Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 257)
Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση
74
28,79%
Προκλητική εμφάνιση
18
7,00%
Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση
98
38,13%
Γλυκύτητα/Ευγένεια
137
53,31%
Ρομαντισμός
69
26,85%
Χιούμορ
124
48,25%
Εξυπνάδα
131
50,97%

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 12:57, 05-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Aayla
lol! E, κοίτα, αυτό μπορεί να συνέβη σε σένα, πάντως εγώ μιλάω γενικά. Το χάλι που συμβαίνει δλδ γενικά με τους άντρες [στις ονειρώξεις τους απίθανο το έχω να φαντάζονται απλές, καθημερινές αλλά κι έξυπνες γυναίκες. Αντιθέτως, φαντάζονται κάποια σαν την Πάμελα Άντερσον... ]
Γιατί οι γυναίκες τι κοιτάνε στο σέξ; Τον εσωτερικό κόσμο του άλλου; Έλα τώρα!
Το θέμα δεν είναι το κοιτάει ο καθένας για να πάει με κάποιον/α αλλά για να κάνει σχέση μαζί του, να τον/την ερωτευτεί. Έχει μεγάλη διαφορά. Εννοείται οτι στο σεξ σε ενδιαφέρουν άλλα πράγματα, είτε είσαι άντρας, είτε γυναίκα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aayla
H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 13:08, 05-04-06:

Κι όμως αυτό λέω, michelle! Ότι θα πήγαινα με κάποιον μόνο και μόνο γιατί με ελκύει εγκεφαλικά! [εξάλλου αυτό δεν εννοεί το thread? Τι μας ελκύει δλδ ερωτικά σε κάποιον;]Γιατί πχ βρίσκω τον Γούντυ Άλεν τόσο σέξυ;; Τρελαίνομαι να τον ακούω να μιλάει!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:14, 05-04-06:

Ακόμα και αν ήταν τελείως αποκρουστικός εμφανισιακα θα πήγαινες μαζί του;;

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε στις 16:16, 06-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ακόμα και αν ήταν τελείως αποκρουστικός εμφανισιακα θα πήγαινες μαζί του;;
Όσο τρελό κι αν σου ακούγεται, michelle...ναι, θα πήγαινα! Γιατί από τη στιγμή που εγκεφαλικά με είχε φτιάξει, δε θα κολλούσα τόσο στην εμφάνιση (βέβαια λάβε υπ'όψη σου ότι ένα νορμάλ κι έξυπνο άτομο δε θα ήταν π.χ. βρωμύλος ή να φοράει καπέλο με φτερά ή νά'χει βάψει τα μαλλιά του με όλα τα χρώματα του ουράνιου τόξου ...λέμε τώρα! Μιλάς για αποκρουστικό άτομο που η φύση δλδ δεν του έδωσε όμορφα χαρακτηριστικά, έτσι
Σκέψου μόνο πώς η Πεντάμορφη ερωτεύτηκε το Τέρας!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:53, 06-04-06:

Ναι αλλά αυτό είναι σπάνιο και στις γυναίκες Ayla. Κι εμένα μπορεί να με γοήτευε κάποιος εγκεφαλικά, αλλά αν ήταν εντελώς άσχημος, δεν νομίζω οτι θα τον ερωτευόμουν. Πρέπει να χει κι ένα "κάτι" και εμφανισιακά, ακόμα κι αν δεν είναι "ωραίος". Βέβαια όταν κάποιος σε γοητεύει πνευματικά αρχίζεις πολλές φορές και τον βλέπεις όμορφο, ακόμη κι αν δεν είναι. Το έχω ζήσει κι εγώ.
Το θέμα πάντως είναι οτι στην πλειοψηφία τους και οι γυναίκες κοιτούν εμφάνιση, τουλάχιστον στο σεξ. Πάντως ο panraf που άνοιξε το θέμα, είχε δηλώσει κάποτε οτι στη γυναίκα δεν κοιτά καθόλου μα καθόλου την εμφάνιση. Υπάρχουν και τέτοιοι άντρες, τίποτα δεν είναι απόλυτο

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla έγραψε στις 12:39, 07-04-06:

Ναι αλλά αυτό είναι σπάνιο και στις γυναίκες Ayla. Κι εμένα μπορεί να με γοήτευε κάποιος εγκεφαλικά, αλλά αν ήταν εντελώς άσχημος, δεν νομίζω οτι θα τον ερωτευόμουν. Πρέπει να χει κι ένα "κάτι" και εμφανισιακά, ακόμα κι αν δεν είναι "ωραίος". Βέβαια όταν κάποιος σε γοητεύει πνευματικά αρχίζεις πολλές φορές και τον βλέπεις όμορφο, ακόμη κι αν δεν είναι. Το έχω ζήσει κι εγώ.
Το θέμα πάντως είναι οτι στην πλειοψηφία τους και οι γυναίκες κοιτούν εμφάνιση, τουλάχιστον στο σεξ. Πάντως ο panraf που άνοιξε το θέμα, είχε δηλώσει κάποτε οτι στη γυναίκα δεν κοιτά καθόλου μα καθόλου την εμφάνιση. Υπάρχουν και τέτοιοι άντρες, τίποτα δεν είναι απόλυτο
Έλα! Μπράβο panraf! Πάντως εγώ από τους άντρες, που ξέρω τουλάχιστον, αποζητούν πάντα μια όμορφη γυναίκα ή έστω κάποια που όταν τη βλέπουν να τους κάνει "κλικ" και όχι όταν την ακούν δλδ...(γι'αυτό έχουν καταντήσει οι περισσότερες και αρχίζουν τις πλαστικές, τις λιποαναρροφήσεις και τις νευρικές ανορεξίες...έλεος!). Μιλάμε πάντα για ό'τι αφορά ερωτική έλξη (και όχι δλδ όταν ψάχνουν για την ιδανική σύζυγο ).

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 12:54, 07-04-06:

Για εμενα ειναι συνδιασμος...
Καταρχην να πω οτι οταν θα πρωτοδω μια κοπελα (δεν την ξερω-δεν με ξερει-δεν εχουμε μιλησει!), αυτα που αναγκαστικα θα μου τραβηξουν την προσοχη και θα μου κανουν κλικ, θα ειναι θελοντας και μη, η εξωτερικη της εμφανιση,ο αερας της, το στυλ της, το περπατημα της...κτλ κτλ.
Απαξ και καθισω και μιλησω με μια κοπελα, υπαρχει η περιπτωση να μου αρεσει τρομερα εμφανησιακα αλλα να αποδειχθει οτι η συνενοηση μας ειναι σαν σβολιασμενη μπεσαμελ...οποτε και ΔΕΝ θα δεσει το γλυκο.Προσωπικα μιλωντας παντα.Γιατι υπαρχουν και αλλοι που που τους ενδιαφερει μονο η εμφανιση.
Απο την αλλη μπορει να μην μου "βγουν" τα ματια μολις την δω απο ομορφια, αλλα μολις αρχισουμε να μιλαμε να με κανει να μεινω αναυδος απο το ποσο μοναδικη κοπελα ειναι.
Και σε αυτο για εμενα συμβαλουν τοσο ο τροπος σκεψης της, εαν ειναι συζητησμη,χιουμορ κτλ κτλ, αλλα και η χροια της φωνης της, αλλ και 1002 αλλα μικροπραγματα που φτιαχνουν ενα παζλ.
Για να ολοκληρωσω, και η εξωτερικη εμφανιση παιζει τον ρολο της -και αν οχι τοσο τα φυσικα χαρακτηριστικα του αλλου, πολο παιζει το κατα ποσο φροντιζει-περιποιειται τον εαυτο του-, οσο και το τι "θησαυρο" ή αντιθετα τενεκεδακια αδεια κρυβει μεσα του.
Ειναι πολυ σημαντικο για εμενα η κοπελα μου περα απο την ομορφια (η οποια ειναι υποκειμενικη), να μπορει τοσο να συνενοηθει μαζι μου, να μπορει να βγαλει τον καλλιτερο Μαριο προς τα εξω και να μου "πει" οτι.... "κοιτα μεσα μου...κρυβω ολα οσα εψαχνες"!
Να με κανει δηλαδη να θελω καθε μερα ολο και πιο πολυ να την "ανακαλυπτω"!Και φυσικα η καθε στιγμη που θα περναω μαζι της να μου φευγουν τα μυαλα και να μην θελω να τελειωσει...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 07-04-06 στις 19:26.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 19:26, 07-04-06:

Αν μ'αρεσει το περιτυλιγμα κι εχει και χιουμορ, ειναι το ιδανικο για μενα

Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη susceptible
Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε στις 09:54, 08-04-06:

εμενα παλι..ειναι αναλογα πως μου ερθει εκεινη την στιγμη..συνηθως προσεχω την εμφανιση και την γλυκητητα..και φυσικα η ευγενεια!!

Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla έγραψε στις 12:41, 10-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από kostakiss
εμενα παλι..ειναι αναλογα πως μου ερθει εκεινη την στιγμη..συνηθως προσεχω την εμφανιση και την γλυκητητα..και φυσικα η ευγενεια!!
Να και κάποιος που προσέχει την ευγένεια!

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Για εμενα ειναι συνδιασμος...
Καταρχην να πω οτι οταν θα πρωτοδω μια κοπελα (δεν την ξερω-δεν με ξερει-δεν εχουμε μιλησει!), αυτα που αναγκαστικα θα μου τραβηξουν την προσοχη και θα μου κανουν κλικ, θα ειναι θελοντας και μη, η εξωτερικη της εμφανιση,ο αερας της, το στυλ της, το περπατημα της...κτλ κτλ.[...]Να με κανει δηλαδη να θελω καθε μερα ολο και πιο πολυ να την "ανακαλυπτω"!Και φυσικα η καθε στιγμη που θα περναω μαζι της να μου φευγουν τα μυαλα και να μην θελω να τελειωσει...
Ήσουν τόσο κατατοπιστικός, mario, που το post σου πρέπει να μπει οπωσδήποτε στα αγαπημένα των απανταχού ελεύθερων κοριτσιών που ψάχνουν ένα καλό παιδί...Να το διαβάζουν και να το ξαναδιαβάζουν μέχρι να το μάθουν απ'έξω!

[Υ.Γ. Πολύ καλή η παρατήρησή σου για το δέσιμο του...mario , ΚΕ! ]

Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lost_in_space
Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε στις 15:55, 19-05-06:

Η εμφάνιση όχι και τόσο αρκεί να μην είναι διασταύρωση δρακουμέλ με παπαστρουμφ και να μην είναι αγριομουτσούνα, να έχει γλυκιά μουτσούνα, να έχει χιούμουρ και εξυπνάδα και να γουστάρει αυτό που είναι και όχι αυτό που θα ήθελε να είναι. Αν βρω καμιά τέτοια θα μου κάνει διπλό κλικ!

ΥΓ : Ξέχασα την πρίκα ...

Παράθεση

flyer

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη flyer
Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O flyer έγραψε στις 15:43, 23-09-07:

Η εμφανιση κακα τα ψεμματα παιζει πολυ μεγαλο ρολο σε μια σχεση ειδικα τον πρωτο καιρο που δεν εχεις ανακαλυψει ακομα τα αλλα χαρισματα του αλλου.Απο εκει και περα ευρισκα παντα ερεθιστικες (δεν ξερω αν χρησιμοποιω την καταλληλη λεξη) τις γυναικες που εινα δυναμικες,με εντονη προσωπικοτητα και που ξερουν τι ζητανε απο εναν αντρα και πως να το παρουν.Ισως για αυτο να ειχα παντα μια εφεση προς τις μεγαλυτερες.Με λιγα λογια για μενα η γυναικα πρεπει να ειναι και να εχει το στυλ μοιραιας γυναικας αλλα και να γινεται γατουλα στην αγκαλια μου (ή και τιγρης στο κρεββατι μου)...ελπιζω να καταλαβαινεται τι εννοω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 15:51, 23-09-07:

Το πολύ αλκοόλ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 15:55, 23-09-07:

Η ευφυία του,
Πάντα αυτό ήταν μεγάλο πρόβλημα στη ζωή μ

Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chimera
H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε στις 16:10, 23-09-07:

Κυρίως το να είναι :
  1. έξυπνος
  2. "ψαγμένος"
  3. φιλόδοξος
(και ψηλός ). Μάλλον θα έπρεπε να δίνω βάση και σε άλλα χαρακτηριστικά αλλά που θα μου πάει, θα μεγαλώσω ...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:21, 23-09-07:

Τώρα καταλαβαίνω γιατί όσοι τα έμπλεξαν μαζί μου ήταν αλκοολικοί

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 16:54, 23-09-07:

Ας μην ξεχνάμε και την καλλιέργεια γιατί σκέτη η εξυπνάδα δεν φτάνει. Προσωπικά ένας άνθρωπος με γοητεύει όταν εκπέμπουμε στο ίδιο μήκος κύματος. Δεν ξέρω πως ακριβώς να το εξηγήσω αλλά σχετίζεται με το ότι θέλω η ευφυΐα, η καλλιέργεια, το χιούμορ του να είναι συμβατά με το δικό μου. Ας πούμε κάποιοι άνθρωποι μπορεί κατά γενική ομολογία να έχουν χιούμορ αλλά να μην είναι η λεπτή ειρωνεία που προτιμάω εγώ. Βλέποντας πίσω στις σχέσεις που είχα η εξωτερική εμφάνιση έπαιξε αρκετά μικρό ρόλο (σίγουρα βέβαια δεν ήταν και ανύπαρκτο κριτήριο). Απλώς για μένα ο έρωτας είναι κάτι το πέρα για πέρα εγκεφαλικό. Θέλω κάποιον που θα μπορέσει να "Fuck my MInd." Θέλω κάποιον ο οποίος θα είναι ευαίσθητος και δεν εννοώ αυτήν την παρερμήνευση της ευαισθησίας ως κάποιον που βάζει συχνά τα κλάματα η συγκινείται εύκολα αλλά την ευαισθησία για αυτά που νιώθω και αυτό που είμαι. Κάποιον που με ολοκληρώνει σαν άνθρωπο.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:58, 23-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Προσωπικά ένας άνθρωπος με γοητεύει όταν εκπέμπουμε στο ίδιο μήκος κύματος. Δεν ξέρω πως ακριβώς να το εξηγήσω[...]
Χημεία, darling, χημεία.

Αυτή είναι κι η δική μου απάντηση στο θέμα.
(Περισσότερα δεν έχω να πω, με κάλυψες)

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 16:58, 23-09-07:

Γλυκύτητα/Ευγένεια
Ρομαντισμός
Χιούμορ
Εξυπνάδα
αυτά με έκανα να τον δώ έτσι ισως και να είναι και ντροπαλός

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:59, 23-09-07:

δεν με νοιάζει αν ο άλλος είναι χοντρός.... εξ'άλλου οι περισσότεροι που μου άρεσαν είναι χοντροί.... σχεδόν πάντα με τραβά ο χαρακτήρας!

Παράθεση

gian (πραγματικό όνομα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη gian
H πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H gian έγραψε στις 17:05, 23-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
δεν με νοιάζει αν ο άλλος είναι χοντρός.... εξ'άλλου οι περισσότεροι που μου άρεσαν είναι χοντροί.... σχεδόν πάντα με τραβά ο χαρακτήρας!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Παιδιά είναι δυνατόν να κρίνεις κάποιον από τα κιλά του?Αυτό είναι ΠΟΛΥ ρατσιστικό!Κι εμένα οι πιο παχουλοί άντρες μου αρέσουν ζανινάκι!Και ας είμαι μόλις 52 κιλά με 1.70 ύψος..Για να μην πουν κάποιοι ότι το λέω από προσωπικό πάθος

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 23:25, 23-09-07:

Καλά, κάτσε να το δει αυτό ο Τρουφ και θα σου πω εγώ!

Εμένα πάντως με κάνει να δω ερωτικά κάποιον.. η χημεία και αυτό που περιέγραψε τόσο καλά η Αντζι (Fuck my mind). Και φυσικά έχει μεγάλη σημασία το να έχει ..χουμορ και να είναι ευγενικός!

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:17, 24-09-07:

Είμαι κάπως περίεργη στο να μου αρέσει κάποιος, ή μάλλον να τον γουστάρω (το αρέσει είναι πιο εύκολο). Από εξωτερική εμφάνιση θέλω να μου κάνει αίσθηση, χωρίς να σημαίνει ότι είναι αντικειμενικά ωραίος. Αποκλείονται άτομα ψευτοσοβαρά, ψωνισμένα και χωρίς χιούμορ. Όπως και άτομα που δεν ξέρουν να χρησιμοποιούν καλά τον λόγο (δεν είναι ότι βάζω στάνταρ, αλλά η εμπειρία αυτό βγάζει). Και πολλά ++ σε όσους ξέρουν να σταθούν, έχουν απόψεις κι ενδιαφέροντα και ΠΟΛΥ χιούμορ. Επίσης, θέλω πρώτα να δω έλξη του άλλου προς εμένα αλλιώς δεν θα ασχοληθώ. Προσπαθώ να μην χαλάω λεπτό για κάποιον που δεν θα ενδιαφερθεί.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 16:47, 24-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από gian
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Παιδιά είναι δυνατόν να κρίνεις κάποιον από τα κιλά του?Αυτό είναι ΠΟΛΥ ρατσιστικό!Κι εμένα οι πιο παχουλοί άντρες μου αρέσουν ζανινάκι!Και ας είμαι μόλις 52 κιλά με 1.70 ύψος..Για να μην πουν κάποιοι ότι το λέω από προσωπικό πάθος
ακριβώς αφού πολλές φορές το χιούμορ τους και ο χαρακτήρας ξεπερνάει τα κιλά του σώματός τους!!! γι'αυτό πως είναι δυνατόν να δεις το σώμα όταν βλέπεις μόνο τα άλλα

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Καλά, κάτσε να το δει αυτό ο Τρουφ και θα σου πω εγώ!

Εμένα πάντως με κάνει να δω ερωτικά κάποιον.. η χημεία και αυτό που περιέγραψε τόσο καλά η Αντζι (Fuck my mind). Και φυσικά έχει μεγάλη σημασία το να έχει ..χουμορ και να είναι ευγενικός!
χα και να τα δει δεν με νοιάζει...αφού ξέρει το γούστο μου... και πως σε έναν άντρα, ευτυχώς με τραβά ο χαρακτήρας και όχι η ομορφιά(εξωτερική).

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 23:45, 24-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
ακριβώς αφού πολλές φορές το χιούμορ τους και ο χαρακτήρας ξεπερνάει τα κιλά του σώματός τους!!!
Σωστα ! ειδικα αμα ειναι ελαφρυς σκελετος και εχει βαρυ χιουμορ.

Βασικα για να δειτε αν οντως ισχυει (στο βαθμο που λετε) αυτο που λετε,πρεπει ειτε ή να σας συμβει, ή να εχετε καλη φαντασια.

Επισης, επειδη ενα πουλακι (πτεροδακτυλος) μου λεει οτι θα χει διαφορά απο φύλλο σε φύλλο, ισως οι επιλογες του poll θα πρεπει να ναι εις διπλουν για τα 2 φυλλα, να δουμε και τις οποιες διαφορες.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lorien : 25-09-07 στις 00:01.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 08:51, 25-09-07:

Προσωπικά δεν με καλύπτει καμία από τις επιλογές του poll.
Το στυλ είναι αυτό που θα με τραβήξει περισσότερο σε μια γυναίκα.
Μπορεί να είναι κούκλα, να είναι απίστευτα καλός χαρακτήρας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρονται, αλλά αν τη δω με βραδινό ντύσιμο, βαμμένη, κομμωτιριασμένη και τα σχετικά, ξενερώνω απίστευτα.
Δεν είναι όμως μόνο το ντύσιμο που καθορίζει το στυλ, είναι και το όλο στήσιμο, το περπάτημα, η συμπεριφορά, ό τρόπος που έχει να κάνει και να λέει το κάθετι.

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 10:33, 25-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate
Προσωπικά δεν με καλύπτει καμία από τις επιλογές του poll.
Το στυλ είναι αυτό που θα με τραβήξει περισσότερο σε μια γυναίκα.
Μπορεί να είναι κούκλα, να είναι απίστευτα καλός χαρακτήρας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρονται, αλλά αν τη δω με βραδινό ντύσιμο, βαμμένη, κομμωτιριασμένη και τα σχετικά, ξενερώνω απίστευτα.
Δεν είναι όμως μόνο το ντύσιμο που καθορίζει το στυλ, είναι και το όλο στήσιμο, το περπάτημα, η συμπεριφορά, ό τρόπος που έχει να κάνει και να λέει το κάθετι.
Συμφωνω απολυτα.....
Τα παντα ειναι θεμα της στιγμής....
Το ολο υφος και στησιμο που έχει η κοπελα που παρατηρεις σε συνδυασμό με την εμφανιση και το τι θα πει και πως θα το πει.

Παράθεση

eilat

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eilat
H eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H eilat έγραψε στις 15:51, 14-10-07:

Χμμμμμμ...αυτο που τραβηξε πανω του ηταν ο τροπος που με πλησιασε,διακριτικος καθολου φορτικος,χαλαρος κ ακομπλεξαριστος.Βεβαια αν ηξερα απο την αρχη τισ αποψεις του για τους ελληνες (σ.σ δεν ειναι ελληνας)δεν θα ημουν καν μαζι του.
Μπορει να με πειτε περιεργη αλλα ξενερωσα τοσο που
αυτη τη στιγμη ουτε καν που θα μ'ενδιεφερε ποσο διακριτικος,χαλαρος κ ακομπλεξαριστος ειναι ενας τετοιος τυπος.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 19:45, 25-03-08:

Scientists discover secret sex nerve

Looking for a perfect match? Research says to follow your nose

Researchers have only recently discovered an olfactory nerve that they believe is the route through which pheromones are processed. Nerve “O,” as it is called, slipped under the radar for many years because it is so tiny. However, when the nerve was discovered in a whale, scientists surmised that this little nerve might be found in humans as well. And it was!
[...]
Perfumes and colognes canʼt fool Nerve “O” — the scents that humans and animals are attracted to are intangible and instinctive. Even the most expensive designer perfume canʼt fool Mother Nature. When it comes to sexual attraction, it seems you really have to leave things in the air!
[...]
Only time will tell what role Nerve “O” plays in future sex research, but one thing is for sure: When it comes to true love, follow your nose!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

katerina10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina10
H katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H katerina10 - έγραψε στις 20:02, 25-03-08:

Εγώ ως περίεργη που είμαι ....το πρώτο πράγμα που προσέχω σε έναν άνδρα δεν είναι η ομορφιά!!Είναι το στιλ..και δεν μιλάω για εξωτερική εμφάνιση αλλά για έκφραση, συμπεριφορά και γενικά κινήσεις...Πολλοί με κοροιδεύουν για τα γούστα μου καθότι αλλόκοτα αλλά..Αυτά είναι που με εξιτάρουν πιο πολύ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 20:21, 25-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Τώρα καταλαβαίνω γιατί όσοι τα έμπλεξαν μαζί μου ήταν αλκοολικοί

Μεθυσμένοι, ίσως.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αριαδνη4852

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη αριαδνη4852
H αριαδνη4852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H αριαδνη4852 έγραψε στις 20:35, 25-03-08:

γλυκιτητα,τρυφεροτητα γουτσου γουτσου και να μην την κανει στα δυσκολα με ελαφρια πηδηματακια...θελουμε κ ενα στηριγμα στις δυσκολες στιγμες μας,στα ευκολα μπορουμε και μονες μας,sorry παιδια αλλα εχω καει και μου βγαινει επιθετικοτητα.αντε μη τα παρω!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη BadGuy
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε στις 20:24, 29-03-08:

Να είναι γλυκιά, ο εαυτός της, να έχει χιούμορ και όλα τα άλλα βρίσκονται πιστεύω!!!

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 12:31, 30-03-08:

Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο.
Οι άντρες που μου άρεσαν μέχρι τώρα είναι τελείως διαφορετικοί μεταξύ τους.
Οπωσδήποτε πάντως θα πρέπει να έχει έξυπνο χιούμορ και αυτοπεποίθηση.
Επίσης να μη φλερτάρει κάνοντας συνέχεια κομπλιμέντα ή "διαφημίζοντας" συνέχεια τον εαυτό του.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 13:36, 30-03-08:

Aπό το άρωμα και την γοητεία μου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε στις 14:06, 30-03-08:

1) Δυναμισμος/Αυτοπεποιθηση
2)Γλυκυτητα/Ευγενεια
3)Εξυπναδα

Αυτοκριτικη:
Εγω παντος κατα την προσωπικη μου αποψη διαθετω μονο το 2ο που απαντησα πιο πανω.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 30-03-08 στις 14:12.
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 20:28, 30-03-08:

Απ'όσο μπορώ να παρατηρήσω, η Ευγένεια είναι κοινός παρανομαστής στις προτιμήσεις μου. Η ευαισθησία υπερτερεί του "δυναμισμού" και της επίδειξης. Μετά χιούμορ, εξυπνάδα κ.τ.λ.

Πολλές φορές με τραβάνε οι μοναχικοί τύποι... Τώρα γιατί, ένας Θεός το ξέρει...

Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LaLuna
H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε στις 20:50, 30-03-08:

στον αντρα εκτιμω πολυ την εξυπναδα και το χιουμορ του.να μπορει να με κρατησει διπλα του,να περιμενω ν ακουσω την επομενη του λεξη.
με την πρωτη ματια δινω πολυ μεγαλη σημασια στο προσωπο του,το σωμα δεν με απασχολει εκτος κι αν πλησιαζει τα ακρα(παχυσαρκος-πολυ αδυνατος)
δεν μ ενδιαφερει αν θα ειναι κατα γενικη ομολογια ομορφος,αρκει να ειναι γοητευτικος.
προσωπικα σεξυ βρισκω το ολο συνολο-τον αερα που αποπνεει κι οχι κατι συγκεκριμενο

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 13:41, 31-03-08:

Να είναι γλυκός & έξυπνος άνθρωπος, ευγενικός και να ενδιαφέρεται για εμένα...
Εννοείτε να είναι και λίγο όμορφος...(όχι μοντέλο γιατί είδαμε και τα χαϊρια τους)!!!

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 13:52, 31-03-08:

...(όχι μοντέλο γιατί είδαμε και τα χαϊρια τους)!!!

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 13:59, 31-03-08:

Έτσι είναι φιλενάδα μου...τι ? Να κρυβόμαστε???
Δεν πήρα και κάτι ... μόνο έδωσα !!!
(Εεε καλά κάτι πήρα...αλλά μόνο γι' αυτό είναι )

Παράθεση

lotta (Vicky)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lotta
H Vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H lotta έγραψε στις 17:25, 31-03-08:

Να μοιάζει εξωτερικά και να έχει το στυλ του Σταλόνε.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε στις 18:33, 31-03-08:

Tα λεφτά

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:09, 31-03-08:

Μην ντρεπεσαι και πολυ....
Λεφτα εχω..... Απο ελπιδες πως παω?????????? ()

Παράθεση

kedros (Κωνσταντίνος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kedros
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Interior designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O kedros την ψυχή σου και τα μάτια σου!!! έγραψε στις 15:52, 13-04-08:

Τι πρέπει να έχει κάποιος για να τον επιλέξετε σαν σύντροφο και να σας κάνει "κλικ"?
Δεν αναφέρομιαι μόνο σε εμφάνιση αλλά σε οτιδήποτε πρεπει να διαθέτει καποιος για νας κανει να ενδιαφερθείτε ερωτικά γι'αυτον.
Ο τρόπος που σκέφτεται και δη ο τρόπος που εκφράζει την σκέψη της.

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 05:13, 17-04-08:

Κατά περίεργο τρόπο εμένα κάποιος μπορεί να μου κάνει κλικ και να αρχίσω να τον βλέπω αλλιώς, όταν φαίνεται αδιάφορος και δείχνει να μη μου δίνει σημασία. Όταν είναι ψυχρός και δεν εκδηλώνει τα συναισθήματα του. Όταν είναι μετρημένος και επιτηδευμένα απόμακρος!
Δηλαδή μπορώ να πω, πως με κερδίζει με τη σιωπή του.
Ανώμαλη ε?

Ντάξει, εγώ το έχω εξηγήσει κάπως..

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 08:20, 17-04-08:

Απολύτως τίποτα. A warrioress does not need affection.

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 09:12, 17-04-08:

Μετά το σεξ?

Παράθεση

Αννουλα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αννουλα
H Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H Αννουλα έγραψε στις 10:08, 17-04-08:

1)να μου κανει απλως το κλικ
2)να μπορει με καποιες κινισεις να μου δειξει οτι μπορω να στιριζομαι πανω του και να ειναι κατα εναν τροπο 'προστατευτικος' και 'περιποιητικος'

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 10:14, 17-04-08:

Σεξουαλικά πολλά πράγματα...

Ερωτικά τώρα καλό θα ήταν μια άμεση επαφή με το περιβάλλον, μία φιλοσοφημένη στάση ζωής και μία ενεργητικότητα και όχι απάθεια.Πολύ + η καλή διάθεση (σαν αγγελία ακούστηκε)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους