Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,762 μηνύματα σε 75,038 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενική συζήτηση για τα antivirus

Ποιο Antivirus χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
avast!
6
25,00%
AVG Anti-Virus
2
8,33%
Avira
1
4,17%
BitDefender
3
12,50%
ClamAV / ClamWin
0
0%
Microsoft Security Essentials
0
0%
Kaspersky
0
0%
ESET
6
25,00%
Norton
1
4,17%
Άλλο (διευκρινίστε με μήνυμα ποιο)
1
4,17%
Κανένα (διευκρινίστε με μήνυμα γιατί όχι)
4
16,67%

zephy

Νεοφερμένος

H zephy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H zephy έγραψε: στις 14:54, 05-05-08:

Εγώ έχω βάλει το bit defender αλλά δεν έχω ιδέα αν είναι καλό.Μέχρι τώρα δεν έχω πρόβλημα αλλά φαντάζομαι και χωρίς αυτο το ίδιο θα ήταν...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tinaki

Νεοφερμένος

H tinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H tinaki έγραψε: στις 15:19, 05-05-08:

Kaspersky
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 296 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 15:39, 05-05-08:

Avg
Παράθεση

xnomik

Νεοφερμένος

Ο xnomik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 61 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O xnomik έγραψε: στις 06:34, 13-06-08:

Avast και τέλος έτσι πιστεύω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 13-06-08 στις 07:27. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 11:23, 17-06-08:

AVG
Παλιά χρησιμοποιούσα F-secure και μάλλον θα το ξαναβάλω γιατί είναι αυτό που με έxει αφήσει περισσότερο ικανοποιημένη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη invalid : 17-06-08 στις 11:53.
Παράθεση

giver

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο giver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O giver έγραψε: στις 11:51, 17-06-08:

Nod32 και έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο!! όσο γίνεται...
ειδικά η τελευταία έκδοση με το antispyware!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΚωνσταντίνοςZ

Νεοφερμένος

Ο ΚωνσταντίνοςZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O ΚωνσταντίνοςZ έγραψε: στις 16:59, 22-06-08:

zonealarm
Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε: στις 17:43, 22-06-08:

F-secure...απ τα καλυτερα που εχω παρει....
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:26, 22-06-08:

Εγώ που έχω Panda Antivirus and Firewall 2008 πρέπει να ντρέπομαι?Δεν το έχει και στις επιλογές γιαυτό.
Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε: στις 18:28, 22-06-08:

γιατι να ντρεπεσαι???λες το antivirus με περηφανεια και σε οποιον αρεσει...
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 20:19, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Εγώ που έχω Panda Antivirus and Firewall 2008 πρέπει να ντρέπομαι?Δεν το έχει και στις επιλογές γιαυτό.
Εγώ είχα Panda πέρισυ και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος πάντως... Απλώς πρέπει να πληρώνεις!
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 20:23, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από giver
Nod32 και έχεις το κεφαλάκι σου ήσυχο!! όσο γίνεται...
ειδικά η τελευταία έκδοση με το antispyware!
Ακριβώς αυτό...
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 20:30, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tetragrammaton
Εγώ είχα Panda πέρισυ και ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος πάντως... Απλώς πρέπει να πληρώνεις!
Και εγώ το έχω αγοράσει απλά πιστεύω ότι το Nod είναι καλύτερο.
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 21:02, 22-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Bill_Slayer
Και εγώ το έχω αγοράσει απλά πιστεύω ότι το Nod είναι καλύτερο.
Είναι, αλλά και το Panda είναι επαρκές.
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 22:21, 22-06-08:

Πέρυσι κι εγώ είχα το Panda...Φέτος έβαλα το nod32 (eset) και νομίζω κι εγώ είναι λίγο καλύτερο...Πλήρες και πιο "ελαφρύ" για το pc σε σχέση με τα υπόλοιπα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myle

Linux Geek

Ο myle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O myle έγραψε: στις 14:05, 12-07-08:

Προς το παρόν δεν χρησιμοποιώ.

Πάντως όταν χρησιμοποιούσα μου άρεσε το nod γιατί ήταν ελαφρύ και τα έβρισκε σχεδόν όλα, αλλά και το Kaspersky είναι πολύ καλό. Της Symantec από τα χειρότερα κατά την ταπεινή μου άποψη. Έχει ακουστεί (ράδιο αρβίλα) ότι έβγαζε η ίδια ιούς.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:15, 12-07-08:

Πλέον κανένα.

Άραγε να χρειάζομαι τώρα που έχω ubuntu;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myle

Linux Geek

Ο myle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O myle έγραψε: στις 14:38, 12-07-08:

Όπως θα έλεγε και ο Borat στην ταινία "NOT"!

Μόνο σε Windows χρειάζεσαι. Σε linux έχεις λιγοτέρους κινδύνους από ότι σε Windows με το καλύτερο antivirus.
Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 15:17, 12-07-08:

Χρησιμοποιώ το Nod32. Είναι το καλύτερο που έχω χρησιμοποιήσει
Παράθεση

DirectX

Νεοφερμένος

Ο DirectX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 41 μηνύματα.

O DirectX έγραψε: στις 22:49, 12-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από myle
[..]Έχει ακουστεί (ράδιο αρβίλα) ότι έβγαζε η ίδια ιούς.
Δεν θα το απέκλεια, ανάλογες φήμες είχαν κυκλοφορήσει και για την McAfee πριν πολλά χρόνια, την εποχή που μεσουρανούσε το MS-DOS. Θεωρώ ότι ως έναν βαθμό τα anti-viruses & viruses έχουν μια ας πούμε συμβιωτική τελικά σχέση αιτίας - αιτιατού , ζήτησης & προσφοράς .....
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενική συζήτηση για τις παρελάσεις - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-14 στις 02:47.
    • Γενική συζήτηση για την κρίση - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 261 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-12 στις 14:20.
    • Γενική συζήτηση για τα domains - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-09-11 στις 20:41.
    • [Ηλεκτρονική] Γενική συζητηση - Από GanGeD
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΕΠΑ.Λ..
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-10 στις 16:24.
    • Γενική συζήτηση για το Linux - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 209 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-10-09 στις 01:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους