Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Microsoft Office Publisher 2003

!!!...vivaki...!!! (Βιβή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη !!!...vivaki...!!!
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H !!!...vivaki...!!! έγραψε στις 12:09, 21-10-08:

Έσείς έχετε στον υπολογιστή σας το Microsoft Office Publisher 2003; Εγώ το έχω και θεωρώ ότι είναι ένα πολύ καλό και για κάποιους σημαντικό πρόγραμμα αλλά δεν έμαθα να το χρησιμοποιώ στο ecdl; Γιατί το ecdl δεν ο περιλαμβάνει; Εσείς το χρησιμοποιείτε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 12:30, 21-10-08:

Το ecdl φαντάζομαι οτι δεν το περιλαμβάνει γιατι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα χρήσιμο. Η δουλεια γραφείου καλύπτεται πλήρως απο τα office/excel/outlook, άντε και access. Για δημιουργία φυλλαδίων/whatever χρησιμοποιούνται συνήθως πιο εξειδικευμένα προγράμματα φαντάζομαι, όπως και για σχεδίαση ιστοσελίδων.

Πάντως δεν έχω αισθανθεί να το έχω χρειαστεί ποτέ. Σε τι ακριβώς το χρησιμοποιείς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 17:50, 21-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Eruyomo
Το ecdl φαντάζομαι οτι δεν το περιλαμβάνει γιατι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα χρήσιμο. Η δουλεια γραφείου καλύπτεται πλήρως απο τα office/excel/outlook, άντε και access. Για δημιουργία φυλλαδίων/whatever χρησιμοποιούνται συνήθως πιο εξειδικευμένα προγράμματα φαντάζομαι, όπως και για σχεδίαση ιστοσελίδων.

Πάντως δεν έχω αισθανθεί να το έχω χρειαστεί ποτέ. Σε τι ακριβώς το χρησιμοποιείς;
Adobe InDesign ftw

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,023 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 17:52, 21-10-08:

Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το Publisher, μπορείς κάποιος να εξηγήσει τι δουλειά κάνει;

-petros

Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη chris_90
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,239 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 18:05, 21-10-08:

Και καλα εχει καποια υποδειγματα φυλλαδιων, εγγραφων κλπ κι εσυ απλα συμπληρωνεις αυτα που θελεις! Λιγο στην Α' Λυκειου μας ειχε δειξει καποια πραγματα ο καθηγητης, δεν ξερω και πολλα...

Παντως δεν το εχω χρησιμοποιησει για σοβαρο λογο, για να περναει η ωρα μονο...

Παράθεση

932df0a57b

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη 932df0a57b
Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 844 μηνύματα.

O 932df0a57b έγραψε στις 18:40, 21-10-08:

Βλακείες. Βάλε ένα Quark Express να νιώσεις

Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη michael92
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 18:50, 21-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από mmpf
Βλακείες. Βάλε ένα Quark Express να νιώσεις
ή Adobe InDesign, το παμε

Παράθεση

Ραφαέλα33847 (Ραφαέλα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ραφαέλα33847
H Ραφαέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.

H Ραφαέλα33847 Si lo puedes soñar, lo puedes hacer έγραψε στις 13:37, 22-11-09:

Εμείς το χρησιμοποιούμε γιατί ηταν υπάρχει η ανάλογη ενότητα και στην Acta και στο Cambridge αλλά είναι ένα απο τα αγαπημένα μου προγράμματα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 14:17, 22-11-09:

Βοηθάει και στο σχηματισμό ιστοσελίδων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Microsoft Office - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-10-15 στις 19:13.
    • Δωρεάν έκδοση του Microsoft Office - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-12 στις 17:30.
    • Microsoft Office 2010 - Από Cogito ergo sum
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-10 στις 14:52.
    • Microsoft Office για linux - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εναλλακτικά λειτουργικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-08 στις 00:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους