Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,413 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 228 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτείνετε ένα βιβλίο

drunk (Γκίκω)

Δραστήριο Μέλος

H Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H drunk έγραψε: στις 09:39, 27-07-05:

<<Μόμπυ Ντικ>> του Χέρμαν Μέλβιλ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:24, 16-08-05:

Από θρίλερ μια που είμαι και φαν του Stephen King προτείνω να διαβάσετε ή τη ''Λάμψη'' ή το ''Σάλεμς Λοτ''
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 20:44, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
είμαι και φαν του Stephen King
ΘΕΟΣ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:45, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από ALEX_
ΘΕΟΣ!
Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και το thread Βιβλία & Ταινίες του Stephen King
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 18-08-05 στις 10:40.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 20:50, 16-08-05:

Επίσης για αστυνομικά θρίλερ προτείνω Patterson και Connely.Κορυφή και οι δύο!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:17, 18-08-05:

Εγω μιας και έχω τρελό κόλλημα με τον ΒΠΠ πριν λίγες μέρες τελείωσα την αφήγηση της τραουλ γιουγκε - Η γραμματέας του Χίτλερ αφηγείτε και τώρα διαβάζω το "Ναζι και αποκρηφησμός". Δεν είναι νεοναζί η τίποτα τέτοιο, απλά τα καλά ιστορικά βιβλία είχαν τελειώσει και εγώ πήρα ότι περίσεψε
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:19, 18-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και το thread Βιβλία & Ταινίες του Stephen King
Το λινκ δεν δουλεύει, χάλασε. Ο stephen king δεν έχει γράψει το sum of all fears?
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 10:30, 18-08-05:

Τώρα διαβάζω ένα καταπληκτικό βιβλίο, το Gateway του Frederik Pohl. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους οπαδούς του science fiction. Το αγόρασα από amazon μόνο 5.5 λίρες κάτι που το βρίσκω τραγικά φτηνό είδικά όταν πλέον για μετριότητες τύπου Dan Brown και Paolo Coelho πληρώνεις 30 και 40 ευρώ. Υπάρχουν άπειρα βιβλία σε πολύ φτηνές τιμές που δυστυχώς δε θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:33, 18-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Τώρα διαβάζω ένα καταπληκτικό βιβλίο, το Gateway του Frederik Pohl. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους τους οπαδούς του science fiction. Το αγόρασα από amazon μόνο 5.5 λίρες κάτι που το βρίσκω τραγικά φτηνό είδικά όταν πλέον για μετριότητες τύπου Dan Brown και Paolo Coelho πληρώνεις 30 και 40 ευρώ. Υπάρχουν άπειρα βιβλία σε πολύ φτηνές τιμές που δυστυχώς δε θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα
Στα αγγλικά δεν μπορώ να διαβάσω είναι πολύ κουραστικό. Τα βιβλία του King είναι μεταφρασμένα ?
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 10:35, 18-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Τα βιβλία του King είναι μεταφρασμένα ?
Δεν ξέρω σε ποια συγκεκριμένα βιβλία αναφέρεσαι, αλλά σίγουρα υπάρχουν πολλά βιβλία του στα ελληνικά.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 10:37, 18-08-05:

Το λινκ δεν δουλεύει, χάλασε. Ο stephen king δεν έχει γράψει το sum of all fears?

To sum of all fears το έχει γράψει ο Tom Clancy.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:42, 18-08-05:

To sum of all fears το έχει γράψει ο Tom Clancy.

oυπθ! Δίκιο έχεις του Tom Clancy τότε θέλω βιβλιά !!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,003 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:42, 18-08-05:

το link δουλεύει τώρα
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 10:44, 18-08-05:

oυπθ! Δίκιο έχεις του Tom Clancy τότε θέλω βιβλιά !!!
Χωρίς να το έχω ψάξει, το θεωρώ χλωμό να βρεις βιβλία του Clancy στα ελληνικά. Είναι αυτό που έλεγα παραπάνω: άμα το βιβλίο δεν ανήκει στις χρυσές μετριότητες δεν μπορείς να το βρεις στην Ελλάδα.
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 10:47, 18-08-05:

Χωρίς να το έχω ψάξει, το θεωρώ χλωμό να βρεις βιβλία του Clancy στα ελληνικά.
Νομίζω κι εγώ ότι δεν υπάρχουν πολλά...Έχω αρκετά να σου στείλω yiannis σε μορφή e-book αλλά είναι στα αγγλικά...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:50, 18-08-05:

Νομίζω κι εγώ ότι δεν υπάρχουν πολλά...Έχω αρκετά να σου στείλω yiannis σε μορφή e-book αλλά είναι στα αγγλικά...
Να'σαι καλά Alex! Με κουράζει να διαβάζω όμως στα Αγγλικά και αν πέσω σε καμια λέξη που δεν καταλαβένω θα στραβώσο. Τεσπα θα διαβάζω ότι βρω! Μπήκα σε επώνυμο site βιβλιοπολείου (Ονόματα δεν λέμε) και βρήκα γύρω στα 20 βιβλία του ΒΠΠ, οπότε για λίγο καιρό θα είμαι απασχολημένος!
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 11:00, 18-08-05:

ΒΠΠ???
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:03, 18-08-05:

ΒΠΠ???
σορρυ!
Β' Παγκόσμιος Πόλεμος
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε: στις 11:13, 18-08-05:

Επίσης πολύ καλός είναι και ο Dean Koontz!Είναι στο είδος του King αλλά η θεματολογία του έχει λίγο μεγαλύτερη ποικιλία.Συγγραφέας που σε ένα είδος που θεωρείται κορεσμένο απο ιδέες,σε κάθε καινούριο βιβλίο του με ξαφνιάζει ευχάριστα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 16:33, 18-08-05:

Επίσης πολύ καλός είναι και ο Dean Koontz!Είναι στο είδος του King αλλά η θεματολογία του έχει λίγο μεγαλύτερη ποικιλία.Συγγραφέας που σε ένα είδος που θεωρείται κορεσμένο απο ιδέες,σε κάθε καινούριο βιβλίο του με ξαφνιάζει ευχάριστα!
O Dean Koontz είναι ο αγαπημένος μου συγγραφέας και το αγαπημένο μου βιβλίο είναι το ''Ο Εφιάλτης Παραφυλάει''.Φοβερό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Στωικος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους