Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,334 μηνύματα σε 74,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα κάνετε bachelor party;

Θα κάνετε bachelor πάρτυ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 49)
Ναι φυσικα!
6
12,24%
Έχω κάνει!
4
8,16%
Φυσικά και ΔΕΝ θα κάνω!
15
30,61%
Δεν ξερω
24
48,98%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:29, 01-09-06:

Η ερωτηση ειναι απλη!
Θα κάνετε bachelor;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 13:15, 01-09-06:

ωχ, προβλεπω πολεμο εδω μεσα..

αλλα τέσπα...

χτυπησες το ευαισθητο σημειο μου τωρα.. το μπατσελορ σαν μπατσελορ δεν με ενοχλει ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ:

δεν περιλαμβανει γυμνές ή έστω και ντυμένες γυναικες, χορευτριες ή μη..

κοινώς, πανε στα μπουζουκια ή οπου αλλού θελεις, οπως θα κανω και εγώ αλλωστε, ΑΛΛΑ: μην ξεχνάς τον κανόνα!!!!!! μαυρο φιδι που σ' έφαγε..

αυτα τα ολίγα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:22, 01-09-06:

Το μεγαλύτερο ποσοστό απο τα μπατσελορ καταλήγει σε στριπ σόου για να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.
Επειδή και έχω κάνει και έχω πάει ειλικρινά το θεωρώ μ@λ@κια τόσο ξενόφερτη συνήθεια είναι που ούτε καν έχει Ελληνικό όνομα.
Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα όμως απλά με εκνευρίζει όλο το "παιχνίδι" που γίνεται είτε απο τον γαμπρό είτε απο την νύφη

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 13:22, 01-09-06:

Ναι, θα έκανα, αλλά όπως το λέει και το evouli!

Δεν θα έκανα bachelor με χορεύτριες κλπ, αλλά με την παρέα, για να διασκεδάσουμε την τελευταία μέρα της "ελευθερίας" μου... (στην πλάκα φυσικά...)

ΥΓ>όταν είδα το θέμα, νόμιζα ότι πάει για bachelor σπουδών και το πήγα στο φοιτητικό... αλλά το διόρθωσα...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:48, 01-09-06:

όχι δεν έκανα... ούτε εγώ ούτε ο αγαπημένος μου....
και δεν κάναμε ακριβώς γιατί δεν βρίσκαμε τον λόγο να το κάνουμε....

Αλλά επειδή δεν μπορώ να μιλάω για αυτόν, θα μιλήσω για μένα....

Ένα μήνα πριν απ τον γάμο μου, ήμουν καλεσμένη σε ένα άλλο μπάτσελορ μιας άλλης νύφης στο οποίο κι όλας πήγα....
Πήγαμε λοιπόν στα μπουζούκια... πρώτο τραπέζι τουαλέτα και δε βαριέσαι.... χαβαλές να γίνεται....
τι χαβαλές όμως?
Αφού "παιχνίδι" δεν ήταν διατεθιμένη καμία μας να κάνει... ωχου, άλλη δουλειά δεν έχουμε δεσμευμένες κοπέλες να χαζογελάμε σαν μπίμπο από δω και απο κει με πρόθεση να ταρακουνήσουμε τα νερά των διπλανών αντρικών τραπεζιών και χέστηκε η φοράδα στο αλώνι
Προσπαθήσαμε λοιπόν να... διασκεδάσουμε...

Προσωπικά στις 3 την έκανα... κομμάτια απ την κούραση είχα και το πρωί να σηκωθώ να πάω πάλι για δουλεια....

Τι μπάτσελορ λοιπόν... μπουζούκια μπορώ να πάω ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ!
Με όποια παρέα θέλω (γιατί αν πω του καλού μου ότι σήμερα θα παμε μπουζουκια γυναικοπαρεα θα μου πει αν χρειαστώ κάτι να τον πάρω τηλ και καλή μου διασκέδαση!)
Μπάτσελορ με στριπτιζ και τέτοιο χαβαλε? Γιατί? για ποιό λόγο.....
Χωρίς να κατακρίνω όσους το κάνουν, δικαιωμα τους, εγω για μένα το αισθάνομαι κάτι σαν ξελιγομάρα... να δω κανα πεο γιατι αφου παντρευομαι δεν θα ξαναδώ... ε μα έλεος!

Τες πα... νομιζω ειμαι σαφής.. να μην πω κι άλλα

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 13:50, 01-09-06:

Exposed τι ιδέες είναι αυτές? υπονοοείς κάτι?

Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 14:08, 01-09-06:

Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα την οποία θα θέλω να παντρευτώ.Απο κεί και πέρα δεν υπάρχει λόγος.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:46, 01-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Η ερωτηση ειναι απλη!
Θα κάνετε bachelor;
Δεν ξέρω για σένα φίλε μου εξπόζεντ αλλά εγω δεν εχω καν στα υπ' όψιν μου τον γάμο για την επόμενη λ-ετία (λαμδαετία όπου λάμδα μεγαλύτερο του 7.....και λίγα λέω!). Η γυναίκα που θα με "κλειδώσει" πρέπει να έχει πολύ καλά διαπιστευτήρια, για να το καταφέρει. Ως εκ τούτου, αν εχω το απίστευτο κομμάτι δίπλα μου για να παντρευτώ, νομίζει κανείς/καμιά σας ότι θα τρέχω στα κωλάδικα;

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 15:35, 01-09-06:

Μμμ... Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο ....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα , αθώα κύριε πρόεδρε ) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω "

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:44, 01-09-06:

Εγώ πάλι είμαι πολύ χαζοχαρούμενη. Και banchelor θα κάνω, και το πόδι θα του πατήσω... Αλλά πάντα με ειρωνία, γιατί εννοείται ότι πάντα θα μπορεί να πηγαίνει με φίλους του να διασκεδάζει. όχι περισσότερο κι όχι λιγότερο απ' όσο όταν ήμαστε μαζί (πριν το γάμο).
Αλλά για το χαβαλέ, σιγά, γιατί όχι!

Αλλά όχι με απωθημένο και γυμνά στήθη και στριπτήζ, όπως λέει και το Ευούλι.

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 16:15, 01-09-06:

Και εγώ τη πάτησα με το bachelor-πτυχίο.
Γράψτε καλά μου πιδιά, bachelor PARTY να καταλαβαινόμαστε

επί του θέματος τώρα:
Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000
Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα (άντρα in my case) την οποία θα θέλω να παντρευτώ.
....και θα συνεχίσω και μετά τον γάμο

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:00, 01-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω...
+1 (Αν και οταν παντρευτω..)

Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη prime
H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 837 μηνύματα.

H prime έγραψε στις 17:13, 01-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Μμμ... Δεν ξέρω πραγματικά...Νομίζω ότι τελευταία στιγμή θα το αποφασίσω όπως και το γάμο ....Βασικά μπορεί να κάνω και πιτζάμα bachelor με τα κοριτσιά...αθώο με γέλιο (τώρα αν καμία φίλη μου καλέσει κανένα αγοράκι για στριπτιτζάκι εγώ εννοείται ότι δεν θα ξέρω τίποτα , αθώα κύριε πρόεδρε ) Όπως και να'χει δεν το έχω σκεφτεί ή ονειρευτεί πως να το κάνω 'η αν θα το κάνω... Και από την άλλη μέχρι στιγμής ξεσαλώνω μια χαρά...δεν χρειάζεται να ξεσαλώσω πριν το γάμο...εκτός αν πάθω καμία κριση του στυλ "Με αυτό τον άντρα μια ζωή;Ποτέ άλλα ραντεβού; Ποτε φλερτ; Ποτέ δεν θα φιλήσω άλλον; Κορίτσια γρήγορααααααα στα μπουζούκια θέλω να πιώωωωωωωωωω "

LOOOL !!!! +1

Αν με καλέσεις στο πιτζάμα πάρτυ θα τα φροντίσω όλα εγώ..
Αν ποτέ παντρευόμουν ναι θα έκανα μπατσελορ για το χαβαλέ και δεν θα είχα πρόβλημα να κάνει και ο γαμπρός …
Kανονικό με χορευτές. στριπ-τιζ , τα χαρτονομίσματα στο σλιπ κτλ

Παράθεση

jrvs_cocker

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jrvs_cocker
Ο jrvs_cocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O jrvs_cocker έγραψε στις 01:39, 02-09-06:

Με κίνδυνο να σας ξενερώσω όλους με την απάντησή μου, δηλώνω ότι strip-o-bachelor-o-party δε θα έκανα ΠΟΤΕ γιατί λυπάμαι τα κορίτσα της συγκεκριμένης δουλειάς.. ναι ξέρω.. δεν είναι όλα τους φοβισμένα ανυπεράσπιστα πλάσματα του θεού που τα έχουν κλειδωμένα σε ένα μπουντρούμι αλλά δε γουστάρω καθόλου να συμμετέχω κι εγώ στην ενίσχυση της ζήτησης που δημιουργεί μεγαλύτερη προσφορά.

κατά τ'άλλα, δεν έχω πρόβλημα να μαζευτούμε τα αγόρια πριν την ομορφότερη μέρα της γυναίκας (a.k.a γάμο) και να κάνουμε τρέλλες.. ξέρετε να δούμε κισλόφσκι και τέτοια

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:55, 02-09-06:

Γεια σου ρε κοκερ γλετζε:p

Ουτε εγω θα εκανα μπατσελορ με την εννοια του "βγαινεις πριν τον γαμο και στην χειροτερη περιπτωση πρεπει να χουφτωσεις κανεναν".
Κανα κοινο παρτοειδες πραγμα με τον γαμβρο θα προτιμουσα, αλλα ισως σ'αυτο το σημειο πρεπει να πω οτι δε θελω να παντρευτω :p

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 20:33, 03-09-06:

Μάλλον δεν θα έκανα, δεν βρίσκω τον λόγο. Άσε που την προηγούμενη νύχτα αποκλείεται να κάνω οτιδηποτε, δεν θέλω να είμαι ξενυχτισμένη στον γάμο μου! Και επιπλέον, μακριά του, δεν θα περάσω καλά, οπότε προτιμώ να κάνουμε κάνα πάρτυ μαζί δύο βράδια πριν..

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη AstRoPeLeKi
H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε στις 23:46, 10-09-06:

Θα κάνω, αλλά φυσικά όχι σε στριπτιτζάδικο. Ποιος ο λόγος και ποιο το όφελςο του να δεις μερικές γυμνές-ους να χορεύουν και να τρίβονται πάνω σου;;;; Καλύτερο δεν είναι να πάρεις την παρέα σου, να βγείς στα μπουζούκια, να τα πιεις, να διασκεδάσεις, να χορέψεις να τραγουδήσεις, να γίνει ένας τζερτζελοχαμός;;;; Σε δυο τέτοια έχω πάει και έχω περάσει πάρα πολύ ωραία...ακόμη και γίναμε ψιλοφέσι

Και πάντα ποτέ μια μέρα πριν το μεγάλο γεγονός! Κοινώς το βράδυ, μετά το στρώσιμο του κρεβατιού..έτσι και οι δυο πρωταγωνιστες θα έχουν κέφι και αντοχές την ημέρα του ιστορικού ΝΑΙ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη AstRoPeLeKi : 10-09-06 στις 23:48.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:26, 11-09-06:

Να κανω bachelor με χορευτριες κλπ αποκλειετε (εκτος και αν κανονισουν φιλοι μου πισω απο την πλατι μου πραγμα ομως που δεν θα μου αρεσε καθολου) αλλα και γενικοτερα δεν βρισκω καπιο ιδιετερο νοημα. Ισως το να κανω κατι ξεχωριστο με φιλους μου για την "Τελευτεα μου νυχτα ως ελευθερος" ισως αλλα μαλλον θα προτιμουσα να κανω κατι ξεχωριστο με την γυναικα μου

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:29, 11-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Να κανω bachelor με χορευτριες κλπ αποκλειετε (εκτος και αν κανονισουν φιλοι μου πισω απο την πλατι μου πραγμα ομως που δεν θα μου αρεσε καθολου) αλλα και γενικοτερα δεν βρισκω καπιο ιδιετερο νοημα. Ισως το να κανω κατι ξεχωριστο με φιλους μου για την "Τελευτεα μου νυχτα ως ελευθερος" ισως αλλα μαλλον θα προτιμουσα να κανω κατι ξεχωριστο με την γυναικα μου
Το ξέρα ότι αυτο το παιδί είναι ευαίσθητο.

Δεν πιστευω να εννοής την γυναίκα και .... μια φίλη της!

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tsitsilegas
Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 185 μηνύματα.

O tsitsilegas έγραψε στις 14:54, 11-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
το μπατσελορ σαν μπατσελορ δεν με ενοχλει ΕΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ:

δεν περιλαμβανει γυμνές ή έστω και ντυμένες γυναικες, χορευτριες ή μη..

κοινώς, πανε στα μπουζουκια ή οπου αλλού θελεις, οπως θα κανω και εγώ αλλωστε, ΑΛΛΑ: μην ξεχνάς τον κανόνα!!!!!! μαυρο φιδι που σ' έφαγε..

αυτα τα ολίγα...
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Αλλά όχι με απωθημένο και γυμνά στήθη και στριπτήζ, όπως λέει και το Ευούλι.
Διακρίνω έναν υφέρποντα ρομαντισμό
ή και μία υφέρπουσα αφέλεια [χωρίς διάθεση να σας προσβάλω].

Ποιός σας είπε, δεσποινίδες, ότι ο μέλλων σύζυγός σας θα... ομολογήσει ότι το bachelor party του περιλάμβανε και γυναίκες, γυμνές ή ντυμένες, call-girls, χασίσι ή οτιδήποτε άλλο τέλος πάντων; Σιγά μην σας το πει. Δεν θα σας ζητήσει την άδεια, ξέρετε, απλώς θα το κάνει.
Ή μήπως θα τον ελέγξετε;

Αρχική Δημοσίευση από DrJ7000
Εγώ κάνω κάθε μερα bachelor μέχρι να βρώ τη γυναίκα την οποία θα θέλω να παντρευτώ.Απο κεί και πέρα δεν υπάρχει λόγος.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:58, 11-09-06:

Ποιός σας είπε, δεσποινίδες, ότι ο μέλλων σύζυγός σας θα... ομολογήσει ότι το bachelor party του περιλάμβανε και γυναίκες, γυμνές ή ντυμένες, call-girls, χασίσι ή οτιδήποτε άλλο τέλος πάντων; Σιγά μην σας το πει. Δεν θα σας ζητήσει την άδεια, ξέρετε, απλώς θα το κάνει.
Ή μήπως θα τον ελέγξετε;
υπαρχουν ξερεις και καποιες σχεσεις που δεν βασιζονται στο να κρυβει ο ενας πραγματα απο τον αλλο..
ή μηπως νομιζεις εσυ οτι ακομα και αν το κρυψουν τα "χ" ατομα αργα ή γρηγορα δεν θα αποκαλυφθει;

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 15:09, 11-09-06:

υπαρχουν ξερεις και καποιες σχεσεις που δεν βασιζονται στο να κρυβει ο ενας πραγματα απο τον αλλο..
ή μηπως νομιζεις εσυ οτι ακομα και αν το κρυψουν τα "χ" ατομα αργα ή γρηγορα δεν θα αποκαλυφθει;
Δεν είναι θέμα "κρυφής ζωής" αλλά υποκρισίας.
Αν θέλεις να εθελοτυφλείς, είναι δικαίωμά σου. Καλό είναι να γνωρίζεις πάντως ότι, όπως είπε ο Γιάννης παραπάνω, το 90% των bachelor parties καταλήγουν σε στριπτιζάδικα.

Στο κάτω-κάτω, το ότι ο μέλλων σύζυγός σου πήγε σε στριπτιζάδικο, δεν τον κάνει άπιστο. Δεν σημαίνει ότι επειδή πήγε σε στριπτιζάδικο, θα προχωρήσει σε σαρκική επαφή με τις κυρίες που γδύνονται ή με οποιεσδήποτε άλλες κυρίες. Λίγη εμπιστοσύνη δεν κάνει κακό. Ιδίως σε έναν άνθρωπο τον οποίο υποτίθεται ότι αγαπάς και θέλεις να περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου μαζί του.

Όσο για το εάν θα αποκαλυφθεί κάποια στιγμή το γεγονός, επέτρεψέ μου να αμφιβάλλω. Οι άνδρες έχουμε πολύ ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμπαράστασης στους φίλους μας.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 15:26, 11-09-06:

Αν θέλεις να εθελοτυφλείς, είναι δικαίωμά σου. Καλό είναι να γνωρίζεις πάντως ότι, όπως είπε ο Γιάννης παραπάνω, το 90% των bachelor parties καταλήγουν σε στριπτιζάδικα.
σε ποιο σημειο του μηνυματος μου ακριβως ειδες να λεω οτι "οοοοοοχι δεν πηγαινουν σε στριπτιζαδικα; οσο για το αν εθελοτυφλω ή οχι ασε εμενα να το ξερω καλυτερα

Όσο για το εάν θα αποκαλυφθεί κάποια στιγμή το γεγονός, επέτρεψέ μου να αμφιβάλλω. Οι άνδρες έχουμε πολύ ανεπτυγμένο το αίσθημα της συμπαράστασης στους φίλους μας.
αλλο το αισθημα συμπαραστασης που "εχετε οι αντρες μεταξυ σας" και αλλο το γεγονος οτι δεν μπορειτε να κρατησετε ουτε σκ*τα στο στομα σας.. δεν ειπα οτι θα ερθουν να μου το καρφωσουν οι φιλοι του αλλα αργα ή γρηγορα, αφελώς παντα, όλο και καποιου θα του ξεφυγει οτι πηγανε τοτε στο στριπτιζαδικο.. εχει συμβει σε παμπολλους φιλους μου αρα δεν τα βγαζω απ'το μυαλο μου..

Στο κάτω-κάτω, το ότι ο μέλλων σύζυγός σου πήγε σε στριπτιζάδικο, δεν τον κάνει άπιστο. Δεν σημαίνει ότι επειδή πήγε σε στριπτιζάδικο, θα προχωρήσει σε σαρκική επαφή με τις κυρίες που γδύνονται ή με οποιεσδήποτε άλλες κυρίες. Λίγη εμπιστοσύνη δεν κάνει κακό. Ιδίως σε έναν άνθρωπο τον οποίο υποτίθεται ότι αγαπάς και θέλεις να περάσεις το υπόλοιπο της ζωής σου μαζί του.
εαν πιστευα οτι θα πηγαινε εκει για να π*δηχτει σαφως και δεν θα τον παντρευομουνα.. δεν ειναι ελλειψη εμπιστοσυνης.. ειναι ελλειψη σοβαροτητας για'μενα.. θεωρω γελοια ολη αυτη την "αντρικη εξοδο" και μ*λακιες.. και γι'αυτο με ενοχλει.. τελος.

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 15:30, 11-09-06:

εαν πιστευα οτι θα πηγαινε εκει για να π*δηχτει σαφως και δεν θα τον παντρευομουνα.. δεν ειναι ελλειψη εμπιστοσυνης.. ειναι ελλειψη σοβαροτητας για'μενα.. θεωρω γελοια ολη αυτη την "αντρικη εξοδο" και μ*λακιες.. και γι'αυτο με ενοχλει.. τελος.
Ωραία λοιπόν. Ας πούμε ότι ο μέλλων σύζυγός σου, σου αποκαλύπτει ότι όντως πήγε σε στριπτιζάδικο στο bachelor party του αλλά δεν έκανε τίποτα "κακό". Είναι όλα εντάξει;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:21, 11-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas
Ωραία λοιπόν. Ας πούμε ότι ο μέλλων σύζυγός σου, σου αποκαλύπτει ότι όντως πήγε σε στριπτιζάδικο στο bachelor party του αλλά δεν έκανε τίποτα "κακό". Είναι όλα εντάξει;

Για μένα όχι
Γιατί πήγε και δεν με πήρε μαζί του? αφού ξέρει ότι θέλω να πάω μαζί του
του κάνω μεγάλο σαματά που είναι τόσο παρτάκιας

Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 18:25, 11-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
Γιατί πήγε και δεν με πήρε μαζί του? αφού ξέρει ότι θέλω να πάω μαζί του
Eμένα δε με χάλαγε να χα μια γυναίκα που να της αρέσουν τα bachelor party...

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 22:41, 11-09-06:

μου ειναι τελειως αδιαφορο αν θα κανει και ιδιως (!), αν θα κανω εγω

Παράθεση

m3nt0r

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη m3nt0r
Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O m3nt0r έγραψε στις 22:53, 11-09-06:

bachelor party = καραγκιοζιλίκια για εμένα, και ειδικά άμα έχει χορεύτριες/χορευτές και λοιπές αηδίες λες και έχει διαφορά να έχεις μια σοβαρή σχέση χρόνια και να παντρευτείς ή ότι μέχρι σήμερα γλένταγες με χορεύτριες και έκανες πλάκες με τους φίλους όλη μέρα και απο αύριο κομμένα αυτά...Ούτε έθιμο είναι εδώ, ούτε τίποτα.

Παράθεση

nina221

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nina221
H nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H nina221 έγραψε στις 22:59, 11-09-06:

Δεν έκανα γιατί δεν έβρισκα τον λόγο να κάνω. Άσε που το θεωρώ εντελώς ηλίθιο "έθιμο" (χωρίς να θέλω να προσβάλλω τους φαν του είδους), εντάξει παντρεύεσαι δεν θα σε χτίσουν και μέσα στο σπίτι.

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 01:02, 12-09-06:

Όταν με το καλό έρθει η ώρα να παντρευτώ,δε νομίζω ότι θα σκεφτώ να κάνω μπάτσελορ πάρτυ..τουλάχιστον,όχι με τον τρόπο που μας έχει περάσει αυτό το "έθιμο".. και τι εννοώ..πολύ απλά,θεωρώ ότι εγώ και οι φίλες μου,κουβαλάμε τέτοια τρέλα από μόνες μας,που μπορούμε να περάσουμε ένα τέλειο "girls night only" πριν τον γάμο μου,ακόμα κι αν πάρει -λέμε τώρα- από 2 σουβλάκια η καθεμιά στο χέρι (),κι αράξουμε στον φάρο στη Γλυφάδα,με μπυρίτσες και τα συναφή..δεν θεωρώ διασκέδαση το να πάω να δω τον κάθε μπρατσαρά να κουνιέται μπροστά μου με το τιγρέ τάνγκα του..δεν κατακρίνω βέβαια αυτούς που θα επέλεγαν να το κάνουν,αλλά τουλάχιστον εγώ,προτιμώ πιο "παραδοσιακούς" τρόπους διασκέδασης κι όχι τέτοιου είδους ξενόφερτα "έθιμα"..

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 07:52, 12-09-06:

σου ειπα και παραπανω οτι ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! δεν μου αρεσει, πώς το λενε, θα "πεσει" στην εκτιμηση μου και μονο που θα διαλεξει εναν τετοιο τροπο "διασκεδασης".. ΑΛΛΟ το αν νομιζω οτι θα κανει κατι "κακο" και ΑΛΛΟ το οτι ουτως ή αλλως (κάνει, δεν κάνει) εμενα ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΕΛΟΙΟ!

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 08:30, 12-09-06:

σου ειπα και παραπανω οτι ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ! δεν μου αρεσει, πώς το λενε, θα "πεσει" στην εκτιμηση μου και μονο που θα διαλεξει εναν τετοιο τροπο "διασκεδασης".. ΑΛΛΟ το αν νομιζω οτι θα κανει κατι "κακο" και ΑΛΛΟ το οτι ουτως ή αλλως (κάνει, δεν κάνει) εμενα ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΓΕΛΟΙΟ!
Μάλιστα. Αντιληπτό.
Από περιέργεια και μόνο, σε ενοχλεί επίσης να βλέπει τσόντες σε DVD ή σε VHS;

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 08:40, 12-09-06:

Μάλιστα. Αντιληπτό.
yeap

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 09:43, 12-09-06:

η επόμενη ερώτηση είναι τα τσοντοειδή βιδεάκια που κυκλοφορούν στα αντρικά μέιλ

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 09:50, 12-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
η επόμενη ερώτηση είναι τα τσοντοειδή βιδεάκια που κυκλοφορούν στα αντρικά μέιλ
αχ καλα που με προειδοποιησες να προλαβω να απαντησω και σ'αυτο..

yeap και παλι...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 10:45, 12-09-06:

αμ δε θα μείνει σερνικό για σερνικό, όπως το πας

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 11:11, 12-09-06:

αν ειναι να κρινονται απ'αυτο τα σερνικα...

χμμμμμμ.....
......

....
μμμμχχχμμμμμμ.....

.....................

νι...ας μην μεινει τιπτα.....

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 11:18, 12-09-06:

ΟΚ, τώρα ξεκαθάρισα τι ακριβώς θέλεις.

αν ειναι να κρινονται απ'αυτο τα σερνικα...
Αν όντως είναι να κρίνεις εξ αυτού τον σύντροφό σου, πάω πάσο.
Chacun son gout που θα έλεγαν και οι Γαλάτες.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 11:37, 12-09-06:

ΟΚ, τώρα ξεκαθάρισα τι ακριβώς θέλεις
για πε να μαθω κι εγω...

Αν όντως είναι να κρίνεις εξ αυτού τον σύντροφό σου, πάω πάσο.
πού και πού λιγο χούμορ δεν βλαπτει στη ζωη γιου νόου...

Chacun son gout που θα έλεγαν και οι Γαλάτες
ομολογω οτι εδω σε εχασα...

Παράθεση

tsitsilegas

Δραστήριο Μέλος

O tsitsilegas έγραψε στις 11:57, 12-09-06:

για πε να μαθω κι εγω...
Έχει σημασία;

Έτσι θέλεις τον σύντροφό σου και πολύ καλά κάνεις.
Δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει το γεγονός ότι έχω διαμετρικά αντίθετη άποψη για τις δικές μου σχέσεις.

πού και πού λιγο χούμορ δεν βλαπτει στη ζωη γιου νόου...
Με βλέπεις πουθενά να λέω το αντίθετο;

ομολογω οτι εδω σε εχασα...
Γαλλικά.
Chacun son gout: Ο καθένας με τα γούστα του.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli έγραψε στις 12:00, 12-09-06:

Έχει σημασία;

Έτσι θέλεις τον σύντροφό σου και πολύ καλά κάνεις.
Δεν πιστεύω να σε ενδιαφέρει το γεγονός ότι έχω διαμετρικά αντίθετη άποψη για τις δικές μου σχέσεις.
νο, απλα ηθελα να δω τι συμπερασμα εβγαλες για εμενα, να δω αν επεσες μεσα κτλ.. αλλα τεσπα.. εντ οφ ντισκασιον..

Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 12:03, 12-09-06:

Εγώ έκανα κατα κάποιο τρόπο. Δηλαδή: Την τελευταία μέρα που έμεινα στο σπίτι της μαμάς μου την πέρασα με τα κολητάρια μου στο στέκι μας (ένα μπαράκι στο Γαλάτσι).Βγήκαμε ήπιαμε γίναμε πίτα κάναμε ένα μαγαζί μπ@@ρδ@λ@ και αυτό ήταν! Η αλήθεια είναι οτι η ιδέα να πάω σε στριπτιτζάδικο με φίλες δεν μου έλεγε κάτι. Δηλαδή να πάω να δώ τι? Αντρες με στρινκ ( ) ή μήπος και κανένα καλαμπαλίκι να κουνιέτε μπρος μου στο ρυθμό της μουσικής?(φαντάζομαι αυτό το σκηνικό παίζει εκεί) Μπά!

Τώρα από την ώρα που εγκαταστάθηκα στο σπίτι του καλού μου δεν ξαναβγήκα μόνη. Για να είμαι ειλικρινής ούτε και μου κάνει αίσθηση να βγώ μόνη, γυναικοπαρέακτλ!(αν και οι φίλοι μου είναι κυρίως άντρες)

Μπάτσελορ(δλδ προ του γάμου ξεφάντομα) θέλαμε να κάνουμε μαζί με τον άντρα μου και τις παρέες μας αλλά δυστυχώς δεν μας το επέτρεπαν οι συνθήκες.Είχαμε πένθος, έτσι κάναμε απλά πολιτικό γάμο σε πολύ κλειστό κύκλο και τίποτα άλλο!Ούτε γλέντια ούτε χωρούς!Στα βαφτίσια του μπέμπη μας τωρα...

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 18:37, 20-09-07:

Κατάφερα να το ξεθάψω κι αυτό!!

Αφορμή μια συζήτηση με φιλικό ζευγάρι, όποι 3 άτομα ισχυριζόμασταν οτι δε θα κάναμε διότι δε βρίσκουμε το λόγο και ο τελευταίος όχι μόνο έλεγε οτι θα κάνει αλλά κι ότι είναι έθιμο (!?) στην Ελλάδα να κάνει κανείς μπάτσελορ πάρτυ.
Ρε παιδιά έχουμε εμείς τέτοια έθιμα και δεν το ήξερα? Εγώ θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια που με ρώτησε η μάνα μου τί είναι το μπάτσελος πάρτυ κι εγώ το μόνο που ήξερα ήτουνε το μπάτσελορ το πτυχίο και της έλεγα οτι μάλλον είναι ένα πάρτυ που κάνεις αμα πάρεις το πτυχίο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 19:02, 20-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από adespoto
Εγώ θυμάμαι πριν 7-8 χρόνια που με ρώτησε η μάνα μου τί είναι το μπάτσελος πάρτυ κι εγώ το μόνο που ήξερα ήτουνε το μπάτσελορ το πτυχίο και της έλεγα οτι μάλλον είναι ένα πάρτυ που κάνεις αμα πάρεις το πτυχίο
Θεικό!

Βασικά είναι άλλη μία συνήθεια των Αμερικάνων που μιμηθήκαμε. Από όσο ξέρω πάντως οι περισσότεροι και ειδκά οι γυναίκες το πολύ πολύ να βγουν στα μπουζούκια για bachelor παρά να πάνε σε στριπτιτζάδικο κτλ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 19:18, 20-09-07:

Δυστηχώς είχα την ιδέα να βγώ με παρεούλα να πιούμε ποτό και μια πρώιν του oxyntes να μην την χαρακτηρίσω τώρα και δεν κάνει, μου έφερε δύο μαντράχαλους φαντάρους που είχανε να πάνε με γυναίκα απο το 1800π.χ μπαλαμούτιαζαν αβέρτα, τους έδιωχνα εκεινοι εκεί, τσακώθηκα για χάρη τους με τον αδερφό μου και πέρασα την πιό απαισια μέρα, τα έμαθε και η μάνα μου απο πιτσιρικι που είχαμε μαζί μας(δεν περίμενα τέτοιες λαλακίες) και η μάνα μου έσκασε επιδή νόμιζε ότι εγώ τα κανόνισα, μου κατέστρεψε την ποιο όμορφη μέρα της ζωής μου.

Συμφωνω με την συγκέντρωση για καμία λαλακία αλλα όχι για γυμνούς στριπτίζ και σέξ

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:32, 20-09-07:

Και τελικα τι θελει να πει ο ποιητης με το παρτυ αυτο ; "Ας περασουμε μια βραδια ελευθερων ηθων, γιατι απο δω και περα δυστυχια" ; Τι ειναι, το τελευταιο γευμα του θανατοποινητη ;
Καποια πραματα ειναι υπερεκτιμημενα.

Και οι παντρεμενοι μπορουν να πανε σε bachelor party. Απλα αλλουνου

Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 09:34, 23-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Και τελικα τι θελει να πει ο ποιητης με το παρτυ αυτο ; "Ας περασουμε μια βραδια ελευθερων ηθων, γιατι απο δω και περα δυστυχια" ; Τι ειναι, το τελευταιο γευμα του θανατοποινητη ;
Καποια πραματα ειναι υπερεκτιμημενα.

Και οι παντρεμενοι μπορουν να πανε σε bachelor party. Απλα αλλουνου
Ναι φυσικά.
Είναι σαν να τρως στο καλύτερο εστιατόριο, και κάποιοι να σε κοιτούν έξω από τη βιτρίνα.....

Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 12:13, 23-09-07:

+1 στον Lorien και στον Πειρατή

Οτι κατσει.....
Αλλωστε πιο μεγαλο χαβαλέ εχει να προσπαθουν να σε πεισουν να παρεις χορο παρα να παρεις εναν....

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:37, 23-09-07:

γιατι οχι??? εγω στο πηγαδι κ....ρησα?!!!!
τς τς τς τς τς !!

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 13:45, 23-09-07:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
γιατι οχι??? εγω στο πηγαδι κ....ρησα?!!!!
τς τς τς τς τς !!
ετσι

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Bachelor για αλλαγή ειδικότητας - Από liveloula26
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-15 στις 02:07.
    • Χώρος για party - Από panos filippou
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-06-15 στις 11:51.
    • Bachelor και σπουδές στην Σουηδία - Από winterflame
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-12 στις 13:09.
    • Beach party - Από Tetragrammaton
      Το θέμα έχει λάβει 53 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι συναντήσεις μας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-07-08 στις 19:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους