Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,708 μηνύματα σε 74,626 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 257)
Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση
74
28,79%
Προκλητική εμφάνιση
18
7,00%
Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση
98
38,13%
Γλυκύτητα/Ευγένεια
137
53,31%
Ρομαντισμός
69
26,85%
Χιούμορ
124
48,25%
Εξυπνάδα
131
50,97%

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:39, 03-08-10:

Βασικα για να λεμε τα πραγματα με τ' ονομα τους το μεγαλυτερο ψεμα που θα μπορουσαμε ολοι να πουμε ειναι οτι δεν μετρα καθολου η εξωτερικη εμφανιση... Γιατι πολυ απλα για να φτασεις να μαθεις την προσωπικοτητα του/ης αλλου/ης πρεπει πρωτα να τον/ην πλησιασεις... Και στο πρωτο πλησιασμα τα κριτηρια ειναι κατα εναν μεγαλο βαθμο και εμφανισιακα...

Περα απο αυτο... Μια κοπελα για να μου κανει κλικ... Εμφανισιακα δεν θα ελεγα οτι με τραβαει κατι συγκεκριμενο... Μου αρκει το γενικο συνολο να ειναι ωραιο για τα δικα μου ματια... Και μετα ερχομαστε στην προσωπικοτητα... Θελω να εχει παντα το στοιχειο της εκπληξης σε μια σχεση... Και φυσικα να υπαρχει καλη επικοινωνια... Τωρα για την εξυπναδα... Εξαρταται τι εννοουμε με αυτο... Δεν με ζοριζει ιδιαιτερα αν δεν κατεχει απο μαθηματικα(οχι οτι με χαλαει)... Αρκει να καταλαβαινει τι της λεω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aporw (Σιμώνη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη aporw
H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw ....Loosers everywhere.... έγραψε στις 16:48, 03-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Τωρα για την εξυπναδα... Εξαρταται τι εννοουμε με αυτο... Δεν με ζοριζει ιδιαιτερα αν δεν κατεχει απο μαθηματικα(οχι οτι με χαλαει)... Αρκει να καταλαβαινει τι της λεω...
Δεν χρειαζεται καποιος να εχει τελειωσει πανεπιστημειο για να ειναι εξυπνος ή να ξερει απο μαθηματικα και χημεια! Υπαρχουν ανθρωποι πνευματωδεις και χαρισματικοι άσχετα με την πανεπιστημιακης τους μορφωση! Οπως υπαρχουνε και πολλα τουβλα σε πανεπιστημεια και εχουνε και 2 και 3 πτυχεια και μολις ανοιξουν το στομα τους πετανε ακριδες!

Αρα εγω τουλαχιστον με την εξυπναδα χαρακτηριζω τους πνευματωδεις ανθρωπους με τους οποιους μπορει να εχω μια καλη επικοινωνια! Για μενα ενας αντρας εξυπνος και με καλο χιουμορ μου βγαζει κατι πολυ γοητευτικο και sexy..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 16:57, 03-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από aporw
Δεν χρειαζεται καποιος να εχει τελειωσει πανεπιστημειο για να ειναι εξυπνος ή να ξερει απο μαθηματικα και χημεια! Υπαρχουν ανθρωποι πνευματωδεις και χαρισματικοι άσχετα με την πανεπιστημιακης τους μορφωση! Οπως υπαρχουνε και πολλα τουβλα σε πανεπιστημεια και εχουνε και 2 και 3 πτυχεια και μολις ανοιξουν το στομα τους πετανε ακριδες!

Αρα εγω τουλαχιστον με την εξυπναδα χαρακτηριζω τους πνευματωδεις ανθρωπους με τους οποιους μπορει να εχω μια καλη επικοινωνια!
Στην ουσια αυτο δεν ειπα κι εγω??? Ευχαριστω παντως που το ανελυσες...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:43, 04-08-10:

χμ...υποθέτω αυτό το 'κάτι', αυτή η σπίθα, αυτή η έλξη που θα αισθανόμουν για αυτόν.
και, φυσικά, η εξωτερική εμφάνιση παίζει πάντα σημαντικό ρόλο.

Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Wrong
H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H Wrong έγραψε στις 14:15, 30-09-10:

το βλέμμα του, κυρίως, και όλη η αύρα του, αυτό που βγάζει προς τα έξω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dark vampir (vicky)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dark vampir
H vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H dark vampir έγραψε στις 14:58, 30-09-10:

το βλέμμα του,η εμφάνιση του,ο χαρακτήρας του...........!!!!!

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:42, 01-10-10:

Eγω θελω να λεω την αληθεια και να μην το παιζω το πρωτο που θα εξιταρει θα ειναι η προκλητικη εμφανιση της δε σημαινει ομως οτι ερωτευτικα
αλλα εγινε καποιο κλικ!
Τωρα βλεπω κατι τεραστια ποσοστα εξυπναδα! Ενταξει δουλευομαστε μεταξυ μας μου φαινεται!

Παράθεση

lady31ath

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lady31ath
H lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H lady31ath έγραψε στις 21:50, 01-10-10:

Εμφανιση
Χιουμορ
Ευστροφια
Καλοι τροποι
Εξυπναδα
Καλο φλερτ
και κερδιζει ενα
Πολυ καλο κρεβατι
Ανθρωπια
Εμπιστοσυνη
Ειλικρινεια
Καλη παρεα
Κουβεντα
και κερδιζει μια σχεση....

Να βγαζει δυο φορες οσα βγαζω εγω...... χαχαχαχχαχα αν μπορει........ δυσκολος στοχος.....
και κερδιζει ενα μπελα....εμενα.....

Παράθεση

evangeline (Εύη)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη evangeline
H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

H evangeline . έγραψε στις 22:00, 01-10-10:

εμένα μου αρέσει ο άλλος να έχει 2 πρόσωπα
και γλυκός, αλλά και αρσενικό με το Α κεφαλαίο
και υποχωρητικός, αλλά και να πατάει πόδι μερικές φορές
και ιππότης αλλά και βασιλιάς
και όμορφος αλλά και να τσαλακώνεται όταν κάνουμε πλάκα
και έξυπνος αλλά όχι να μιλά σαν αυθεντία
βασικά μου αρέσουν οι ΑΝΤΡΕΣ που εκπέμπουν δυναμισμό
αν και δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι μπορώ να βάζω σε καλούπια αυτό που θέλω...

και κυρίως θέλω να είναι δυναμικός και να έχει αυτοπεποίθηση

Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 22:28, 01-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από evangeline

χμμ παντως φενεται να το εξεφρασες με θαυμασιο τροπο.

εμενα μου αρεσουν οι δεσποτικες...με χαρακτηρα αρχηγου, πως το λενε, να μου δεινει εντολες.
να ειναι μυστηριωδης, να μην ανογεται ευκολα.
να εχει ευγενικα συναισθηματα, να μην ειναι ρηχη, να βλεπει την ουσια
να εχει μια σοφια, να εχει μια σκεψη....(σκεφτειτε αν ειναι σοφη και φιλοσοφημενη, οι "εντολες" της δν θα ειναι παραλογες, αλλωστε δν θα τις ακολουθω απλα μ'αρεσει να με διαταζουν να ανυσηχω για μαζοχισμο???)

αυτο ειναι τι μας αρεσει.....το τι ερωτευομαστε δν εχει σχεση

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 22:47, 01-10-10:

και απορρυπαντικό και μαλακτικό

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 22:51, 01-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
και απορρυπαντικό και μαλακτικό
και ατμομαγειρα με πολυμιξερ

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 20:07, 02-10-10:

ελεος!!!!!!!!
χαχαχαχαχα ειπαμε!!

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 21:53, 02-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από lady31ath
Εμφανιση
Χιουμορ
Ευστροφια
Καλοι τροποι
Εξυπναδα
Καλο φλερτ
και κερδιζει ενα
Πολυ καλο κρεβατι
Ανθρωπια
Εμπιστοσυνη
Ειλικρινεια
Καλη παρεα
Κουβεντα
και κερδιζει μια σχεση....

Να βγαζει δυο φορες οσα βγαζω εγω...... χαχαχαχχαχα αν μπορει........ δυσκολος στοχος.....
και κερδιζει ενα μπελα....εμενα.....
όχι γυναικείες λίστες στο παρόν τόπικ
θα πέσει ο σέρβερ

και πολύ ωραία τα λες και καλή υπομονή

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη passenger123
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε στις 16:05, 08-01-11:

Τί λοιπόν σας έδωσε το τελικό ψυχικό οκ ή κλίκ στο να γείρει η πλάστιγγα από μέρους σας θετικά στην απόφαση να κάνετε το επόμενο βήμα στην δημιουργία μιάς ερωτικής σχέσης με την/τον υποψήφια/ο παρτενέρ σας ;
Είδατε κάτι που έως τότε δεν βλέπατε ; Μιά κίνηση απο μέρους του/της που σας άγγιξε ; Έπαιξαν αποφασιστικό ρόλο ο τόπος - χρόνος ή κάποιες ειδικές συνθήκες που καθορίσθηκαν απο αυτόν/ή γιά να εξελιχθεί θετικά η απόφασή σας ;

Ήταν τσικνοπέμπτη και είχαμε βγεί ένα φιλικό ζευγάρι εγώ και η "υποψήφια" .
Ήταν η δεύτερη φορά που βγαίναμε με παρέα πάντα και είχε ήδη διαφανεί ένα αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον απο μεριά της .
Όπως τρώγαμε στο τραπέζι , ο ένας απέναντι από τον άλλο , με μιά ενστικτώδη κίνηση πήρα μιά πηρουνιά φαγητό από το πιάτο μου και της το πρότεινα να δοκιμάσει . Τό δέχθηκε..το κλίκ στο μυαλό μου χτύπησε κόκκινο και η συνέχεια υπήρξε θετική .Περιττό να σας πώ ότι το αλληλοτάισμα συνεχίσθηκε μέχρι εσχάτων

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Great Chaos : 08-01-11 στις 22:19. Αιτία: συγχώνευση διαδοχικών αναρτήσεων, αναγκαίες τροποποιήσεις λόγω μεταφοράς θέματος
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 13:13, 14-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από passenger123
Τί λοιπόν σας έδωσε το τελικό ψυχικό οκ ή κλίκ στο να γείρει η πλάστιγγα από μέρους σας θετικά στην απόφαση να κάνετε το επόμενο βήμα στην δημιουργία μιάς ερωτικής σχέσης με την/τον υποψήφια/ο παρτενέρ σας ;
Είδατε κάτι που έως τότε δεν βλέπατε ; Μιά κίνηση απο μέρους του/της που σας άγγιξε ; Έπαιξαν αποφασιστικό ρόλο ο τόπος - χρόνος ή κάποιες ειδικές συνθήκες που καθορίσθηκαν απο αυτόν/ή γιά να εξελιχθεί θετικά η απόφασή σας ;

Ήταν τσικνοπέμπτη και είχαμε βγεί ένα φιλικό ζευγάρι εγώ και η "υποψήφια" .
Ήταν η δεύτερη φορά που βγαίναμε με παρέα πάντα και είχε ήδη διαφανεί ένα αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον απο μεριά της .
Όπως τρώγαμε στο τραπέζι , ο ένας απέναντι από τον άλλο , με μιά ενστικτώδη κίνηση πήρα μιά πηρουνιά φαγητό από το πιάτο μου και της το πρότεινα να δοκιμάσει . Τό δέχθηκε..το κλίκ στο μυαλό μου χτύπησε κόκκινο και η συνέχεια υπήρξε θετική .Περιττό να σας πώ ότι το αλληλοτάισμα συνεχίσθηκε μέχρι εσχάτων
Τοσο ρομαντικοοοοαυτο ειναι....αυτο το κλικ....πολλες φορες ερχεται και ειναι μοιραιο στη ζωη δυο ανθρωπων ...αλλες παλι οχι...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 13:16, 14-01-11:

Κυριως η ευγενεια και η λεπτοτητα του,η προσωπικοτητα και το χιουμορ του και τελος αν ειναι αρρενωπος...

Παράθεση

bettina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη bettina
H bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H bettina έγραψε στις 13:29, 14-01-11:

Χιούμορ, ευγένεια και να έχει ερωτική φωνή...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rina45

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη rina45
H rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H rina45 click!! έγραψε στις 03:24, 19-01-11:

αρχικά κοιτάς εμφάνιση!Αν είναι ωραίος σου κεντρίζει τον ενδιαφέρον!!!μετά είναι ο τρόπος που σου μιλάει!αν είναι ευγενικός και έξυπνος χωρίς να επιδεικνύεται τότε L.O.V.E

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:44, 28-11-11:

Ανέκαθεν θεωρούσα την εξυπνάδα πολύ σημαντικό στον άλλον άνθρωπο, και γι' αυτό και την είχα ψηφίσει.

Και εξακολουθεί να παραμένει σημαντικό για μένα ... αλλά up to a point. Την εξυπνάδα εγώ πλέον την αποσύρω από αυτά που ψήφισα, καθώς η εξυπνάδα σε όλους τους άλλους τομείς δεν συνεπάγεται, εν τέλει, την ύπαρξη της αντίστοιχης εξυπνάδας που απαιτείται για να χειριστείς μια σχέση.

Συνεπώς, δεν δίνω δεκάρα αν θα σκίζει η κοπέλα στα test της Mensa. Να ξέρει να φέρεται αξιοπρεπώς, όμως, το θέλω.

Ζητάω βέβαια κάποια αυτονόητα πράγματα - να μπορούμε να συζητάμε, να λέμε πράγματα, να είναι καλή σύντροφος γενικά - αλλά εντάξει, δεν είναι απαραίτητο να λύνει ολοκληρώματα ή να ξέρει και C++. Μου αρκεί να είναι passionate με κάτι, κι ας είναι η φωτογραφία ή το θέατρο.

Στη θέση του βάζω πλέον το δυναμισμός/αυτοπεποίθηση, γιατί δεν μου αρέσουν τα μίζερα άτομα. Θέλω άτομο που να πιστεύει στον εαυτό της.

Αυτά που παραμένουν για μένα είναι:
  • Χιούμορ: θέλω να σπάω την πλάκα μου μες στην ημέρα, δεν ζω χωρίς χιούμορ, απλά. Και θέλω να το εκτιμά η άλλη.
  • Ρομαντισμός: να υπάρχει τις ώρες που πρέπει. Τι πιο ωραίο από μια ζεστή αγκαλίτσα;
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια: με τους άλλους ας είναι ό,τι θέλει. Εγώ όμως θέλω κάτι τέτοιο.

Τα της εμφάνισης δεν τα έχω ΚΑΝ αγγίξει. Προτιμώ να κοιτάζω το δάσος, αντί για το δέντρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 20:17, 28-11-11:

Στη θέση του βάζω πλέον το δυναμισμός/αυτοπεποίθηση, γιατί δεν μου αρέσουν τα μίζερα άτομα. Θέλω άτομο που να πιστεύει στον εαυτό της.
Γενικά συμφωνώ με όλο σου το ποστ αλλά περισσότερο με αυτό!

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,247 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 21:40, 28-11-11:

Αυτά που παραμένουν για μένα είναι:
  • Χιούμορ: θέλω να σπάω την πλάκα μου μες στην ημέρα, δεν ζω χωρίς χιούμορ, απλά. Και θέλω να το εκτιμά η άλλη.
  • Ρομαντισμός: να υπάρχει τις ώρες που πρέπει. Τι πιο ωραίο από μια ζεστή αγκαλίτσα;
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια: με τους άλλους ας είναι ό,τι θέλει. Εγώ όμως θέλω κάτι τέτοιο.

Τα της εμφάνισης δεν τα έχω ΚΑΝ αγγίξει. Προτιμώ να κοιτάζω το δάσος, αντί για το δέντρο.
Με εκπλήσσεις ευχάριστα. Σου εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να βρεις αυτήν που ψάχνεις - αν δεν την έχεις βρει ήδη.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 02:15, 29-11-11:

πρωτα απο ολα γλυκητητα και συνηθως την πρωτη ''δοση'' την εισπραττω απο το χαμογελο και τα ματια

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 02:34, 29-11-11:

αν εχει μεγαλα βυζια και ωραιο κωλο

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 05:39, 17-12-11:

Εμένα προσωπικά: Στην εμφάνιση: φατσούλα (baby face)κ καλά χαρακτηριστικά, ψηλός (από 1.75 δηλ. κ πάνω), κανονικό σώμα, να μην είναι full στη γουρουνότριχα! Προσωπικότητα: να' ναι έξυπνος, συναισθηματικός και να μην είναι θρήσκος, παλαιών αρχών κ κολλημένος με τη μαμά του. Κλικ μπορεί να μου κάνει κ ένας ιδιαίτερος τρόπος προσέγγισης (με όλο το υπόλοιπο πακέτο φυσικά) αν κ κάτι τέτοιο δεν μου'χει τύχει...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:52, 19-12-11:

Με τραβάνε πολύ οι ντροπαλοί

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 01:02, 19-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Με τραβάνε πολύ οι ντροπαλοί
εγω το θεωρω πολυ ασχημο (το λεω γιατι ειμαι πολυ)

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 01:23, 19-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
εγω το θεωρω πολυ ασχημο (το λεω γιατι ειμαι πολυ)

Εμένα μου αρέσει, γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να σκέφτεται ο άλλος, γιατί μπαίνεις στη διαδικασία να κερδίσεις την κάθε του κίνηση

Παράθεση

nikos kant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos kant
Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O nikos kant έγραψε στις 09:15, 19-12-11:

Εμένα μου αρέσει, γιατί δεν ξέρεις τι μπορεί να σκέφτεται ο άλλος, γιατί μπαίνεις στη διαδικασία να κερδίσεις την κάθε του κίνηση
και μετά... τι ?
οταν περάσει εκείνο το "σε μαθαινω"..
ποσο ευχάριστος θα ειναι ένας τέτοιος ερως?
ποσο θα καλύπτει τις αδυναμίες,τις ευαισθησίες και..αλλες στιγμες σου ?

για εμένα ολα ξεκινούν απο τον συνδυασμό..
βλέμμα , επικοινωνία , χαρακτήρας.
Ακολουθεί η εμφάνιση.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vkey : 19-12-11 στις 17:08. Αιτία: merge....για να προσθέσουμε επιπλέον πράγματα πατάμε το κουμπί επεξεργασίας.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 09:43, 19-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από nikos kant
και μετά... τι ?
οταν περάσει εκείνο το "σε μαθαινω"..
ποσο ευχάριστος θα ειναι ένας τέτοιος ερως?
ποσο θα καλύπτει τις αδυναμίες,τις ευαισθησίες και..αλλες στιγμες σου ?

Ενώ αν είναι ψηλός ξανθός και με αστραφτερά δόντια ο έρως θα κρατήσει για πάντα ας πούμε...

Παράθεση

nikos kant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos kant
Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O nikos kant έγραψε στις 10:13, 19-12-11:

Ενώ αν είναι ψηλός ξανθός και με αστραφτερά δόντια ο έρως θα κρατήσει για πάντα ας πούμε...
η παραθεση αφορούσε την αποψη περι ντροπης..
στι σημειο περι εμφανισης η θεση μου εχει γραφτει ενα ποστ πειν το δικο σου.
Στο εαν κρατα ο ερωτας..
οχι εχει ημερομηνια ληξεως.

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 19:51, 24-02-12:

το τι θα μου κανει κλικ στον αλλον δεν ειναι ποτε συγκεκριμενο και καθε φορα να ειναι διαφορετικο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Jeanjean (John)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jeanjean
Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 172 μηνύματα.

O Jeanjean Το πάθος κάνει τον κόσμο να γυρίζει. έγραψε στις 20:16, 24-02-12:

Δεν μπορώ να πω.Γτ πολύ απλά είναι πολλοί οι παράγοντες.Δεν κανεις μια λίστα με τα χαρακτηριστικά και πας να ψάξεις.Αυτό το ''κλικ'' είναι κλικ γιατι στην ουσία γίνεται στιγμιαία,σε ανύποπτο χωρο και χρόνο,χωρίς να περιμένεις κάτι.Αν κατι από αυτα δεν ισχύει δεν είναι κλικ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 00:20, 23-08-12:

Θα ελεγα χιουμορ και σκεψη...τουλαχιστον χωρις αυτα δε νομιζω να μου εκανε κλικ..

Παράθεση

lunatic artista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic artista
H lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H lunatic artista έγραψε στις 00:26, 23-08-12:

Ε τώρα. Έχει τύχει να θεωρήσω sexy τη φωνή και το γέλιο κάποιου, τη σβελτάδα στη σκέψη και το χιούμορ του, τη σιγουριά και την αυτοπεποίθηση του, το βλέμμα του, το θελκτικό του σώμα. Έχει επίσης τύχει να μη μ' αρέσει ο άλλος αρχικά και μετά να πέφτω στα πατώματα για αυτόν. It's all about the click.

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 00:28, 23-08-12:

Θα έλεγα πως για μένα υπάρχουν δυο κατηγορίες.
1. Άντρες που η εμφάνισή του μου βγάζει τον ερωτισμό.
2. Άντρες που το μυαλό τους και το γενικότερο άτιτιουντ μου βγάζει τον ερωτισμό.

Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 00:30, 23-08-12:

δεν νομιζω οτι ξερει κανεις πραγματικα τι ισχυει , ουτε οτι υπαρχει κανονας στο ''ποιος μου αρεσει''
θα ηταν καλυτερο το τοπικ αν λεγοταν ''τι δεν με κανει να βλεπω εναν αντρα ερωτικα''

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 01:49, 23-08-12:

Στην πραγματικοτητα αυτο που σε προδιαθετει να δεις καποιον ανθρωπο ερωτικα δεν ειναι ορατο δια γυμνου οφθαλμου.
Μαλλον ειναι η αυρα του αλλου ατομου που σε παρασυρει
Προσπαθοντας να δωσουμε μια λογικη εξηγηση σ ολο αυτο και να το κανουμε πιο γηινο αναφερουμε διαφορα κριτηρια
που πρεπει να εχει καποιος-α για να ειναι σεξυ,οπως αυτα που εβαλε στο γκαλοπ η θεματοθετρια.
Ομως ολοι εχουμε συναντησει ζευγαρια που λεμε Τι του βρίσκει? και το λεμε γιατι δεν βρισκουμε λογικη εξηγηση..

Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 00:19, 30-08-12:

Τα παντα

Παράθεση

dragon

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dragon
H dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H dragon έγραψε στις 18:37, 05-12-12:

Nομιζω οτι δεν μπορω να αναφερω συγκεκριμενα χαρακτηριστικα για καποιον γτ καθε ανθρωπος,
εχει χαρισματα που τον διαφοροποιουν ερωτικα απο καποιον αλλο!
Ομως,ενα συμπαθητικο προσωπο,ευγενεια και ο τροπος που με πλησιαζει,για μενα ειναι βασικα
στοιχεια για να νιωσω για καποιον ερωτικα!

Παράθεση

Xaroulitaaaaa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Xaroulitaaaaa
H Xaroulitaaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H Xaroulitaaaaa έγραψε στις 18:52, 05-12-12:

εξυπναδα χιουμορ και γενικα η αυρα του, αυτο που εκπεμπει!!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 21:00, 13-12-12:

κυρίως ευγένεια και χιούμορ...αν υπάρχει και ρομαντισμός ακόμα καλύτερα!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:32, 14-12-12:

Να μαγειρεύει καλά ή/και να ξέρει τρεις γλώσσες..... προγραμματισμού.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 01:34, 14-12-12:

Τίποτα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους