Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσες ώρες δουλεύετε την ημέρα;

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xanp
H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε στις 18:29, 20-10-08:

7 ώρες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tsipouro
Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε στις 18:52, 20-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Ποιοι εδώ μέσα κάνουν 9-5;;;
Τουλάχιστον διάλειμμα το μεσημέρι κάνετε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 18:58, 20-10-08:

Μαζί με το διάλειμμα, ή καθαρή ώρα δουλειάς;

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:39, 20-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Δουλεύω 8-9 ώρες καθημερινά, αλλά μου φεύγουν άλλες 4 στις μετακινήσεις. Βασικά πολύ κούραση κι απογοήτευση από την 1 δουλειά, νομίζω βιάστηκα και δεν έκανα καλή επιλογή.
Το είδα και θυμήθηκα πόσο κουρασμένη ήμουν με μετακινήσεις. Φέτος στήνω την δικιά μου δουλειά κι ακόμα δεν δουλεύω πολύ. Αλλά τα διαδικαστικά μου τρώνε πολύ ώρα, συν πολύ γράψιμο και διάβασμα!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 19:52, 20-10-08:

Xμμμ...
Φαντάζομαι τι είχα γράψει κάποτε

Εκτός από 5ωρο και 3 ώρες επιπλέον...
Κοντά 8ωρο ένα πράγμα!
Καλά να πάθω που με έχει πιάσει η εργασιομανία μου

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 19:55, 20-10-08:

Τώρα πλέον 7ωρο, αλλά με φουλ τρέξιμο... πολλές φορές κ με δουλειά στο σπίτι

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 09:36, 21-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μαζί με το διάλειμμα, ή καθαρή ώρα δουλειάς;
Ωπα, αυτό ανέβηκε κατά λάθος, ξέρετε, πολλά κουμπάκια, και πολλά παράθυρα ανοιχτά ταυτόχρονα... τα γνωστά,
Any way, αυτή την περίοδο (δηλ. από Σεπτέμβριο) είμαι ψιλοάνετη στις 9-10 ωρίτσες, γραφείο πάντα, μετακινήσεις ευτυχώς όχι προβληματικές (βλέπε κόντρα στο ρεύμα! όταν οι άλλοι ανεβαίνουν την παραλιακή εγώ την κατεβαίνω).
Εννοείται ότι το ρεκόρ είναι δεκατετράωρο full ή εναλλακτικά 10-12 με επιστροφή στο σπίτι, φαγητό και μετά αγκαλιά με το φορητό στο κρεβάτι όπου έχω γράψει και τα αριστουργήματα μου (memo, etc)
Venceremos!
Living la vida loca

Παράθεση

L_O_S_T

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη L_O_S_T
Ο L_O_S_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Interior designer . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O L_O_S_T έγραψε στις 10:25, 21-10-08:

Καλημέρα και απο μένα.....
Είδα την ερώτηση που κάνατε....και θυμήθηκα τα παλαιά μου ωράρια...
Λοιπόν...δούλευα 12-13 ώρες κάθε μερα απο Δ-Π (απο αυτές οι 11 μπροστά απο το pc..) Τώρα πλέον έλεο εμπειρίας...9-10...
Τέλειο εε....????
Απλά είναι η φύση της δουλείας που δέν γίνεται αλλιώς...
Τότε δεν υπήρχε η έκφραση "ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ..????"
χαχαχαχαχαχ...
Επίσης το ρεκόρ μου είναι 17 ΩΡΕΣ σερί στην δουλεία (από 8.30-01.30).... την μία μέρα και την επόμενη 16 ΩΡΕΣ σερί (από 8.30-24.30)....

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:33, 21-10-08:

Όλο το καλοκαίρι δούλευα 8-9 ώρες την ημέρα κ της Κυριακες .
Στην καινούργια δουλειά που έπιασα για τον χειμώνα 7ωρο της καθημερινές 6ωρο το Σάββατο κ ΡΕΠΟ την Κυριακή!!!

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 16:32, 21-10-08:

5-6 ώρες την ημέρα και αυτές συνήθως με σπαστό ωράριο τις καθημερινές...

Τα σαββατοκύριακα έχουμε συμφωνήσει με την άλλη κοπέλα στην δουλειά να δουλεύουμε εναλλάξ, το ένα σαββατοκύριακο η μια, το επόμενο η άλλη, για να μπορούμε να φύγουμε και κανένα 3μερο!!!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 01:13, 17-04-11:

Αυτή την περίοδο δουλεύω 6 ώρες την εβδομάδα, μόνο. Ψάχνω για πρωϊνή δουλειά αλλά δεν...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 20:58, 25-07-11:

8-9 ωρες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

IasonLDO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη IasonLDO
Ο IasonLDO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O IasonLDO έγραψε στις 21:05, 28-12-11:

Χρόνια Πολλά σε όλους.

Εγώ δουλεύω 10 ωρες την ημέρα. Σπάνια (Παρασκευές) θα φύγω στο 9ωρο. Πάλι καλα δηλαδη....

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 21:13, 28-12-11:

με τον πόνο μου παίζετε? καλα,που βρήκατε δουλειά όλοι εσείς?
κρίση σου λέει μετά..

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 21:17, 28-12-11:

Οταν δουλευα παλαιτερα...Χτυπουσα συνηθως 10 ωρα...Το λιγοτερο...
Τωρα πλεον....Καθομαι...

ΥΓ.Πες τα skylofili...

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 11:18, 07-07-13:

Τώρα το όμορφο καλοκαιράκι από 4 έως 8.
Χειμώνα χτυπώ και 12-14.Έτσι για να γουστάρουμε.
Ένας μέσος όρος είναι 8-9.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 11:55, 07-07-13:

μέχρι το 2003, 12 ώρες τη μέρα.

από το 04 μέχρι το 05, 6 ώρες τη μέρα

από το 2005 μέχρι και σήμερα 1 ώρα τη μέρα,
και αν συνεχίσουν να μου ζαλίζουν τα απίδια, μπορεί και να μη ξαναδουλέψω.

τα 6.000 ένσημα τα έχω.

φιλιά, πάω για μπάνιο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 13:01, 26-05-14:

πεντε μερες τη βδομαδα, οκτω ωρες ημερησιως..
θενξ γκοντ λεω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πόσες ώρες διαβάζετε; - Από eLina17
      Το θέμα έχει λάβει 116 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-17 στις 19:30.
    • Πόσες ώρες διαβάζετε; - Από thanoulis14
      Το θέμα έχει λάβει 199 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-15 στις 08:56.
    • Πόσες ώρες την ημέρα είστε στον υπολογιστή; - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διαδίκτυο και καθημερινή ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-09-12 στις 23:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους