Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,063 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,869 μηνύματα σε 92,179 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 874 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ακριβά vs φτηνά ρούχα & παπούτσια

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 10:59, 18-03-09:

Πάντως η πλειοψηφία των φθηνών τζην δεν κρατάνε ούτε το μισό χρόνο από την πλειοψηφία των ακριβών (μη με βρίσετε, εγώ hm φοράω).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:47, 18-03-09:

Bah, εμένα το H&M μου κάνει πιο ωραίο ποπό από το Levi's.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 10:54, 19-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Κι εγώ έχω ανάγκη πλήθος μπλουζακιών το καλοκαίρι, όμως τα παίρνω συνήθως από Berska.
A, κι αυτά τα τιμώ ιδιαιτέρως δεν μπορώ να πω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 19:33, 26-09-09:

Θέλω να ρωτήσω ρε παιδιά.. θέλω να πάρω 3-4 επώνυμες καλές μακρυμάνικες λεπτές μπλουζες.. Τι ποσά περίπου παίζουν στην αγορά? Ξερω ότι όλα είναι σχετικά και ανάλογα τη μάρκα κτλ κτλ κτλ.. στο περίπου πόσο να υπολογίζω κάθε μπούζα αυτό το διάστημα και χωρίς εκπτώσεις καθότι έχω χάσει αρκετά κιλά και δεν μου κάνει τπτ μα τπτ χειμερινο πια...Πάντα σε αυτό το μοτίβο λεπτές μακρυμάνικες.. Και περιμένω σε λίγες μέρες να πάω Αθήνα και θα κάνω και τα ψώνια μου εκει... ευχαριστω πολύ..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 06:04, 27-01-10:

Ποτέ δεν μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση τα ακριβά ρούχα από την στιγμή που μετά από ένα χ χρονικό διάστημα ή δεν θα σου κάνει ή θα το βαρεθείς ή θα χαλασει ή ή ή...
Βασικά, ο τρόπος ένδυσης κάποιου ανθρώπου και κατ' επέκταση το κόστος τους, σχετίζεται με τις κοινωνικές υποχρεώσεις του, την οικονομική του κατάσταση κτλ..
ίσως να παίζει θέμα ποιότητας αλλά εφόσον μιλάμε για άυλα πράγματα θα φθαρούν..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:37, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
ίσως να παίζει θέμα ποιότητας αλλά εφόσον μιλάμε για άυλα πράγματα θα φθαρούν..
Σαφως...αλλα υπαρχει μεγαλη διαφορα στο εαν π.χ ενα ρουχο καλης ποιοτητας φθαρει μετα απο 4 σεζον και ενα κακης ποιοτητας αντεξει μετα βιας μια σεζον.
Χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι το ακριβο ειναι παντα και καλυτερης ποιοτητας. Ουτως ή αλλως θεωρω πως γενικοτερα τα προιοντα ειναι υπερτιμημενα.
Σημασια εχει να παιρνεις ο,τι πληρωνεις.

Παράθεση

staventoula (staventoula)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη staventoula
H staventoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H staventoula έγραψε στις 20:53, 14-05-10:

Εγω γενικα ντινομαι με μαρκες...Ομως εχω και ρουχα που δεν ειναi...
Αγαπω πολυ τις <<volcom,element,DC,burton,enjoy,RCVA...κτλπ..>>> γενικα skeit..
Εσεις τι προτιματε κλασσικες μαρκες<<nike,puma..κτλπ>> η' skeit;;;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 22:12, 05-07-10:

πλεον στην αγορα μπορεις να βρεις φτηνα ρουχα που δεν παιζονται και δεν συναγωνιζονται με τπτ ,θεωρω τελειως χαζο το να αγοραζει κανεις ακριβα ρουχα μονο και μονο για να αναδειχθει κανεις .Μια ντουλαπα πρεπει να αποτελειται απ'ολα με φθηνα ή ακριβα με επωνυμα ή ανωνυμα ρουχα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:30, 04-08-10:

έχω ρούχα των 10 ευρώ, έχω και των 500.
δεν κολλάω στη μάρκα.
τα h&m έχουν καταπληκτικά ρούχα.

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 10:11, 06-08-10:

h&m, zara, burska, pull and bear, sfaira κλπ, εχουν ρουχα πολυ ψευτικα και καθολου καλης ποιοτητας. δε μαρεσουν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,217 μηνύματα.

H WhiteDrum Never ever έγραψε στις 12:24, 06-08-10:

Σε μερικά από αυτά που ανέφερε η Βίκυ με ψάξιμο βρίσκεις καλής ποιότητας πραγματάκια, έχω ένα φόρεμα από τα zara εδώ και 3 χρόνια και παραμένει άψογο και δεν έχω βρει παρόμοιο σχέδιο. Έχουν απλές μπλουζίτσες για το καλοκαίρι αλλά μεταξύ μας, υπερτιμημένα για την ποιότητά τους. Τώρα για ένα χαλαρό φορεματάκι, κανενα casual παντελόνι και καμια μπλούζα για την σχολή/για χαλαρή έξοδο για καφέ, άνετα μπορείς να αγοράσεις από εκεί. Για καλής ποιότητας casual ρούχα με λογικές τιμές προτιμώ καταστήματα με αθλητικά είδη και αν έχω και λεφτά να σκάσω προτιμώ lacoste ή benetton. Για κάτι καλής ποιότητας για οποιαδήποτε περίσταση με μεγάλη ποικιλία νομίζω τα attrativo είναι ικανοποιητικά, ειδικά από ποιότητα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 20:51, 06-08-10:

Ποτέ δεν κοιτάω μάρκες στα ρούχα. Μπορεί να μου αρέσει κάτι και να είναι από την λαική. Εννοείτε πως θα το πάρω.
Το πιο ακριβό ρούχο που έχω είναι μια μπλούζα με svarovski την οποία έχω βάλει σχεδόν πέντε φορές.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 19:02, 07-08-10:

Θα συμφωνησω με την theodora.Στο κατω κατω,υπαρχουν πολλα ρουχα που ειναι πανακριβα και δεν ειναι σαν μαρκες .Απλα ειτε ειναι φτιαγμενα απο προιοντα πολυ καλης ποιοτητας,ειτε τα φερνουν απο εξωτερικο κ.λπ.Εγω εχω πολυ λιγα που ειναι μαρκες(μην φανταστειτε τιποτα εξωφρενικο D&G,Gant και τετοια) διοτι
1. τα περισσοτερα ειναι συνηθως κυριλε και δεν ειναι γενικα του στυλ
2. δεν πια και φοβερης ποιοτητας.Εδω βλεπεις το αλλο που ειναι φοβερη μαρκα,κανει ενα 300αρι και το πιανεις και ειναι σαν πατσαβουρα.

Απο την αλλη πολλες φορες σνομπαρω τα πολυ φτηνιαρικα (απο αποψης ποιοτητας και οχι απαραιτητα τιμης) μαγαζια του τυπου pull&bear,bershka,stradivarius γιατι μου την δινει να παιρνω δυο σακουλαρες ρουχα μονο και μονο επειδη ειναι πολυ φτηνα και χωρις απαραιτητα να μου αρεσουν(απλα για να λεω οτι εχω πολλα ρουχα) και στην τελικη τα μισα και παραπανω να τα χει και η μιση πολη.

Εν ολιγοις,ειμαι καπου στο ενδιαμεσο,οντας πολυ δυσκολη αφου θελω παντα να κανω μια καλη ερευνα αγορας γυριζοντας ολα ή σχεδον ολα τα μαγαζια που με ενδιαφερουν πριν διαλεξω αυτο που μου αρεσει(αν βρω και κατι).

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 18:10, 10-08-10:

εγω δεν τρελαινομαι και πολυ για τα ρουχα!να φανταστειτε πολλες φορες λεω στην μανα μου να παει να μου παρει κατι αμα εχω αναγκη και δεν μου αρεσουν τα ακριβα!θελω φτηνα ρουχα οχι ομως τελευταιας ποιοτητας,ψαχνω για μαρκες μονο οταν ειναι σε τιμη ευκαιριας εκτος βεβαια απο εξαιρεσεις,γενικα δεν με νοιαζει τοσο η τιμη που εχει ενα ρουχο αλλα για το αν παει πανω μου!δεν θελω να αγοραζω ακριβα διοτι εγω φενικα δεν ειμαι και τοσο προσεκτικος με τα ρουχα οποτε σκεφτειτε να αγοραζα ακριβα και κατι να γινοταν και να τα καταστρεφα καθε μηνα!πολεμος!

Παράθεση

nikolas365 (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolas365
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

O nikolas365 έγραψε στις 18:05, 07-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
h&m, zara, burska, pull and bear, sfaira κλπ, εχουν ρουχα πολυ ψευτικα και καθολου καλης ποιοτητας. δε μαρεσουν.
Συμφωνώ απόλυτα, ελάχιστες φορές πηγα στα berska και βρήκα ποιοτικά, αλλά υπάρχουν και σεζόν που η ποιότητα τους είναι "ψιλοκαλή".

Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη stathakis
Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

O stathakis έγραψε στις 20:06, 07-01-11:

ναι βρε παιδια αλλα καποια απο αυτα ειναι εντυπωσιακα και μοιαζουν ακριβα!και για μενα που τα διαλυω ειναι οτι πρεπει!

Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lacta144
H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε στις 23:26, 07-01-11:

Η μάρκα είναι το τελαιταίο πράγμα που κοιτάω στα ρούχα.
Αυτό που θέλω είναι να νιώθω άνετα μέσα σ'αυτά και φυσικά να τα φοράω κ όχι να με φοράνε.
Αν αυτές τις προδιαγραφές τις πληρεί ένα ρούχο μάρκας,καλώς.Αν τις πληρεί ένα ρούχο μη επώνυμο,πάλι καλώς..!

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 12:09, 08-01-11:

Εγω αντιθετα πιστευω πως οτι πληρωνεις παιρνεις.Αναλογως της τιμης και η ποιοτητα.Προτιμω παντοτε να αγορασω μια γνωστη φιρμα και ας την πληρωσω παρα να παρω κατι φτηνο και να το πεταξω γιατι θα χαλασει ....και εχω πικρη πειρα....ειδικα στα παπουτσια.

Παράθεση

t1m3

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη t1m3
Ο t1m3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O t1m3 έγραψε στις 12:12, 08-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Εγω αντιθετα πιστευω πως οτι πληρωνεις παιρνεις.Αναλογως της τιμης και η ποιοτητα.Προτιμω παντοτε να αγορασω μια γνωστη φιρμα και ας την πληρωσω παρα να παρω κατι φτηνο και να το πεταξω γιατι θα χαλασει ....και εχω πικρη πειρα....ειδικα στα παπουτσια.
και εγω την ιδιαν γνωμη εχω με εσενα, οτι πληρωνεις παιρνεις
να και ενα στοιχειο που μα ςενωνει

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 12:23, 08-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από t1m3
και εγω την ιδιαν γνωμη εχω με εσενα, οτι πληρωνεις παιρνεις
να και ενα στοιχειο που μα ςενωνει
Δεν αντεληφθην....υπηρχε κατι που μας χωριζε;;;Δεν σας γνωριζω καν!!!!!!!!!

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 16:13, 08-01-11:

Σίγουρα ισχύει το ''ότι πληρώνεις, παίρνεις'' όμως δεν τα βαριέστε;
Οκ, να πάρω κάτι ακριβό για μία ειδική περίπτωση αλλά τα βαριέμαι τα ίδια.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 18:47, 08-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από theodora
Σίγουρα ισχύει το ''ότι πληρώνεις, παίρνεις'' όμως δεν τα βαριέστε;
Οκ, να πάρω κάτι ακριβό για μία ειδική περίπτωση αλλά τα βαριέμαι τα ίδια.
Δεν αγοραζω κατ' αρχην κατι ακριβο για μια ειδικη περιπτωση...Η γκαρνταρομπα μου εχει κυριως ρουχισμο signee -casual περισσοτερο- σαφως ειναι μικροτερη, αλλα το ''κλειδι'' σ' αυτες τις περιπτωσεις ειναι τα αξεσσουαρ...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 08-01-11 στις 18:52. Αιτία: Επεξεργασία παράθεσης (quotes)
Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 892 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 23:48, 08-01-11:

Φέτος μπήκα για πρώτη φορά στα νότος gallery για να κάνω μια αλλαγή δώρου που μου είχαν κάνει και πραγματικά με έπιασε η καρδιά μου.
Ρε επικοινωνούν με το περιβάλλον οι άνθρωποι;;! 150 Ε ενα τζινακι επειδή είναι φίρμα; Ποτέ δε γούσταρα τα μαγαζια κ τα ψώνια αλλά αυτό ήταν κάτι ανεπανάληπτο...Πόνεσε το κεφάλι μου από τα νεύρα.
Ειλικρινά δεν έχω κανένα κόλλημα αν βρω συντρόφους να πάμε να τα κάνουμε όλα λαμπόγυαλο εκεί μέσα. Πολιτισμικό σοκ έπαθα...:Ρ

Από την άλλη τα πιο πολλά φτηνά ρούχα είναι ποτισμένα με τον αιμάτινο ιδρώτα ανθρώπων ανατολικών χωρών, σε βάρος των οποίων θησαυρίζουν οι πολυεθνικές.Όχι οτι δεν ισχύει το ίδιο και για τα ακριβά βέβαια...

Παράθεση

*natalia5555* (Ναταλία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη *natalia5555*
H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H *natalia5555* sagapw........... έγραψε στις 01:19, 09-01-11:

γενικα δεν παιρνω πολυ ακριβα ρουχα για καθε μερα,αλλα εχω καποιο πολυ ακριβο φορεμα η γοβα...κομματια που ειναι ξεχωριστα και δεν τα φοραω καθημερινα...

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Δεν αγοραζω ποτε μαρκες, δεν βρισκω τον λογο. Τα περισσοτερα τζιν μου κοστιζουν γυρο στα 10 εως 20 ευρω, και εχουν κρατισει σχεδων 3ετια τα πιο παλια απο αυτα. Κανενα παντος δεν ειναι για πεταμα, μονο ενα δεν βγηκε καλο, αλλα δεδομενου οτι φοραω και σκισμενα δεν ητανε καθολου προβλημα Θα μου πειτε ενα τζιν μαρκας θα κρατισει περισσοτερο, και πιθανων να ειναι και ετσι, αλλα για πιον λογο να δωσω 100+ ευρω και να παρω ενα παντελονι για να κρατισει 10χρονια (που στο κατω-κατω σε τρια χρονια δεν θα μου κανει) και να μην περνω 1 καθε χρονο;
Μπλουζες εχω καπιες που ειναι μαρκας, που μου της εχουν κανει δωρο, αλλα εγω οταν αγοραζω αγοραζω φτηνες, αφου ουτος η αλλος λιγους μηνες θα της βαλω μονο. Και η καλοκαιρινες καμια φορα καταφερνω να της βρω κατευθειαν απο το εργοστασιο, και μου κοστιζουν πολυ φτηνα, αλλιως αναγκαζομαι να παρω απο τα τουριστικα που τσιμπανε αρκετα της τιμες (βλεπετε θελω και "περιεργες")
Το μονο ακριβο πραγμα που φοραω ειναι τα παπουτσια μου... Και εχω και πολλα ζευγαια τωρα που το σκευτομαι, και ολα ειναι μαρκα......
σαν να ακουω τον αρραβωνιαστικο μου

Αρχική Δημοσίευση από ninaki
Κάθε άνθρωπος ανάλογα με τις συναναστροφές, την οικονονική του κατάσταση και τον σωματότυπό του πράττει ανάλογα στο ντύσιμό του. Το θέμα είναι ότι άν φοράς κάποιο ρούχο γνωστού οίκου να μην το διατυμπανίζεις απο εδώ και απο εκεί, είναι και θέμα χαρακτήρα βέβαια!
Δεν χρειάζεται να ξέρει ο άλλος αν αυτό που φοράς κοστίζει τόσα Ευρώ και είναι της Α' μάρκας.

Όσον αφορά εμένα, όπως ποείπα, μου αρέσει το καλό ρούχο γιατί πολύ απλά κολλαέι επάνω μου τέλεια όπου άνα άλλο, ίσως της λαικής κ.α., δεν με κολλακεύει καθόλου! Αυτό δεν σημαίνει πως όλοι πρέπει να αγοράζουμε ακριβά ρούχα για να δείξουμε κάτι απαραίτητα!

Κάθε άνθρωπος έχει κάποια χόμπι, να το πώ διαφορετικά, εγώ δεν έχω άλλο παραμόνο να αγοράζω ορισμένα ρούχα και να τα ευχαριστιέμαι όπως εγώ κρίνω!

Φυσικά, αν ο μισθός μου ήταν χαμηλός θα ήμουν πιο συντηρητική...

Και στην τελική η Νίνα δουλεύει από το πρωί μέχρι το βράδυ, γιατί να μην χαραμίσει κάποια χρήματα από τον μισθό της για να νοιώσει εκείνη ότι κάτι κερδίζει απο όλο αυτό το άγχος της εβδομάδας???
συγουρα βρε Νινα μου αμα τα εχεις γιατι να μην αγοραζεις οτι γουσταρεις και καλα κανεις

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 09-01-11 στις 16:19. Αιτία: merge
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 12:10, 23-02-11:

Σιγα να μην πληρωσω 100 ευρω ενα τζιν

Πας στην λαικη και το αγοραζεις με 10 ευρω.Σιγα ποιος θα το καταλαβει???Απο εμφανιση ειναι σχεδον το ιδιο καλα.Απο ποιοτητα δεν εχω προβλημα.Λιγα ειναι αυτα που μου εχουν χαλασει.Τα πιο πολλα κρατανε χρονια

Μεχρι στιγμης ποτε δεν εχω δωσει πανω απο 50 ευρω για ενα ρουχο.Ουτε προκειτε.Αντε για κανα καλο παπουτσι (Adidas) μπορει και να δωσω αλλα θα μου κρατησει και κατι χρονια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DriveIn
Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε στις 13:15, 23-02-11:

Σίγουρα είναι καλύτερης ποιότητος κάτι "επώνυμο" και αναγνωρισμένο. Τώρα για αγορές, ας είναι καλά οι εκπτώσεις (αν και ούτε φέτος με βλέπω να παίρνω τίποτα!)...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,482 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 13:30, 23-02-11:

Στην ποιότητα φυσικά και ένα επώνυμο και ακριβό ρούχο είναι και καλύτερο. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η αγορά ενός ακριβού ρούχου και ενος φθηνού. Συγκρίνοντας το μέσο όρο που θα διατηρηθεί το ρούχο αυτό θα γίνει εμφανές πως ένα ακριβό ρούχο θα διατηρηθεί περισότερο και δεν θα υποστεί κάποια φθορά για το λόγο ότι είναι κατασκευασμένο με προσεγμένα υλικά. Αντιθέτως, αγοράζοντας ένα φθηνό ρούχο ναι μεν αυτό κατασκευάζεται από υλικά, αλλά δεν του δίνεται και τόση προσοχή στην κατασκευή του, γιατί μιας και είναι φθηνό, οι άνθρωποι θα έχουν τη δυνατότητα να αγοράσουν και άλλο, έαν χαλάσει, λόγω της τιμής του.
Όμως επειδή τα επώνυμα ρούχα είναι και ακριβά προτειμότερο είναι να τα αγοράζεις σε περίοδο εκπτώσεων.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,182 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 21:00, 25-02-11:

Αφου μωρε οι περισσοτεροι αγοραζουν ακριβα και μετα ξανααγοραζουν απο ενα χρονο.

Αφου παρα πολλοι αγοραζουν οχι αναλογα με τις αναγκες αλλα αναλογα με το ποσος χρονος εχει περασει απο τοτε που αγορασες ρουχα τελευταια φορα

Ποιος ο λογος τοτε να θελετε να κρατιουνται αρκετα χρονια?

Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη vaggos-mvdr
Ο vangelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O vaggos-mvdr έγραψε στις 03:23, 23-06-11:

Τα καινουρια μου παπουτσια.
Ελπιζω να σας αρεσουν!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:25. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 11:40, 23-06-11:

Tα έσταξες τα ευρώ σου για τα καλά βλέπω.
Πόσο;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:25. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 19:52, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Tα έσταξες τα ευρώ σου για τα καλά βλέπω.
Πόσο;
425 ευρω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:26. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:04, 23-06-11:

Για ένα ζευγάρι παπούτσια?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:26. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:17, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
γιατι...πολλασου φαινονται;την επωνυμια την ειδες;

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:20, 23-06-11:

γιατι...πολλασου φαινονται;την επωνυμια την ειδες;
Όχι δεν μου φαίνονται πολλά. Μου φαίνονται ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ πολλά!

Την επωνυμία την είδα, αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι είναι ένα απλό άσπρο ζευγάρι παπούτσια που από μια πιο φθηνή μάρκα θα μπορούσαν να κοστίζουν και 60 ευρώ!

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,629 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:50, 23-06-11:

Διόρθωση: για ΑΥΤΟ το ζευγάρι παπούτσια;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 21:03, 23-06-11:

Όχι δεν μου φαίνονται πολλά. Μου φαίνονται ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ πολλά!

Την επωνυμία την είδα, αλλά δεν αλλάζει το γεγονός ότι είναι ένα απλό άσπρο ζευγάρι παπούτσια που από μια πιο φθηνή μάρκα θα μπορούσαν να κοστίζουν και 60 ευρώ!
μα δεν αγορασε φθηνη μαρκα ....

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε στις 21:12, 23-06-11:

μα δεν αγορασε φθηνη μαρκα ....
To θέμα είναι ότι πλήρωσε τη μάρκα διότι το παπουτσάκι είναι απλό.

Παράθεση

catherine1994

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη catherine1994
H catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 753 μηνύματα.

H catherine1994 έγραψε στις 21:32, 23-06-11:

Άμα έχει λεφτά για πέταμα who cares!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 22:49, 23-06-11:

Παρδόν; Όταν πήγα με έναν φίλο μου να πάρει παπούτσια (και πιο γαμάτα) D&G κόστιζαν 180ευράκια. Μήπως σε πιάσανε λίγο τον πισινό;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:27. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 22:51, 23-06-11:

Τωρα με το μεσοπροθεσμο θα κοπουν τα LV χαχαχαχαχαχαχα
Παντως μην νομιζετε οτι ειναι απο τα πολυ ακριβα παπουτσια που βγαζουν .

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Παρδόν; Όταν πήγα με έναν φίλο μου να πάρει παπούτσια (και πιο γαμάτα) D&G κόστιζαν 180ευράκια. Μήπως σε πιάσανε λίγο τον πισινό;
Αλλο d&g και αλλο louis vuitton .

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:27. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 22:53, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από vaggos-mvdr
Τωρα με το μεσοπροθεσμο θα κοπουν τα LV χαχαχαχαχαχαχα
Παντως μην νομιζετε οτι ειναι απο τα πολυ ακριβα παπουτσια που βγαζουν .
Mα συγγνώμη κιόλας αλλά ένα παπουτσάκι-υπερπαραγωγή αυτού του οίκου πόσο κοστίζει δηλαδή;

Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 22:54, 23-06-11:

Mα συγγνώμη κιόλας αλλά ένα παπουτσάκι-υπερπαραγωγή αυτού του οίκου πόσο κοστίζει δηλαδή;
κατσε να παω να δω στο site τους

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 22:56, 23-06-11:

κατσε να παω να δω στο site τους
Eίναι τελευταία κολεκτιόν ε;

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,380 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 22:57, 23-06-11:

Mε προλαβε ο Γιωργος στο ενα σκελος. ΑΥΤΟ το ζευγαρι παπουτσια, εκτος απο εμετικο (οκ γουστα), και προεχομενο απο μοδα 50 χρονια πριν, ειναι και εξαιρετικά φθηνο στην κατασκευη κ σχεδιαση. Και χωρις τιποτε επανω του που να δικαιολογει την τιμη.

2ο σκελος : απο πότε 425 ευρω για ενα οποιοδηποτε παπουτσι (που δεν εχει χρυσο,πολυτιμου λιθους, τηλεοραση,κλιματισμο κλπ επανω), ειναι αποδεκτη τιμη ; Επειδη ετσι σας επλυναν τον εγκεφαλο με τις μαρκες ; Αυτο το παπουτσι βαζω στοιχημα οτι δε κοστιζει ουτε 10 ευρω για να κατασκευαστει. Αφαιρω και αλλα τοσα περιπου για κερδος εμπορου κλπ, και εχουμε 400 ευρω που μεταφραζονται σε "thank you sucker!".

epic fail

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 22:58, 23-06-11:

Το πιο ακριβο sneaker εχει γυρω στα 530 .
Τα κλασσικα φτανουν και το χιλιαρικο .
Τα παραξενα δερματα μπορει να κανουν και χιλιαδες.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

H Θάλεια έγραψε στις 23:01, 23-06-11:

Το πιο ακριβο sneaker εχει γυρω στα 530 .
Τα κλασσικα φτανουν και το χιλιαρικο .
Τα παραξενα δερματα μπορει να κανουν και χιλιαδες.
Τζίζους Κράιστ.
1000ευρώ δεν κοστίζει ολόκληρη η ντουλάπα μου (ρούχα+έπιπλο μαζί).
Σόρρυ αλλά δεν δίνω ούτε 300, ούτε 400, ούτε 1000 ευρώ για να πατάω σκατά στο δρόμο.

Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 23:06, 23-06-11:

Ε χαμος εγινε με τα παπουτσια
δεν ξαναλεω τιμες

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:28. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 23:16, 23-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Mε προλαβε ο Γιωργος στο ενα σκελος. ΑΥΤΟ το ζευγαρι παπουτσια, εκτος απο εμετικο (οκ γουστα), και προεχομενο απο μοδα 50 χρονια πριν, ειναι και εξαιρετικά φθηνο στην κατασκευη κ σχεδιαση. Και χωρις τιποτε επανω του που να δικαιολογει την τιμη.

2ο σκελος : απο πότε 425 ευρω για ενα οποιοδηποτε παπουτσι (που δεν εχει χρυσο,πολυτιμου λιθους, τηλεοραση,κλιματισμο κλπ επανω), ειναι αποδεκτη τιμη ; Επειδη ετσι σας επλυναν τον εγκεφαλο με τις μαρκες ; Αυτο το παπουτσι βαζω στοιχημα οτι δε κοστιζει ουτε 10 ευρω για να κατασκευαστει. Αφαιρω και αλλα τοσα περιπου για κερδος εμπορου κλπ, και εχουμε 400 ευρω που μεταφραζονται σε "thank you sucker!".

epic fail
ΟΚ...δεν αναφερομαι στο συγκεκριμενο ,αλλα και 400 + ευρω ειναι αποδεκτη τιμη για οποιον τα διαθετει και θελει να αγορασει ποιοτικα υποδηματα ,διαχρονικα που δεν τα πετας στον σκουπιδοντενεκε σε μερικους μηνες...Δεν ειναι θεμα πλυσης εγκεφαλου ,αλλα επιλογης .Προσωπικα εχω βιωσει πολλες φορες το :''οτι πληρωνεις περνεις'' και προτιμω το ενα και καλο ,απο τα φθηνα που δεν κρατανε ουτε μια σαιζον και βλαπτουν και την ανατομια του πελματος.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DreamsRevenge : 24-06-11 στις 17:28. Αιτία: Η ανάρτηση προέρχεται από το θέμα "Κριτικές για ρούχα και παπούτσια"
Παράθεση

vaggos-mvdr (vangelis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O vaggos-mvdr έγραψε στις 23:29, 23-06-11:

Παιδια το τι ειναι ακριβο και τι ειναι φθηνο ειναι σχετικο για τον καθενα και πιστευω οτι εχει να κανει με το πως εχει μαθει.
Αν πατε μια βολτα πχ στο Κολωνακι ολοι τετοια παπουτσια φορανε και δεν νομιζω να εχουν μεγαλο προβλημα με την τιμη γιατι εχουν λεφτα και εχουν μαθει στα ακριβα μαγαζια που βρισκονται ακριβως απεναντι απο το σπιτι τους .Αλλοι ανθρωποι ειναι μαθημενοι αλλιως χωρις να εχει να κανει παντα με το εισοδημα νομιζω δηλαδη..

Αρχική Δημοσίευση από Lorien

epic fail
Πως ξερεις οτι ειναι φθηνο?
Οκ γουστα ειναι αυτα σε καποιους αρεσουν σε καποιους παλι οχι και δεν ειναι καθολου κακο
αλλα πιστεψε με δεν εισαι σε θεση να ξερεις καλυτερα την μοδα και το τι θεωρειται ωραιο απο εναν απο τους μεγαλυτερους και ακριβοτερους και πολυαντιγραμενους οικους μοδας του πλανητη .
Αλλα ετσι ειναι ο καθενας μπορει να λεει οτιδηποτε του ερθει στο μυαλο .

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Myrtle
H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,032 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε στις 01:07, 24-06-11:

Θεέ και Κύριε! Ο μηνιαίος μισθός μου φτάνει για να αγοράσω ακριβώς ένα ζευγάρι παπούτσια (άντε κι ένα κουτί τσίχλες! )

Όχι, νταξ! Ψέματα λέω! Έχω αγοράσει κι εγώ ένα ρολόι louis vuitton από την Τουρκία 15 ευρώ! Αλλά κάποια στιγμή, πρόσεξα ότι είχε μια ιδιαίτερη αδυναμία στις μπανάνες!

Κοίταξε να δεις! Το πρόβλημα δεν είναι μόνο το ύψος του χρηματικού ποσού που σπατάλησες σε ένα ζευγάρι παπούτσια, τα οποία κάποια στιγμή θα βαρεθείς και θα θες να αλλάξεις, γιατί το επόμενο έτος η μόδα θα προστάξει κάτι διαφορετικό ή γιατί απλώς αυτά σου φαίνονται πλέον tres banal. Το πρόβλημα είναι ότι η κατάσταση στη χώρα μας είναι τέτοια, που πλέον είναι προκλητικό να βγαίνεις να λες ότι αγόρασες ένα και μόνο ζευγάρι παπούτσια με χρήματα που θα μπορούσε να ζήσει ένας άνθρωπος για ένα μήνα. Και πάλι, βέβαια, θα μπορούσα να το δικαιολογήσω, αν ήσουν ένας επιχειρηματίας που με κόπο και ιδρώτα (λέμε τώρα) κατάφερε και έχει ένα τόσο ικανοποιητικό εισόδημα που δικαιολογεί πλήρως τέτοιου είδους αγορές. Αντίθετα, όμως, είσαι ένα 16χρονο παιδί που σπαταλάει τα λεφτά του μπαμπά/ της μαμάς για να πλουτίζει και να συντηρεί τους διάσημους και πάμπλουτους επώνυμους σχεδιαστές!

Anyway, μεγεια!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους