Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,957 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 00:55, 02-09-09:

Νομιζω, το καλυτερο video game που εχει περασει ποτε ειναι το San Andreas. Μην ακουω ανοησιες τωρα για κατι ασχετους τιτλους...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,140 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 09:04, 02-09-09:

Τελικά το παιχνίδι κατέβηκε, το εγκατέστησα μόνη μου (ένα χειροκρότημα!) αλλά μου φαίνεται πως είναι αργό. Βαρέθηκα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 696 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε: στις 16:51, 25-11-09:

Έχω το civilization colonization, αλλά δεν μου πολυαρέσει. Μου προτείνετε κάτι καλύτερο?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:58, 25-11-09:

Μαζι με το Diablo II νομιζω πως μπορω πλεων να βαλω και το Dungeons And Dragons Online Eberon Unlimited!
Παράθεση

Achilles (King of Myrmidons)

Διάσημο Μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 813 μηνύματα.

O Achilles two riders were approaching έγραψε: στις 21:08, 25-11-09:

http://www.youtube.com/watch?v=1SVVKQlwTUk

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Achilles : 25-11-09 στις 22:21. Αιτία: πρόσθεση βίντεο
Παράθεση

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O paokman έγραψε: στις 16:47, 05-12-09:

1. Secret of Monkey Island
2. Gabriel Knight Beast Within
3. Day of the Tentacle
4. Football Manager Series
5. Total War Series (ιδιως το Rome και το Medieval I και ΙΙ)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 23:39, 05-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Τελικά το παιχνίδι κατέβηκε, το εγκατέστησα μόνη μου (ένα χειροκρότημα!) αλλά μου φαίνεται πως είναι αργό. Βαρέθηκα...
Tι εγινε βρε χιμελα δεν εχεις τι να κανεις στη δουλεια και το ριχνεις στα video-games;;!!

Δε σε βλεπω καλα παντως.. Αν τις μισες ωρες παιζεις παιχνιδια και τις αλλες εισαι στο e-steki τη δουλεια ποτε τη βγαζεις;
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,140 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:19, 06-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Tι εγινε βρε χιμελα δεν εχεις τι να κανεις στη δουλεια και το ριχνεις στα video-games;;!!

Δε σε βλεπω καλα παντως.. Αν τις μισες ωρες παιζεις παιχνιδια και τις αλλες εισαι στο e-steki τη δουλεια ποτε τη βγαζεις;
Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις... (γρουσούζη!!!!)
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 15:36, 06-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από paokman
1. Secret of Monkey Island
5. Total War Series (ιδιως το Rome και το Medieval I και ΙΙ)
Το πρώτο τι ακριβώς είναι? Και το δεύτερο παιχνίδι είναι στα αλήθεια καλό ή όπως συνήθως κάνεις μια βαρετή αρχή ή δεν μπορείς να κάνεις έναν ωραίο πόλεμο?
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 15:37, 06-12-09:

Το πρώτο τι ακριβώς είναι?
adventure με γριφους και πολυ χιουμορ...
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 15:45, 06-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
adventure με γριφους και πολυ χιουμορ...
Δράση δεν έχει? Εννοώ σε στυλ uncharted.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 17:21, 06-12-09:

οχι...σπαστικο ειναι ,μονο με κουφους γριφους..
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 18:45, 06-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
οχι...σπαστικο ειναι ,μονο με κουφους γριφους..
Όπως?
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 20:38, 06-12-09:

πχ,εναν που θυμαμαι...εχεις μια σαμπρελα...και πρεπει να σκεφτεις να την ανοιξεις και να την βαλεις στο στομιο ενος υπονομου,αφου βγαλεις το σιδερενιο καλυμμα..να κανεις τραμπλινο πανω και να μπεις ετσι στο παραθυρο του πρωτου οροφου του κτηριου πλαι..
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:13, 06-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Νομιζω, το καλυτερο video game που εχει περασει ποτε ειναι το San Andreas. Μην ακουω ανοησιες τωρα για κατι ασχετους τιτλους...

Σε χάλασε το gta IV;
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 20:37, 11-12-09:

Δεν το εχω παιξει ακομα ρε μαν! Εχει βγει για pc;; Γιατι αρχικα εχω την εντυπωση οτι βγηκε μονο για τις κονσολες. Εξαλλου το concept του San Andreas ειναι αξεπεραστο και δεν νομιζω να το πλησιαζει στο ελαχιστο!! Ο ηρωας ειναι ενας Ρωσος νομιζω που ξεκιναει σε μια ρεπλικα της Νεας Υορκης. Καλο ακουγεται, αλλα.. Συμοριες, γκετο, ναρκωτικα, Los Santos δεν θα εχει στο σιγουρο!!

Δεν το εχω παιξει, μπορει να το παιξω και να αναθεωρησω αλλα μεχρι τοτε..

CJ rulez babeeeeeeee!!!!
Παράθεση

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O paokman έγραψε: στις 08:43, 20-12-09:

Nαι, εχει βγει το GTA IV για υπολογιστη και ειναι απιστευτο!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

O giannis4ever έγραψε: στις 11:19, 31-12-09:

Δεν έχει όμως τους κωδικούς του san andreas.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:34, 07-01-10:

Σκέφτομαι να αγοράσω ένα παιχνίδι τύπου Age of Empires 2 και να λιώσω λίγο - μου έχει λείψει. Τι έχετε να μου προτείνετε; Θέλω να είναι σαν το Age of Empires, να δημιουργείς δηλαδή στρατό και να κάνεις upgrades σε εποχές κλπ, αλλά όχι αυτό που μου είχατε πει - το Medieval ήταν; Δε μου άρεσε, επικεντρωνόταν στη μάχη κι όχι στα upgrades. Θέλω κάτι ανάμεσα στο Age of Empires και το Rise of Nations. Υπάρχει;

Υ.Γ. Υπάρχει κάποιος άλλος εκτός από μένα που πεθαίνει για το AOE το 2 και σιχαίνεται το 3;
Παράθεση

thanos323 (σουπερ γουμαρ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 149 μηνύματα.

O thanos323 χαρτοσακουλας απο ναιλον και βαμβακι έγραψε: στις 15:42, 07-01-10:

first person shooter: COD
strategy: medieval 2
flight simulator: falcon 4 AF kai OF
sub simulator: silent hunter 4
RPG: wow αν και μετα απο καιρο το βαριεσε
αυτα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια