Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δικαιολογητικά για νέα πιστωτική κάρτα

aggelos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelos
Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O aggelos έγραψε στις 22:23, 06-09-06:

Θέλω να βγαλω μια πιστωτικη καρτα
1. Ηθελα να ρωτησω πρωτα απο ολα αν μπορω.Δεν έχω δικο ου εισοδημα η περιουσιακο στοιχειο.Εχω μονο ΑΦΜ.
2. Που με συμφερει να τη βγαλω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 22:36, 06-09-06:

Απότι γνωρίζω πρέπει οπωσδήποτε να έχεις δικό σου σταθερό εισόδημα και δηλωμένο στην εφορία για να βγάλεις κάρτα. Υπάρχει σε κάποιες τράπεζες η δυνατότητα να βγάλεις, χωρίς τα παραπάνω, στη περίπτωση που είσαι φοιτητής και για όσο διάστημα θα είσαι. ΑΦΜ, έχουν ή μπορούν να βγάλουν όλοι, δε μετράει σε τίποτα για να βγάλεις κάρτα. Καλύτερα βέβαια για σίγουρα, πήγαινε ρώτα σε καμια τράπεζα καθώς δεν είμαι και κανας ειδικός.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:29, 06-09-06:

Υπάρχει και η φοιτητική στη citibank που βγάζεις μόνο με το πάσο κ την φοιτητική και κανονική σου ταυτότητα χωρίς άδεια γονέων, χωρίς περιουσιακά στοιχεία, χωρίς τιποτα άλλο. Έχει όριο 600-800 αναλόγως το έτος σπουδών. Εγώ έκανα πρόσφατα αίτηση και την περιμένω.
Επίσης σε αρκετές τράπεζες υπάρχουν προπληρωμένες κάρτες Visa.

Παράθεση

aggelos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aggelos
Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O aggelos έγραψε στις 23:52, 06-09-06:

εγω ειμαι στο πτυχιο.πειραζει αυτο?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:58, 06-09-06:

Όχι, αρκεί να μην το έχεις πάρει
Βγάλτην γρήγορα πριν πάριες πτυχίο!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους