Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,682 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 407 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προγραμμα που να λυνει εξισωσεις κτλ

dinoszisis (costas)

Νεοφερμένος

Ο costas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O dinoszisis έγραψε: στις 18:53, 31-10-08:

μήπως ξερετε κανενα προγραμμα που να λυνει εξισωσεις με αγνωστους χ,
κλασματα κτλ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 12:50, 01-11-08:

Έκανα λίγο πιο σαφή τον τίτλο του θέματος μπας και σε βοηθήσει κανείς
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 13:02, 01-11-08:

Είχα (κάπου πρεπει να το έχω ακόμα) το mathematica που μπορούσε να κάνει αυτή τη δουλεία!

To Maple ξέρω οτι κάνει την ίδια δουλειά.

Δεν είναι δωρεάν όμως.
Απο ότι έχω καταλάβει, δωρεάν είναι το SAGE (παρόμοιο με το mathematica) αλλα μάλλον πρέπει να παιδευτείς με linux για να το βάλεις (έστω μέσω vmware).

Έχει πάντως και μια web interface έκδοση.
Δεν το έχω δοκιμάσει πάντως.

http://www.sagemath.org/
Παράθεση

thewatcher

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 243 μηνύματα.

O thewatcher έγραψε: στις 13:05, 01-11-08:

Εκτός αν το θες για να σου λύνει τις σχολικές ασκήσεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια