Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,830 μέλη και 2,410,631 μηνύματα σε 75,027 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση
76
28,68%
Προκλητική εμφάνιση
19
7,17%
Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση
98
36,98%
Γλυκύτητα/Ευγένεια
141
53,21%
Ρομαντισμός
70
26,42%
Χιούμορ
129
48,68%
Εξυπνάδα
136
51,32%

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 15:12, 12-06-05:

Τι πρέπει να έχει κάποιος για να τον επιλέξετε σαν σύντροφο και να σας κάνει "κλικ"?
Δεν αναφέρομιαι μόνο σε εμφάνιση αλλά σε οτιδήποτε πρεπει να διαθέτει καποιος για νας κανει να ενδιαφερθείτε ερωτικά γι'αυτον.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 13-02-06 στις 10:59.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 15:40, 12-06-05:

ενοείς τι είναι αυτό που προσέχεις οταν βλέπεις πρώτη φορά κάποιο άτομο ή ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει κάποια για να μπορω να την φανταστώ ώς ταίρι μου ?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 15:49, 12-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
ενοείς τι είναι αυτό που προσέχεις οταν βλέπεις πρώτη φορά κάποιο άτομο ή ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει κάποια για να μπορω να την φανταστώ ώς ταίρι μου ?
Και τα 2!!
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:56, 12-06-05:

χμμ εγώ θέλω 4 πραγματάκια: τρυφερή, γλυκεία , αθώα , ρομαντική τα άλλα για έμενα δεν παίζουν τοσο καθοριστικό ρόλο
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:52, 12-06-05:

Ειλικρίνεια και πάλι ειλικρίνεια! Επίσης καλό χαρακτήρα να χει και να έχει σοβαρές προοπτικές για τη σχέση κι οχι να σε παίξει μπαλάκι
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:46, 12-06-05:

Ειλικρίνα και γλυκύτητα πάνω απ' όλα. Μετά εξυπνάδα και αφοσίωση

//edit: εννοείται πως δεν είναι στανταρ... Αλλά ο τωρινός μου έρωτας εκεί υπάγεται
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 21:13, 12-06-05:

Εγώ πάντως δεν ξέρω....
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 21:41, 12-06-05:

Εγώ επειδή ποτέ δεν έδινα σημασία κοίταγα κυρίως εμφάνιση
το 70% αυτών που λένε οτι δεν δίνουν σημασία στην εμφάνιση είναι...
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 21:51, 12-06-05:

Κοίτα. Εννοείται πως μια κάποια εμφάνιση τη θεωρούμε δεδομένη (εγώ τουλάχιστον) 8)
Παράθεση

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O tReLoPeDo!!! έγραψε: στις 22:05, 12-06-05:

Το σύνολο of cource!!!
*
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 30-11-11 στις 11:11. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:18, 12-06-05:

ifrit[ ]
....απλά υποκριτές τους χαρακτηρίζω εγω Όλοι και όλες κοιτάνε εμφάνιση
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 22:34, 12-06-05:

ifrit[ ]
Εγώ επειδή ποτέ δεν έδινα σημασία κοίταγα κυρίως εμφάνιση
Σύμφωνοι, κανεις δεν μπορεί να μην κοιτάει εμφάνιση αλλά λίγοι κοιτάνε μόνο αυτό! Πώς θα κάνεις σχέση με κάποιον αν σου τη σπάει ο χαρακτήρας του? Αν ειναι ανειλικρινής? Αν ειναι χαζός? Δεν ειναι μόνο σεξ, φιλιά κλπ οι σχέσεις. Σε μια σωστή σχέση πρεπει ο άλλος εκτος απο ερωτικός σου συντροφος να ειναι ταυτόχρονα και φίλος σου...
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 22:43, 12-06-05:

Σίγουρα η εμφάνιση παίζει το ρόλο της στην πρώτη εντύπωση που θα σου σχηματιστεί! Μ'αρέσει να παρατυρώ το βλέμα της, το πώς φέρετε στο χώρο και το πώς μιλάει! Θα ήθελα να ειναι θηλυκό! γυναίκα!!! και οταν έχει κάποιο πρόβλημα να το λέει (...ο καμμένος μιλάει τωρα...) ααα και φυσικά κατανόηση! Δεν γίνετε αγάπη μου ότι αρέσει σε εμένα να αρέσει και σε εσένα. Και για ότι αρέσει σε εμένα και όχι σε εσένα δεν συμαίνει οτι επειδή σπαταλάω κάποιες ώρες εκεί δεν σε αγαπάω!!! (... ξανά ο καμμένος μιλάει... ) Τελικά είναι θέμα καθαρά τύχης και χειμίας φίλοι μου!!! έκανες το mix... άν είσαι τυχερός και δεν κάνει μπάμ, είμαστε καλά! άν όχι... άντε γειά!!! (...και ξανά ο καμμένος μίλησε...)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gothics

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O gothics έγραψε: στις 14:44, 14-06-05:

Η καρδιά και η ψυχή του. Τι άλλο; Όλα τα υπόλοιπα είναι απλά προσωρινά. Μόνο η καρδιά ενός ανθρώπου με απασχολεί. Τι σκέφτεται, τι νιώθει, πως αντιδρά, ποιον αγαπά και γιατί, τι ονειρεύεται... αυτά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 30-11-11 στις 11:12. Αιτία: greeklish
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 16:52, 14-06-05:

Σε πρωτη ματια,δηλαδη σε θεμα εμφανισης,να ειναι μη-χοντρη( ) και να εχει ωραιο προσωπο.
Σε θεμα χαρακτηρα τωρα,οπωσδηποτε χιουμορ(κ πολυ μαλιστα),να εχει αποψη(δηλαδη να ειναι ενεργη σε μια συζητηση) και να ειναι σπιρτο(αν καταλαβαινετε τι εννοω,αν οχι,πειτε μου και εξηγουμαι).Τωρα γλυκυτητες κτλ,δεν τα πολυχρειαζομαι.
Παράθεση

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O tReLoPeDo!!! έγραψε: στις 17:08, 14-06-05:

Ε, πρέπει να είναι και λίγο "γούτσου-γούτσου" η κοπελιά !!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 30-11-11 στις 11:13. Αιτία: greeklish
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 17:25, 14-06-05:

Μπα,αν ανοιξει ποτε thread "Τι ΔΕΝ σας αρεσει στον αλλον" θα εβαζα το γουτσου γουτσου.Δεν ειπα να ειναι σοβαροφανης ή καρριεριστα,αλλα το πολυ ναζι και η υπερβολικη θηλυκοτητα(κ τωραπ ου το σκεφτομαι κ το λιγο γουτσου γουτσου,αν το καταλαβα ωστα) με εκνευριζουν αφανταστα σε μια κοπελα.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:57, 14-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Σύμφωνοι, κανεις δεν μπορεί να μην κοιτάει εμφάνιση αλλά λίγοι κοιτάνε μόνο αυτό! Πώς θα κάνεις σχέση με κάποιον αν σου τη σπάει ο χαρακτήρας του? Αν ειναι ανειλικρινής? Αν ειναι χαζός? Δεν ειναι μόνο σεξ, φιλιά κλπ οι σχέσεις. Σε μια σωστή σχέση πρεπει ο άλλος εκτος απο ερωτικός σου συντροφος να ειναι ταυτόχρονα και φίλος σου...
[font=Verdana]Πιστεύω οτι υπάρχουν άτομα και γνωρίζω τετοιου είδους άτομα τα οποία τους ενδιαφέρει μόνο η εμφάνιση.
Αυτό γίνεται διότι τους αρέσει να επιδεικνύονται στους υπόλοιπους φίλους και γνωστούς πως έριξαν την καλύτερη.
Εννοείται πως τέτοια άτομα δεν μπορείς να τα πάρεις σοβαρά.[/font]

σε μία σχέση με ενδιαφέρει να υπάρχει ειλικρίνεια
εμπιστοσύνη.
Να νιώθω ασφάλεια μαζί του,να ξέρω πως θα είναι δίπλα μου και στα δύσκολα να με βοηθήσει και δεν θα την κοπανίσει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 18-12-11 στις 17:55. Αιτία: merge
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 18:06, 14-06-05:

I like boobies.. *giggle*
Παράθεση

Angel236

Νεοφερμένος

Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Angel236 έγραψε: στις 18:07, 14-06-05:

τον εχω βρει γι'αυτο κι εχω καιρο να κανω στον εαυτο μου αυτη την ερωτηση!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους