The Mall

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Εχετε παει στο the mall?Εχω ακουσει πολλα γι'αυτο κ δεν το εχω επισκεφθει ακομα!Πειτε μας την αποψη σας, τιμες προιοντων, τι δε σας αρεσε, τι σας αρεσε κλπ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Το άντρο του καταναλωτισμού, έχει την πλάκα του, είναι ψιλοεντυπωσιακό αλλά μέχρι εκεί. Έχει και καλή προσβασιμότητα που μετράει!

Έχει και το Hooters στο οποίο δεν έχω πάει ακόμα όμως..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χμμμ The Mall ....

Βρήκατε ένα απο τα απογευματινά μου στέκια!
Hooters λένε ότι έχει ψιλομάπα φαγητό αλλα έστω και μια φορά αξίζει να πας για τις γκαρσόνες με τα καυτά σορτσάκια και τα ντεκολτέ
Πάρκιν τεράααααααααστιο
Σουβλάκια..... δεν ξέρω αν θα υπερβάλω αλλα εκεί έφαγα το καλύτερο σουβλάκι που έχω φάει μέχρι τώρα, το κάνουν με πίττα απο καλαμπόκι και ειδικά λάδια και είναι φοβερό. Μόνο εκεί έχει και στην Θεσσαλονίκη
Μαγαζία... γενικά ότι θα βρείς και έξω
Σκάλες.... καλά δεν τους έχει πει κανένας ότι χρειάζονται περισσότερες?
Καφετέριες.... πολύ καλές ειδικά αν κάτσει πρωί έξω φοβερή θέα ειδικά τώρα που χειμωνιάζει
Απο τα καλύτερα είναι ο τεράστιος Παπασωτηρίου το τεράστιο Πλαίσιο και φυσικά ο νέος της παρέας FNAC.
Τι άλλο για το mall... α το σινεμά το οποίο και θα επισκεφτώ σύντομα.
Αξίζει πάντως μια βόλτα σημαντικό μείων ότι για τόσες χιλιάδες κόσμου που χωράει τα καταστήματα φαγητού είναι πολύ λίγα με αποτέλεσμα να πήζουν γρήγορα,
Υστ Το φθινόπορο του 2008 έχει έναρξη ένα αντίστηχο mall στο παλαιό κέντρο τύπου Ολυμπιακών εγκαταστάσεων εκεί δίπλα δηλαδη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το άντρο του καταναλωτισμού, έχει την πλάκα του, είναι ψιλοεντυπωσιακό αλλά μέχρι εκεί. Έχει και καλή προσβασιμότητα που μετράει!

Έχει και το Hooters στο οποίο δεν έχω πάει ακόμα όμως..:whistle:

Να προτείνω hooters για το επόμενο steki meeting?


www.hooters.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Να προτείνω hooters για το επόμενο steki meeting?
Εγώ Γιάννη συμφωνώ.Να περιμένουμε τον επίσημο διοργανωτή των meetings του στεκιου, το θείο βρέφος, ή θα το κανονίσεις?Ξέρεις, θα πρέπει να πας εκεί να δεις αν είναι καλό το service κι άλλες τέτοιες αγγαρείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
ΧΑχαχαχα, θα χώσω το βρέφος να γουστάρει! :P

ΥΓ. Γιάννη έχεις φάει σουβλάκι στην Κρήτη; (Ηράκλειο ή Χανιά?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ Γιάννη συμφωνώ.Να περιμένουμε τον επίσημο διοργανωτή των meetings του στεκιου, το θείο βρέφος, ή θα το κανονίσεις?Ξέρεις, θα πρέπει να πας εκεί να δεις αν είναι καλό το service κι άλλες τέτοιες αγγαρείες.

Την τύχη μου... αμάν ρε faith τέτοιο χώσιμο απο εσένα δεν το περίμενα:P Τι να κάνω θα γίνω θυσία για το στέκι και θα πάω στο hooters να τσεκάρω το σέρβις και γενικά:D .
Κάτι μου λέει ότι θα χρειαστώ και 2η γνώμη.
Χμμμμ κάτι με τρώει να διοργανώσουμε...

@emufear έχω φάει και κρήτη απλά το συγκεκριμένο είναι απίστευτα ελαφρύ, φαντάσου ότι η γυναίκα μου που είναι Κρητικιά έπαθε πλάκα

Χμμμμ κάτι με τρώει να διοργανώσουμε...:hmm:

E-STEKI THE MEETING
MEN ONLY!!!!!
Hooters Mall - Οκτώβριος 2006

Ψήνετε κανένας?:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ να μην έρθω ε? Καλά:mad:
Πλάκα κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
μηπως ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα?
απο τιμες τι λενε τα μαγαζια?κ απο το αιγαλεο πως θα παω εκει?ποια ειναι η καλυτερη ωρα να παω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου θέλετε και men only meeting πουλάκια μου... Θα πέσει σε όλους η δαμόκλειος σπάθη του BAN ρε να μάθετε, muhahahahahahaha :devil:
:P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
μηπως ξεφυγαμε λιγο απο το θεμα?
Λίγο....?:P

απο τιμες τι λενε τα μαγαζια απο το αιγαλεο πως θα παω εκει?ποια ειναι η καλυτερη ωρα να παω?

Από τιμές δεν ξέρω, αλλά ξέρω πώς έχει σταθμό ηλεκτρικό ακριβώς δίπλα που λέγεται Νεραντζιώτισσα. Πρέπει να έχεις ψιλά μαζί σου ή να πάρεις εισητήριο απο πρίν γιατί το μηχάνημα δεν παίρνει χαρτονομίσματα.

Καλύτερη ώρα θα σου πρότεινα το απογευματάκι για να έχει και δροσιά και μετά μπορείς να πας πάνω και να απολαύσεις και την θέα πίνωντας τον καφέ σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Από Αιγάλεω, παίρνεις λεωφορείο για Άγιο Αντώνιο. Από εκεί, παίρνεις την κόκκινη γραμμή του μετρό μέχρι την Αττική και από εκεί συνεχίζεις με τον ηλεκτρικό με κατεύθυνση προς Κηφισιά και κατεβαίνεις Νεραντζιώτισσα. Εισητήριο δεν έχει (δεν κατάλαβα δηλαδή τι εννοεί ο Νικόλας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Από Αιγάλεω, παίρνεις λεωφορείο για Άγιο Αντώνιο. Από εκεί, παίρνεις την κόκκινη γραμμή του μετρό μέχρι την Αττική και από εκεί συνεχίζεις με τον ηλεκτρικό με κατεύθυνση προς Κηφισιά και κατεβαίνεις Νεραντζιώτισσα. Εισητήριο δεν έχει (δεν κατάλαβα δηλαδή τι εννοεί ο Νικόλας).
ολα αυτα?αφου εχει σταθμο νερατζιωτησας μετρο νομιζω,,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Μη τολμήσετε και κάνετε στέκι μίτιν στα χούτερς (ή στο κατά πολύ καλύτερο ruby tuesday :P:P:P) την εβδομάδα που θα είμαι Θεσσαλονίκη, ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ!!!...και θα ακούτε από το στόμα, για να μη πω για καμιά άλλη τρύπα:P
περιμέντε να γυρίσω και πάμε.

εμίλησα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
μα καλα, δε γινεται να κατεβω με λεωφοριο μεχρι καποιο σημειο κ μετα να παρω τον ηλεκτρικο?πρεπει μετρο σονι κ καλα?α κ κατι αλλο, οταν ενοεις αττικη τι εννοεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ε ναι ρε! Κι αυτό γίνεται, προφανώς! Απλά το Αιγάλεω δεν θυμόμουν κοντά σε πιο ηλεκτρικό βρίσκεται (Ταύρο ίσως?). Η διαδρομή είναι πάνω κάτω ίδια. Η Αττική είναι στάση στον ηλεκτρικό (αμέσως μετά τη Βικτώρια) και στάση στην κόκκινη γραμμή του Μετρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν, έχουμε και λέμε, παίρνεις ένα λεωφορείο το οποίο σε βολεύει και πάει σε κάποια στάση του μετρό (θα σου πρότεινα το 891, αν σε βολεύει βέβαια, εδω είναι και το δρομολόγειο που ακολουθεί https://www.oasa.gr/index.asp?asp=routes/bus_stop.asp&route_id=+891&rvariant_id=1&medium=0 ). Έπειτα, αν είσαι στην κόκκινη γραμμή του μετρό (Αγ. Αντώνιος-Αγ.Δημήτριος) θα κατέβεις στη στάση Ομόνοια ή Αττική, όποια θέλεις. Άν πάλι είσαι στην μπλέ γραμμή του μετρό (Μοναστηράκι-Δουκίσσης Πλακεντίας) θα κατεύεις στο Μοναστηράκι. Θα επιβιβαστείς στο ΤΡΕΝΟ και θα κατέβεις στην στάση Νερατζιώτισσα. Μόλις κατέβεις, θα το δεις. Αυτά. Μπορείς επίσης αν αυτά που σου λέω σου φαίνονται λίγο ακαταλαβίστικα να μπεις στην ιστοσελίδα του ΟΑΣΑ www.oasa.gr και να κάνεις αναζήτηση βέλτιστης διαδρομής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αυτό λέω κι εγώ.. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Tsus στο αιγαλεω που περιπου μενεις; Αν εισαι κοντα σε Ιερα Οδο, παιρνεις 856, Α-Β17, 839 που πηγαινουν ομονοια, κι απο κει παιρνεις τρενο προς Κηφισσια και κατεβαινεις Νεραντζιωτισσα. Αν οχι, βρες τροπο να φτασεις Ιερα οδο :p (τσεκ www.oasa.gr, βοηθαει πολυ για τις διαδρομες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top