Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,471 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 546 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
Κυκλάδες
84
56,76%
Σποράδες
45
30,41%
Ιόνια Νησιά
95
64,19%
Νησιά Β. Αιγαίου
55
37,16%
Νησιά Α. Αιγαίου
28
18,92%
Δωδεκάνησα
48
32,43%
Κρήτη
59
39,86%
Νησιά Αργοσαρωνικού-Κύθηρα
36
24,32%
Κύπρος (εντάξει δεν ανήκει στα συμπλέγματα, αλλά εγώ τη βάζω)
15
10,14%

*MARAKI* (maria)

Νεοφερμένος

H maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H *MARAKI* έγραψε: στις 00:44, 29-10-08:

τελειαα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 00:54, 29-10-08:

Α ναι, ξέχασα την Αίγινα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 01:04, 29-10-08:

λεσβος
συρος
τηνος
κρητη
ευβοια
..αυτα νομιζω
Παράθεση

Wolfie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 456 μηνύματα.

O Wolfie έγραψε: στις 01:11, 29-10-08:

Κέρκυρα...μονο :p
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Διάσημο Μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 01:14, 29-10-08:

Κρητη,Παρος,Σαλαμινα...
Παράθεση

mimika (Δήμητρα)

Νεοφερμένος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H mimika έγραψε: στις 13:02, 29-10-08:

Πάρο.!!!!!!
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 14:04, 29-10-08:

λευκαδα, τηνος, ανδρος, μυκονος, δηλος, κερκυρα, ευβοια, σκιαθος, κρητη, αιγινα και σκοπελος
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,753 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 14:05, 29-10-08:

Σκόπελο, θέλω να πάω!
Παράθεση

Constantina!

Δραστήριο Μέλος

H Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Constantina! έγραψε: στις 14:27, 29-10-08:

Σάμος (ε, εκεί μένω Πολύ όμορφη, να την επισκεφτείτεε!)
Πάτμος (δε μου πολυάρεσε)
Πάρος-Αντίπαρος (πολύ ωραία νησιά)
Λέσβος (τη λατρεύω!)
Κως (αρκετά καλή)

Δε μου'ρχεται τώρα κάποιο άλλο..
Παράθεση

tasoula

Νεοφερμένος

H tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 57 μηνύματα.

H tasoula έγραψε: στις 14:58, 29-10-08:

λευκαδα,κρητη,σιφνος,λεσβος,κεφαλλονια(ισως ξεχναω μερικα..)!!!...ειδικα η σιφνος ειναι αλλο πραγμα!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 15:43, 29-10-08:

Κρήτη μόνο! Είχα πάει στην 7ήμερη στην β'γυμνασιου στα Χανιά, μια βδομάδα στα Χανιά το περασμένο Πασχα και τώρα μένω Ηρακλειο! Δε δίνει την αίσθηση νησιού βέβαια
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 15:51, 29-10-08:

Λευκάδα, Ιθάκη, Κέρκυρα, Κεφαλλονιά, Ζάκυνθο, Μήλο, Κύθηρα, Ύδρα, Πάρο, Σύρο, Σαντορίνη, Μυτιλήνη, Ρόδο, Σαμοθράκη, Νίσυρο, Κρήτη. Το καθένα με τη δική του μαγεία και ομορφιά, μόνο η Πάρος και η Ύδρα δεν μ' άρεσαν, ίσως είναι επειδή πήγα σε περιόδο μεγάλου τουρισμού, μου έδωσαν μια αίσθηση απόλυτα ρημαγμένου νησιού απ' τις γνωστές αιτίες...

Αγαπημένο πάντα η Σαμοθράκη .
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 15:54, 29-10-08:

Μυτιλήνη, Κέρκυρα, Θάσο, Σαμοθράκη (όταν ήμουν μικρή κια δε θυμάμαι τίποτα).Αλλά και Χαλκιδική και Εύβοια...που δε θεωρούνται νησιά (Όλα αυτά με τη φιλαρμονική του Δήμου και μάλιστα δωρεάν)...Μάλλον του χόνου θα πάω Ρέθυμνο σε μια φίιλη μου και φέτος οικογενειακώς μάλλον ξανά Κέρκυρα!!!
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Περιβόητο Μέλος

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 15:54, 29-10-08:

Πάρο,
αντίπαρο,
σκόπελο,
σκιάθο,
αλόνησο,
θάσο,
κύπρο(αν πιάνεται)
κεφαλλονιά
Ζάκυνθο
νάξο
Ηρακλειά
Κουφονήσια
Και συνεχίζω
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Επιφανές Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,229 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 15:58, 29-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dythor
μόνο η Πάρος και η Ύδρα δεν μ' άρεσαν, ίσως είναι επειδή πήγα σε περιόδο μεγάλου τουρισμού, μου έδωσαν μια αίσθηση απόλυτα ρημαγμένου νησιού απ' τις γνωστές αιτίες...
Για την Παρο που ξερω, εχω να σου πω οτι το χειμωνα δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση μ' αυτο που γινεται το καλοκαιρι. Βεβαια ουτε μπανιο μπορεις να κανεις αλλα τελος παντων... Και πριν το '85-'90 δεν θεωρουνταν καν τουριστικο μερος. Μονο "ψαγμενοι" ξενοι πηγαιναν κατα κυριο λογο εκει για διακοπες...
πιανεται, πως δεν πιανεται...
Παράθεση

astathmitos

Διάσημο Μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 650 μηνύματα.

O astathmitos έγραψε: στις 16:05, 29-10-08:

Επτανησα:Κερκυρα
Αργοσαρωνικο:Αιγινα-Πορο-Υδρα-Σπετσες
Σποραδες:Σκιαθο-Σκοπελο-Αλονησο-Σκυρο
Κυκλαδες:Κυθνο-Παρο-Μυκονο-Συρο-Τηνο-Σαντορινη-Κεα
Δωδεκανησα:Πατμο-Λερο-Μυτιληνη-Σαμο-Ροδος
Κρητη:Εχω κανει το γυρο της
ΑυταΔιακοπες κανω ομως σταθερα Λογγο-Σελιανιτικα Αιγιου

Πολλα απο αυτα ειναι βεβαια μονοημερες-εκδρομες

Ξεχωριζω Ροδο(Μακραν)-Σαντορινη και την Κερκυρα
Παράθεση

*Deatheater* (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 16:59, 29-10-08:

εγώ έχω παει Κέρκυρα οπου πήγα φέτος
Σκοπελος....Θάσος.....
Παράθεση

metalhead (Νικος)

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O metalhead έγραψε: στις 20:02, 30-10-08:

δεν μου αρεσουν τα ταξιδια μονο στην Μανη θελω να πηγενω αλλα παρολα αυτα εχω παει στην Σαντορινη,Αιγινα,Κερκηρα,Αμοργο,Ανδρο,Παρο και αλλα που δεν μου ερχονται
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 14:17, 01-11-08:

λοιπον εγω εχω παει Θασο(3 φορες..ειναι γνωστο πως οταν πας μια φορα..δεν υπαρχει περιπτωση να μην ξαναπας:xixi,Λημνο(ετσι κι ετσι) Λευκαδα(τελειαααα..μαγικα μοναδικα),Ζακυνθο(πολυ τελειες παραλιες:no1,Κεφαλλονια(τα σπαει ομως)..αυτα τα λιγα...γενικα παντως τα Ιονια νησια ειναι μοναδικα
Παράθεση

kiveli (kiveli)

Νεοφερμένος

H kiveli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kiveli έγραψε: στις 14:23, 09-11-08:

εγώ έχω πάει στην Κρήτη !!
Είναι φ-ο-β-ε-ρ-ή!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια