Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,817 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προβλημα με shared folders στο LAN

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 10:29, 04-09-06:

Λοιπόν, έχω το εξής πρόβλημα:
Στο LAN μου (PC & laptop), το PC δεν μπορεί να ανοίξει τα shared folders του φορητού. (τα βλέπει αλλά δεν τα ανοίγει)
Συγκεκριμένα μου βγάζει το μήνυμα:
"Νοt enough server storage is available to process this command"

Έξαψα στο δίκτυο, βρήκα κάποια πράγματα, και κατάφερα να κάνω το PC να ανοίξει το ένα drive που κάνω share. Το άλλο κάνει τα ίδια...
Να σημειώσω ότι αυτό που δεν ανοίγει είναι εξωτερικός (USB) δίσκος 250GB....
Υποψιάζομαι ότι φταίει αυτό.. (είτε το ότι είναι εξωτερικός είτε το μέγεθος)
(τον έχω μεγάλο... τι να κάνω;)

Καμιά ιδέα κανείς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη DiavolakoS
Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε στις 10:44, 04-09-06:

κατι ασχετο! αυτη η θαλασσα στην υπογραφη σου που βρισκεται ακριβως?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:34, 04-09-06:

http://support.microsoft.com/kb/225782/el δες λιγο αυτο το αρθρο! Λογικα θα σου λυσει το προβλημα!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 13:58, 04-09-06:

Αυτό Εξπ το είχα βρει και το έκανα.
Με αυτό κατάφερε το PC να δει τον δίσκο του φορητού!
Τον εξωτερικό ακόμα αρνείται να τον ανοίξει...

ΥΓ>paikths η παραλία είναι στην Λευκάδα....

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:17, 04-09-06:

Δεν καταφερα να βρω τπτ αλλο! Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι συμφωνα με οσα διαβασα στα αρθρα της microsoft αυτο το προβλημα ειναι προβλημα των NT 4

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους