Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,844 μέλη και 2,411,238 μηνύματα σε 75,067 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 501 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
avast!
6
25,00%
AVG Anti-Virus
2
8,33%
Avira
1
4,17%
BitDefender
3
12,50%
ClamAV / ClamWin
0
0%
Microsoft Security Essentials
0
0%
Kaspersky
0
0%
ESET
6
25,00%
Norton
1
4,17%
Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)
1
4,17%
Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)
4
16,67%

Astraxan (Νίκος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Astraxan έγραψε: στις 15:37, 21-10-07:

Βασικά σταμάτησα να χρησιμοποιώ από τότε που τα έπαιρνα με την σειρά και τα δοκίμαζα...
Η ψήφος μου πήγε στο Kaspersky!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 16:35, 21-10-07:

NOD32 φυσικά
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

costas (Κων/νος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O costas έγραψε: στις 17:10, 21-10-07:

norton symantec antivirus... πολύ καλό... μέχρι στιγμής ούτε ένα πρόβλημα... εχει κ live update κάθε μέρα/βδομάδα(ανάλογα)... μια χαρά!
Παράθεση

daniel (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O daniel έγραψε: στις 01:52, 22-10-07:

AVG
Παράθεση

dexter08

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O dexter08 έγραψε: στις 17:04, 22-10-07:

αφου τραβηξα τα ελεη με το norton εβαλα το πολυ ελαφρυ nod32 και βρηκα την 'υγεια' μου!
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 13:55, 24-10-07:

NOD32.... Rulez!
Παράθεση

piper_h

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H piper_h έγραψε: στις 18:52, 24-10-07:

Panda Internet security ο καλυτερο...
Παράθεση

The President (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Χολαργός (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H The President έγραψε: στις 00:35, 04-11-07:

avast antivirus... Οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν ότι υπάρχει αλλά είναι εκπληκτικό, και δωρεάν... Καμία σχέση με το (κατά την ταπεινή μου γνώμη) σπαστικό και προβληματικό norton....
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,076 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 00:37, 04-11-07:

Κι εγω του Avast! ειμαι. Πριν τα vista ειχα ενα πολυ καλο, το avira, αλλα σε vista δεν τρεχει.
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 14:07, 02-04-08:

Ποιο κατα την γνώμη σου T_Chameleon είναι το καλύτερο αντι βαιρους???

----Αυτό το post προήλθε από το θέμα Συλλογή virus----
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 02-04-08 στις 18:24.
Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε: στις 14:14, 02-04-08:

Το καλύτερο antivirus είναι αυτό που δεν υπάρχει ιδικά όταν δεν τον έχεις αφεντικό και το έχεις σπασμένο η με κωδικό από το νετ (οι εταιρίες ξέρουν ποίος έχει σπασμένο η με serial άσε που κάποιους ιούς τους δημιουργούν ίδιες οι εταιρίες)
.. to kaspersky κάποτε ήτανε το καλύτερο αλλά αποδείχτηκε βαρύ για τον υπολογιστεί το Norton βλέπει τον ιό και τον χαιρετάει (περάστε κύριε)…προσωπικά έχω το NOD32 ελαφρύ και λειτουργικό..

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 14:17, 02-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από T_Chameleon
Το καλύτερο antivirus είναι αυτό που δεν υπάρχει ιδικά όταν δεν τον έχεις αφεντικό και το έχεις σπασμένο η με κωδικό από το νετ (οι εταιρίες ξέρουν ποίος έχει σπασμένο η με serial άσε που κάποιους ιούς τους δημιουργούν ίδιες οι εταιρίες)
.. to kaspersky κάποτε ήτανε το καλύτερο αλλά αποδείχτηκε βαρύ για τον υπολογιστεί το Norton βλέπει τον ιό και τον χαιρετάει (περάστε κύριε)…προσωπικά έχω το NOD32 ελαφρύ και λειτουργικό..
Α πολυ ωραια και εγω αυτο έχω και ειμαι ικανοποιημενη προς το παρον!

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε: στις 14:21, 02-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Α πολυ ωραια και εγω αυτο έχω και ειμαι ικανοποιημενη προς το παρον!
Very nice… Nina μου..Το έχω εδώ και πολλή καιρό και δεν μου έχει παρουσιαστή κανένα πρόβλημα..αν και το έχω Hackαρισμενο.. εσύ το έχεις αφεντικό?Αν ναι είναι πιο καλό από το δικό μου γιατί εκεί σε προστατεύει η ίδια η εταιρία

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fandago : 02-04-08 στις 18:28.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 00:39, 21-04-08:

AVG FREE EDITION 7.5.524

Και μπορώ να πω πως είμαι πολύ ικανοποιημένος.
Παράθεση

mitro89

Νεοφερμένος

Ο mitro89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O mitro89 έγραψε: στις 01:44, 30-04-08:

λυπών και εγώ nod32 είναι το καλύτερο από πολλά άλλα βλέπε norton,avg,κ.α όταν είχα win. τώρα linux κ ξερό ψωμί...
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 03:04, 30-04-08:

Το Avast και είμαι ποοολυ ευχαριστημένη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cap (Σωτήρης!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Σωτήρης! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O cap έγραψε: στις 09:30, 30-04-08:

Nod τριανταδυό αγορασμένο με 2 licences, ένα για το home Pc και ένα για το φορητό. Τα υπόλοιπα PC είναι απροστάτευτα, αλλά δεν χρησιμοποιούνται και τόσο συχνά για browsing.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 09:34, 30-04-08:

NOD 32.
Νομίζω είναι το πιο αποτελεσματικό από όσα έχω δοκιμάσει
Παράθεση

stavros_ (mpampis)

Δραστήριο Μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 419 μηνύματα.

O stavros_ έγραψε: στις 09:52, 30-04-08:

AVG. Γιατί είναι ελεύθερο, και καλό. Έχει πιάσει ακρετούς ιούς.
Παράθεση

Andonis1_

Νεοφερμένος

Ο Andonis1_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Andonis1_ έγραψε: στις 14:44, 05-05-08:

nod 32 και μέχρι τώρα δεν έχω κανένα παράπονο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενική συζήτηση για τις παρελάσεις - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-14 στις 02:47.
    • Γενική συζήτηση για την κρίση - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 261 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-12 στις 14:20.
    • Γενική συζήτηση για τα domains - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-11 στις 20:41.
    • [Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση - Από GanGeD
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-10 στις 16:24.
    • Γενική συζήτηση για το Linux - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-10-09 στις 01:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους