Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,798 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βάζετε "νερό στο κρασί σας";

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 07:15, 16-08-11:

Πάντα πρέπει να βάζουμε νερό στο κρασί απέναντι σε όλους ακόμα και τους αγνώστους, εκτός άν θολώσει το μυαλό απο οργή και δέν μπορείς να το ελέγξεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Veronica17

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Veronica17
H Veronica17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Veronica17 έγραψε στις 20:45, 20-08-11:

Mπορεί να είναι χαρακτηριστικό του χαρακτήρα μου αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου..Προτιμώ να δεχτώ τις όποιες συνέπειες παρά να υποχωρήσω σε κάποια διαφωνία.. Έχουμε και έναν εγωισμό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:23, 20-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Zithos
Πάντα πρέπει να βάζουμε νερό στο κρασί απέναντι σε όλους ακόμα και τους αγνώστους, εκτός άν θολώσει το μυαλό απο οργή και δέν μπορείς να το ελέγξεις.
Συμφωνω...θεωρω τη διαλλακτικοτητα και την ευελιξια προσον σε εναν ανθρωπο...συνηθως αυτο ερχεται συν τω χρονω...Τα νεα παιδια ειναι γενικα πιο ασυμβιβαστα λογω του νεαρου της ηλικιας ενω οι μεγαλυτεροι ανθρωποι συνηθως ειναι πιο διαλλακτικοι...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

himemar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη himemar
H himemar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H himemar έγραψε στις 01:05, 21-08-11:

Ναι, βαζω. Θεωρω πως ειναι πρωταρχικο μελημα αν θελει καποιος να κρατησει μια σχεση.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 17:59, 27-08-11:

χμμμμμ.....δυσκολα...ειδικα οταν βλεπω πως και ο αλλος κανει το ιδιο...βλακεια...αλλα τσιτωνω και το παιρνω εντελως προσωπικα...θελω να νικησω!!! οταν ηρεμησω ομως και δω οτι εχω αδικο ζητω συγγνωμη....

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:06, 27-08-11:

Συνήθως βάζω πολύ νερό στο κρασί μου, αλλά μέχρι ένα όριο.
Αν δω ότι ξεπερνιέται συνέχεια, τότε αλλάζω στάση και γίνομαι απόλυτος!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 19:00, 27-08-11:

Εξαρτάται από τον άνθρωπο και την κατάσταση. Για κάποιους ναι, για κάποιους όχι. Γιατί κάποιοι το αξίζουν και κάποιοι όχι..
Τουλάχιστον έτσι νομίζω!
Ωστόσο δεν είναι κάτι που το κάνω εύκολα, πρέπει να ομολογήσω...

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 20:30, 27-08-11:

συνηθως βαζω αρκετα ευκολα νερο στο κρασι μου...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 12:42, 29-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Veronica17
Mπορεί να είναι χαρακτηριστικό του χαρακτήρα μου αλλά σπάνια βάζω νερό στο κρασί μου..Προτιμώ να δεχτώ τις όποιες συνέπειες παρά να υποχωρήσω σε κάποια διαφωνία.. Έχουμε και έναν εγωισμό!
O εγωισμος Βερονικα ειναι κακος συμβουλος στη διαλεκτικη των σχεσεων μεταξυ των ανθρωπων και στη διαμορφωση δικαιας και ορθης κρισεως.Δεν στο λεω αυτο ως παρατηρηση ,αλλα ως εμπειρια ζωης και ,ειμαι σιγουρη οτι καποτε με την παροδο των ετων και την εμπειρια ζωης που θα συσσωρευεις θα το καταλαβεις και συ...

Παράθεση

panoslarissa

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη panoslarissa
Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε στις 19:10, 31-08-11:

ναι..και πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:08, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa
πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..
Κι αυτό είναι ωραίο?

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:08, 31-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa
ναι..και πολλες φορες ζηταω συγγνωμη ακομα και αν δεν εχω κανει τιποτα..

γι΄αυτό φρόντισε κάτι να κάνεις, να είναι τουλάχιστον ειλικρινής η συγγνώμη σου

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:41, 01-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
γι΄αυτό φρόντισε κάτι να κάνεις, να είναι τουλάχιστον ειλικρινής η συγγνώμη σου
Δε νομίζω πως τίθεται θέμα ειλικρίνειας.
Πιο πολύ θέμα στεναχώριας θα έλεγα.
Βάζεις τους άλλους πάνω από τον εαυτό σου και τελικά βγαίνεις ο μαλάκας της υπόθεσης.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 00:34, 02-09-11:

Χμμ...αν αξιζει πραγματικα

Παράθεση

prwteas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη prwteas
Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 09:48, 18-10-11:

Όλη την ώρα... Τόσο πολύ που καταντάει νερό.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:10, 18-10-11:

Δεν το κάνω σχεδόν ποτέ, οταν έχω δίκιο θα το υποστηρίξω μέχρι τέλους. Είμαι πολύ εγωίστρια για να μπορέσω να καταπιέσω την γνώμη μου ενώ θεωρώ πως είναι σωστή. Το καλό που έχω όμως είναι πως όταν κάνω λάθος ξέρω να το παραδέχομαι και να ζητάω συγγνώμη όπου χρειαστεί.

Παράθεση

Χαρουλιτα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρουλιτα
H Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,726 μηνύματα.

H Χαρουλιτα έγραψε στις 15:14, 18-10-11:

Σπανια το κανω και κυριως οταν ξερω πως το ατομο δεν θα λογικευτει! Του λεω "Ναι, καλα" μεχρι να του περασει! Ετσι εχει πει ο γιατρος αλλωστε, να του λεμε "Ναι"

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 15:48, 18-10-11:

σχεδον παντα οσο αφορα τις προσωπικες μου σχεσεις!

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 21:43, 18-10-11:

παλιοτερα οχι...τωρα εχω συνειδητοποιησει οτι δεν αξειζει να χανεις τον χρονο σου η ακομα και στιγμες που θα μπορουσες να εισαι ευτυχισμενος με μουτρα ακνευρισμους και κακη διαθεση...εκει πιστευω οτι ειναι ολο το point...γενικα ειμαι ελαστικη αλλα ειναι να μην τα παρω!αν με φερει ο αλλος στο αμην η κανει κατι που θα με εβλαπτε τοτε χωρις φωνες και ιστεριες απλα θα τον εκανα περα απο την ζωη μου...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους