Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Thief 3:Deadly Shadows με διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Αυτά που έπαιζα εγώ πριν μερικά χρόνια με τρέλα (και κορδέλα) ήταν τα tomb raider και need for speed underground hightakes
Μιλάμε για πόρωση...
Τωρα δεν παίζω τίποτις :P Αν και κάπου καταχωνιασμενο εχω το need for speed...μήπως να το ξεθαψω;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Football manager 2007
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Τρελο....θεοτρελο RESPECT αυτο το παιχνιδι...:worship: :worship: :thumbsup: :thumbsup:

Είχα ξετρελαθεί με το 2 αλλά το 3 ήταν η αποθέωση!!!Τώρα το έχω γυρίσει σε στρατηγικής!
Αυτόν τον καιρό έχω κολλήσει με C&C Generals!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Diablo 2(LOD) Το αγαπημένο μου παιχνίδι ολων των εποχων.

Τώρα το έχω γυρίσει σε στρατηγικής!
Αυτόν τον καιρό έχω κολλήσει με C&C Generals!
Στροφή στην ποιότητα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Diablo 2(LOD) Το αγαπημένο μου παιχνίδι ολων των εποχων.


Στροφή στην ποιότητα:P

Που θα πάει ρε!!Θα σε κερδίσω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Το Doom 3 και τα Half-life 2 + episode 1, μου χουν μείνει αξέχαστα. Περιμένω το 2 επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Virtuosofriend

Νεοφερμένος

Ο Virtuosofriend αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 80 μηνύματα.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ανηκω στην μεγαλη των PAC-MAΝακηδων σχολη και οποτε βαζω το mame32 αυτο παιζω.

Το JR pac man που ειναι και το πιο δυσκολο απο ολα.

Τα νεα παιχνιδια δε με συγκινησαν ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Diablo 2(LOD) Το αγαπημένο μου παιχνίδι ολων των εποχων.

Μαλλον Diablo 2 αλλα τοσα εχω, δεν μπορω να ειμαι τελιως συγουρος. Μου αρεσουν παντος παρα πολλα

Ψηθείτε και οι δύο να παίζουμε online. Δεν θα σας περιμένω φυσικά, παίζω και μόνος μου:P ψηθείτε όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Escape from monkey island
Runaway I, II
Syberia I, II
Still life
Bioshock
(είμαι adventurας τι να κάνουμε....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Starcraft!

απειρες ωρες/μερες λιωσιμο λεμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Starcraft!

απειρες ωρες/μερες λιωσιμο λεμε
+1
(και το 3 που βγαινει οπου να ναι, θα μας αναγκασει να αλλαξουμε καρτα γραφικων :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefnef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
το Tomb Raider 3 και το Age of Empires 1 (expansion)...

σταθερές αξίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
+1
(και το 3 που βγαινει οπου να ναι, θα μας αναγκασει να αλλαξουμε καρτα γραφικων :P )
και θα μας χωρισουν οι γυναικες μας :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
το Tomb Raider 3 και το Age of Empires 1 (expansion)...

σταθερές αξίες!!!
Παιχνιδάρα το TR3! :D


Αν και απ' τα δυσκολότερα που 'χω δει ever. :/: (μαζί με το Chip's Challenge :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phalanx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Phalanx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δεν άκουσα απο κανένα να αναφέρει τα Medieval total war , Rome total war , Medieval 2 ( μεγάλες μάχες ) αλλα και το αιώνιο σε αντοχή Civilization IV για επίδοξους ηγέτες . Τα turn base strategy games αν και διαγράφουν άνοδο τα τελευταία χρόνια παγκοσμίως, απευθύνονταν πάντα σε ένα μικρό αλλα πιστό πυρήνα οπαδών λόγο κάποιας σχετικής δυσκολίας στο gameplay . Για το 2008 αναμένονται πολλά .... μακάρι να αξίζουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Warcraft III: Reign Of Chaos και Warcraft III: Frozen Throne. Δυστυχώς μετά βγήκαν μόνο τα online και έχω να παίξω warcraft 3 χρόνια. H υπόθεση έμεινε στη μέση αλλά από ότι κατάλαβα τη συνεχίζουν στα online. Τη τύχη μου... Αν δε βγει Warcraft IV δε θα ξαναπαίξω game στο pc. Το έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
αν κ δεν εχω μεγαλη εμπειρια επι του θεματος αυτα που μου αρεσαν πολυ ηταν το Max Payne 2, Indiana Jones και Need for Speed Carbon.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top