Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,798 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εταιρία κινητής τηλεφωνίας;

Ποια εταιρία κινητής τηλεφωνίας θα επιλέγατε για τη σύνδεσή σας

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Vodafone
15
36,59%
Cosmote
18
43,90%
Wind
8
19,51%

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 18:39, 08-09-06:

Έστω ότι δεν έχετε καμία ΣΥΝΔΕΣΗ σε εταιρία κινητής τηλεφωνίας και θέλετε να κάνετε μία...

Ποια εταιρία επιλέγετε και γιατί;;;
Τι επηρεάζει την επιλογή σας; (Τιμές; Υπηρεσίες; Εμβέλεια; Επιδότηση συσκευής; Εξυπηρέτηση; Ποικιλία συσκευών; Προβολή της εταιρίας στα ΜΜΕ

Για να δούμε...

(ανώνυμη ψηφοφορία)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:32, 08-09-06:

Φοβάμαι ότι θα είμαι προκατειλημένη
Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη απ τη σύνδεση που έχω οπότε δεν είμαι και τόσο σίγουρη ότι αν μιλήσω υποθετικά ότι δεν έχω σύνδεση ότι και πάλι αυτή θα διάλεγα.......

Τες πα.... χωρίς να ψηφίσω κάποια μάρκα, αυτά που θα κοιτούσα θα ήταν με σειρά προτεραιότητας τα εξής
1) Εμβέλεια
2) Τιμές τιμολογίων
3) Επιδότηση συσκευών
4) Ευκολία στην εξόφληση λογαριασμών / εξυπηρέτηση
5) Ποικιλία συσκευών
6) Διαφήμιση της στα ΜΜΕ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 20:46, 08-09-06:

Χρησιμοποιώ εδώ και πεντέμισι περ'ιπου χρόνια ΤΙΜ και είμαι πολύ ευχαρηστημένος σε όλους τους τομείς

- Διορθώστε τα ονόματα των εταιριών στη ψηφοφορία, είναι γραμμένα λάθος.

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 20:47, 08-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Διορθώστε τα ονόματα των εταιριών στη ψηφοφορία, είναι γραμμένα λάθος
επίτηδες

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:50, 08-09-06:

Ολοι τα ιδια ειναι... καπιοι ειναι λιγο πιο φτηνοι στο ενα αλλα στα περνουν απο αλλου και το αντιθετο. Εγω εχω εδω και τρια χρονια Τιμ και δεν βρησκω λογο να αλλαξω

Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Troll
Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε στις 20:59, 08-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ολοι τα ιδια ειναι... καπιοι ειναι λιγο πιο φτηνοι στο ενα αλλα στα περνουν απο αλλου και το αντιθετο. Εγω εχω εδω και τρια χρονια Τιμ και δεν βρησκω λογο να αλλαξω
3 χρόνια? Από τα...11 έχεις κινητό? Ε ρε αλλάξαν οι εποχές. Όταν προ αμνημονεύτων χρόνων ήμουν εγώ 11, το κινητό τηλέφωνο ήταν κάτι παραπάνω από είδος πολυτελείας...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:02, 08-09-06:

12 ουσιαστικα... μην βλεπεις το 14, στης 25 του μηνα κλεινω τα 15
Αλλα κινιτο εχω απο τα 10. Αλλα συνδεση εχω απο τα 12, πριν ειχα καρτα της κοσμοτε

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:21, 08-09-06:

Νομιζω Cosmote θα διαλεγα ... αλλα θα σκεφτομουν πολυ σοβαρα την vodafone.
Ειναι οι μονες εταιριες που φερνουν μια υπηρεσια με ποιοτητα

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 14:17, 20-09-06:

εχω περασει απο ολες με καρτα, αλλα με συνδεση ειχα μονο κοσμοτε παλια και τωρα βοδαφον.. και μπορω να πω οτι προτιμω τη δευτερη.. σαφως καλυτερες τιμες (τουλαχιστον για εμενα και τον τροπο που χρησιμοποιω το κινητο) και απο σημα δεν ειναι ασχημη.. σαν την κοσμοτε βεβαια στο σημα νομιζω οτι δεν εχει αλλα και η βοδαφον εχει αρκετα αναπτυγμενο δικτυο... νομιζω;;;;;

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 16:26, 20-09-06:

μαλλον κοσμοτε, λογω της πολιτικης της εταιρειας σχετικα με ροαμινκ κλπ που αφορουν σεξωτερικο!
κατα ταλλα, ολες ιδιες μου φαινονται.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 16:32, 20-09-06:

Παρ'όλο που έχω vodafone θα προτιμούσα την cosmote.

Παράθεση

Nana

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Nana
H Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

H Nana έγραψε στις 16:37, 20-09-06:

Πάντως σχετικά με τη γνώμη που έχει ο κόσμος για τις τρεις αυτές εταιρίες, η Cosmo και η Voda παλεύουν για την κορυφή. Η Tim είναι μακράν πιο πίσω. Γιατί;;; Μια χαρά εταιρία μου φαίνεται και αυτή...

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 17:22, 20-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μαλλον κοσμοτε, λογω της πολιτικης της εταιρειας σχετικα με ροαμινκ κλπ που αφορουν σεξωτερικο!
κατα ταλλα, ολες ιδιες μου φαινονται.
Και εγώ για τον ίδιο λόγο μάλλον κόσμο θα επέλεγα... Τα τελευταία χρόνια πηγαινοέρχομαι αρκετά εξωτερικό και θα με βόλευε μια πολύ καλή υπηρεσία roaming...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:05, 20-09-06:

Λοιπον εγω εκανα μεταφορα αριθμου σε vodafone ... ηταν η μοναδικη που παρεχει push e-mail

Παράθεση

SoNic-K

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη SoNic-K
Ο SoNic-K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O SoNic-K έγραψε στις 09:17, 25-09-06:

εδώ και χρόνια έχω TIM (πρώην Telestet) και δε σκέφτομαι να αλλάξω.

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 12:06, 07-10-06:

Πιστευω οτι αυτη τη στιγμη η Vodafone εχει τα καλυτερα πακετα και ποικιλλες υπηρεσιες που μπορεις να εκμεταλλευτεις. Οποτε.......+1Vodafone

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 16:04, 11-02-07:

Εγώ εχω ΤΙΜ εδώ και ένα χρόνο. Είμαι ικανοποιημένος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 16:09, 11-02-07:

Έχω ΤΙΜ από την 3η λυκείου. Κοντά 5 χρόνια.
Μέχρι πριν κανα 2 χρόνια σκεφτόμουν να την αλλάξω να βάλω κάτι σε Q, αλλά τώρα είμαι ευχαριστημένος αφού βελτίωσαν το σήμα και έχουν πολύ συχνά προσφορές στην καρτοκινητή που έχω εγώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Cancerman

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cancerman
Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Cancerman έγραψε στις 08:51, 12-02-07:

λοιπον....

α) αν μπορουν οι υπευθυνοι να βαλλουν και αλλες επιλογες στην ψηφοφρια μιας και υπαρχει και η frog ktl.

στο παρασυνθημα τωρα...
λοιπον ειχα παλια cosmote και πρεπει να πω πως ημουν παρα μα παρα πολυ ευχαριστημενος ωστοσο το κινητακι δεν ειχε και την καλυτερη μοιρα και τελος παντων μετα απο μια σειρα γεγονοτων αναγκαστηκα να αλλαξω και εβαλα Q λοιπον την εχω 2 χρονια σε ποιοτητα υπηρεσιων παρα τις πολυ κλαες προσοφορες που βγαζει τελευταια.... δεν φτανει την Cosmote οποτε να αλλαζα θα εβαζα παλι Cosmote...

εντιτ και να συμπληρωσω οτισ ε καμια περιπτωση δεν θα βαζα τον μεγαλο υποκλοπεα οχι γιατι εγινανοι παρακοουθησεις ειναι ανοητο να πιστευουμε οτι δεν παρακολουθουμαστε ανεξαρτητως δικτυου απλα ειναι πανακριβη....

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 22:09, 01-05-09:

Εγώ προτιμώ την cosmote. Έχει τέλειο σήμα και νομίζω ότι οι τιμές είναι ίδιες σε όλες τις εταιρείες. Τα λεπτά ομιλίας αλλάζουν ελάχιστα. Άλλωστε, πιστεύω ότι τα πιο σημαντικά στην επιλογή εταιρείας είναι η τιμή και η εμβέλεια. Ωστόσο, αν αλλάζεις συσκευή συχνά, τότε πρέπει να πάρεις υπόψιν την επιδότηση. Τέλος, δεν πολυκαταλαβαίνω τι εννοείς με τις υπηρεσίες και δεν με νοιάζουν οι διαφημίσεις. Βέβαια αν η εξυπηρέτηση είναι κακή μπορεί να άλλαξω εταιρεία (σε καμια ακραία περίπτωση) και όλες οι εταιρείες έχουν τις ίδιες συσκευές εκτός από κάποιες εξαιρέσεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 16:54, 21-08-11:

Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον.

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 17:03, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από wolfe4ever
Wind. Είναι συναισθηματικό δέσιμο πλέον.

Έχω και έναν αριθμό cosmote (whats up), αλλά μόνο για να με παίρνουν δωρεάν αυτοί που έχουν την αντίστοιχη εταιρία.
Έχω να το ανανεώσω κάτι μήνες.
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;;
Εγώ έχω ένα καρτοκινητό Cosmote Whats up και ένα συμβόλαιο Vodafone Χωρίς.. Βέβαια, δεν το χρησιμοποιώ καθόλου, αλλά όταν τελειώνει το υπόλοιπο είναι μια σανίδα σωτηρίας..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη babisgr
Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 17:20, 21-08-11:

Δε μιλάω πολύ με κινητό... Θα αγοράσω συσκευή και σκέφτομαι ποιο δίκτυο να βάλω.. Ποιο νομίζετε ότι με συμφέρει για λίγες ώρες ομιλίας; Δεν έχω ιδέα γι'αυτό όποιος θέλει ας βοηθήσει.

Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 17:22, 21-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Συναισθηματικό δέσιμο με μία εταιρεία κινητής τηλεφωνίας;;
Έχω περάσει πολλά με αυτό το νούμερο, με αυτή την εταιρία..

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 17:22, 21-08-11:

Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες!
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..

Παράθεση

A propos (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη A propos
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,500 μηνύματα.

O A propos Jongleur en exercice - Cage en folie έγραψε στις 17:23, 21-08-11:

Βόνταφον μάλλον. Μην πάρεις κοσμοτέ. Σε τρελαίνουν συνεχώς στα τηλέφωνα σε ακατάλληλες ώρες...

Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε στις 19:14, 21-08-11:

Για Θεσσαλονίκη με καρτοκινητό καλύτερα... Για τη vodafone είχα ακούσει ότι είναι ακριβά αλλά από ότι λέει ο Αλήτης έκανα λάθος. Εκτός αν εννοούσαν για συσκευές.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:19, 21-08-11:

εγω εχω εναν αριθμο whats up ολοι γυρω μου εχουν το ιδιο αρα ειναι μια χαρα..βεβαια αντι για σημα καμπανα πολλες φορες εχει σημα μπανανα

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:25, 21-08-11:

Με έχουν πρήξει στα τηελέφωνα να αλλάξω προγράμμα, τι θκατά όλες οι εταιρείες τώρα με θυμήθηκαν?
Δε θέλω πως το λεμε, την έχω βρει με το πακέτο που έχω κάνει, αμα πια, ασε που αντι να με εξυπηρετήσουν, στο τέλος με μπερδεύουν ακόμα περισσότερο
Μα που θκατά βρίσκουν το τηλ όλες μαζί; Συνεννοημένες είναι;

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 19:35, 21-08-11:

Εμείς είμαστε 2-1 στο σπίτι, και η εταιρεία που μειοψηφεί έχει τσακίσει τα τηλέφωνα για να ανατρέψει το σκορ

...αλλά οι άλλοι 2 αντιστεκόμαστε σθεναρά άσε που όταν κάποια στιγμή μου έκλεψαν το τηλέφωνο, έγραψα ένα ευγενικό φαξ στον πάροχο μου, εξήγησα ότι είμαι χρόνια σταθερή πελάτισσα και ότι τώρα πρέπει να αποδείξουν τί καλή εταιρεία που είναι και μου έδωσαν την επιδότηση προσαυξημένη κατά 70-75% νομίζω και 2 μήνες νωρίτερα ...
Κάποιες φορές έχει και τα καλά της η σταθερότητα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε στις 11:55, 22-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από iGiannis
Στην Ελλάδα είσαι, οπότε αν ψάχνεις για διαφορετικές χρεώσεις ανά εταιρεία, την πάτησες!
Κοίτα ποιο δίκτυο έχει το καλύτερο σήμα στις περιοχές όπου κινήσε.. Επίσης, πες μας αν θες καρτοκινητό ή συμβόλαιο..
Για τα διάφορα προγράμματα όμως προφανώς δεν ισχύει το ίδιο έτσι; Δηλαδή μόνο το what;s up είναι διαφορετικό..; Αλλά θα μου πεις αυτά αλλάζουν συνέχεια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 23:12, 27-09-11:

Η cosmote καποτε συμφερε περισσοτερο,τωρα πλεον δεν βλεπω καμια διαφορα απο τις αλλες εταιριες!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αριθμοί Κινητής Τηλεφωνίας - Από Γκρινιάρης Gkrr
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-15 στις 14:08.
    • [Android] Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-14 στις 16:26.
    • Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 125 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-14 στις 13:24.
    • Τέλη κινητής τηλεφωνίας - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-13 στις 00:16.
    • Εκθέσεις κινητής τηλεφωνίας - Από The Djinn
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-03-06 στις 13:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους