.. ταράαααα το πρώτο μου φιλί στο στόμα

Χρειάστηκαν μόνο 3 άνθρωποι για να έρθει σε πέρας

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 21:37, 18-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από jrvs_cocker
Πρώτο μου posting, εκαιρία να ντροπιαστώ

Ήταν, θαρρώ, απρίλης, α' γυμνασίου. Ενώ τα είχαμε με την Α πάνω από 1 μήνα, ποτέ δεν της είχα ξαναμιλήσει μετά το πρώτο "ναι" επειδή ήμουν ντροπαλός νέος
Ένα μεσημέρι μετά το σχολείο, μια κοινή μας φίλη κανονίζει να συναντηθούμε στο local παρκάκι. Μας τοποθετεί τα κορμιά αντίκρι αλλά εγώ τπτ.. η Α απελπίζεται και με αρπάζει να με φιλήσει, αλλά εγώ έκανα το κεφάλι μου δεξιά-αριστερά με αποτέλεσμα η επαφή να γίνεται στα μάγουλα. Τελικά, απελπίζεται και η κοινή μας φίλη και ακινητοποιεί το κεφάλι μου με τα χέρια της.. ταράαααα το πρώτο μου φιλί στο στόμα

Χρειάστηκαν μόνο 3 άνθρωποι για να έρθει σε πέρας

επί τη ευκαιρία... καλώς ήρθες

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 21:44, 18-08-06:

χμμμμ πριν ΠΟΛΛΑ χρονια λεμε, πρεπει να ημουν ακομα δημοτικο.......καναμε κοντρες μεταξυ μας κατι φιλοι στα ποσα λεπτα μπορουσαμε να φιλισουμε κοριτσια χωρις ανασα........

ημυν και ντροπαλο παιδι ......

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 21:17, 19-08-06:

Ηταν Ιούνιος του 1996 ημουν μόλις 12 χρονών. Δούλευα τότε τα καλοκαίρια. Είχα κάνει στέκι μια πλατεία που βρισκότανε εκέι που άλλαζα λεοφορείο για να πάω στη δουλειά.Εκεί γνωρησα τον Η. έναν ελληνο\ιταλό.Ενα κουκλί 19 χρονών ψηλό καστανόξανθο πρασινομάτη!Εγώ λόγω ανάπτυξης έμοιαζα πολύ μεγλύτερη. Του είπα πως ήμουν 14,5χρ. Τα φτιάξαμε. Μετά από 1-2 ραντεβού που μου'δινε φιλάκια αλλά στα πεταχτά, μια μέρα με αγκάλιασε σφιχτά και με φίλησε με τέτοιο πάθος που ένιωσα να ζαλίζομαι!Για πότε έιχε μπερδευτεί η γλώσσα του με την δικιά μου δεν πρόλαβα να καταλάβω! Πάντως ήταν τέλειο!

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 510 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 03:15, 20-08-06:

Το πρώτο φιλί..
Ήμουν γυμνάσιο. Καλοκαίρι μετά από 1η ή 2α γυμνασίου. Πάω με μία κοπέλα σε έναν βράχο που έχει πάνω σε έναν λόφο έξω απο το χωριό -τί μπορεί να χει δει αυτός ο βράχος-. Δεν θυμάμαι πως κατέληξα με την συγκεκριμένη κοπέλα εκεί. Δεν είχαμε κάτι. Ούτε πώς έγινε θυμάμαι, απλά θυμάμαι πως ήταν το πρώτο μου φιλί και μετά ήθελα να τα φτιάξω με την κοπέλα αλλά αυτή οχι. Για να ήθελα να τα φτιάξω μαζί της μάλλον μου χε αρέσει αλλά δεν παίρνω κ όρκο!!!
Αυτά

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 10:29, 21-08-06:

πρώτο φιλί...μμμμμμ... (σλουρπς! τώρα που το σκέφτομαι θέλω κανένα βάζο μέλι)!!!
14 χρονων, στην λέσχη του σχολείου, έξω βρέχει καταρακτωδώς, κανείς στο δωμάτιο, υπο τον ήχο μουσικής. ήμουν στην αγκαλιά του, αλλά αφού δεν έλεγα να το πάρω αποφάση (ήμουν μικρό, ντοπαλό και τριανταφυλλένιο), απλά μου χάρισε τον παράδεισο στη γη!
από τότε, η κάθε μας φορά είναι σαν την πρώτη...
αχ! κόλλησα πάλι με τα μέλια!!!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 1,668 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 11:06, 21-08-06:

Στα 13, πρωτη γυμνασιου πρεπει να πηγαινα τοτε.
Τα ειχα με ενα παιδι απο την παρεα μου δυο χρονια μεγαλυτερο μου.
Ηθελε να με φιλησει αλλα εγω ντρεπομουν (υπηρξα κι απο αυτο ) και δεν καθομουν. Γυριζα το κεφαλι μου δεξια αριστερα οποτε με πλησιαζε. Ωσπου μετα απο αρκετες προσπαθειες (στους δυο μηνες σχεσης νομιζω) μου επιασε το κεφαλι με το ζορι και με φιλησε.
Μετα καλο-μαθα και ηθελα κι αλλο.

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,054 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:09, 23-08-06:

my turn [ακριβώς μετά το μπόμπιρα που υποστηρίζει ότι όλες πρωτοφιλήσαμε μεγάλους ]

2α γυμνασίου... μετά τα xmas τα φτιάχνω με ένα παιδί από άλλο τμήμα στο σχολείο μου, που ήταν στην νεοαποκτηθείσα παρέα μου... Η δε κολλητή μου την εποχή εκείνη τα είχε φτιάξει προ διμήνου με τον κολλητό του. Πολύ ωραίο παιδί κτλ αλλά πολύ ντροπαλό... Εγώ να θέλω να με φιλήσει αλλά να ντρέπομαι να κάνω κ κάτι [χμμμ...τώρα που το σκέφτομαι χρειάστηκε να περάσουν 10 χρόνια για να πάρω το θάρρος να κάνω την κίνηση αυτό καθ'αυτό εγώ-τέσπα!], να έχω και την κολλητή μου [που προφανώς το είχε ήδη κάνει] να μου τριβελίζει το μυαλό αλλά...δεν... κανά μήνα από όταν τα φτιάξαμε έρχεται μια μέρα η κολλητή μου περιχαρής και μου λέει "σήμερα θα σε φιλήσει! μου το είπε ο γιάννης![το αγόρι της]"

βγαίνουμε πράγματι το βράδυ τετράδα οι δίπλα να μας έχουν τρελάνει στα γλωσσόφιλα και εμείς να κοιτάμε κυριολεκτικά τα αστέρια... Σε κάποια φάση γυρνάει και μου λέει "χμμμ...μάλλον τώρα πρέπει να σε φιλήσω και εγώ ε?"... "μάλλον" του λέω... ε...και με φίλησε...

δεν ήταν συγκλονιστικό δεν ήταν φοβερό ή τπτ τέτοιο αλλά ούτε και άσχημο... η αίσθηση που μου έχει αφήσει είναι ότι ήταν μάλλον άγαρμπο και μια προσπάθεια να γίνει ..."σωστά" [με βάση τι είπαν φίλοι γνωστοι κτλ] και από τις 2 μεριές... Από όσο θυμάμαι δεν βελτιώθηκε και τρελά στους επόμενους 2-3 μήνες που τα είχαμε πάντως

btw, επειδή με το παιδί είμαστε ακόμα φίλοι, κάποια στιγμή πέρσι το καλοκαίρι που είχαμε βγει οι 2 μας και λίγο πριν γίνουμε εντελως φέσι είχε έρθει η κουβέντα στη "σχέση" μας και από ότι μου είπε για εκείνο το 1ο φιλί εκτός από τον κολλητό του για...την τεχνική... είχε ρωτήσει και τη...μαμά του για το αν είναι σωστό να με φιλήσει και μόνο ύστερα από 1 εβδομάδα που το συζητήσαν όλοι μαζι [αυτός, μπαμπάς, μαμα] και καταλήξαν (!!!) ότι δεν είναι κακό πήρε την πρωτοβουλία

[καλά τι αναδρομική ντροπή ένιωσα για τους γονείς του σε εκείνη φάση δεν το συζητώ!!!]

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:33, 23-08-06:

καλά μιλάμε.... όποτε θα έχω κακή διάθεση θα μπαίνω σε αυτό το θέμα να διαβάζω.... πάλι γέλασα (καλοπροαίρετα ε? )
XRZ... να σαι καλά! μου έφτιαξες παλι το κέφι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,054 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:36, 23-08-06:

κ
XRZ... να σαι καλά! μου έφτιαξες παλι το κέφι
always at your disposal!

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 11:45, 23-08-06:

Κατα την γνώμη μου μόνο οι ... ψωνάρες επιλέγουν να βγούν μόνο με μεγαλύτερους [χωρίς παρεξήγηση πάντα, υπάρχουν και λίγες εξαιρέσεις].

Συγκεκριμένα στην τάξη μου οι δύο κοπέλες [που είναι και κολλητές] που ξέρω ότι βγαίνουν με μεγαλύτερους, είναι οι τελευταίες στην τάξη, προκαλούν τους καθηγητές κτλ. Οι υπόλοιπες κοπέλες δεν [νομίζω ότι] έχουν πρόβλημα να βγαίνουν με κάποιο στην ηλικία τους. Εντάξει, μπορεί να μην είναι και θεές αλλά μην τα θέλουμε όλα τα δικά μας. Κοινώς, ότι οι κοπέλες βγαίνουν μόνο με μεγαλύτερους είναι μύθος.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 11:48, 23-08-06:

δεν ειναι ακριβώς θέμα ψωνιου....
οι κοπέλες ως γνωστόν ωριμάζουν σε αυτές τις ηλικίες πιο γρήγορα
αυτό εχει ως αποτέλεσμα μια κοπέλα 13-14 ετών να θεωρει τους συνομίληκους τους πιο "μικρους κι ανώριμους" απ ότι είναι η ίδια.... και τα βρίσκει καλύτερα με 2-3 χρόνια μεγαλύτερους της....
Σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις οι κοπέλες που βρίσκουν κοινά ενδιαφέροντα με συνομήλικους τους που ως επί το πλείστον, τα αγόρια αυτα ειναι και πιο ώριμα απ την ηλικία τους.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 12:23, 23-08-06:

Σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις οι κοπέλες που βρίσκουν κοινά ενδιαφέροντα με συνομήλικους τους που ως επί το πλείστον, τα αγόρια αυτα ειναι και πιο ώριμα απ την ηλικία τους.
Αν αυτές είναι οι σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις τότε όσες τα φτιάχνουμε ενίοτε με μικρότερους τι είμαστε; Εξωηγήινες;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:56, 23-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αν αυτές είναι οι σπάνιες και φωτεινές εξαιρέσεις τότε όσες τα φτιάχνουμε ενίοτε με μικρότερους τι είμαστε; Εξωηγήινες;

Βρε Λία μου το ίδιο είναι η ηλικία των 13 και το ίδιο είναι των 20?
Το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 17 και η κοπέλα 20 και το ίδιο είναι να είναι το αγόρι 10 και το κορίτσι 13?

Νομίζω ότι υπάρχει αισθητή διαφορά ε?

Πάντως είναι δεδομένο ότι το αγόρι που τα έχει φτιάξει μαζί του μια μεγαλύτερη, ότι είναι σε γενικές γραμμές πιο ώριμο απ τα υπόλοιπα της ηλικίας του.
Αν δεν ήταν, δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να ελκύσει μια μεγαλύτερη εκτός και αν το μοναδικό θεμα της σχέσης είναι η εξωτερική εμφάνιση και το σεξ

(το ξέρεις βέβαια ότι στη ζωή μου είναι ζήτημα να έχω κάνει 2 φορές σχέση με μεγαλύτερο μου ε? ένας φίλος μου με φωνάζει χαϊδευτικά πιπινοτραγανίστρα... πάντα με μικρότερους )

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 12:59, 23-08-06:

τεκνατζου το κουεδινι

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    amplaumplas , johnietraf , lolos , louizaki13 , Muxu Su , xkorko

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους