Πρόβλημα με τον ήχο από sites

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Παιδες, εχω ενα προβλημμα...οσα video βλεπω στο internet κ απο mozila κ απο explorer κανενα δεν εχει ηχο!!!η σιγαση δεν ειναι πατημενη κ δεν ξερω τι φταιει.καμια ιδεα??????????:worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παιδες, εχω ενα προβλημμα...οσα video βλεπω στο internet κ απο mozila κ απο explorer κανενα δεν εχει ηχο!!!η σιγαση δεν ειναι πατημενη κ δεν ξερω τι φταιει.καμια ιδεα??????????:worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry::worry:

μπορει καταλαθος να εχεις κατεβασει την ενταση στο 0 για ολο το πι σι.πιθανως να βγαζει την επιλογη να το διορθωσεις στο icon tray κατω δεξια αλλα μπορεισ να το κανεις και απο real player αμα το χρησιμοποιεις. Αμα δεν ειναι αυτο τοτε μπορει να χρειαζεσαι τιποτα codecs.Αυτα μπορω να σκεφτω μονο
καλη τυχη....επισης μηπως δεν ειναι σωστα-καλα συνδεδεμενα τα ηχεια σου ;

λογικα δεν θα εχεις προβλημα με τον media player η οτι αλλο εχεις για αναπαραγωγη mp3..οποτε το πρωτο δεν ειναι...μηπως σου λειπουν plug -in για τους explorer?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ναι αυτο με τα plugin μου το εχει ξαναβγαλει..απο που τα κατεβαζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
ναι αυτο με τα plugin μου το εχει ξαναβγαλει..απο που τα κατεβαζω?

μαλλον απο τα επισημα site του broswer...


για τσεκαρε --->ΕΔΩ<---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top