Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,664 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,923 μηνύματα σε 91,591 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 865 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας φιλί

Elia7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Elia7
H Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Elia7 έγραψε στις 14:48, 22-07-11:

Το πρωτο μου φιλι...χμμμ...στα 14 μου....στο φροντιστηριο των αγγλικων με ενα συμμαθητη.Κοιταζομασταν και καταλαβαιναμε οτι γουσταραμε και οι δυο αλλα κανεις δεν εκανε κινηση....παω λοιπον να μπω μια μερα στη τουαλετα και μπαινεικ αυτοσ μαζι μου, με κολλαει στον τοιχο και με φιλαει!!!! ε ηταν το πρωτο μου φιλι και η πρωτη μου σχεση... τα πρωτα και αθωα συναισθηματα!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kathy_th

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathy_th
H kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H kathy_th έγραψε στις 01:47, 25-07-11:

ηταν στα 16 μου με ενα παιδι απο το φροντηστηριο που τον ηθελα σχεδον ενα χρονο αλλα ημαστε φιλαρακια.... και πανω που ειχα απογοητευτει εντελως και ημουν σιγουρη οτι δεν προκειται να γυρισει να με κοιταξει,τα τοτε χριστουγεννα μου ζητησε εμμεσα (απο παιχνιδι που κερδισα ταχα) να βγουμε... μου ειπε "το και το" και σε ενα στενο που πηγαμε,καθησαμε στο πεζουλι και με φιλησε.. βεβαια ενα μηνα κρατησε το πανηγυρι γιατι ημουν τοσο τρελαμενη μαζι του (αυτος οχι) που εχανα τα λογια μου απο τοτε που αρχισαμε να βγαινουμε ...ευτυχως ξεπερασα αυτο το σταδιο ..πλεον μιλαμε και ειμαστε φιλοι...ή μαλλον καλοι γνωστοι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evagelia_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evagelia_
H Evagelia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Evagelia_ έγραψε στις 16:17, 24-08-11:

Πηγαινα 3η γυμνασιου... Και εκανα σχεση ( που λεει ο λογος ) με τον κουκλο, το ξανθο, τον γαλανοματη που επαιζε τελεια μπαλα και τον ηθελαν και πολλες τρομαρα του... Ε τα φτιαξαμε σε ενα διαλλειμα..Δεν καναμε τιποτα τοτε...Ηταν και μερα, ειχε και παιδια τριγυρω.. Ουτε οταν βγαιναμε γινοταν τιποτα...απλα μιλουσαμε! Γιατι;;;; Γιατι φοβομουν! ( τωρα που το σκεφτομαι σκαω στα γελια!! χαχαχα) Δεν ξερω πως και γιατι αλλα φοβομουν... Αυτος βεβαια ηθελε και προσπαθουσε να με πλησιασει, αλλα εγω γυρνουσα το προσωπο μου.. Τελος παντων πηρα και εγω την αποφαση, ενω προηγουμενως εβλεπα συνεχεια στην τηλεοραση πως φιλιουνται για να κανω και εγω το ιδιο χαχαχα! Μικρουλι και αθωο! Φιληθηκαμε στο Γυμνασιο ενα βραδυ....με γλωσσα μαλιστα ο κυριος .. Συνολο δωσαμε 3 φιλια εκεινη την βραδια..Μετα δεν ξανασυναντηθηκαμε μονοι μας και μετα απο καμια βδομαδα χωρισαμε..! Ουτε μου αρεσε ουτε δεν μου αρεσε..ενα ουδετερο συναισθημα για το πρωτο φιλι.. Ειναι που δεν ενιωθα και κατι για αυτον.. Μετα απο κανα 2 μηνες εκανα σχεση με τον Π.. που ειμαστε μαζι μεχρι και τωρα! Και το πρωτο φιλι μ αυτον ηταν με γλωσσα.. επειδη εγω την εβαλα Εμ ετσι ειναι με οποιο δασκαλο κατσεις τετοια γραμματα θα μαθεις.. Το αστειο ειναι που μου το χτυπαει μεχρι τωρα.. Οτι εγω και καλα ημουν ''ξεπεταγμενη'' και για πρωτο φιλι ειναι πολυ ''καπως'' να βαλεις γλωσσα... Παντως, επειδη ειχα να δωσω αρκετο καιρο φιλι, ειχα ξεχασει την ''γευση'' του φιλιου και μου φανηκε πως ηταν αυτο το πρωτο φιλι...! Αααα και σ αυτον τραβηχτηκα αλλα ειχε το ενα χερι στην μεση μου και το αλλο στο κεφαλι μου , με τραβηξε και με φιλησε σιγα-σιγα και δεν προλαβα να κανω αλλη κινηση, ας πουμε να ξανατραβηχτω, ασε που ειχα ξαναφιλησει αλλες 3 φορες παρακαλω και θα ηταν χαζομαρα μου να τραβηχτω! Τεσπα, πολλα λεω..!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 10:52, 26-08-11:

χμμμμ...ασχημη εμπειρια το "1ο" μου φιλι...

3η γυμνασιου με εναν φιλο ενος φιλου μου...ενα χρονο μεγαλυτερος,καγκουρι,ψιλοχαλια(και τοτε ετσι ελεγα...) και μεγαλος μαλακας...η εμπειρια λοιπον ηταν χαλια....δεν μου αρεσε καθολου θυμαμαι,δεν ενιωσα τιποτα εκτος απο εναν πανικο(με φιλησε κατω απο το σπιτι μου και φοβηθηκα μηπως πεταγοταν η μανα μου 'η ο πατερας μου)....ετσι πηγαμε σε ενα παρκο κοντα στο σπιτι μου...αρχισε ο τυπος να γινεται πιο διαχυτικος και να πιανει διαφορα σημεια του σωματος μου και του λεω τρομαγμενη "πολυ βιαζεσαι"....να μην σας τα πολυλογω με πηγε σπιτι μου μετα(εν τω μεταξυ εμενα με ειχε πιασει και κριση αληθειας και του ειπα οτι ηταν η 1η φορα μου)μου λεει "θα τα ξαναπουμε"...και καλα...και μαθαινω την επομενη οτι ειχε πει στον κοινο μας φιλο "εεε,δεν ηταν και πολυ καλη....απειρη ηταν μωρε...καλα αμα μου ξανακαυ.......σει θα την παρω τηλ"
ο αθλιος μου αφησε κομπλεξ μετα...στην επομενη σχεση μου ειχα κολληματα αλλα το φιλι μαζι του θεωρω οτι ηταν το 1ο κανονικο φιλι μου(ακουσα πυροτεχνιματα θυμαμαι)...αλλα περασμενα ξεχασμενα!!!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 01:25, 06-09-11:

Xμμ 15 ήμουν νομίζω. Με την κοπέλα που στιγμάτισε περισσότερο από όλες την ζωή μου.
Είχαμε βγει με φίλους επειδή ήταν πολύ ντροπαλή. Aργότερα όταν την πήγαινα σπίτι της σταμάτησε μπροστά από την πολυκατοικία της και μου είπε : " Χάλια σήμερα." Εγώ έπαθα την πλάκα μου γιατί μέχρι τώρα έδειχνε να περνάει πολύ ωραία. " Χάλια; Γιατί έτσι;" λέω εγώ. "Επειδή δεν βρεθήκαμε καθόλου μόνοι μας." μου λέει χαμογελώντας. Την πιάνω την κολλάω στον τοίχο και την φιλάω. Όταν ήρθε η ώρα να φύγει μου λέει " Ωραία περάσαμε σήμερα." Γέλασα και έφυγα για το σπίτι walking in the streets like a fucking champion. Ωραίες στιγμές.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kossal : 06-09-11 στις 01:45. Αιτία: ηλικία :)
36 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 02:30, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Ούτε εγώ έχω φιλήσει ακόμα και είμαι 16 χρονών ...μήπως κάτι δεν πάει καλά;;...
μήπως έχω πρόβλημα;;....
κουυυλ!μην αγχώνεσαιι!είναι τέλεια η αίσθηση της αναμονής...

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 09:20, 06-09-11:

ειμαστε ενα φορουμ ομορφοπαιδων με μεσο ορο βαθμου πανελληνιων το 25,457 οι οποιοι απο τα 14 (οχι μηνων ευτηχως) εχουν σχεσεις

προσωπικα: 15 χρονων με την κοπελια σε ενα παρκο στην ροδο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alejandro Papas : 06-09-11 στις 09:30. Αιτία: ενα τοπικος χωρις λαθος δεν μπορω XD
17 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 10:33, 06-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
χμμμμ...ασχημη εμπειρια το "1ο" μου φιλι...

3η γυμνασιου με εναν φιλο ενος φιλου μου...ενα χρονο μεγαλυτερος,καγκουρι,ψιλοχαλια(και τοτε ετσι ελεγα...) και μεγαλος μαλακας...η εμπειρια λοιπον ηταν χαλια....δεν μου αρεσε καθολου θυμαμαι,δεν ενιωσα τιποτα εκτος απο εναν πανικο(με φιλησε κατω απο το σπιτι μου και φοβηθηκα μηπως πεταγοταν η μανα μου 'η ο πατερας μου)....ετσι πηγαμε σε ενα παρκο κοντα στο σπιτι μου...αρχισε ο τυπος να γινεται πιο διαχυτικος και να πιανει διαφορα σημεια του σωματος μου και του λεω τρομαγμενη "πολυ βιαζεσαι"....να μην σας τα πολυλογω με πηγε σπιτι μου μετα(εν τω μεταξυ εμενα με ειχε πιασει και κριση αληθειας και του ειπα οτι ηταν η 1η φορα μου)μου λεει "θα τα ξαναπουμε"...και καλα...και μαθαινω την επομενη οτι ειχε πει στον κοινο μας φιλο "εεε,δεν ηταν και πολυ καλη....απειρη ηταν μωρε...καλα αμα μου ξανακαυ.......σει θα την παρω τηλ"
ο αθλιος μου αφησε κομπλεξ μετα...στην επομενη σχεση μου ειχα κολληματα αλλα το φιλι μαζι του θεωρω οτι ηταν το 1ο κανονικο φιλι μου(ακουσα πυροτεχνιματα θυμαμαι)...αλλα περασμενα ξεχασμενα!!!!!
επεσες σε τενεκε ξεγανωτο...ξυλο απελεκητο ....Κατι τετοιοι ηληθιοι προσβαλουν το ανδρικο φυλο ...αν και πιθανολογω οτι ηταν και θα παρεμεινε δειγμα μεγιστης ανωριμοτητας ο τυπος αυτος...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eleni fairy

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Eleni fairy
H Eleni fairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Eleni fairy completely incomplete! έγραψε στις 14:48, 12-09-11:

αχχ..το πρώτο μου φιλί!!! Ήταν 27 Δεκεμβρίου 2007, έβρεχε κι εγώ με το αγόρι μου (τα είχαμε 1 βδομάδα και τα μόνα μας φιλιά ήταν τα πεταχτά) ήμασταν κάτω από ένα υπόστεγο, και σε κάποια φάση μου λέει θες να βγούμε στη βροχή; Και εγώ εννοείται πως συμφώνησαααα!!! Με αγκάλιασε σφιχτά και με έκανε σβούρες και εκεί....ήταν και το πρώτο μας φιλί! Έτσι όπως το ονειρευόμουν!!!! Είμαστε μαζί 4 χρόνια τώρα και κάθε φορά το θυμόμαστε με μια υπέροχη γλύκα!!! (L)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 12-09-11 στις 15:25. Αιτία: greeklish
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsiyo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tsiyo
H Tsiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Tsiyo You get what you give έγραψε στις 15:09, 12-09-11:

Tο πρωτο μου φιλι το εδωσα σε εναν αγνωστο οταν πηρα το ρισκο να τον γνωρισω επιτελους απο κοντα.
Ηταν φιλια μεσω ιντερνετ που εξελιχθηκε σε κατι ανωτερο.
Ηταν στην πλατεια μαρουσιου κατω απο τον ηλεκτρικο....και ηταν τοσο ατσαλο....αλλα μωρε ηταν γλυκουλη ^^. (27-3-2010)<3
Μετα μουδιασα δεν ξερω γιατι...αλλα ηταν τοσο γλυκο και αυθορμητο που μου εχει μεινει αγρια στ μυαλο και δεν λεει να φυγει!
Με αυτο το παιδι τα εχουμε εναμιση χρονο τωρα και τον αγαπαω οσο τιποτα αλλο!....<3333

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alexacker

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη alexacker
Ο alexacker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 100 μηνύματα.

O alexacker έγραψε στις 10:33, 15-09-11:

Λίγο άκυρο: τράκαρε κανένας άλλος τα δόντια του την 1η φορά η μόνο εγώ;

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 590 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:38, 15-09-11:

Εγώ τα χείλη μου, τα χω μεγάλα τι να κάνω...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 11:22, 15-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από alexacker
Κι εγώ τα "τράκαρα" αλλά δεν έδειξε να τον ενόχλησε....ήταν κάπως χαριτωμένο.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaki
H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 790 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε στις 12:22, 15-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από alexacker
Eγώ δάγκωσα γλώσσα
Άσχετο βέβαια που τώρα το επιδιώκω

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ets32kate (Katerina)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ets32kate
H Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ets32kate έγραψε στις 15:07, 19-09-11:

Ωραια ερωτηση και μετα χαρας να απαντησω! Προσεξα πως οι περισσοτεροι εδωσαν το πρωτο τους φιλι στα 15 τους χρονια.
Ε λοιπον, εγω θα πρωτοτυπισω και θα σας πω πως εγω ανταλλαξα το πρωτο μου φιλι στα 12-13 μου. Θυμαμαι την στιγμη σαν να ηταν χθες!!
Ημουν στην κατασκηνωση και μου αρεσε ενα αγορι, για την ακριβεια μου αρεσε ο κολλητος του πρων μου (μπερδεμα κι αυτο. )
Χαρη στον πρωην μου, ειχα γνωρισει το αγορι αυτο, του ειχα μιλησει και απο κοντα και ηξερα 2-3 πραγματα..
Οταν αρχισα να τον παρατηρω καλυτερα και να αρχιζω να μη τον βλεπω πια μονο σαν φιλο, καλαταβα οτι μου αρεσει, επειδη ομως ημουν, ειμαι και θα ειμαι ντροπαλη, δεν εκανα κινηση (αλλωστε οι αντρες δεν πρεπει να κανουν την πρωτη κινηση κοριτσια?!? ) Εκατσα λοιπον στ'αυγα μου και προσπαθουσα να μαθω με καθε τροπο αν του αρεσει καποια κι αν ναι, ποια!! Μια φιλη του που ειπε οτι παιζει να με γουσταρει, αλλα της κανω: κοτζαμ αντρακλας (χαχα οσο πιο αντρακλας μπορει να ειναι ενα 12χρονο ), εμενα θα γυρισει να κοιταξει?!!?" ΚΙ'ΟΜΩΣ! Την αλλη μερα ηρθε και μου τα ζητησε και νταξει εγω τι αλλο να πω, ΝΑΙ!!! Για να μην τα πολυλογω, το ιδιο βραδυ στην κατασκηνωση, καθησαμε διπλα διπλα στις κερκιδες. Που και που γυρνουσε και με κοιτουσε στα ματια, αλλα που να καταλαβω, εγω το βουρλο, τι ηθελε (χαχαχα.) Και νταξει, καποια στιγμη βρηκε την ευκαιρια, πλησιασαμε και αυτο ηταν! Το θυμαμαι πολυ εντονα αυτο το συμβαν, αλλα τελικα ηταν (και ακομα πιστευω πως ειναι, γιατι οι μαλακες δεν αλλαζουν γλυκια μου) ενα ηλιθειο, μαλακισμενο αγορακι!! Θυμαμαι που οταν τον χωρισα ημουν ετοιμη να τον χτυπισω, γιατι ειχαν γινει πολλα.. ΑΥΤΑ!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 15:26, 19-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από ets32kate
(αλλωστε οι αντρες δεν πρεπει να κανουν την πρωτη κινηση κοριτσια?!? )
Όχι;
Αρχική Δημοσίευση από ets32kate
αλλα τελικα ηταν (και ακομα πιστευω πως ειναι, γιατι οι μαλακες δεν αλλαζουν γλυκια μου) ενα ηλιθειο, μαλακισμενο αγορακι!! Θυμαμαι που οταν τον χωρισα ημουν ετοιμη να τον χτυπισω, γιατι ειχαν γινει πολλα.. ΑΥΤΑ!
Ασφαλώς και όλοι οι πρώην είναι μαλάκες.

NOT.

Παράθεση

BeingDead (Κλεοπάτρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη BeingDead
H Κλεοπάτρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H BeingDead La katastasion tres apelpistik! έγραψε στις 15:44, 19-09-11:

χμμμ ήμουν 12 και ήταν ο πρώτος μου και αληθινός έρωτας! <3 τόσο όμορφος! ουυφφ...
ήμασταν σε ένα πάρτυ και παίζαμε μπουκάλα ε και βγήκαμε εμείς οι δύο. το πιο όμορφο φιλί που έχω γευτεί ποτέ μου. Τόσο αληθινό για εμένα, αλλά κρίμα που δν νιώθαμε το ίδιο

Τελοσπαντων!...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη selc
H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 548 μηνύματα.

H selc έγραψε στις 17:07, 19-09-11:

στα 15 με ένα παιδί που δεν ήξερα,είχαμε βέβαια κοινό γνωστό αλλά δεν γνωριζόμασταν.
πολλές φορές κατά τη διάρκεια εκείνης της βόλτας πήγαινε να με φιλήσει αλλά εγώ τραβιόμουν και όπως μιλούσαμε γυρνάει και μου σκάει ένα φιλί,μετά δεν ξεκόλλαγα
Δεν ήταν από τις κλασσικές ρομαντικές στιγμές του πρώτου φιλιού όμως θα το θυμάμαι αφού όπως και να το κάνουμε ήταν το πρώτο φιλί!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,164 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 16:10, 22-09-11:

Μπα εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα καμία, τα είχα "φτιάξει" φυσικά αλλά νομίζω ότι ήταν απλά για να τα έχουμε οπότε και δεν την φίλησα και στο τέλος είχα δίκιο γιατί τα χαλάσαμε σε λιγότερο από ένα μήνα. Ούτε και τρελαινόμουν για να την φιλήσω. Πιστεύετε ότι έχω αργήσει or something? Επίσης ανησυχώ μήπως και αυτήν την φιλήσω πρώτη φορά έχει ξαναφιληθεί με άλλους και δεν της αρέσει μιας και είμαι άπειρος ... Anyway, κάτι θα βρούμε να κάνουμε

Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 17:19, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Μπα εγώ δεν έχω φιλήσει ακόμα καμία, τα είχα "φτιάξει" φυσικά αλλά νομίζω ότι ήταν απλά για να τα έχουμε οπότε και δεν την φίλησα και στο τέλος είχα δίκιο γιατί τα χαλάσαμε σε λιγότερο από ένα μήνα. Ούτε και τρελαινόμουν για να την φιλήσω. Πιστεύετε ότι έχω αργήσει or something? Επίσης ανησυχώ μήπως και αυτήν την φιλήσω πρώτη φορά έχει ξαναφιληθεί με άλλους και δεν της αρέσει μιας και είμαι άπειρος ... Anyway, κάτι θα βρούμε να κάνουμε
Πρώτα απ' όλα δεν υπάρχει ηλικία γι' αυτά τα πράγματα...τι πάει να πει ότι έχεις αργήσεις? Δεν τα προγραμματίζουμε αυτά, από μόνα τους έρχονται. Όσο για το αν δεν θα της αρέσει επειδή είσαι άπειρος, δεν μπορείς να ξέρεις. ΜΠΟΡΕΙ ναι, ΜΠΟΡΕΙ όχι... για όλα υπάρχει πρώτη φορά. Άσε που αν της το πεις, παίζει να της αρέσει και να το δεί δασκάλα...ποτέ δεν ξέρεις.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 17:53, 22-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria7
Πρώτα απ' όλα δεν υπάρχει ηλικία γι' αυτά τα πράγματα...τι πάει να πει ότι έχεις αργήσεις? Δεν τα προγραμματίζουμε αυτά, από μόνα τους έρχονται. Όσο για το αν δεν θα της αρέσει επειδή είσαι άπειρος, δεν μπορείς να ξέρεις. ΜΠΟΡΕΙ ναι, ΜΠΟΡΕΙ όχι... για όλα υπάρχει πρώτη φορά. Άσε που αν της το πεις, παίζει να της αρέσει και να το δεί δασκάλα...ποτέ δεν ξέρεις.
Επίσης, κάνε και αυτό:

Και εγώ ανήκω στο club "Είμαι άνω των 16 και δεν έχω φιλήσει".. Από την μία με προβληματίζει λίγο, αλλά δεν με χαλάει κιόλας.. Αν βρεθεί η κατάλληλη, ας φιλήσω και στα 25..

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη αδαμαντια52071
H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,661 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε στις 18:48, 22-09-11:

Εχετε σκεφτει τι ηταν αυτο που σας κανει να φιλησετε για πρωτο φορα καποιον/καποια?
Η περιεγεια,ενα εντονο συναισθημα,τα συναισθηματα για το αλλο προσωπο....
Περιεγη κατασταση.

Θα μπορουσατε να φιλησετε καποιον μοναχα απο περιεργεια?
Οχι .....
Θα μπορουσατε να τα φτιαξετε με καποιον αν δεν νιωθετε τιποτα?
Οχι.....

Αυτοι ειναι οι κυριοτεροι λογοι που υπαρχουν παιδια που δεν εχουν φιλησει και ειναι 16.17,18 .Δεν εχει να κανει οτι κατι παει στραβα με αυτα τα παιδια...

Ειναι παιδια το οποια οταν κανουν κατι θελουν να το νιωθουν,να το θελουν.Ειναι παιδια που δεν κανουν κατι για τα ματια των αλλων.
Ειναι παιδια που δεν εχουν βρεθει μαλλον καπου με καποια-α την καταλληλη στιγμη.

Ειμαστε παιδια....

Η μαγκια ειναι να αφεθεις στο ''ταξιδι'' και να το ζησεις οταν γινει ,οταν το θελησεις,οταν τυχει ρε αδελφε και οχι να το επιδιωκεις.Γιατι αυτο δεν ειναι ταξιδι ...

Και προπαντων να ΜΗΝ φοβασαι για το τι θα πιστευει ο αλλος...Αλλωστε αυτος με του που γεννηθηκε μοιραζε γλωσσοφιλα?

Ε ενταξει ....Αν σου κανει και παρατηρηση επειτα θα ειναι μεγαλος-η μαλακας ή μαλακισμενη ....

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena1234

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elena1234
H elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H elena1234 έγραψε στις 23:00, 23-09-11:

λοιπον σν νεο μελοσ ειπα να γραψω και εγω χμμμ...πολυ ωραια τα λεσ αδαμαντια.... και εγω παντωσ παιδια δν εχω φιλισει η φιλιθει...ειμαι 15(τα κλεινω τιν κυριακη ) αλλα ειναι περιεργο οταν ολοι σ οι φιλοι εχοθν φιλισει και φιλιθει αντιστοιχα εσυ οχι...απλα περιμενοθμε τον καταλληλο?!

Παράθεση

Kossal (Κώστας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kossal
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Kossal Quality. Not quantity. - Έμμα έγραψε στις 11:26, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από elena1234
αλλα ειναι περιεργο οταν ολοι σ οι φιλοι εχοθν φιλισει και φιλιθει αντιστοιχα εσυ οχι...απλα περιμενοθμε τον καταλληλο?!
Μικρούλα είσαι δεν χρειάζεται να βιαστείς. Περίμενε τον κατάλληλο. Παίξε όμως και εσύ το παιχνίδι μην περιμένεις μόνο.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elena1234

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elena1234
H elena1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H elena1234 έγραψε στις 11:41, 24-09-11:

μαλλον εχεις δικιο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 13:09, 24-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Εχετε σκεφτει τι ηταν αυτο που σας κανει να φιλησετε για πρωτο φορα καποιον/καποια?
Τι ωραία... Δεν ξερω αν ανυπομονω για το πρωτο μου φιλι, ξερω ομως οτι θα ηθελα να ειναι με καποιον ξεχωριστο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kaleidoscope : 24-09-11 στις 14:21.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anastasia5

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη anastasia5
H anastasia5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H anastasia5 έγραψε στις 18:36, 10-10-11:

Nα περιμένεις όσο χρειαστεί.................!!!! αχ.....................εμένα το πρώτο μου φιλί ήταν ξαφνικό να το πω περίεργο να το πω δεν ξέρω.....ήταν με ένα παιδί που μένει στο απέναντι σπίτι.....ήταν ο παιδικός μου έρωτας δυο χρόνια μεγαλύτερος μου...και λίγα χρόνια μετά στα 15 τσουπ ήρθε και το φιλάκι ...δεν το έχω μετανοιώσει γιατί έγινε με ένα παιδί που στην κυριολεξία μεγαλώσαμε μαζί.............ως τότε δεν είχα φιληθεί ούτε στο μάγουλο .!!και η ειρωνεία είναι πως ακριβώς μια εβδομάδα μετά γνώρισα το αμόρε που είμαστε κοντά τέσσερα χρόνια τώρα....έπρεπε να περίμενα λίγο περισσότερο...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:18, 18-10-11:

Το τόπικ μού ξύνει πληγές. Εγώ δεν είχα ποτέ πρώτο φιλί, τουλάχιστον όχι με μη επί χρήμασι εκδιδόμενη.

Παράθεση

Άλλο Φρούτο (Σήψη,κατάντια,παρακμή.)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Άλλο Φρούτο
Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Άλλο Φρούτο έκατσε και έγραψε στις 19:48, 19-10-11:

Eλπίζω να το δώσω σύντομα..

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iwnnaki (ιωαννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iwnnaki
H ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H iwnnaki 6/4/2011 <3 έγραψε στις 22:58, 25-11-11:

Είμαι καινούρια στο e-steki και αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα...!!!
Εδώ και κάποιους μήνες τα έχω με ένα παιδί ... πολύ ωραίος!! Στην αρχή ντρεπόμασταν πολύ και οι δυο, βλέπετε είμαι η πρώτη του σχέση!!
Τα είχαμε 2,5 μήνες και δεν είχε γίνει τίποτα!! Προσπάθησα μία φορά αλλά μας διέκοψαν. Κι εκείνος προσπαθούσε αλλά κάτω από το σπίτι μου, που εγώ κώλωνα!!!
Επιτέλους έφτασε το πάρτυ του και είχα ένα καλό προαίσθημα... καλοκαίρι, στο μπαλκόνι του σπιτιού του εκεί που μιλάγαμε και είχαμε έρθει κοντά με έπιασε και με φίλησε....!!!
Μου κόπηκαν τα πόδια...!!!! Σταμάτησαν όλα γύρω μου!! Δεν υπήρχε κανείς άλλος... μόνο εγώ και αυτός... από τότε έχουν ακολουθήσει πολλά φιλιά και όλα θεϊκά και .... συνεχίζουμε.... who knows???

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 25-11-11 στις 23:07. Αιτία: Τα greeklish απαγορεύονται! :)
Παράθεση

iwnnaki (ιωαννα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη iwnnaki
H ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H iwnnaki 6/4/2011 <3 έγραψε στις 18:00, 28-11-11:

ελεοςςςς και εκανε οτι εκανε και ειχε το θρασος να σε χωρισει κιολας???
γιαδουρια!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,625 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 15:44, 30-12-11:

Μ' αρέσει που βλέπω τόσο ρομαντικά σκηνικά. Λέω να σας κάνω την διαφορά. Κι αυτό γιατί το πρώτο μου φιλί ήταν πριν κάμποσα χρόνια, ένα Αυγουστιάτικο μεσημεριανό στο ... λιμάνι του Πειραιά, με τους ήχους των ferry boat και τις (όχι τόσο ευχάριστες) μυρωδιές του Σαρωνικού. Δεν θυμάμαι και πάρα πολλά από αυτό, γιατί έγινε τόσο γρήγορα που ούτε που το κατάλαβα. Αλλά όπως και να έχει, ήταν χρονικά το πρώτο μου φιλί.

Ωστόσο, είχα την τύχη να μοιραστώ το Πρώτο μου Πραγματικό Φιλί σε μία όμορφη crêperie, κάτω από ρομαντικό Χριστουγεννιάτικο στολισμό και ακούγοντας τον ήχο της βροχής στο background, με μία πολύ σημαντική Κοπέλα. Ένα Φιλί γεμάτο πάθος, ερωτισμό, ουσία και ειλικρίνεια, με βαθιά και αμοιβαία συναισθήματα. Εκεί ναι, έγινε αργά και ρομαντικά, με το εκατέρωθεν άγχος να μετατρέπεται σταδιακά σε έρωτα, όπως πρέπει να είναι ένα σωστό Πρώτο Φιλί.

Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη νυχτολούλουδο
Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε στις 16:02, 30-12-11:

καταρχας το θεμα με κανει να νοσταλγω την ηλικια των 17-18....τι ανεμελα χρονια....με την πρωτη ηλιαχτιδα το μπικινακι στην τσαντα...ροδα κ κοπανα για χαλκιδικη...για πολλα φιλια
το πρωτο ομως ηταν το κατι αλλο.....εκεινος με ειχε ερωτευτει...εγω ειχα τις αμφιβολιες μου ακομα....αλλα μολις με φιλησε,ξεχασα κ το ονομα μου,λες κ ο χρονος σταματησε εκεινη την στιγμη...τιποτα αλλο δεν υπηρχε...μονο εκεινος κ εγω...κ φυσικα τον ερωτευτηκα....

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,544 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 11:51, 25-01-12:

Μήπως τελικά το ουσιαστικό πρώτο φιλί είναι όταν αρχίζουμε και αγαπάμε τον άλλο...
γιατί πολύ όμορφα τα φιλιά του πάθους και του έρωτα αλλά το ουσιαστικό πρωτο φιλί της αγάπης είναι μοναδικό.....

Τα υπόλοιπα πρώτα φιλιά της εφηβείας μάλλον πειραματισμοί...

χαριτωμένοι όταν μοιάζουν και σαν κεφαλοκλείδωμα.... αλλά απλώς χαριτωμένοι πειραματισμοί.....
Ειδικά όταν σκέφτεσαι ή σκέφτεται αριστερά να βάλω τη μύτη ή δεξιά;;;; Αν πάμε και οι δύο δεξιά τι θα γίνει;;;;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 12:45, 25-01-12:

Τι ρομαντικά που τα λέτε όλοι! Για να σας προσγειώσω....Ημουν 5η δημοτικού και σε ένα πάρτι παίζαμε μπουκάλα. Ε, αυτόν που μου έτυχε, με αυτόν ήταν. Είχε και χρονομέτρηση παρακαλώ, 10 δευτερόλεπτα ή κάτι τέτοιο. Αλήθεια, παίζουν ακόμα μπουκάλα τα παιδιά?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,504 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 12:48, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Τι ρομαντικά που τα λέτε όλοι! Για να σας προσγειώσω....Ημουν 5η δημοτικού και σε ένα πάρτι παίζαμε μπουκάλα. Ε, αυτόν που μου έτυχε, με αυτόν ήταν. Είχε και χρονομέτρηση παρακαλώ, 10 δευτερόλεπτα ή κάτι τέτοιο. Αλήθεια, παίζουν ακόμα μπουκάλα τα παιδιά?
Σε δυο χρονια που θα φτασει η μικρη μου αδερφη στην πεμπτη...Θα την ρωτησω και θα σου πω

Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 208 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 13:21, 25-01-12:

Ημούν τετάρτη δημοτικού και είχαμε φτιάξει κάτι σαν κάστρο και όταν το τελειώσαμε παίξαμε μπουκάλα και έτυχα σε κάποιον και τότε έγινε η αρχή

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 13:35, 25-01-12:

Ήταν απαίσιο! Δευτέρα λυκείου με ένα συμμαθητή μου,και κατευθείαν με γλώσσα...
ε είναι τραυματική εμπειρία για μια κοπέλα που δεν έχει ξαναφιλήσει
Εγώ ο βλάκας έκανα οτι το απολάμβανα, για να μην με πει "ξενέρωτη"..

Γενικά όμως δεν ευχαριστήθηκα ποτέ,κανένα πρώτο μου φιλί..
Το ευχαριστιέμαι πραγματικά όταν γνωρίσω τον άλλον και όταν τον αγαπήσω και όλας, πετάω στα σύννεφα..

Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,164 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:32, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από skylofili
Γενικά όμως δεν ευχαριστήθηκα ποτέ,κανένα πρώτο μου φιλί..
Είχες πολλά πρώτα φιλιά?

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 14:35, 25-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Είχες πολλά πρώτα φιλιά?
βρε εννοώ το πρώτο φιλί κάθε καινούριας μου σχέσης..

Παράθεση

Άφρο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Άφρο
H Άφρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Άφρο έγραψε στις 21:25, 01-02-12:

θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ciela : 02-02-12 στις 02:17. Αιτία: μορφοποίηση (μισές, κομμένες λέξεις)
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε στις 21:31, 01-02-12:

Καλά μιλάμε πολύ fail φάση.

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 21:32, 01-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άφρο
θελω τη βοηθεια σας(κυριως εσας τ κοριτσια)ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θ δωσω τ πρωτο φιλι μ ενα αγορι τ οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δν μ αρεσει και μ ειπε ν κανουμε κατι(φιλι μονο) και εγω δν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μ και μ ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου ν ξεκινησω και μετα θ μ αρεσει και θ κανω κατι κ με αγορια π μ αρεσουν! εγω τς ελεγα οτι αν δν αισθανομαι κατι γ αυτον δν μπορω ν κν κατι μαζι τ! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μ! Το θεμα ειναι οτι δν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θ τ αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!

πανε φιλα τον και μετα αστραψε του ενα χαστουκι και αρχισε να ουρλιαζεις '' αυτο το καθαρμα με πειραξε''

επειτα φυγε σαν κυρια

Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 21:34, 01-02-12:

θελω τη βοηθεια σας(κυριως εσας τ κοριτσια)ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θ δωσω τ πρωτο φιλι μ ενα αγορι τ οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δν μ αρεσει και μ ειπε ν κανουμε κατι(φιλι μονο) και εγω δν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μ και μ ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου ν ξεκινησω και μετα θ μ αρεσει και θ κανω κατι κ με αγορια π μ αρεσουν! εγω τς ελεγα οτι αν δν αισθανομαι κατι γ αυτον δν μπορω ν κν κατι μαζι τ! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μ! Το θεμα ειναι οτι δν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θ τ αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
Το φιλί (ή ο ασπασμός) είναι το άγγιγμα των χειλιών σε μια επιφάνεια. Αποτελεί συνηθισμένη πρακτική των ανθρώπων και μπορεί να είναι έκφραση αγάπης, τρυφερότητας ή σεβασμού. Χρησιμοποιείται ακόμα για χαιρετισμό και αποχαιρετισμό. Το φιλί μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να εκφρασθεί, επίσης, η ρομαντική αγάπη ή η σεξουαλική επιθυμία μεταξύ δύο ανθρώπων. Η λέξη προέρχεται από το αρχαίο ρήμα φιλώ, που είναι συνώνυμο του ρήματος αγαπώ.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:35, 01-02-12:

Τέτοιου είδους καταστάσεις δεν τις ζορίζεις.... μόνες τους έρχονται

"Προγραμματισμένο" φιλί θεέ μου τί άλλο θα ακούσω..

Παράθεση

JaneWin

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη JaneWin
H JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H JaneWin έγραψε στις 21:35, 01-02-12:

Τι άλλο θα δουν τα μάτια μου σε αυτό το φόρουμ;

Αφού δεν τον γουστάρεις,μην βγεις μαζί του.
Δεν θες? Δεν κάνεις.- Δική σου ζωή,δικές σου οι επιλογές. Όχι της κάθε φίλης σου.
Έλεος πια με την άποψη,ότι στα 15 πρέπει να έχουμε φιλήσει και στα 18 θα πρέπει να έχουμε κάνει όλοι σεξ.
Αφήστε τα στερεότυπα και ζήστε την ζωή σας.

27 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 22:15, 01-02-12:

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
1ο βήμα: Να αλλάξεις φίλες.
Να συναναστρέφεσαι με πιο σοβαρά και ώριμα άτομα(ναι, ακόμα και αν είσαι 15).

Αφού δε θέλεις ΜΗΝ το κάνεις.
Οκ, δε μπορούμε να κάνουμε πάντα αυτό που θέλουμε ΑΛΛΑ αυτό που δε θέλουμε(και είμαστε σίγουροι για αυτό), θα ήταν καλό να μη το κάνουμε.

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 22:23, 01-02-12:

Πολύ εύκολα επηρεάζεσαι μου φαίνεται και πολύ κουμάντο κάνουν οι φίλες σου στην ζωή σου. ΤΙ θα πάθεις αν αργήσεις να δώσεις το πρώτο σου φιλί; Εγώ που είμαι 19 τι πρέπει να κάνω, να ψάχνω άντρα να φιλήσω γιατί έχω περάσει το μέσο όρο;
Να μάθεις να έχεις πυγμή και να υπερασπίζεσαι αυτό που θες. Εφόσον δεν τον θες; γιατί να τον φιλήσεις; Το φυσιολογικό είναι να γίνεται με άτομα που θέλουμε και να είσαι περήφανη για τον εαυτό σου αν καταφέρεις να διαφέρεις από τους υπόλοιπους για να περιμένεις κάποιον που πραγματικά θα θες.Δεν είναι ντροπή αυτό Άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν, δική σου είναι η ζωή και εσύ αποφασίζεις. Μην κάνεις κάτι που θα μετανιώσεις μετά και μην χαλάσεις μια από τις ωραιότερες στιγμές για ένα καπρίτσιο.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 00:58, 02-02-12:

Είναι απλά τα πράγματα: αν δεν τον θέλεις δεν τον φιλάς! Τι σχέση έχει τι λένε οι φίλες σου? Ας τον φιλήσουν αυτές (αστειεύομαι)!
Αν τον θέλεις φυσικά κ τον φιλάς! Δεν νομίζω ότι χρειάζονται οδηγίες. Πιστεύω θα σου βγει, αν τον θες ξαναλέω.
Πάντως προγραμματισμένο φιλί πράγματι δεν υπάρχει...

Παράθεση

Ciela

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,509 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 02:02, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από IreneGr
Πολύ εύκολα επηρεάζεσαι μου φαίνεται και πολύ κουμάντο κάνουν οι φίλες σου στην ζωή σου. ΤΙ θα πάθεις αν αργήσεις να δώσεις το πρώτο σου φιλί; Εγώ που είμαι 19 τι πρέπει να κάνω, να ψάχνω άντρα να φιλήσω γιατί έχω περάσει το μέσο όρο;
Να μάθεις να έχεις πυγμή και να υπερασπίζεσαι αυτό που θες. Εφόσον δεν τον θες; γιατί να τον φιλήσεις; Το φυσιολογικό είναι να γίνεται με άτομα που θέλουμε και να είσαι περήφανη για τον εαυτό σου αν καταφέρεις να διαφέρεις από τους υπόλοιπους για να περιμένεις κάποιον που πραγματικά θα θες.Δεν είναι ντροπή αυτό Άσε τους άλλους να λένε ότι θέλουν, δική σου είναι η ζωή και εσύ αποφασίζεις. Μην κάνεις κάτι που θα μετανιώσεις μετά και μην χαλάσεις μια από τις ωραιότερες στιγμές για ένα καπρίτσιο.
εχει δικιο (the story of my life...)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους