Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,660 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,857 μηνύματα σε 91,587 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 618 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας φιλί

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3,081 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 14:16, 04-09-06:

γιατι φρικαρες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas17
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 14:42, 04-09-06:

Μάλλον γιατί φιλήθηκες με έναν που είχε την διπλάσια ηλικία απο εσένα
...και μετά λένε ότι οι νέοι είναι προοδευτικοί

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3,081 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 14:47, 04-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikolas17
Μάλλον γιατί φιλήθηκες με έναν που είχε την διπλάσια ηλικία απο εσένα
...και μετά λένε ότι οι νέοι είναι προοδευτικοί
αχαχα!!!
εχω κανει και πιο εξτριμ.
ενα φιλι ειναι μονο ενα φιλι!
σε αυτη την ιστορια αυτο που εξιταρει τον αλλον ειναι οτι το παιδι ηταν πιλοτος και το οτι η ολη ιστορια εγινε καπακι μετα την πτηση, οχι η ιλικιες μας.

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε στις 14:51, 04-09-06:

Θα αναγκαστώ να διαφωνήσω, αφού ο Nicko_McBrain έβαλε στην παράθεση την ηλικία του πιλότου και όχι την όλη ιστορία...αλλά βγαίνουμε off-topic κάπου εδώ

Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 07:43, 05-09-06:

Και αστρονάυτης να ήταν δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αλλά 15 με 30 θεωρώ πως είναι ο ορισμός της Παιδεραστίας.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 08:09, 05-09-06:

15 θα ήταν νόμιμο να βγάλουν και τα μάτια τους, όχι απλά να φιληθούν. Και δεν νομίζω τωρα που "μεγάλωσε" η Giovanna να το έχει μετανοιώσει.

Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 08:12, 05-09-06:

Δεν νομίζω να είπα το αντίθετο.Αν το θέλει,καλά κάνει και είναι και δικαίωμα της.

Απλά εγώ το θεωρώ παιδεραστία (ακόμα και αν υπάρχει νόμος που να λέει το αντίθετο)

Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

O nikolas17 έγραψε στις 09:43, 05-09-06:

Παιδεραστία θεωρείτε όταν το παιδί εξαναγκάζεται να έχει σεξουαλική ή ερωτική επαφή με άλλο άτομο πολύ μεγαλύτερης ηλικίας. Σε αυτή την περίπτωση δεν νομίζω ότι την εξανάγκασε κανείς να φιλήσει τον πιλότο

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,884 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 09:44, 05-09-06:

Αυτό που λες Νικόλα είναι ο βιασμός.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,262 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:52, 05-09-06:

Το πρώτο πεταχτό μου φιλί ήταν στην α' γυμνασίου με τον Γιαννάκη (όχι τον δικό μας καλέ) όπου τα είχαμε λίγες μέρες. Την επόμενη μέρα αφότου με φίλησε, του ζήτησα να χωρίσουμε γιατί σιχάθηκα!
Το πρώτο επίσημο γαλλικό φιλί, ήταν δυο χρόνια αργότερα και θυμάμαι πώς ανατρίχιαζα και μόνο που το σκεφτόμουν, περίπου 15 μέρες μετά!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna έγραψε στις 12:26, 05-09-06:

LOL! τι λετε ωρε! αχαχαχαχα πλακα εχετε μερικοι

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,212 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 13:00, 05-09-06:

Τρίτη δημοτικού, πεδίο του Άρεως, σε ένα ξέφωτο ανάμεσα σε θάμνους για να μην μας δει κανείς... Άχ...

Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ka-li
H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε στις 09:10, 06-09-06:

Στην δευτέρα γυμνασίου πρέπει να ήταν, 13,5 ήμουν, κούκλος με πράσινα μάτια ήταν, τέλειο ήταν το φιλί, τρελή καψούρα είχα, μετά από μια βδομάδα με παράτησε σνιφ.. .

Αυτό ήταν από τότε μου έμεινε κουσούρι και ερωτεύομαι μόνο γαλανομάτηδες ή πρασινομάτηδες!!

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη AstRoPeLeKi
H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε στις 22:44, 10-09-06:

Χμ..νέα στο φόρουμ, σε συνδυασμό με το πρώτο ποστ σε αυτό το τόπικ...καλό μου φαίνεται
Το πρώτο μου φιλί ήρθε απο κει που δεν το περίμενα, 18 στα 19 ήμουν και αυτός γύρω στα 33-35 , κάπου εκεί. Είχαμε βγει εγω με μια καλή μου φίλη και εκεινη είχε φέρει 2 φίλους της, συναδέλφους απο τη δουλειά, εκ των οποίων ο ένας ήταν αυτός που με φίλησε. Δεν μου άρεσε εμφανισιακά, δηλαδή δεν με έλκυε, αλλά όταν με φίλησε αφέθηκα και ήταν πολύ τέεεεελειο για πρώτο φιλί. Δεν μιλάμε για πεταχτό φιλί, αλλά για φιλί με διάρκεια και σε συνέχειες με πολλές εναλλαγές

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:48, 17-09-06:

Αχχχχ, ξυπνάτε θύμισες...!!

Ήμουν τρίτη γυμνασίου, φορούσα ακόμα σιδεράκια αλλά είχα επιτέλους μακρύνει λίγο το μοιραίο μαλλί, η ακμή είχε υποχωρήσει, και τα είχα με το πιο "της προκοπής" αγόρι του τμήματός μας (ήταν κι όλοι τους σπασικλάκια, τρομάρα...!).

Αλλά "τα έχω" ήταν τότε "κρατάμε χέρι και περιμένουμε μαζί έξω από την τάξη να χτυπήσει το κουδούνι"

Ε, σε ένα πάρτι παίζαμε... πυθία ήταν;
Και μας βάζουν να κλειστούμε στο δωμάτιο για είκοσι λεπτά...

Ε, δεν πρόλαβα να κλείσω την πόρτα πίσω μου, και με κολλάει πάνω της και μου δίνει τη γλώσσα του... Ρε παιδιά, δεν ήταν φιλί αυτό, κουνούσε τη γλώσσα πολύ νευρικά και ουσιαστικά απλά την περνούσε από τη δική μου και... πάνω από τα σιδεράκια μου!!!

Κι εγώ να μην ξέρω τι να σκεφτώ, ότι ίσως είχε μείνει φαΐ πάνω στσα σιδεράκια; Ότι είχα πιαστεί; ότι δεν ήθελα να μου ακουμπήσει το σουτιέν;;;

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 13:55, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι

Ε, σε ένα πάρτι παίζαμε... πυθία ήταν;
Και μας βάζουν να κλειστούμε στο δωμάτιο για είκοσι λεπτά...

Ε, δεν πρόλαβα να κλείσω την πόρτα πίσω μου, και με κολλάει πάνω της και μου δίνει τη γλώσσα του... Ρε παιδιά, δεν ήταν φιλί αυτό, κουνούσε τη γλώσσα πολύ νευρικά και ουσιαστικά απλά την περνούσε από τη δική μου και... πάνω από τα σιδεράκια μου!!!

Κι εγώ να μην ξέρω τι να σκεφτώ, ότι ίσως είχε μείνει φαΐ πάνω στσα σιδεράκια; Ότι είχα πιαστεί; ότι δεν ήθελα να μου ακουμπήσει το σουτιέν;;;
χαχαχαχααααααααα.. είσαι απίστευτη γιδάκι,όπως πάντα!!

Το δικό μου πρώτο φιλί,δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο.. ήμουν 18 χρονών και είχαμε κανονίσει να πάμε παρέα στα μπουζούκια,κάποια παιδιά που ήμασταν μαζί στο σχολείο -μεταξύ αυτών και το παιδί που απ'την α' γυμνασίου,όλο έπαιζε κάτι μεταξύ μας,αλλά μπούρδες..-,ανήμερα Χριστουγέννων..
ε,αυτός είχε καθήσει δίπλα μου στο τραπέζι -όλως τυχαίως..- και σε κάποια στιγμή,γυρνάω απλά να του πω κάτι και με αρπάζει και με φιλάει.. δεν ένοιωσα τίποτα ιδιαίτερο..ίσα ίσα που είχα αγχωθεί για το αν τον φιλάω σωστά (κι εκεί μου ήρθαν στο μυαλό όλα τα σχετικά άρθρα που διάβαζα κάποτε στο περιοδικό "Κατερίνα",ότι δεν υπάρχει σωστός και λάθος τρόπος,ότι ο άλλος δεν μπορεί να καταλάβει αν έχεις ξαναφιλήσει ή όχι,γείρε έτσι το κεφάλι και βάλε από'κει τη γλώσσα και κάνε αυτό,κλπ..)και ταυτόχρονα,ένοιωθα και άσχημα,γιατί όλα τα παιδιά στο τραπέζι,μας κοιτάζαν καρφωμένα,στο στυλ "επιτέλους,έγινε!" ..Ήθελα να γυρίσω και να τους πω "Τι κοιτάτε,ρεεεεεεεε..??τσαπρρρρρ!!"

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 17:49, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
Ήθελα να γυρίσω και να τους πω "Τι κοιτάτε,ρεεεεεεεε..??τσαπρρρρρ!!"

καραλολ!!!!!

Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,608 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 18:24, 18-09-06:

Ήταν ένα βαθύ παρατεταμένο φιλί σε γυναικείες τουαλέτες και μύριζε η αμμωνία απ'τα τσισάκια...

Τη δεύτερη φορά ήταν δίπλα σε βόθρο..

Για αυτό μου χει μείνει κατάλοιπο και θέλω όλο να φιλιέμαι...because of the bad start!

Τί ρομαντικό...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,499 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 16:10, 19-09-06:

Τι αστείες αναμνήσεις μου έφερε αυτό το θέμα! Εγώ ήμουν 13 και τα είχα πρωτοφτιάξει με το πρώτο μου αγόρι και μεγάλο έρωτα της εφηβείας μου. Επειδή ήμαστε και οι 2 ντροπαλοί όλη η καλοκαιρινή παρέα προσπάθησε να μας τα φτιάξει. Φυσικά η ώρα του φιλιού δεν άργησε καθόλου!
Την επόμενη μέρα καθόμασταν με τους φίλους μας σε ένα απομονωμένο μέρος και όλο του έλεγαν "κολώνεις να την φιλήσεις" και τέτοια. Με τα πολλά παίρνει την απόφαση και με φιλάει. Ήταν πολύ άγαρμπο!Αλλά είχε τρομερή πλάκα. Μετά αισθανόμουν γυναίκα! Στην συνέχεια ακολούθησαν πολλά ακόμα φιλιά, αλλά πάντα με την αθωότητα της ηλικίας.

Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazy lover
H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε στις 18:59, 11-11-06:

Αρχική Δημοσίευση από prime

Τι μου θυμίσατε.. νομίζω το καλοκαίρι για α’ λυκείου.
Ήμουν διακοπές και γνώρισα ένα Γάλλο 2 χρόνια μεγαλύτερος μου. Φιληθήκαμε μια φορά . βράδυ στην παραλία..
Μπορώ να πω ήταν άκρως ρομαντικά- βοηθούσε και το περιβάλλον πολύ πρέπει να πω- αλλά για μένα ήταν περισσότερο κάτι σαν πείραμα ή η ικανοποίηση της περιέργειάς μου αν θέλετε..

Το πρώτο πραγματικό φιλί που το ένιωσα στην ψυχή μου ήταν 2 χρόνια αργότερα με τον μεγάλο έρωτα των εφηβικών μου χρόνων..
Δηλαδη το πρωτο σου φιλι ηταν γαλλικο φιλι?Αχχχχ...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neverland_fairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Neverland_fairy
H Neverland_fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Neverland_fairy έγραψε στις 14:24, 14-11-06:

Ήμουν 12 στα 13, ήταν μετά το σχόλασμα, νομίζω δευτέρα ή τετάρτη. Πήγαμε σε ένα λοφάκι δίπλα στο σχολείο, που είχε παιδική χαρά και αθλητικούς χώρους. Μου έπιασε το χέρι, μου πείραξε λίγο τα μαλλιά και ξαφνικά! ..τα χείλη του κόλλησαν στα δικά μου...εξαφανίστηκε για δευτερόλεπτα το φως, οι ήχοι, ο χώρος, ο χρόνος..εγώ, η τσάντα που μου βάραινε τους ώμους, η ζέστη. Όλα! Μόνο το φιλί του και οι ανάσες μας. Ναι, ήταν ένα αρκετά πεταχτό φιλί, αλλά τότε ήταν το πρώτο μου. Πολύ ωραία αίσθηση, από τότε τον θυμάμαι.
Το ακόμα καλύτερο ήταν ότι όταν άνοιξα τα μάτια μου, έβλεπα τα καταπράσινα μάτια του και το καταπράσινο λοφάκι που με έκανα -στιγμιαία- να νιώσω σα χαμένη!

ωραίες εποχές τότε...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,169 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 21:17, 14-11-06:

Πρωτο κανονικο φιλι ηταν πριν κααααμποσα χρονια με μια Γαλλιδο-Ελληνιδα.
Πολυ ωραιο ηταν δεν λεω...αξεχαστη εμπειρια!!!
(Αν και πασαλιφτηκαμε λιιιιγο )

Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη NINJAKI
H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε στις 23:30, 14-11-06:

Δεν έχω φιλήσει κανέναν και ποτέ! Είμαι ninja και δεν δένομαι συναισθηματικά με ανθρώπους ντοινκ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 20:06, 17-11-06:

λια θυμασαι?....λοιπον..... ιουλιος του 2004
ειχαμε παει διακοπες στη λεσβο,μετα το τελος της τριτης λυκειου ,εγω και η λια ,κατα βαση, γιατι ηταν και η διαλεκτη που εκανε διακοπες στο ιδιο μερος με τους γονεις της. στο ξενοδοχειο που εμενε η διαλεκτη εκανε διακοπες και ο λουκας(19 ετων). ε μου αρεσε και ενα βραδυ βγηκαμε ολοι μαζι παρεα....
καποια στιγμη φευγουν οι υπολοιποι και μενω εγω και αυτος...
τοτε εγινε..
απο τοτε δεν μου αρεσει το ουισκι γτ ειχε αυτη τη γευση στο στομα του ο λουκας.
αν ειχα ξαναφιλησει πριν τον λουκα θα ειχα καταλαβει ποσο απαισια φιλουσε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

neraidoula (Πεγκυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη neraidoula
H Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H neraidoula έγραψε στις 12:16, 18-11-06:

Πηγαινα δεκατεσσερα ειχα κανει μια παιδικη κατα τα αλλα σχεση και το αγορι με επιασε και μ δωσε ενα κανονικοτατο φιλι που διηρκησε αρκετα!!δεν μαρεσε γιατι δεν μαρεσε τελικα πολυ αυτος!!

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 22:55, 06-03-07:

Πριν λίγους μήνες απρόοπτα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 23:03, 06-03-07:

Ημουν 16 όσο και μια κοπελιά από άλλο σχολείο,
μόνο που δεν τη θυμάμαι πως την λένε, ή μήπως ήταν από τα αγγλικά;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 20:32, 16-10-07:

εγώ πάλι το πρώτο μου φιλί το έδωσα μόλις ακριβώς έκλεισα τα 18.
έκανα πάρτυ σπίτι μου και είχα καλέσει πολλούς φίλους...
αναμεσά τους και κάποιος με τον οποίο έπαιζε κάτι επί μήνες.
και επειδή γενικώς είχαμε καυγαδάκια,εκεί που μαλώναμε,συνεχίσαμε τον καυγά μαλώνοντας και πάλι μέσα στην κρεβατοκάμαρα.
και ξάφνου θυμάμαι κόπηκε ο καυγάς απλά μιλούσαμε...ανοιχτήκαμε πολύ.μου είπε πολλά,για φίλους.σχέσεις.ιστορίες...
και εκεί που μιλούσαμε με φιλησε...
τεσπα.φιλούσε σούπεερ δεν λέω,μα δεν αισθανόμασταν πολλά ο ένας για τον άλλο,ίσως προέκυψε απλά επειδή ανοίγοντας τους εαυτούς μας ο ένας στον άλλο ήρθαμε κοντά..και έγινε αυτό.δεν ξέρω κατά πόσο ήταν σωστό ή λάθος...
πάντως έγινε..
δεν συνεχίστηκε από κει και πέρα.οι άλλοι δεν το έμαθαν ποτέ...ούτε το ψυλλιάστηκαν μη σας πω...
οι καυγάδες συνεχίζονται και τώρα μετά 6,5 μήνες...χαχαχα
αυτά!
πάντως δεν το θεωρώ αληθινό φιλί
αυτό θέλω ναναι κάτι που θα το νιώσω με την ψυχή μου και...δυστυχώς το βλέπω να αργεί ακομη...κλαψ!!!

Παράθεση

Paladinos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Paladinos
Ο Paladinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Paladinos έγραψε στις 22:17, 13-11-07:

Εμένα είναι λίγο παράξενο......εκεί που καθόμουν με την παρέα μου ήρθε η φίλη αυτής που ήθελα και μου είπε κολλώνεις να μου δώσεις ενα φιλί στο στόμα με γλώσσα και της είπα όχι αλλά στο τέλος με κατάφερε......και μετα είπε σε αυτήν που ήθελα οτι την ανάγκασα να με φιλήσει

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,891 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 23:28, 03-01-08:

Ούτε που θυμάμαι πότε, με ποιον και πως ήταν...Pretty pathetic.

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 629 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 23:35, 03-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Πρωτο κανονικο φιλι ηταν πριν κααααμποσα χρονια με μια Γαλλιδο-Ελληνιδα.
Πολυ ωραιο ηταν δεν λεω...αξεχαστη εμπειρια!!!
(Αν και πασαλιφτηκαμε λιιιιγο )
Πω πω Μάριε δεν το πιστεύω! Και γω το πρώτο κανονικό φιλί με έναν Γάλλο-Έλληνα το έδωσα! Σύμπτωση ε?

Ήταν ένα καλοκαιρινό, απρόσμενο, δροσερό φιλί με τον πρώτο άντρα που ερωτεύτηκα ποτέ μου πριν από αρκετό καιρό. Πραγματικά ιδανικό θα έλεγα

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:46, 04-01-08:

Το πρώτο φιλί ήταν αισχως, στην τρίτη γυμνασίου με ένα φίλο του αδερφού μου κατά 6 χρόνια μεγαλύτερο μου, εκείνος δεν είχε ξανακάνει σχέση (ούτε κάν σεξ) και δεν είχε φιλήσει ποτέ γυναίκα....

Ο τρόπος που με φιλούσε μου έφερνε εμετό, όταν κάποια στιγμή πέρασε το πρώτο, άρχησα να του κάνω μαθήματα πώς να φιλάει, άν και αρχάρια μπορούσα να καταλάβω την διαφορά ενώς φιλιού και ενώς γεωτρίπανου να κόβει βόλτες στο στόμα μου, άσε που ήταν καιατσούμπαλος γενικότερα, μαζί με το φιλί είχα και μελανιές στο στήθος, αντί να πιάνει έσπαγε τις αρτιρίες του...

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 390 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 13:07, 05-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Το πρώτο φιλί ήταν αισχως, στην τρίτη γυμνασίου με ένα φίλο του αδερφού μου κατά 6 χρόνια μεγαλύτερο μου, εκείνος δεν είχε ξανακάνει σχέση (ούτε κάν σεξ) και δεν είχε φιλήσει ποτέ γυναίκα....

Ο τρόπος που με φιλούσε μου έφερνε εμετό, όταν κάποια στιγμή πέρασε το πρώτο, άρχησα να του κάνω μαθήματα πώς να φιλάει, άν και αρχάρια μπορούσα να καταλάβω την διαφορά ενώς φιλιού και ενώς γεωτρίπανου να κόβει βόλτες στο στόμα μου, άσε που ήταν καιατσούμπαλος γενικότερα, μαζί με το φιλί είχα και μελανιές στο στήθος, αντί να πιάνει έσπαγε τις αρτιρίες του...
Τα μεγάλα ποστ της Μάνιας είναι εγγύηση

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:16, 07-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από shaman
Τα μεγάλα ποστ της Μάνιας είναι εγγύηση
σε κούρασα καμάρι μου
Ξέρεις και λίγα έγραψα για το χάλι που είχε ο τύπος

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 390 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 14:07, 07-01-08:

Γράφ'τα, πλάκα κάνεις?
Και δεν κούρασες κανέναν, τα μόνα μεγάλα ποστ που διαβάζω είναι τα δικά σου

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 14:22, 07-01-08:

Μ'εναν καραγκιοζανθρωπο ηταν στα 15 μου, αυτος 17 και ψωναρα, μη χε. Μ'εγερνε και πισω απαπαπα τι παθος Θε μου. Τρεις βδομαδες του δωσα και πολλες του ητανε. Κριμα, επρεπε να περιμενω λιγο ακομα, με τον επομενο ημουνα πραγματικα ερωτευμενη (κι ενα ηθικο διδαγμα για τους νεους βρε αδερφε).

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:27, 24-01-08:

Το πρώτο σας φιλί!
Ήταν 2 χρονών στα κουκλάκια μου, που τα υπεραγαπούσα μέχρι να τα πετάξω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thrilitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη thrilitsa
H thrilitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H thrilitsa έγραψε στις 15:06, 26-01-08:

Και εγώ, όπως οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα, στα 16 μου, στην Γ' Γυμνασίου...
Ο λεγάμενος; Βασίλης!!! Στην ίδια τάξη, μιάς κ τα επίθετά μας ήταν κοντά αλφαβητικά. Τα "είχαμε φτιάξει" και οι φίλες μου με "πίεζαν" να τον φιλήσω. Ένα απόγευμα, όσο είμασταν στο σχολείο, είχαμε κενό για μία ώρα, κ βγήκαμε έξω στην αυλή. Η παρέα μου κ ο Βασίλης, καθόμασταν στα σκαλιά, όταν εκείνος με πήρε από το χέρι, κ τραβώντας με, με οδήγησε σε ένα "δρομάκι" πίσω από το προαύλιο του σχολείου, για να μιλήσουμε... (κ καλά!!!!) Για να μην πολυλογώ, σε κάποια φάση, αγκαλιαστήκαμε, κ το σκουλαρίκι μου πιάστηκε στα χείλη του. Με το "άουτς" που έκανε εκείνος, εγώ τρόμαξα... Μου λέει: "Με πόνεσες..." Εγώ : "Να το κάνω μάκια να περάσει;"
Αυτό ήτανεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! Ωραίες στιγμές!!!! Αααααααχ!!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 16:26, 26-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Μ'εναν καραγκιοζανθρωπο ηταν στα 15 μου, αυτος 17 και ψωναρα, μη χε. Μ'εγερνε και πισω απαπαπα τι παθος Θε μου. Τρεις βδομαδες του δωσα και πολλες του ητανε. Κριμα, επρεπε να περιμενω λιγο ακομα, με τον επομενο ημουνα πραγματικα ερωτευμενη (κι ενα ηθικο διδαγμα για τους νεους βρε αδερφε).
Μία από τα ίδια! Οι πρώτες μου φορές σε όλα ήταν έτσι!
Οι δεύτερες δεν συγκρίνονταν καν με τις άλλες... Αχχχ...

Παράθεση

Sacrifice

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sacrifice
H Sacrifice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Sacrifice έγραψε στις 13:54, 06-02-08:

Εμένα το πρώτο μου φιλί ήταν στα 14,5 μου, Αύγουστο... Απο μικρή ήμουν ερωτευμένη με ένα αγόρι που ερχόταν τα καλοκαίρια στο χωριό της μαμάς μου, αλλά αυτός δε με πρόσεχε... 2 χρόνια μεγαλύτερός μου. Αυτός έμενε Αθήνα, εγώ σε νησί.

Εκείνο το καλοκαίρι συναντηθήκαμε δέκα μέρες πριν να φύγει, και μάλλον με παραπρόσεξε, οπότε άρχισε ενα παιχνίδι.. Τα φτιάξαμε απο sms 1 μέρα πριν να φύγει, επειδή έτυχε ένα 2ήμερο να λείψω εγώ Αθήνα και να επιστρέφω τη μέρα που φεύγει.. Μία ώρα λοιπόν πριν να φύγει το πλοίο, βρεθήκαμε, και φιληθήκαμε έξω απο ένα σχολείο... Και τότε έδωσα και το πρώτο μου φιλί...

Μείναμε μαζι 3 χρόνια και κάτι, και αντέξαμε την απόσταση
.Πάνω που πέρασα στο ίδιο πανεπιστήμιο με αυτόν και θα μασταν απο κοντά, χωρίσαμε... Τώρα που τα σκέφτομαι αυτά, χαμογελάω, και λυπάμαι για τη σχέση που τέλειωσε... Αλλά λένε οτι οι μεγάλοι έρωτες δεν είναι γραφτό να μένουν μαζί...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μπαμπης5304
Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε στις 18:50, 04-05-08:

Γεια σας , το πρωτο μου φιλι ηταν στην δευτερα γυμνασιου...ειχα κανει μια χαζομαρα στην σχεση μας, δηλαδη ηταν να ξαναφιλιθουμεαλλα εγω(τι βλακας) ντρεπομουν και ετσι δεν εγινε...ε λοιπον μια αλλη μερα της λεω "να επανορθωσω?" και μου απαντα "ναι" οποτε και φιλιθηκαμε!!!!

Παράθεση

Andonis1_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Andonis1_
Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Andonis1_ έγραψε στις 14:57, 05-05-08:

όταν ήμουν στ΄δημοτικού σε μια εκδρομή με το σχολείο

Παράθεση

MysteriousWoman (Ζέτα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MysteriousWoman
H Ζέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H MysteriousWoman έγραψε στις 05:12, 03-06-08:

Το πρώτο μου φιλί, ήταν τον Ιούλιο του 2003, κάτω από τη φωτισμένη Ακρόπολη...
Δεν θα το ξεχάσω, γιατί ήταν με τον πρώτο μου έρωτα, με τον οποίο μείναμε για πολύ καιρό χώρια...όμως τα ξαναβρήκαμε και είμαστε πάλι μαζί εδώ κι 1 χρόνο!...

Παράθεση

Lioness12345 (Αννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lioness12345
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Lioness12345 έγραψε στις 16:10, 17-06-08:

Εμένα το πρώτο μου φιλί ηταν στο Καραϊσκάκη!!Ο Ολυμπιακός στέφθηκε για άλλη μια φορά πρωταθλητής, τότε εγώ και το αγόρι μου είμαστε στις κερκίδες στην θύρα 7και εκεί που πανηγυρίζαμε με άρπαξε και με φίλισε!!

Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 23:49, 07-07-08:

Εκτη δημοτικου πηγαινα. Ήταν με τον "πρωτο μου ερωτα"! Στο αποχαιρετιστηριο παρτυ που εκανε επειδη τελειωσαμε το δημοτικο. Ενα πεταχτο φιλακι που μου εκοψε τα ποδια!

Παράθεση

Kloki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kloki
H Kloki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Kloki έγραψε στις 00:23, 08-07-08:

Πάρτυ ενός πολύ καλού μου φίλου...
Εκεί που είμαστε μόνοι σε ένα δώματιο με φίλισε και μετά ακριβώς τα φτιάξαμε...
Ακόμα και αν χώρισουμε δεν πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ....

Παράθεση

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕΥΑ!
H ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Designer . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ΕΥΑ! έγραψε στις 08:33, 08-07-08:

Άχχ τι θυμήθηκα τώρα ...

Καλοκαίρι 1999 ή 2000 .... Αντίπαρος...

Ήμουν διακοπές στη γιαγιά (οικογενειακά) ένα μήνα κ κάτι... εε εκεί κάτι έπαιζε με ένα παλικαράκι τότε ήταν πολύ μπροστά είχε κ κινητό (!) ΄λοολ κ θα 'ταν δν θα 'ταν κανα 2 χρόνια μεγαλύτερος μ (εγώ ήμουν 14..) !
Μαζευόμασταν κάθε βράδυ στο σχολείο του χωριού εε κ εκεί έγινε το μοιραίο...

Νομίζω πως πρέπει να του χα σπάσει τα νεύρα του Χριστιανού βέβαια μέχρι να κάτσω! Επίσης θυμάμαι τις φίλες μ τότε να κόβουν βόλτες πάνω κάτω πάνω κάτω γιατι έκαναν βόλτα οι δικοί μ μην με πιάσουν στα πράσα... λοολ!
Τι άνχος κ αυτο!!

Τον είδα κ πέρισυ το καλοκαίρι μετα απο τόοοοοσα χρόνια κ παρόλαυτα με θυμόταν ακόμα.... Τώρα γιατι δν ξέρω κ ούτε θέλω να φαντάζομαι...
Αλλα αν τον πετύχω κ φέτος θα του κάνω αυτη την οδυνηρή συζήτηση...

Ώραίες στιγμές ... Αθώες ...

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 20:11, 02-08-08:

Το πρώτο φιλί μου ήταν με μια συμμαθήτρια στην Τετάρτη Δημοτικού. Όμως αυτό δε μετράει. Το πρώτο φιλί στο οποίο ένιωσα κάποια πράγματα, ήταν στην Α΄ Λυκείου, 16 ετών εγώ, 13 αυτή (αυτή τη διαφορά την πλήρωσα ακριβά, πιστέψτε με). Λοιπόν εννοείται πως ήταν "απλό" και στιγμιαίο. Πάντως ήταν αρκετά ωραίο. Εκείνη τη στιγμή, δεν την ξεχνάω. Είχαμε βγει κάποια ραντεβού και κάποια στιγμή πήρα την απόφαση! Της είπα ότι ήθελα να τη φιλήσω και αυτή δέχτηκε. Αυτή ήταν λίγο σαστισμένη, εγώ είχα αλληθωρίσει και προσπαθούσα να βρω στόχο... Αλλά ήταν μαγική στιγμή.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 02-08-08 στις 20:20.
Παράθεση

JIMMELO15 (Δημητρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JIMMELO15
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O JIMMELO15 έγραψε στις 02:53, 09-08-08:

Το Πρωτο Ημουν 12 Χρονων.....Δεν Μου Ειχε Κανει Και Μεγαλη Αισθηση...

Το Πιο Ωραιο Πριν 3 Μηνες....
Με την κοπελα μου που ηταν 12 χροωςν ενω εγω 14 σιγα τη διαφορα...
ηταν το πιο ωραιο φιλι που που εχω δωσει μεχρι τωρα...κ ηταν για εννια λεπτα....
τα ειχαμε 2 μηνες και κατι και χωρισαμε προσφατα....το προηγουμενο σαββατο μου συνεβει κατι που δε ηταν φιλι αλλα ηταν τελειο..............
Με αλλη κοπελα ομως.....
αλλα θελω ακομη την κοπελα που τα ειχα...........και αυτη με θελει βασικα αλλα ειναι πολυ μπερδεμενη.....ισως να τα ξαναβρουμε....

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

powerania

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη powerania
H powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H powerania έγραψε στις 13:32, 09-08-08:

Το πρωτο μου φιλι ηταν απαισιο. Αδιαφορο και ηρθε απο κει που δεν το περιμενα. Δευτερα γυμνασιου και τα χα φτιαξει με εναν, απλα επειδη ετυχε και μου τα ζητησε. Εκει που πηγαιναμε προς την ταξη επειδη ειχε χτυπησει για μεσα, με πιανει απο το λαιμο και με φιλαει. Εγω δεν εκανα τιποτα, απλα εμεινα ακινητη Ηταν αισχος. Δεν περιμενα ετσι το πρωτο μου φιλι Καμια αισθηση τρυφεροτητας..

Το πιο ωραιο φιλι το ειχα δωσει οταν με τον τωρινο φιλο μου οταν ειχαμε παει στην Πλακα. Ημασταν με παρεα και ο κολλητος του μας εσερνε σε εναν ανηφορικο δρομο απο οπου φαινεται τζαμι η Ακροπολη. Καποια στιγμη κουραστηκαμε ολοι, η κολλητη μου και ενας αλλος φιλος του γκρινιαζανε, ο κολλητος του ειχε ορεξη να ανεβει πιο πανω, ομως νικησε η πλειοψηφια και αρχισαμε να κατεβαινουμε. Ετσι οπως κατεβαιναμε, ημασταν αγκαλια και ξεμειναμε λιγο πιο πισω και χωθηκαμε σε κατι δεντρα. Εκει δωσαμε ενα φιλι σαν αυτα στις ταινιες, πωπω. Τον ειχα αγκαλιασει απο τον λαιμο, εκεινος απο τη μεση, ημασταν κολλητα, απεναντι η ακροπολη και γυρω μας δεντρα

Αλλα η ντροπη του πρωτου φιλιου παραμενει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους