Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,957 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

BadGuy (Νίκος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O BadGuy έγραψε: στις 00:55, 24-05-08:

Thief 3 Deadly Shadows
Μακράν το καλύτερο παιχνίδι που έχω παίξει έως τώρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:08, 24-05-08:

το Adventure/RPG Bubble Bubble
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 01:41, 24-05-08:

Είναι Bubble Bobble διάολε, θα το μάθετε ποτέ?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:54, 24-05-08:

να χαίρεσαι π θυμάμαι κ τοσα μάτιαμ
ήμουν 11
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε: στις 18:52, 24-05-08:

αν και δεν πολυπαίζω μπορώ να πω με σιγουριά
rome total war
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:29, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
να χαίρεσαι π θυμάμαι κ τοσα μάτιαμ
ήμουν 11
Ήμουν..... 5.

Άσχημο κάψιμο με τον πατέρα μου με δαύτο....
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:55, 24-05-08:

Εγω με την αδερφη μου (αχρηστη... ποτε δεν το τερματισαμε...) και με την ξαδερφη μου (ε επρεπε με καπιων να το τερματισω...)
Τωρα ηλικια... αφηστε...
Παράθεση

michael925508 (Μιχάλης)

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O michael925508 έγραψε: στις 15:38, 26-05-08:

Εδώ και πολύ καιρό το Battle For Middle Earth 2, Το WOW DOTA και το Assassins creed, αν και δεν παίζω πολύ συχνά...
Παράθεση

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 14:52, 28-05-08:

ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ
τι πορωση επαθα με αυτο το τρειλερ. Ηταν 3 σε 1.
Πρωτον εμαθα οτι θα βγει το Sacred 2: Fallen Angel.
Δευτερον το παιχνιδι αυτο θα εχει σπεσιαλ performance απο τους Blind Guardian εαν τελειωσεις μια quest.
ΤΡΙΤΟΝ οι Blind Guardian εβγαλαν νεο γαματο κομματι για τη συνεχεια ενος απο τα αγαπημενα μου video games

ΑΥΤΟ θα ειναι το φρεσκοτερο αγαπημενο μου videogame
Ιδου το τρειλερ http://www.gametrailers.com/player/33308.html
Comming September 2008 xD

Edit:Ειμαι οφ τοπικ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αιργξνεο

Νεοφερμένος

Ο αιργξνεο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O αιργξνεο έγραψε: στις 15:39, 28-05-08:

για πολύ καιρο το battle for middle earth 2. αλλά ειναι απίστευτα ε8ιστικό. τώρα διόρθωασα ένα bug που είχε το nba live 08 και έχω πορωθεί.
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε: στις 00:58, 09-07-08:

World of Warcraft, Diablo I & II και άντε να βγει και το ΙΙΙ.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:25, 09-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Affliction
Diablo I & II και άντε να βγει και το ΙΙΙ.

Αααχ.... Πως θα περασει ενας χρονος;... Και μετα θα ειμαι και τριτη λυκειου.... Ααααααχ....
Και εχει και αυτα τα γραφικα... κατστρεψανε λιγο την ατμοσφαιρα, αλλα δεν πειραζει.... Αρκει που θα βγει!
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 09:19, 16-07-08:

Warcraft III RoC και TFT μόνο online σε battle.net και garena, dota, starcraft, WoW παλίοτερα, μέχρι πριν βγει το TBL (περίπου τότε πούλησα το tauren druid μου).
Παράθεση

Georges5773 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Georges5773 έγραψε: στις 15:55, 17-07-08:

counter και dota
Παράθεση

SustaineD

Νεοφερμένος

Ο SustaineD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O SustaineD έγραψε: στις 11:00, 20-08-08:

Ένα ήταν το game με το οποίο έπαθα την πλάκα της ζωής μου.
Gothic I
Όταν βγήκε πριν απο 3-4 χρόνια ήταν ενα game το οποίο ήταν ένα single action/RPG με μοναδικό interactivity (διαδραστικότητα για τους ελληνομαθείς ) ,τόσο μοναδικό ,ζωντανό και ατμοσφαιρικό που θα τολμούσες να το χαρακτηρίσεις single player -MMORPG.
Ήταν το μόνο game που με ανάγκασε να ξενυχτίσω κυριολεκτικά πάνω απο το PC με τον συγκάτοικο μου.
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 12:39, 20-08-08:

Εγώ πάντως είμαι οπαδός του Total war. Το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που υπάρχει. Έχω παίξει το Rome, το Barbarian invasion, το Medieval 2 και το Crusades! Όλα είναι υπέροχα. Στους λάτρεις της ιστορίας και της στρατηγικής το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 13:02, 20-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από pitg21
Εγώ πάντως είμαι οπαδός του Total war. Το καλύτερο παιχνίδι στρατηγικής που υπάρχει. Έχω παίξει το Rome, το Barbarian invasion, το Medieval 2 και το Crusades! Όλα είναι υπέροχα. Στους λάτρεις της ιστορίας και της στρατηγικής το συνιστώ ανεπιφύλακτα!
Πολύ καλά όλα!
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 20:17, 20-08-08:

Προσωπικά μου αρέσει το Call Of Duty, αν και δεν παίζω πολύ πια. Το No4 θέλω να παίξω να δω πως είναι.. αλλά σαν το 1ο δεν νομίζω να είναι.. Νο1 ftw!!
Παράθεση

manson_marilyn

Νεοφερμένος

Ο manson_marilyn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O manson_marilyn έγραψε: στις 23:10, 02-12-08:

Το απόλυτο game το world of warcraft:wrath of the lich king παίζω εδώ και 2 μήνες και το συνυστώ ανεπιφύλακτα
Παράθεση

summer life

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο summer life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O summer life έγραψε: στις 14:06, 02-08-09:

Φοβερό παιχνιδάκι είναι το age of mythology. Ωραία γραφικά και ποικιλία εξοπλισμού. Ακσίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί του.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια