Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,664 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,073 μηνύματα σε 91,600 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 872 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας φιλί

necropethamenos (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη necropethamenos
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O necropethamenos buuuuuuuuuuurp. έγραψε στις 10:55, 03-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Pink Butterfly
Απαίσιο το πρώτο φιλί δυστυχώς! Ήταν στα 15 μου με κάποιον που δεν ήθελα....αποτέλεσμα άθλιο....γέυση τσιγάρου και γλύψιμο αγελάδας...από τότε φοβάμαι να κάνω κάτι
Ε κοίτα, αν ο επόμενος δεν είναι καπνιστής ήδη έχεις ξεπεράσει το 50% του προβλήματος. Τώρα για το αγελαδίσιο της υπόθεσης είναι καθαρά θέμα τύχης. Άσε που το ζήτημα είναι να αισθάνεσαι όπως πρέπει με αυτόν που θα φιλήσεις (και τότε δε νομίζω να σε ενδιαφέρει αν φιλάει σαν βάτραχος, αγελάδα, μυρμηγκοφάγος η όποιο άλλο ζώο.)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ellaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ellaki
H ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H ellaki έγραψε στις 12:52, 12-12-09:

α λυκείου, στην είσοδο του προαυλίου, 3 το μεσημέρι είχαμε σχολάσει εδώ και ώρα και είχαμε κάτσει στο χώρο του σχολείου να μιλήσουμε, εγώ δεν ήμουν ερωτευμένη, αυτός είχε φάει κόλλημα μαζί μου, ήταν γ λυκείου και αντί να διαβάζει ο βλάκας για πανελλήνιες ασχολούνταν με μένα. Θυμάμαι φορούσα ένα τρισάθλιο, πολύ χοντρό μουσταρδί πουλόβερ από τα zara και ήμουν χλωμή από το κρύο, είχα σπυράκια λόγω πειριόδου...σκατά ήμουν, φτάνουμε λοιπόν στην έξοδο να πάμε σπίτια μας και με ρωτάει αν σκέφτηκα αυτά που μου είπε τις προάλλες (ότι του αρέσω, ότι είμαι πολύ όμορφη και τα σχετικά), εγώ του λέω πως για να είμαι αυτή τη στιγμή μαζί του σημαίνει πως κι εγώ θέλω...το θέμα είναι πως εγώ ως αθώο 15χρονο δε φανταζόμουν πως αυτό που θα ακολουθούσε λογικά ήταν ένα φιλί που θα επισφράγιζε την έναρξη της σχέσης μας...οπότε με αγκαλιάζει , ωράια σκέφτομαι !! τα φτιάξαμε και ξαφνικά χώνει τη γλώσσα του στο στόμα μου...έμεινα κάγκελο και είχα και ανοιχτά τα μάτια το ζώον, θυμάμαι χαρακτηριστικά που κάτι αγόρια από το απέναντι παρκάκι φώναξαν ''βάλτε τις γλώσσες μέσα βρε παιδιά'' ....κοκκίνισμα τρελό! πάντως σε γενικές γραμμές ευχάριστη για πρώτη εμπειρία, απλά θα το ευχαριστιόμουν σαφώς περισσότερο αν γούσταρα περισσότερο τον παρτενέρ ώστε να υπάρχει η γνωστή μαγεία και μη μοιάζει με ...δοκιμή γλυκού:-)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 15:53, 12-12-09:

ηταν στο γυμνασιο , θυμαμαι τα ειχαμε φτιαξει, αυτος μεγαλυτερος απο εμενα, με γυρισε το μεσημερι απιτι απο το σχολειο και απλα με φιλησε!
μετα απο 2 μερες χωρισαμε δεν ηθελα καθολου....

το καλυτερο φιλι ομως που εχω δωσει ποτε ειναι το πρωτο φιλι με τον φιλο μου.
ημασταν στο αυτοκινητο του στο μπικινι στην Αγ.μαρινα, ειχαμε κατσει στο πισω καθισμα και ειχα ακουμπισει το κεφαλι μ στα ποδια του, καποια στιγμη σταματησαμε να μιλαμε, με φιλαει πεταχτα... κοιτιομαστε... και αυτο ηταν, τετοι φιλι δεν εχω ξαναδωσει ποτε στην ζωη μου!!
αφου μας πονουσαν τα χειλια και τα σαγονια μας!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ria82 : 12-12-09 στις 16:36.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Achilles
Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 849 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε στις 21:18, 12-12-09:

Πρέπει να ήταν πέμπτη ή έκτη δημοτικού.

Παίζαμε τους γιατρούς στην γειτονιά
και μια ξαδέρφη συνομήλικη,
ειδικότητας οδοντίατρος
βάλθηκε να εξετάσει το στόμα μου
με την γλώσσα της.

lol!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

helga

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη helga
H helga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H helga έγραψε στις 09:40, 15-12-09:

Πρώτη γυμνασίου με τον πρώτο μεγάλο έρωτα.
Το πρώτο φιλί ήταν μια παταγώδη αποτυχία!!!!
Επανορθώσαμε όμως με όλα τα επόμενα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

markezana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη markezana
H markezana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H markezana happy new year!! έγραψε στις 16:58, 30-12-09:

Το πρώτο μου μήνυμα το ξεκινάω από αυτό το θέμα... έτσι... για να μοιραστώ μαζί σας κάτι παλιό και όμορφο από τη ζωή μου..
Πριν έξι χρόνια...στα δεκαέξι μου..μετά από σχολικό πάρτυ..ο φρέσκος έρωτας εκείνης της χρονιάς...με πέρνει από το χέρι και με πάει στο πιο ρομαντικό δέντρο του σχολείου...και ναιιιιι....με φίλησε...ένα φιλί με συνδυασμό μπύρας amstel και τσιχλόφουσκας bigbagball..αξέχαστη γεύση!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:05, 30-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από markezana
...με πέρνει από το χέρι και με πάει στο πιο ρομαντικό δέντρο του σχολείου...

καλωσήρθες

π.σ. μια ερώτηση : τι κάνει ένα δέντρο πιο ρομαντικό από τα άλλα ;

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

markezana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη markezana
H markezana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H markezana happy new year!! έγραψε στις 17:09, 30-12-09:

σ'ευχαριστώ..
χαχαχα...ωραία ερώτηση!
όλα δέντρα ήταν στη σειρά γύρω από το στάδιο...
ΤΟ συγκεκριμένο δέντρο...ήταν το πιο μεγάλο...και ήταν μόνο του στο τέλος του σταδίου...και μάλιστα με θέα τη παραλία....

σε κάλυψα?

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,509 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 01:04, 10-01-10:

χαλια ηταν! σε μια καφετερια ημασταν και λεγαμε διαφορα και φαινοταν οτι προς τα εκει οδευε το πραγμα αλλα επειδη ο τυπος ηταν ο ορισμος του αναποφασιστου χαρακτηρα εγω το χα παρει αποφαση οτι θα μενα με φιλοι. σε καποια ακυρη φαση παιρνει μπρος και δε σταματαγε με τπτ! θυμαμαι ημουν απειρη οσο δεν παει αλλο και ειχα μεινει κοκκαλο να τον κοιταω μετα απ αυτο! δε μπορουσα και να μιλησω ειχα φρικαρει, δε μου αρεσε κιολας το φιλι....

Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanos323
Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 01:18, 10-01-10:

φετος με μια κοπελα που μου αρεσε ειμασταν σε μια καφετερια βγεναμε κανα 2 εβδομαδες ε και καταλαβενετε εγινε το σκηνικο ηρθε το φιλι αλλα σε μια εβδομαδα χωρισαμε.......

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 01:42, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από thanos323
φετος με μια κοπελα που μου αρεσε ειμασταν σε μια καφετερια βγεναμε κανα 2 εβδομαδες ε και καταλαβενετε εγινε το σκηνικο ηρθε το φιλι αλλα σε μια εβδομαδα χωρισαμε.......
τοσο χαλια ηταν ε?!

Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thanos323
Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε στις 01:49, 10-01-10:

οχι δεν ειναι αυτο απλα η κοπελα ειναι λιγω... καταλαβενεις
αλλα της ελεγα και αλλα καταλαβενε

Παράθεση

^Dark Angel^ (Χρυσα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ^Dark Angel^
H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 777 μηνύματα.

H ^Dark Angel^ έγραψε στις 22:05, 11-01-10:

Εγω το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14 σε μπουκαλα(κανονικο φιλι,οχι πεταχτο).Το μετανιωσα ομως....

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 22:58, 11-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από ^Dark Angel^
Εγω το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14 σε μπουκαλα(κανονικο φιλι,οχι πεταχτο).Το μετανιωσα ομως....
δεν ανταπέδωσε το φιλί η μπουκάλα ;

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LAZARUS (ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LAZARUS
Ο ΙΛΕΟΣ, ΙΛΕΟΣ !!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O LAZARUS έγραψε στις 23:52, 11-01-10:

το 1972. Φέτος το καλοκαίρι γνώρισα και τα εγγόνια της. Καλά που δεν είχαμε σοβαρό δεσμό. Τώρα θα ήμουν κι εγώ παππούς!!!.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,588 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 12:00, 12-01-10:

Απ' τις πιο ωραίες εμπειρίες της ζωής μου. Στα 13 εγώ, στα 9 η πρώτη μου αγάπη ο Σταύρος (ήμουν από μικρή τεκνατζού) και φιληθήκαμε ένα καλοκαιρινό βράδυ μέσα στο τροχόσπιτο που κάναμε διακοπές. Ακόμα θυμάμαι τα χειλάκια του.

Παράθεση

deathpale

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη deathpale
H deathpale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H deathpale έγραψε στις 03:27, 13-01-10:

Στα 15. Σε μια παιδική χαρά σε ένα παγκάκι. Καθόμασταν αγκαλιά και με κοιτούσε έντονα στα μάτια και κάποια στιγμή απλά σκύβει και με φιλάει. Πάντως ούτε ο πρώτος μου έρωτας ήταν, ούτε ερωτευμένη ήμουν μαζί του, ούτε προχώρησε το πράγμα,εγώ δεν το άφησα δηλαδή. Γιατί ήμουν ερωτευμένη με έναν μαλ..κα. Βλακεία μου που δεν έκανα κάτι με εκείνο το παιδί τελικά. (Nίκο τον έλεγαν).Ήταν πολύ γλυκό παιδί. Αχ τα λάθη του παρελθόντος...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vαggiω αplα =D (Ευαγγελία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vαggiω αplα =D
H Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H vαggiω αplα =D έγραψε στις 16:54, 19-02-10:

σε παιχνιδι μπουκαλας..ηταν πολυ ωραιο παιδι δεν μπορω να πω απλα νταξει δεν εγινε τιποτα και ουτε επιδιωκα εγω να γινει κατι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 17:21, 19-02-10:

Στα 14.....Καθόμασταν σε ενα παγκακι,αγκαλιτσα.....Με φιλησε στο λαιμό,μετα στο μαγουλο μετα πεταχτα στα χειλια.....Κ μετα κανονικα............ Ναι ηταν ωραια!!!!!!!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 19:50, 20-02-10:

λοιπον ηταν στην εκτη δημοτικου με τον τωρα κολλητο μου.στο παρτυ μου,παιζαμε θαρρος η αληθεια,και εγω τοτε τον γουσταρα παρα πολυ και την επομενη μερα τα φτιαξαμε!αλλα αφου χωρησαμε συνειδητοποιησαμε οτι το καλυτερο που ειχαμε να κανουμε ειναι να μεινουμε κολλητοι και ετσι εγινε και μεχρι τωρα!

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 21:13, 21-02-10:

Μια διαπίστωση να κάνω.. Το παγκάκι πολύ παίζει

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:51, 21-02-10:

Αλλοι κοιμούνται κ αλλοι φιλιούνται(σσ στα παγκάκια..)!!

Παράθεση

sanimus

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sanimus
H sanimus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H sanimus Athanatos einai mono o thanatos έγραψε στις 00:07, 24-03-10:

Το πρωτο στα 14,5. Το ιδανικό? Μαλλον ποτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 24-03-10 στις 00:14. Αιτία: greeklish
Παράθεση

john93 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη john93
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O john93 έγραψε στις 16:46, 31-03-10:

έδωσα κάτι πεταχτά σε δημοτικό/γυμνάσιο σε πάρτυ με τα γνωστά παιχνίδια (χαχα ) αλλά κανονικό φιλί με την κοπέλα μου έδωσα στα 15 ή 16 δεν θυμάμαι.στην αρχή της πρώτης λυκείου.

Παράθεση

Sof@ki*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sof@ki*
H Sof@ki* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Sof@ki* par'ta ola ola dika sou.... <3 έγραψε στις 08:58, 02-04-10:

Στο τέλος της 2ας γυμνασίου με ένα αγόρι που ήμουν τρελά ερωτευμένη μαζί του τότε...
7/5/2007
σε ένα κενό...
τυχαία βρεθήκαμε μαζί στην τάξη...
τα είχαμε φτιάξει πριν 3 μέρες... (4/5/2007)
ήμουν πολύ αμήχανη...
καθόμουν στο καλοριφέρ...
με πλησίασε...
ε και φιληθήκαμε...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unheimlich

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Unheimlich
H Unheimlich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θέρμο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Unheimlich έγραψε στις 03:50, 08-04-10:

Λοιπόν ως καινούργιο μέλος και όντας ξάγρυπνη....θέλω να απαντήσω έτσι βρε αδερφέ να κἀνω αισθητή την παρουσία μου...
Λοιπόν το δικό μου πρώτο φιλί ήταν στα 14 αλλά ήταν χάλια και δεν θέλω να το σκέφτομαι....Τέλος πάντων ήταν με ένα παιδί που μου τα είχε ζητήσει πολλές φορές αλλά εγώ ποτέ δεν απαντούσα ....για να μην τα πολυλογώ ένα καλοκαίρι επειδή βαρέθηκα να με πρηζει τα έφτιαξα μαζί του φιληθήκαμε αλλα εγώ δεν ένιωθα καλά επειδή δεν τον ήθελα και έτσι τον χώρισα......αργότερα βέβαια γίναμε κολλητοί αλλά δεν αναιρεί το οτι ήταν το πρώτο μου φιλί...απαπαπα τι τα θυμηθηκα τώρα

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 167 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 18:10, 23-04-10:

ήμουνα 15 χρονών, αρχές πρώτης λυκείου. δυστυχώς, δεν έχω κάτι ιδιαίτερο ή μαγικό να θυμάμαι. ήταν με έναν άγνωστο σε ένα πάρτυ. χορεύαμε και με άρπαξε και με φίλησε. αυτό... και δεν τον ξαναείδα από τότε.

Παράθεση

baudE Laire (jrot)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη baudE Laire
Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O baudE Laire έγραψε στις 20:37, 23-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από Sof@ki*
Στο τέλος της 2ας γυμνασίου με ένα αγόρι που ήμουν τρελά ερωτευμένη μαζί του τότε...
7/5/2007
σε ένα κενό...
τυχαία βρεθήκαμε μαζί στην τάξη...
τα είχαμε φτιάξει πριν 3 μέρες... (4/5/2007)
ήμουν πολύ αμήχανη...
καθόμουν στο καλοριφέρ...
με πλησίασε...
ε και φιληθήκαμε...
τον καημένο
θα διηγούνταν στους φίλους του ότι όταν σε φίλησε , τινάχτηκες , σε διαπέρασε ένα ρίγος , μια ηλεκτρική εκκένωση , προσπαθούσες να σταθείς ακίνητη αλλά κουνιόσουν σαν να χορεύεις , ενώ γινόσουν όλο και πιο θερμή

μην του πεις ποτέ ότι καθόσουν πάνω στο καλοριφέρ

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

threeoranges

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη threeoranges
H threeoranges αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H threeoranges έγραψε στις 23:13, 30-04-10:

αα ηταν πολυ ομορφο. τα ειχα φτιαξει με το αγορι, του αρεσα και μου αρεσε πολύ, και είχαμε δώσει μόνο πεταχτά. εγώ, δε, είχα τρομερό άγχος γιατί δεν είχα ξαναφιλήσει. ηταν βραδυ, καθομασταν σε ένα παγκάκι (κι εμεις) και περίμενα πότε θα συνέβαινε. και αυτός, π το έπαιζε άνετος, μ έβαλε να παίξουμε ένα παιχνίδι με τα χέρια μας (γελοιο καπως :Ρ) και μου λέει άνετα: αν χάσεισ φιλί. ωστόσο εγώ κέρδιζα συνεχώς, και όταν επιτέλους έχασα έγινε, βράδυ, με θέα τη θάλασσα, ΦΟΒΕΡΑ. αν και το φιλί το περίμενα καλύτερο. ίσως φταίει που ήμουν εντελώς άπειρη γαμώτο (αν το κατάλαβε δν θα το μάθω ποτέ. αλλά μάλλον ναι. :Ρ)

Παράθεση

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioannaki95
H ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ioannaki95 έγραψε στις 23:39, 30-04-10:

ήταν πριν ένα χρόνο σχεδον...στα 14 μου και δεν το περίμενα και καλη ωρα ηταν και μαιος καθόμασταν στην παραλία και εκει που ήμασταν αγγαλια ξαφνικα μου γυρίζει το πρόσωπο και με φιλάει αχ ηταν τόσο ωραια και ρομαντικά απο κει που δεν το περίμενα μου ηρθε και αυτο το αγορι(είμαστε ακομα μαζι ασχετως αν έχουμε χωρισει 2 φορες για ενα χρονικο διαστημα)μου άρεσε 6 μήνες και επιτέλους τον ειχαααα....ήταν τέλεια εκεινη την μερα μόνο που μου ήταν κάπως και μου φάνηκε κάπως ασχημο είναι οτι άρχισε και το χουφτωμα και τη γλωσσα αμεσως....χαχα...

Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athene
H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε στις 23:52, 30-04-10:

Το πρώτο κανονικό στην Α' Λυκείου,στην Γενεύη..( το μόνο πράγμα που κάνει κάπως 'μοναδική' την στιγμή..)
Το πρώτο,όμως,και αξέχαστο() με το παιδί που είμαι ακόμα ερωτευμένη και ευτυχισμένη μαζί του..!

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 00:20, 01-05-10:

Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ήμουν ακόμη βάτραχος.

17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alllantin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alllantin
Ο alllantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O alllantin έγραψε στις 00:23, 01-05-10:

το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι , ήταν χρόνια πριν και είμαι ακόμα πριγκίπισσα

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 18:26, 05-05-10:

Α εγώ το θυμάμαι....Ήμουν δευτέρα γυμνασίου το καλοκαίρι και ήμασταν βράδυ σε ξαπλώστρες στην παραλία... Αλλά ήταν λίγο πεταχτό Μετράει?

Παράθεση

Katerina192 (Κατερίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina192
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 267 μηνύματα.

H Katerina192 I'm safe, up high, nothing can touch me έγραψε στις 18:55, 05-05-10:

Τρίτη γυμνασιου καλοκαίρι...Ήταν τέλειο....Περπατάγαμε στην παραλία,γύρω στις 8 η ώρα και γύρναει και λεει: υποσχεσου ότι δε θα φρικάρεις απ' αυτο που θα γίνει... και μου δίνει εεεεναααα φιλι...Αλλο πραμα...Με διάρκεια....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BiLLaToRaS 21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BiLLaToRaS 21
Ο BiLLaToRaS 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O BiLLaToRaS 21 έγραψε στις 16:35, 15-05-10:

Ηταν καλοκαιρακι, ημουν 14 τοτε, και με ειχε καλεσει ο κολητος μου στο εξοχικο του για 2 βδομαδες. Δεν ειχα ξαναφιλησει ποτε στη ζωη μου και ηθελα οποςδηποτε για πρωτη μου φορα...Η ξαδελφη του κολλητου μου ηταν απο τις πιο ομορφες που ειχα δει ποτε στην ζωη μου και το θεωρουσα αδυνατο να θελει να κανει κατι μαζι μου...ημουν ομως και και 100% ντροπαλος...Ενα βραδυ λοιπον ειχαμε βγει με μια παρεα 12 ατομων( αγορια-κοριτσια, φιλοι/φιλες του κολητου μου) και κατσαμε σε μια πλαζ πανω σε ξαπλωστρες...Εγω λοιπον με το red bull στο χερι( ηθελα να το παιξω αλανι) καθισα πανω σε μια απο αυτες και η ξαδελφη του κολητου μου ηρθε στην ιδια που καθομου και εγω... (ενω ειχε τοσες αλλες ελευθερες ακομα στις οποιες μπορουσε να κατσει)χμμμμμ κατι σημαινε αυτο οτι κατι σημαινε αυτο...καθισαμε λοιπον ολοι οι παρεα και αποφασισαμε να παιξουμε <ο κυριος και η κυρια>( ενα ερωτικο παιχνιδι στο οποιο κανεις οτι σου πουν οι αλλοι)...... μετα απο κανενα μισαορο( που δεν ειχε αναψει ακομα πολυ το παιχνιδι) τυχαινω εγω με αυτην γλωσσοφιλο 5 δευτερολεπτων...εγω ντρεπομουνα πολυ Ηθελα να το αποφυγω και το παιζα πολυ χαλαρος ενω ειχα κατακοκινισει(ευτυχως που ειχε και σκοταδι...) την ωρα που μιλουσα εγω λοιπον επειδη με κοροιδευανε και οι αλλοι και μου ελεγαν βλακειες, ερχεται με αρπαζει πισο απο το κεφαλι μου και μου σκαει ενα γλωσσοφιλλο 50 δευτερολεπτων...Ηταν σαν να μην ηθελε να ξεκολισει απο πανω μου!!!!! αισθανθηκα θεος εκεινη την στιγμη,,,Η κοπελα ειναι πραγματι η πιο ομορφη που εχω δει ποτε μου.....!!!
Σουμβουλη
Αν θες λοιπον να φιλισεις καποια¨και δεν μπορεις να κρατηθεις δεν εχεις τιποτα να χασεις
Αρπαξε την, κλεισε το στομα και αφησου ελευθερος...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:18, 15-05-10:

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 16:06, 22-05-10:

δεν ξέρω αν μετράει και το φιλί που μου έδωσε ο φίλος μου ο Κωστάκης όταν ήμασταν 4 χρονών και μετά ήθελε να με παντρευτει.... Το πρώτο κανονικό φιλί το έδωσα πολύ αργότερα στα 19 μου με τον κολλητο μου όταν του είπα πως δεν έχω φιληθει ποτέ και εκείνος σαν καλός κι ευγενικός κυριος ειπε να βοηθήσει...

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

karamelitsa17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη karamelitsa17
H karamelitsa17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H karamelitsa17 sfiriksa kai elikses !!!!!!! έγραψε στις 11:46, 05-06-10:

"εμένα" το πρώτο φιλί ήταν χαλια βασικά τα είχα με ένα παιδί τη οποιο δεν τη ήθελα αλλα για να ξεχάσω έπρεπε να κάνω μια αρχή τελοσπάντων μια μέρα στο πάρκο εκεί συνήθως δίναμε ραντεβού ξαφνικά με φίλησε δεν μου άρεσε καθόλου ........ μετά φυσικά χώρισα με τότε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 05-06-10 στις 11:54. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Pasipoy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasipoy
Ο Pasipoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Pasipoy έγραψε στις 12:29, 05-06-10:

Στα 15 στην 3 γυμνασιου . Μου άρεσε μια κοπέλα που την κινηγούσα ήταν μεγαλύτερη 2 χρόνια και κάναμε κοπάνα μια ώρα και έτσι όπως πήγα μετά να την αποχεραιτήσω ηρθαμε πολύ κοντά και έτσι φιληθήκαμε . Δεν γίνεται να το ξεχάσω ήταν πολύ ωραίο . Δεν ξέρω έκανα μαλακία και χωρίσαμε μετά απο 2 βδομάδες . Τέλος πάντων ήταν ωραία κ δεν ξεχνιέται εύκολα

Παράθεση

_DORA_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη _DORA_
H _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

H _DORA_ έγραψε στις 11:19, 09-06-10:

λοιπόν λοιπόν....ας γράψω και γω.....το πρώτο μου φιλί (όχι με γλώσσα όμως) ήταν πέρισι το νοεμβρη(α λυκείου)....ήταν με ένα παιδί που απλά μου άρεσε...στην πίσω αυλή του σχολείου μου... βέβαια τη μεθεπόμενη μέρα του είπα να χωρήσουμε γιατί σκεφτόμουν ότι δεν ήταν σωστό αυτό που έκανα αφού δεν ήμουν πραγματικά ερωτευμένη μαζί του.....ε μετά ήταν που κόλλησα αλλά ήταν πολύ αργά...

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 12:36, 09-06-10:

μαματες οι ιστοριες σας, δν εχω φιλισει καποια ποτε, αν και μου δωθηκαν πολλες ευκαιριες και προσπαθησαν ορισμενες....

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 19:39, 09-06-10:

Ρε παιδια τελειες ιστοριες...Μονο που εγω(ε,νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια)δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 20:08, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
Ρε παιδια τελειες ιστοριες ... Μονο που εγω (ε, νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια) Δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες ...
προφανως εισαι μικρουλα ακομα ... μην ανησυχεις ολα ερθουν στην ωρα τους και οι προσφορες μαζι !

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 12-06-10 στις 18:04. Αιτία: Διόρθωση quote tag.
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,994 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 20:14, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από BiLLaToRaS 21
Ηταν καλοκαιρακι, ημουν 14 τοτε, και με ειχε καλεσει ο κολητος μου στο εξοχικο του για 2 βδομαδες. Δεν ειχα ξαναφιλησει ποτε στη ζωη μου και ηθελα οποςδηποτε για πρωτη μου φορα...Η ξαδελφη του κολλητου μου ηταν απο τις πιο ομορφες που ειχα δει ποτε στην ζωη μου και το θεωρουσα αδυνατο να θελει να κανει κατι μαζι μου...ημουν ομως και και 100% ντροπαλος...Ενα βραδυ λοιπον ειχαμε βγει με μια παρεα 12 ατομων( αγορια-κοριτσια, φιλοι/φιλες του κολητου μου) και κατσαμε σε μια πλαζ πανω σε ξαπλωστρες...Εγω λοιπον με το red bull στο χερι( ηθελα να το παιξω αλανι) καθισα πανω σε μια απο αυτες και η ξαδελφη του κολητου μου ηρθε στην ιδια που καθομου και εγω... (ενω ειχε τοσες αλλες ελευθερες ακομα στις οποιες μπορουσε να κατσει)χμμμμμ κατι σημαινε αυτο οτι κατι σημαινε αυτο...καθισαμε λοιπον ολοι οι παρεα και αποφασισαμε να παιξουμε <ο κυριος και η κυρια>( ενα ερωτικο παιχνιδι στο οποιο κανεις οτι σου πουν οι αλλοι)...... μετα απο κανενα μισαορο( που δεν ειχε αναψει ακομα πολυ το παιχνιδι) τυχαινω εγω με αυτην γλωσσοφιλο 5 δευτερολεπτων...εγω ντρεπομουνα πολυ Ηθελα να το αποφυγω και το παιζα πολυ χαλαρος ενω ειχα κατακοκινισει(ευτυχως που ειχε και σκοταδι...) την ωρα που μιλουσα εγω λοιπον επειδη με κοροιδευανε και οι αλλοι και μου ελεγαν βλακειες, ερχεται με αρπαζει πισο απο το κεφαλι μου και μου σκαει ενα γλωσσοφιλλο 50 δευτερολεπτων...Ηταν σαν να μην ηθελε να ξεκολισει απο πανω μου!!!!! αισθανθηκα θεος εκεινη την στιγμη,,,Η κοπελα ειναι πραγματι η πιο ομορφη που εχω δει ποτε μου.....!!!
Σουμβουλη
Αν θες λοιπον να φιλισεις καποια¨και δεν μπορεις να κρατηθεις δεν εχεις τιποτα να χασεις
Αρπαξε την, κλεισε το στομα και αφησου ελευθερος...
και φαε σφαλιαρα

Αρχική Δημοσίευση από borat
Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ήμουν ακόμη βάτραχος.
Το πρώτο φιλί με δυσκολία το θυμάμαι, ήταν χρόνια πριν και ΕΙΜΑΙ ακόμη βάτραχος.[

Αρχική Δημοσίευση από thanos323
οχι δεν ειναι αυτο απλα η κοπελα ειναι λιγω... καταλαβενεις
αλλα της ελεγα και αλλα καταλαβενε
αλλα της εγραφες και αλλα διαβαζε, θες να πεις. με το δικιο της βεβαια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη love_angel : 09-06-10 στις 20:24. Αιτία: merge
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:24, 09-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από skatoula14
Ρε παιδια τελειες ιστοριες...Μονο που εγω(ε,νεοφερτη ειμαι ας και πω και μια αληθεια)δεν εχω φιλησει ποτε κανεναν.Δεν μπορω να πω ομως πως υπηρχαν και πολλες προσφορες...
περίεργο
με τέτοιο όνομα

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 15:27, 12-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από t@nia
προφανως εισαι μικρουλα ακομα ... μην ανησυχεις ολα ερθουν στην ωρα τους και οι προσφορες μαζι !
ευχαριστω για την υποστηριξη αλλα πολυ αμφιβαλλω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 12-06-10 στις 18:05. Αιτία: Διόρθωση quote tag.
Παράθεση

κελυ (κελυ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη κελυ
H κελυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Βασιλικό (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H κελυ το καλοκαιρακι,στην ακρογιαλια,! έγραψε στις 16:16, 12-06-10:

εμενα το πρωτο φιλι δεν ειναι πολυ καιρο...ουτε χρονοσ δεν εχει περασει....ηταν εντελωσ χαλια γιατι το περιμενα ρομαντικα αλλα αυτοσ εβαλε αμεσωσ γλωσσα...ηθελα να το βαλω στα ποδια αλλα απο που να προλαβω να φυγω...δεν θελω να το θυμαμαι καν...ομωσ το δευτερο φιλι που ηταν και με ενα αλλο αγορι,το οποιο ξερω χρονια και πιστευω πωσ με αγαπαει,ηταν τελειο...ενιωσα να πεταω στα συννεφα και δεν ηθελα να ξεκολησω τα χειλη μου....βεβαια τωρα ειμαστε μαζι και οποτε με φιλαει νιωθω το ιδιο ακριβωσ που ενιωσα την πρωτη φορα που με φιλησε....πιστευετε πωσ ειναι γραφτο να ειμαι μαζι του????ειμαστε καθε μερα μαζι και περναμε τελεια!!!!μου δειχνει πωσ με αγαπα και οποτε με κοιταει δεν βγαζει τα ματια του απο πανω μου....αααααχ....νομιζω οτι νιωθω τον απολυτο ερωτα

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε στις 17:56, 12-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από κελυ
μου δειχνει πωσ με αγαπα και οποτε με κοιταει δεν βγαζει τα ματια του απο πανω μου....αααααχ....νομιζω οτι νιωθω τον απολυτο ερωτα

Παράθεση

evi_zoi (Εύη - Ζωή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evi_zoi
H Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H evi_zoi is divorced and.... έγραψε στις 22:08, 26-06-10:

Aχ,ωραίες στιγμές... Μου έχει λείψει αυτή η αμηχανία,η ντροπή,το αγχος....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους