Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,660 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,857 μηνύματα σε 91,587 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 616 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Το πρώτο σας φιλί

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 16:49, 02-02-12:

Η ζωή είναι πολύ μικρή για να μας λένε οι άλλοι τι θα κάνουμε. Εσύ αποφασίζεις τι θα γίνει. Και να πεις στις φίλες σου ότι έξω απ'το χορό, πολλά τραγούδια λέγονται! Τι σημαίνει δηλαδή? Ότι επειδή σου είπαν κάτι πρέπει να το ακολουθήσεις κατά γράμμα?! Όχι δα!
Η janewin έχει δίκιο. Για τον καθένα υπάρχει μια στιγμή ξεχωριστή που θα κάνει κάτι. Κάν'το όταν είσαι έτοιμη και θες να κάνεις κάτι. Αλλιώς δε λέει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 17:41, 02-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άφρο
θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
από τη στιγμή που δεν θέλεις δεν θα πάς! οι φίλες σου δεν κατάλαβα που κολλάνε σε όλο αυτό... μάλλον ώρα για αλλαγή
αυτο που γράφει η ιωάννα με μικρά γράμματα...ε αυτό!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ελεύθερο πνεύμα (μαρια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ελεύθερο πνεύμα
H μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ελεύθερο πνεύμα ζησε το απιστευτο!! έγραψε στις 21:53, 19-02-12:

λοιπον το πρωτο μου φιλι το εδωσα στα 14,5 κ ηταν η πιο τελεια αισθηση.. πραγματικα τη στιγμη που φιληθηκαμε ενιωθα πως βρισκομουν αλλου... και πιστευω πως δεν εχει τοσο μεγαλη σημασια αν φιλαει ο αλλος υπεροχα.. αλλα το τι νιωθεις γι'αυτον!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasiliki:)))

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasiliki:)))
H vasiliki:))) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H vasiliki:))) έγραψε στις 23:22, 19-02-12:

αφρο και μενα η φιλη μου αντιμετωπιζε την ιδια κατασταση με ενα παιδι που δεν της πολυαρεσε αλλα η κολλητη της την επριζε να φιληθουνε για να ''μαθει''. εγώ της ειπα να κανει οτι αισθανεται. στο τελος δεν εγινε τιποτα.τελικα μετα απο λιγο καιρο γνωρισε ενα πολυ καλο παιδι που της αρεσε πραγματικα και τα εφτιαξε μαζι του.οποτε , οπως καταλαβαινεις, το ηθικο δίδαγμα ειναι να περιμενεις μεχρι να νιωσεις εσυ ετοιμη να φιλησεις καποιον που πραγματικα θα αξιζει για σενα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 23:52, 19-02-12:

Εγώ το πρώτο μου φιλί το έδωσα όταν ήμουν 10 ετών περίπου, δημοτικό, με μια κοπέλα που ήμασταν στην ιδια γειτονια. Εκείνη ήταν μερικά χρόνια μεγαλύτερη μου κι εκείνη τη μέρα θυμάμαι μιλούσαμε για ενα απο εκείνα τα βραζιλιάνικα σίριαλ που παίζονταν εκείνη την εποχή. Στην κουβέντα είπαμε να "αναπαραστήσουμε" ένα φίλι από μια σκηνή του σίριαλ, κι έτσι έγινε Φιληθήκαμε κι άλλες φορές, κρυφά φυσικά απο τ'άλλα παιδια, γιατί ντρεπόμασταν

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 03:10, 20-02-12:

Εγώ δεν έχω καθαρή ανάμνηση...Μάλλον δεν μου έκανε αίσθηση...Θυμάμαι το πρώτο μου στα 18 και 2 μηνών κ με ποιο άτομο αλλά κάτι παραπάνω όχι...Προφανώς δεν με εντυπωσίασε καθόλου

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak και εσύ φρικάρεις που σου λέω σ'αγαπώ... έγραψε στις 18:43, 20-02-12:

θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου
Καλα,προγραμματιζονται αυτα τα πραγματα??

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ο άσκοπος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη ο άσκοπος
Ο ο άσκοπος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O ο άσκοπος έγραψε στις 19:21, 20-02-12:

θελω τη βοηθεια σας (κυριως εσας τα κοριτσια) ειμαι 15 χρονων και το σαββατο θα δωσω το πρωτο φιλι μου ενα αγορι το οποιο με γουσταρει αλλα εμενα δεν μου αρεσει και μου ειπε να κανουμε κατι (φιλι μονο) και εγω δεν θελω. το ειπα λοιπον στις φιλες μου και μου ειπαν οτι πρεπει και εγω απο καπου να ξεκινησω και μετα θα μου αρεσει και θα κανω κατι κ με αγορια που μου αρεσουν! εγω τους ελεγα οτι αν δεν αισθανομαι κατι γι αυτον δεν μπορω να κάνω κατι μαζι του! αλλα τελικα με επεισαν οι φιλες μου! Το θεμα ειναι οτι δεν εχω ξαναφιλησει αγορι και εχω αγχος αν θα του αρεσει η οχι!ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩΩΩ!!!
Το θέμα δεν είναι να σου κάνουν υποδείξεις οι φίλες σου για το άν θα φιλήσεις το αγόρι σου.Το θέμα είναι αν εσύ νιώθεις έτοιμη να φιλήσεις.Πότε μην περιμένεις υποδείξεις απο τις φιλες σου,απο άλλους γενικότερα και ακόμα απο τους ίδιους τους γονείς σου.Αν δεν νιώσεις έτοιμη να φιλήσεις τότε μην φιλήσεις,απλά τα πράγματα.Θα φιλήσεις μόνο όταν εσύ η Ιδια νιώσεις έτοιμη και θα προχωρήσεις μόνο όταν εσύ νιώσεις έτοιμη,δεν θα σου υποδείξει κανείς τι θα κάνεις με το σώμα σου ή πότε πρεπει να φιλήσεις επειδή στο λένε οι φίλες σου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ο άσκοπος : 20-02-12 στις 19:37. Αιτία: merge συνεχομενων ποστς
Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitra12345
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε στις 20:37, 20-02-12:

το πρώτο μου φιλή το έδωσα στην δευτέρα γυμνασίου ήταν όμορφο και ξεχωρηστό.....ωστόσο επεισή αυτό το αγόρι δεν μου πολυάρεσε και τα είχαμε μονο 3 μέρες πριν φιληθούμε κανονικά όσο και αν με ξάφνιασε δεν ήταν το καλύτερο! Όταν χωρίσαμε 5 μήνες αργότερα κατάλαβα ότι το πρώτο φιλί είναι κάτι το ιδιαίτερο....δεν το μετάνιωσα όμως γιατί ήταν καλό παιδί και περάσαμε καλά....καποιος είπε ότι το φιλί δεν είναι ωραίο επειδή ο άλλος φιλάει ωραία αλλά με βάση τα συναισθήματα.... γι αυτί το φιλί που με στιγμάτησε ήταν με το τρίτο μου αγόρι...το πρώτο μπορεί να είχε αυτό το χτυποκάρδι, το περίεργο και το ξαφνικό αλλά έλειπε το συναίσθημα! αυτό λειτουργεί και ως απάντηση στην Άφρο.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 11:07, 09-04-12:

πωωωω τι θυμήθηκα πάλι ....... Ήταν καλοκαίρι (τέλος εξετάσεων της Α' τότε γυμνασίου) κάτι έπαιζε με έναν από την Γ' γυμνασίου.... Δεν τα είχαμε γιατί εκείνος τότε είχε κοπέλα (μία τελείως ξινομούρα) αλλά το πράγμα με εκείνη πήγαινε για ολοσχερή διάλυση ..... Ήταν Κυριακή μεσημέρι εκείνη την ώρα διάβαζα Μαθηματικά (γιατί έδινα την Τρίτη) τα είχα βρει παλούκια και επειδή ήταν ο μόνος που γνώριζα τόσο καλά και που ήξερα πως λάτρευε τα Μαθηματικά (εγώ πάλι τα μισώ) βουτάω το κινητό μου και χωρίς την παραμικρή ντρόπη τον πέρνω τηλέφωνο μισο-κλαμμένη γιατί είχα πελαγώσει αλλά και πολύ χαρούμενη που θα τον ξαναέβλεπα.Όταν σήκωσε το τηλέφωνο ακουγόταν πολύ θυμωμένος αλλα συνενοηθήκαμε και σε μία ώρα ήταν στο σπίτι μου (στο οποίο είχαμε την τύχη να λείπουν οι δικοί μου). Αρχίσαμε να μου εξηγεί ένα-ένα τα μαθήματα που ήταν εντός ύλης φαινόταν προβληματισμένος και ο λόγος ???? Είχε χωρίσει με την Κατερίνα (έτσι λεγόταν η κοπέλα του) . Σε κάποια φάση πήγα να σηκωθώ να πάω να φέρω νερό εκείνη τη στιγμή σηκωθηκε και με φίλησε εγώ πετούσα στα σύννεφα εδώ και ώρα αλλά τότε ένιωσα υπέροχα τα είχαμε για τρεις μήνες μετά χωρίσαμε

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 11:22, 09-04-12:

Μέτριο έως παντελώς αδιάφορο

Καλοκαίρι Β'ς γυμνασίου

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,359 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 11:29, 09-04-12:

Το πρωτο πρωτο φιλι ηταν στα 4ρα μου απο τον ανηψιο της νονας μου , ενα χρονο μεγαλυτερο.Οι μεγαλοι που λετε ηταν στο σαλονι και εμας μας ειχαν βαλει στο κρεβατι και καλα να κοιμηθουμε.Αρχισαμε και μιλουσαμε και τοτε μου κρατησε το χερακι.Εγω τοτε κοκκινησα.Μετα απο λιγο μου λεει<<θελεις να φιληουμε να δεις που θα κοκκινησεις ξανα>>.Τι να πω κι εγω το καημενο , δεχτηκα.Εεεεε δωσαμε ενα πεταχτο φιλακι στο στα χειλακια, εγω κλασσικα εγινα πατζαρι...Μετα απο λιγη ωρα , μπροστα σε ολους τους μεγαλους προτεινε να τον παντρευτω!Ε τοτε εγω με υφος( καπως ετσι ηταν το υφος μου ) του απαντησα <<θα το σκεφτω>>...
Απο τοτε ακομα το σκεφτομαι!!!
και τωρα που το εγραψα ντοματουλα εγινα!

22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 574 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 14:58, 19-04-12:

Να πω κι εγώ την ιστορία μου λοιπόν...
Το ''γεγονός'' έγινε πέρσι το καλοκαίρι με έναν πολύ καλό μου φίλο. Πρώην φίλο πλέον, και πρώην γενικότερα.
Τον περίμενα μέρες για να έρθει -δε μένουμε στην ίδια πόλη- και έγινε. Απλά, γλυκά, έντονα. Πολύ έντονα.
Ήταν κάπως περίεργη η κατάσταση στην αρχή. Ήμασταν πολύ καλοί φίλοι και σκεφτόμουν αυτό το: εμείς τώρα τι είμαστε? Φίλοι ή κάτι.. περισσότερο? Μετά ξεδιάλυνε η υπόθεση. Τα φτιάξαμε και ήταν όλα πολύ ωραία. Αλλά όπως όλα τα ωραία, τελείωσε κι αυτό. Όχι σύντομα, αλλά τελείωσε.
Τέλος πάντων. Αυτά.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,497 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 19:48, 30-04-12:

17 ετων ξανθια στο σχολειο στο υπογειο,αχχχχ συγκηνηθηκα

15 ετων επισης αλλα τα φασωματα δεν πιανονται το θεμα υποθετω ειναι για 1η φορα που ειχες σχεση-γουσαρες κοπελα....

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 20:31, 30-04-12:

*φωσκολοςmodeon*

Λοιπον ηταν Νοεμβρης που πηγαινα Α λυκειου. Ειμαστε με την κοπελα μου και περπαταμε στην ταφρο στην παλια πολη της ροδου. εριχνε μια ελαφρια βροχη και φυσαγε λιγο. Βασικα ετσι οπως περπατουσαμε χερι χερι δεν ξερω τι με επιασε , μπαινω μπροστα της αρχιζω να της χαιδευω τα μαλλια και την φιλαω. Η αληθεια ειναι οτι σαστισε λιγο αλλα μετα αφεθηκε. Επειτα απλα καθομασταν αγκαλιασμενοι

*φωσκολοςmodeoff*.

31 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vasso82

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasso82
H vasso82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H vasso82 έγραψε στις 11:00, 08-05-12:

στα 14 μου με το 1ο μου αγόρι καλοκαιρινός έρωτας αρκετά ρομαντικό από τι θυμάμαι και γλυκό ...ήταν καλοκαιράκι στο λιμάνι πάνω στα βραχάκια ηλιοβασίλεμα (πωπω τώρα που το λέω εντελώς 90s ταινία) ...αλλά μου έχει αφήσει πολύ όμορφα συναισθήματα κι ας μην κράτησε..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 20:36, 18-05-12:

Λοιπον ηταν στα 17 με ενα πολυ ομορφο παιδι που ημουν φουλ ερωτευμενη . Ειχαμε βγει σαββατο βραδυ εξω και εκει που ημασταν σε ενα μαγαζι-καφε κατι τετοιο με πολυ κοσμο.. του μιλουσα για κατι ασχετα πραγματα αρχισε να με πλησιαζει επικινδυνα που στο τελος μου εδωσε ενα φιλι κανονικοτατο που το θυμαμαι ακομα.... επειτα βγαιναμε για ενα χρονο μαζι. Πλατωνικος ερωτας . Ωραιες αναμνισεις!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-06-12 στις 19:42. Αιτία: μεταφορά μηνύματος
Παράθεση

Vicky95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vicky95
H Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H Vicky95 έγραψε στις 20:35, 23-05-12:

anyway, το πρωτο μου φιλι ηταν περυσι α' λυκειου καλοκαιρι...
σε μια καφετερια στην νεα υορκη..
με το αγορι μου (ειμαστε 1 χρονο μαζι )
ημουν τρελα αμηχανη και αγχωμενη...
ηρθαν πολυ καλυτερα εχω να πω....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 09-06-12 στις 19:42. Αιτία: split για μεταφορά μέρους μηνύματος σε οφφ τοπικ
Παράθεση

aristi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aristi
H aristi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H aristi έγραψε στις 13:31, 03-07-12:

το πρώτο φιλί ... χαχαχα

Ήταν όταν τελείωσα τη γ λυκείου, μ' ένα παιδί μεγαλύτερο από μένα, που τραβιόμασταν (σαν μικρά χαζά παιδάκια ) στο γυμνάσιο και μου είχε πει τότε ότι θα περιμένει μέχρι να τελειώσω το λύκειο για να είμαστε μαζί.. Και εκεί που είχα να τον δω μήνες, κανονίσαμε να πάμε για ένα ποτό, με γύρισε σπίτι και όταν φτάσαμε στην πόρτα έτσι στα ξαφνικά με αγκάλιασε και με φίλησε. Δεν μου άρεσε καθόλου, μου είχε έρθει και λίγο ξαφνικό, ήταν και το πρώτο φιλί όπου δεν ξέρεις τι να κάνεις κτλ. Τελικά ήμασταν μαζί μετά από αυτό, αλλά δεν κράτησε πάνω από μήνα. Τα επόμενα, από άλλους, ήταν πολύ καλύτερα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 13:36, 03-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbow Blues
....17 χρονών καλοκαίρι, απόγευμα προς βραδάκι στο γνωστό στέκι της νεολαίας στην περιοχή για ροκάδες...

-Θυμάσαι τις προαλές που κάτι ψιθύριζα και δε σου είπα τί έλεγα.??
-Ναι, τί έλεγες?
-Οτί θέλω πάρα πόλύ να σε φιλήσω...

Γούρλωσε τα μάτια σα να έλεγε επιτέλους και.... Αστεράκια..!!
Ξέχασα να αναφέρω οτι όλα αυτά έγιναν στους ρυθμούς του "Painkiller- Judas Priest".....

Παράθεση

Olie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Olie
H Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Olie έγραψε στις 17:30, 07-07-12:

Ημουν 15... Τα ειχα με ενα παιδι που μου αρεσε παρα πολυ! Το πρωτο φιλι ηταν τη μερα του Αγιου Βαλεντινου και συνοδευτηκε απο ενα τριανταφυλλο.
Το πρωτο πρωτο φιλι κρατησε πολυ λιγο γιατι ημουν πολυ αμηχανη. Το δευτερο ομωσ διηρκησε γυρω στα 10 με 15 λεπτα!
Ενιωσα πολυ ομορφα και δεν θα το ξεχασω ποτε!

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 17:44, 07-07-12:

Το πρώτο μου φιλί ήταν με την μικρή μου ξαδέρφη που πήγα να την φιλήσω στο μάγουλο και γύρισε το κεφάλι της για να το αποφύγει. Αλλά τελικά το πήρε αλλού.
Παλιόπαιδο.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Esgrimista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Esgrimista
Ο Esgrimista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O Esgrimista έγραψε στις 18:14, 07-07-12:

Το πρώτο μου φιλί ήταν στα 5 μου, όταν με αποπλάνησε η πρώτη μου ξαδέρφη. Και δεν κάνω καμία πλάκα, δυστυχώς.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitra2805

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimitra2805
H dimitra2805 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H dimitra2805 με χαμόγελο και τρέλα ^^ έγραψε στις 19:44, 29-07-12:

[Η αλήθεια είναι ότι δεν έτυχε να φιληθώ ακόμα με κάποιον, και ούτε περιμένω με ανυπομονησία να τα φτιάξω με κάποιον για να φιληθώ.
Το κάθε πράγμα στην ώρα του. Είμαι μόνο 13 και θέλω να περάσω να εφηβικά μου χρόνια ξέγνιαστα, με την παρέα μου. Χωρίς "ερωτικές" απογοητεύσεις , με αγόρια που θέλουν να περάσουν καλά και μετά ούτε που σε είδαν ούτε που σε ξέρουν. Μια χαρά είμαι μόνη μου.Αυτά..

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 547 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 19:48, 29-07-12:

Το πρώτο μου φιλί μου το έδωσε η μάνα μου,όταν ήμουνα μικρή δίναμε πεταχτά στο στόμα

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 576 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 01:04, 30-07-12:

Αχμ το πρωτο φιλι ηταν ακυρο,οσο και γω.
Νομιζω ημουν στο γυμνασιο στις πρωτες ταξεις.Παιζαμε λοιπον ποδοσφαιρο(εγω κλασσικα με τ αγορια)Σε καποια φαση τελειωνει η κανονικη διαρκεια του παιχνιδιου και η παραταση στο 2-2,και αρχισανε τα πεναλτυ.
Εγω επαιζα ως τερματοφυλακας,κλασσικη αγαπημενη μου θεση(ειχα μολις παρει και τα καινουρια μου γαντια και τα κουβαλουσα σχολειο). Πηγαινε και στις 2 ομαδες,αναλογα με τις θεσεις το ποιος θα εκτελεσει πεναλτυ.Οποτε αποφασιστηκε να ειναι οι 2 τερματοφυλακες σηκωνοντας θυελλα αντιδρασεων απο την ομαδα μου γιατι ως γνωστον τα κοριτσια θεωρουνται αχρηστα.
Εκτελεσα το τελευταιο για την ομαδα μου και το βαλα,οποτε πεταγεται ενα παιδι απ την ομαδα τρεχει προς τα πανω μου και με φιλαει και μου λεει ''σ αγαπω''.
Η αληθεια ειναι οτι ακομα προσπαθω να καταλαβω αν το πε για το γκολ η για μενα :p

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 01:14, 30-07-12:

Ημουν 5 χρονων,διακοπες με τους γονεις μου.Ενα βραδυ ειχαμε παει για ψαρακι σε ενα παραλιακο χωριο.Της πουτανας στην ταβερνα..ντοπιοι,τουριστες,κλασσικοι παραθεριστες...
Μες στον κοσμο που λετε,με χανει η μαμα μου σε καποια φαση!!
Σηκωνεται πανω,κανει ενα τσακωμο στον μπαμπουλη μου [α και δεν την προσεχεις,μονο εγω ευθυνομαι εγω ολα,φαε φαε το μπαρμπουνι σου και ασε το παιδι σου να χανεται-και τετοια μαμαδιστικα].
Οποτε που λετε,αρχιζει να κανει βολτες στο μαγαζι,αλλα εγω πουθενα!!!
Καποια στιγμη,τη φωναζει μια κυρια,γερμανιδα,και στα αγγλικα της λεει "Ενα κοριτσακι με μαυρα σγουρα μαλλακια ειναι δικο σας;",τρεχει η μαμα μου στο μερος της γνεφοντας της ναι,και η κυρια σηκωνει το τραπεζομαντιλο..Εκπληκτες και οι δυο βλεπουν εμενα και τον 7χρονο γιο της [ενα ξανθουλικο γλυκυτατο αγορακι] κατω απο το τραπεζι τον ενα πανω στον αλλο!!
Με ειχε στριμωξει ο παλιομαλακας στην ακρη του τραπεζιου και με εκανε "μα"...

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicky13 (Βίκυ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Vicky13
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H Vicky13 έγραψε στις 14:13, 30-07-12:

Μακάρι το πρώτο φιλί μου να ήταν με το αγόρι που είμαι τώρα
Όταν ήμουν πρώτη γυμνασίου τα έφτιαξα με ένα παιδί μεγαλύτερο μου (Β λυκείου τότε αυτός).Εγώ έτσι άμαθη που ήμουν και το ήξερε , με πάει ένα βράδυ σε ένα παρκάκι και μου λέει κλείσε τα μάτια σου.Τα κλείνω εγώ και αρχίζει να με φιλάει παντού εκτός απο το στόμα, μέχρι σε κάποια φάση που φτάνει το στόμα και μου δίνει ένα φιλί όλα τα λεφτά..Βέβαια δεν ήμασταν αρκετό καιρό μαζί , γιατί τελικά ήταν μεγάλος μα@@κας .Αλλά ήταν μια πολύ ωραία ανάμνηση

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vicky13 : 30-07-12 στις 17:49.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tzeka chocola
H Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Tzeka chocola έγραψε στις 15:03, 14-08-12:

εγώ θυμάμαι ένα φιλί σε μια παραλία και δεν υπήρχε τίποτα πριν από αυτό. μακάρι να μην υπάρξει και τίποτα μετά.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:32, 14-08-12:

Ήταν στο τέλος της πρώτης γυμνασίου (ή ένα χρόνο πριν ή έναν μετά, δεν κόβω και το χέρι μου). Φθινόπωρο. Βράδυ κατά τις 9-10. Σε ένα δημοτικό σχολείο. Θυμάμαι και ακριβώς τι φορούσαμε μα δεν θα αναλύσω. Με κάποιον που με περνούσε καμιά 4 κεφάλια ξέρωγω μιας και αυτός στο 1.93 και γω τότε πες στο 1.59. Ήμουν ερωτευμένη; Ναι πρέπει να ήμουν, χωρίς ευτυχώς να υπάρχουν σοβαρά γιατί. Ήταν καλά. Το πραγματικά ρομανδικό της υπόθεσης είναι πως ο κολλητός του ήταν σίγουρα πιο ερωτευμένος μαζί μου από ότι αυτός και αυτό τον τροφοδότησε με ακόμη μεγαλύτερες ζήλειες και είχαμε κάνα τρίμηνο μετά ωραία νταβαντούρια με τάσεις αυτοκτονίας από τη μεριά του και απαρηγόρητες μεταμεσονύχτιες κλήσεις. Το καλό είναι πως με αυτόν του πρώτου φιλιού είχαμε την τότε ‘’σχέση’’ οπότε δεν μου έτυχε απλά ένας άκυρος κλπ κλπ.
Αυτά. Τέλος το ρομάντζο για σήμερα.

Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Peace_
H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε στις 20:50, 23-08-12:

Ήμουν λίγο πριν τα 15 και αυτός 16. Είχαμε βγει. Πήγαμε θυμάμαι στο παρκάκι. Είχαμε κάτσει σε ένα πεζουλάκι και είχε αρχίσει να νυχτώνει. Ήταν πολύ ρομαντικό. Δε μιλάγαμε. Ξαφνικά μου είπε κάτι που δε θυμάμαι (γλυκόλογο) έβγαλε τα γυαλιά του και με φίλησε. Ήταν υπέροχο. Άσχετα αν η σχέση αυτή κράτησε λίγο. Η ανάμνησή μου είναι υπέροχη!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 22:11, 23-08-12:

Στα 15 μου!Ηταν η πρωτη μου σχεση και ημουν με ενα παιδι απο το χωριο μου(κλασικοι,καλοκαιρινοι,αθωοι ερωτεεες!!).Εκει που ημασταν για καφε(την 3η μερα της σχεσης μας) μαζι με αλλα παιδια,τον παιρνω αγκαλια και του σκαω ενα φιλακι πεταχτο πολυ διακριτικα ομως...και ξαφνικα χωνει τη γλωσσαρα τουυυυυυυ!Θα το ηθελα λιγο πιο ρομαντικο το πρωτο μου κανονικο φιλι αλλα μετα ηρθαν αλλα καλυτερα δοξα τω Θεω!!!ΑΑΑΧΧΧ τι θυμηθηκα βραδιατικαααααααα...!!!!ενα δακρυ κυλησεε=Ρ

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 08:30, 08-09-12:

.... Γύρω στα 15 ....

Παράθεση

DevvisSp

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DevvisSp
Ο DevvisSp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O DevvisSp Παρακαλω, μη σηκωνεστε! έγραψε στις 01:18, 21-09-12:

Ηταν απαισιο και αν δεν ειχε χαλασει η μηχανη του χρονου μου θα ειχα γυρισει και θα το ειχα παρει πισω!δηλαδη, σοβαρα Χρηστο, τι σκεφτοσουν?γιατι το εκανες αυτο μαναρι μου?γιατι ησουν τοσο βλακας?γιατι?

3η λυκειου, με καποια που δεν μαρεσε επειδη......δεν ξερω =_=
Εσεις εχετε πιο πολλες ελπιδες να το βρειτε το "επειδη" αυτο...

Παράθεση

MaroSter (Μάρω)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MaroSter
H Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H MaroSter έγραψε στις 19:52, 22-09-12:

Το δικο μου πρωτο φιλι ηταν στην 2α γυμνασιου , ημουν σε ενα παρτυ με ενα παιδι που μου αρεσε αρκετα.. καποια στιγμη μου ειπε να παμε μια βολτα, πηγαμε και με επιασε και με φιλησε.. το παιδι αυτο εβαζε πολυ γλωσσα σε σημειο που με επνιγε οποτε σαν θεοτρελη που ειμαι αρχισα να γελαω πολυ...παρα πολυ ! φυσικα μετα απο αυτο ειχε θυμωσει και δεν μου μιλουσε για αρκετο καιρο αλλα μετα ξεχαστηκε και απο τοτε εχουμε μια απλη φιλικη σχεση

Παράθεση

TuropitaKourou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TuropitaKourou
H TuropitaKourou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H TuropitaKourou έγραψε στις 14:32, 23-09-12:

14,5 με τον πρωτο μου ερωτα! Τον οποιο παντα τον συγκρινω με ολους και παντα καταληγω σε εκεινον... Κρατησε 2 μηνες η σχεση μας, η πιο ωραια περιοδος μεχρι τωρα

Παράθεση

μαρία_πικραλίδα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρία_πικραλίδα
H μαρία_πικραλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H μαρία_πικραλίδα έγραψε στις 05:56, 27-09-12:

εγω 15 και αυτος 2 χρονια μεγαλυτερος,ηταν απριλιος και ειχε γυρισει απο μια εκδρομη και μου ειχε φερει δωρα καθομασταν αγκαλια σε κατι βραχακια στην παραλια,γυρισα να τον κοιταξω και με φιλησε..η σχεση κρατησε 2μιση χρονια..τελικα ειχε και τα καλα της αυτη η υποθεση :p

Παράθεση

ann ann

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ann ann
H ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H ann ann έγραψε στις 21:48, 07-10-12:

Θα το χαρακτήριζα μάλλον άχαρο,άχρωμο και σίγουρα χωρίς πάθος
Με λίγα λόγια,το κλασικό εφηβικό φιλί δύο τύπων που ''τα'χουν''

Παράθεση

aegloswen

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,769 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 21:57, 07-10-12:

Το πρώτο σας φιλί
Tρυφερό και γλυκό. Έκανα εγώ την πρώτη κίνηση και δεν το μετάνιωσα.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,920 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 22:16, 07-10-12:

Γύρω στα 12, ο σκύλος έκανε την πρώτη κίνηση

30 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,217 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:14, 07-10-12:

έγινε μετά από ένα συνεχές κοιταγμα 2 ωρών..αλλά ήταν ωραίο
βέβαια και εκεί παρατηρήσεις υπήρχαν, αλλά δεν βαριέσαι συνήθεια γίνεται και αυτό

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,817 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 23:23, 07-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
έγινε μετά από ένα συνεχές κοιταγμα 2 ωρών..αλλά ήταν ωραίο
βέβαια και εκεί παρατηρήσεις υπήρχαν, αλλά δεν βαριέσαι συνήθεια γίνεται και αυτό

αυτο σκεφτοσουν ειμαι σιγουρος

Παράθεση

tolis san

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tolis san
Ο tolis san αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O tolis san έγραψε στις 02:39, 12-10-12:

Ακούστε λοιπόν φάση :
Κατασκήνωση στο σάνη χαλκιδικής , καλοκαίρι , έμπαινα στην α' λυκείου ! Ήταν μια αθηναία εκεί στο απέναντι σπιτάκι , που ισχυριζόταν ότι ποτέ δεν θα τα έφτιαχνε με θεσσαλονικιό! Παρόλο που ήταν αρκετά όμορφη εμένα δεν μου έκανε κλικ !

Μία από εκείνες τις νύχτες είχαμε πάει στην αμμουδιά κάτω, όλη η κατασκήνωση , για "Πάρτυ στη παραλία " . Ξέρετε μουσική , χορός , δαυλοί κτλπ ρομαντική φάση .

Ε σε μιά φάση βάζει το careless whispers ο dj , έρχεται η αθηναία με τραβάει από το χέρι με σηκώνει από την παρέα , και με πιάνει να χορέψουμε ! Τολμώ να ομολογήσω ότι μου κόπηκαν τα πόδια , έτρεμα καθόλη την διάρκεια του αργού χορού , και αυτή το κατάλαβε...και της άρεσε !

Γυρνώντας πίσω στα σπιτάκια , δεν έγινε τπτ... την άλλη μέρα , χωρίς να είμαι ερωτευμένος μαζί της , της πρότεινα να τα φτιάξουμε, και αμέσως είπε ναι ! Περάσαμε κάποιες ώρες στο κρεβάτι μαζί και περιμέναμε να νιώσω άνετα για να "κάνουμε φάση". Απέναντι μας εντωμεταξύ ένα άλλο ζευγαράκι δεν είχε ξεκολλήσει! Συνεχόμενο φιλί για πάνω από 10 λεπτά ! Είχα ψιλοφρικάρει Πάντως αυτή ήταν αρκετά πιο έμπειρη απο μένα... ( της είχα πεί ότι ούτε ήξερα να φιλάω ούτε τπτ) Ε σε μιά στιγμή σκέφτομαι , " άντε ή τώρα ή ποτέ " και την φιλάω .

Να σας πώ την αλήθεια , δεν ένιωσα και πολλά , είχα και τα μάτια ανοιχτά ! Το περίμενα διαφορετικό ! Μετά βγαίνοντας από το σπιτάκι, πήγα από πίσω κρυφά και της έδωσα ένα καλό ! με κλειστά μάτια και πιο υγρό ! με γλώσσα Ήταν σαφώς καλύτερο , αλλά πάλι δεν τρελάθηκα Μετά από 2-3 μέρες τα χάλασα μαζί της γιατί άρχισα να πανικοβάλλομαι ! ένιωθα πιεσμένος και εγκλωβισμένος σε κάτι που δεν ήθελα !

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tolis san : 12-10-12 στις 02:46.
Παράθεση

Fagia ツ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fagia ツ
H Fagia ツ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Animator και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H Fagia ツ έγραψε στις 20:00, 27-10-12:

πρωτο φιλι ε....στα 14..δεν ηταν τπτ για μενα εγινε με ενα αγορι το συχενομουνα κ με επιασε κ μ φιλισε ....απλα απεσιο ...το πρωτο φιλη απο ερωτα ηταν οταν τα χα με ενα παιδι ( και ναι δεν τον αφηνα να με φιλαει! ) περιπου στον μηνα με φιλησε και τα χουμε ακομα =Ρ

Παράθεση

Σίσσυ_67

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Σίσσυ_67
H Σίσσυ_67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Σίσσυ_67 έγραψε στις 10:53, 24-11-12:

Εγώ το πρώτο πεταχτό φιλί το έδωσα στην πέμπτη δημοτικού και τώρα έχω κυλίσει με ένα αγόρι και θέλω να φιληθούμε γλωσσόφιλο και δεν ξέρω πως γίνεται......... απάντησαι πλιζ ....

Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitra12345
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε στις 11:33, 24-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σίσσυ_67
Εγώ το πρώτο πεταχτό φιλί το έδωσα στην πέμπτη δημοτικού και τώρα έχω κυλίσει με ένα αγόρι και θέλω να φιληθούμε γλωσσόφιλο και δεν ξέρω πως γίνεται......... απάντησαι πλιζ ....
απλά τα πράγματα....άστο απλά και θα συμβεί!!!

Παράθεση

Queen of Hearts

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Queen of Hearts
H Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H Queen of Hearts έγραψε στις 13:46, 24-11-12:

Ήταν Μεγάλη Τετάρτη.. ήταν στα 14 μου με ένα αγόρι που τώρα δε θέλω ούτε να θυμάμαι...πως έκανα εγώ τέτοιο πράγμα ?
χίλιες φορές το έχω μετανιώσει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Queen of Hearts : 24-11-12 στις 14:00.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:52, 24-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Demlogic
το πρωτο μου φιλι ητανε με αδερφη

καπως ετσι?

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:50, 24-11-12:

Το πρώτο που έδωσα ήταν σε στοίχημα που είχα βάλει με μια φίλη μου,να φιλήσω τον κολλητό μου.
Πήγαινα έκτη δημοτικού,και δέχτηκα να τον φιλήσω στο άκυρο,όταν θα βγαίναμε μαζί οι 3 μας.
Ήταν βραδάκι,και ως γνωστόν,κόβαμε βόλτες ώσπου μου έδωσε σήμα η φίλη μου,και του έριξα ένα πεταχτό.
Μετά ήμουν μες τη τρελή χαρά,αλλά αυτός νόμιζε πως το έκανα σοβαρά.
Και τέλος πάντων,του έκανα και ερωτική εξομολόγηση.
Τα κλασσικά εφτά χρόνια που κάνουμε παρέα,μ'αρέσεις πολύ,σε νιώθω σαν αδερφό μου,σ'έχω αγαπήσει,δε μπορώ να σε βλέπω με τη σκρόφα κτλ.
Απο πεταχτά,έχουμε,δόξα τω θεώ..
Το κανονικό,αργεί ακόμα.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:26, 24-11-12:

Χμμμ....το πρώτο μου ήταν β' γυμνασίου.Τα είχα (και καλά) με έναν συμμαθητή μου.
Είχαμε πάει ημερήσια εκείνη την ημέρα. Κατά την επιστροφή μας πίσω ,όσο ήμασταν στο λεωφορείο, οι φίλες μου με μπρίζωναν.
"Να τον φιλήσεις και μη φύγετε έτσι χωρίς να μιλήσετε" και τα σχετικά.
"Fuck, fuck, fuck"
Κόμπος στο λαιμό.
ΔΕ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩ!
Κρύος ιδρώτας σε όλη τη διαδρομή. Γαμώτο. Πώς έμπλεξα έτσι;
Πρέπει και να φιληθούμε;
Φτάσαμε.
Το λεωφορείο μας άφησε μπροστά στο σχολείο. Τα παιδιά άρχισαν να κατεβαίνουν.
Αυτός κατέβηκε από την μπροστά είσοδο του λεωφορείου. Εγώ από την πίσω (καθόμασταν γαλαρία χε, χε, χε).
Περιμέναμε να φύγει λίγο ο πολύς ο κόσμος. Οι φίλες μου σχεδόν με κρατούσαν για να μη φύγω κι εγώ.
Είχα μια ελπίδα ότι θα με είχε ξεχάσει και θα έφευγε χωρίς να με χαιρετήσει.
Σκατά.
Τον είδα που με περίμενε λίγο πιο κάτω.
Τα είχανε όλα κανονίσει πίσω από την πλάτη μου.
Τέσπα...λέω στις φίλες μου να την "κάνουν" και αυτές. Σιγά μην καθόντουσαν να μας έπαιρναν και μάτι κιόλας.
Φεύγουν και αυτές.
Μένουμε μόνοι. Εγώ και αυτός.
Άντε να τον φιλήσω να τελειώνουμε (σκεφτόμουν).
Πλησιάζουμε ο ένας τον άλλον. Δε λέγαμε τίποτα.
Κοιταζόμασταν και χαμογελούσαμε από αμηχανία μόνο (άντε ποιος θα κάνει την αρχή...στάνταρ αυτό σκεφτόμασταν και οι δυο).
Ξαφνικά χωρίς να το καταλάβω βρέθηκα να ακουμπάω τα χείλια του.
WOW!
Μετά κάτι του 'πα...κάτι μου 'πε και αυτός, δε θυμάμαι ακριβώς,και σηκώθηκα και έφυγα γρήγορα.
Τα είχαμε για κανά διήμερο ακόμα μετά από αυτό και μετά του 'πα να χωρίσουμε.
Ή μάλλον το είπα στις φίλες μου να του το πουν...κάτι τέτοιο.

Τον είχα συναντήσει κάπου τυχαία μια φορά.
Ήταν αρντάν. Είχε μπλεχθεί με ναρκωτικά και βλακείες.
Ούτε με γνώρισε.
Τον κατέστρεψα!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ψαραδέλλη : 24-11-12 στις 23:53.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Satan Claus

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους